Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
Δυστυχώς επιβεβαιώνω φίλε oreo αυτό που ήδη ξέρω.
Όλοι εδώ μέσα είναι στην προχειρότητα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.
Κανείς δεν μπαίνει στην πραγματική διαδικασία να ψάχνει και να βρίσκει εκείνη τη λεπτομέρεια.
Εσύ είσαι ένας από αυτούς και χαίρομαι για αυτό.
Ναύλωσε λοιπόν ένα διπλό λεωφορείο και μια νταλίκα τριαξονική να τους χώσεις όλους πίσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ολοι θα θελαμε, φιλε vlafo, να ημασταν, οπως καποτε.

Αυτο, ομως, ειναι ανεφικτο/ουτοπικο.

Ο χρονος ειναι αδυσωπητος.

Αυτο που οφειλουμε να κανουμε ειναι να δινουμε καθημερινα μια ανιση μαχη μαζι του και να μην κυνηγουμε χιμερες. Να προσπαθουμε συνεχως να αντιστεκομαστε με ποικιλες καθημερινες παρεμβασεις στο περασμα του. Υγιεινη διατροφη και διαβιωση, αθλητικες δραστηριοτητες, ιατρικες επεμβασεις (οπως η μεταμοσχευση μαλλιων).

Υπο αυτο το πρισμα, φιλε vlafo, θα επρεπε να εισαι απολυτα ευχαριστημενος με την εικονα του μαλλιου σου. Να μη σου γινει εμμονη ιδεα. Επειτα απο αρκετα χρονια αναποφασιστικοτητας εκανες το μεγαλο βημα. Η επιλογη σου στεφθηκε με επιτυχια.

Να χαιρεσαι το μαλλι σου...πλεον εισαι ενας κουκλος...ενας γοητευτικος γκριζομαλλης 50αρης.

Απολαυσε το!!!
Φίλε tol
Τι ωραία που τα λες και πόσο δίκιο έχεις.
Δεν παραμυθιάζομαι απλα αναπολώ κάποιες φορές αυτό είναι όλο και δεν μένω στο παρελθόν.
Εμμονή όχι δεν έχω έχεις δίκιο,απλά πάντα όταν έχω στο μυαλό μου κάτι δεν κάνω πασαλείματα το πάω μέχρι τέλους.
Μου δίνει ικανοποίηση.

Μια μικρή διόρθωση φίλε tol.
49 είμαι,μην με μεγαλώνεις και με ρίχνεις ψυχολογικά.:)
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Δυστυχώς επιβεβαιώνω φίλε oreo αυτό που ήδη ξέρω.
Όλοι εδώ μέσα είναι στην προχειρότητα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.
Κανείς δεν μπαίνει στην πραγματική διαδικασία να ψάχνει και να βρίσκει εκείνη τη λεπτομέρεια.
Εσύ είσαι ένας από αυτούς και χαίρομαι για αυτό.
Ναύλωσε λοιπόν ένα διπλό λεωφορείο και μια νταλίκα τριαξονική να τους χώσεις όλους πίσω.
χαχα ρε συ vlafo αφού προσπαθούμε να δούμε εκείνη την λεπτομέρεια που λες και εσύ, γιαυτό σου ζητάμε τις κατάλληλες φωτογραφίες...Μα λες ότι έχει θέμα το middle αλλά δεν μπορούμε να το δούμε με αυτές τις φωτογραφίες...Βάλε μας μια πανοραμική όπως αυτή που σου ανέβασα να τις δούμε λοιπόν.
 

vlafo

Well-Known Member
Nick
Ούτε εσύ είσαι παρατηρητικός αν και σε γενικές γραμμές τα βλέπεις.
Δε μιλάω για αυτή τη λεπτομέρεια.
Σκέψου και προβληματίσου.
Αλλά επειδή δε θέλω να σου χαλάσω χατήρι πάρε άλλες 2 και τέλος.
Όπως βλέπεις γίνεται πολύ καλή κάλυψη αλλά έχει λεπτύνει η τρίχα και έχω χάσει από παλιά βέβαια και εκεί στη γούβα θέλει πύκνωση.
Αυτά μπορούσα να κάνω.
 

Συνημμένα

  • 20211023_131454.jpg
    20211023_131454.jpg
    976.3 KB · Προβολές: 155
  • 20211023_131605.jpg
    20211023_131605.jpg
    774.6 KB · Προβολές: 154

nick90

Well-Known Member
Nick
Ούτε εσύ είσαι παρατηρητικός αν και σε γενικές γραμμές τα βλέπεις.
Δε μιλάω για αυτή τη λεπτομέρεια.
Σκέψου και προβληματίσου.
Αλλά επειδή δε θέλω να σου χαλάσω χατήρι πάρε άλλες 2 και τέλος.
Όπως βλέπεις γίνεται πολύ καλή κάλυψη αλλά έχει λεπτύνει η τρίχα και έχω χάσει από παλιά βέβαια και εκεί στη γούβα θέλει πύκνωση.
Αυτά μπορούσα να κάνω.
Vlafo το ότι δεν μπαίνουμε στην διαδικασία να σχολιάζουμε το παραμικρό δεν σημαίνει ότι δεν τα βλέπουμε. Γιατί άμα μπούμε σε αυτή τη διαδικασία στο τέλος θα τις βγάλουμε όλες τις παρουσιάσεις προβληματικές. Επίσης κάθε παρουσίαση έχει διαφορετικές απαιτήσεις που πρέπει να κρίνεις αναλόγως το πρόβλημα (μικρό ή μεγάλο), την δότρια, την ηλικία, το ποια κλινική επέλεξε (άλλες απαιτήσεις έχεις από κάποιον που πήγε στον lorenzo άλλες από μια με το 1/3 ή 1/4 της τιμής). Όσοι έχουν μεγάλο θέμα και η δότρια ειναι περιορισμένη πρέπει να κάνουν κάποιους συμβιβασμούς, γιατί δεν μπορόυν να έχουν το ιδιο αποτέλεσμα με σένα ή με τον oreo που εχει πολυ μικρό θέμα, οπότε και ψάχνετε και την παραμικρή λεπτομέρεια (και καλά κάνετε) γιατί σας παίρνει να το κάνετε λόγω μικρής έκτασης προβλήματος.
 

vlafo

Well-Known Member
Για πες μου έχεις καταλάβει για ποιό πράγμα μιλάμε?
Για ποιά λεπτομέρεια αφού τα βλέπεις όλα που αξίζει να αναφερθεί?
 
Μπλουζα