Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Η απόλυτη ασφάλεια έγκειται από τη σωστή τοποθέτηση ή από το ότι δεν είχε γυαλίσει γυαλίσει κάποια περιοχή πάνω σου ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η απόλυτη ασφάλεια έγκειται στον σωστό αριθμό πυκνότητας ανά g,ώστε να αναπνέουν και να αιματώνονται και να μην κινδυνεύει να τα απορρίψει ο οργανισμός γιατί δεν επιβιώσανε.
Σε μαμά μαλλί πάλι αν μπει ένας γιατρός πάλι αυτό ισχύει αλλά φυσικά εκεί με πολύ λιγότερα g.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Μετά από ένα κουρεματάκι,έκανα ένα νεανικό λουκ καθώς δοκιμάζω διάφορα και χρησιμοποίησα πρώτη φορά πιστολάκι.
Αν και το μαλλί είναι 5εκ και λογικά δεν θα το έχω σε αυτό το ύψος αλλά κοντύτερο,η αλήθεια είναι οτι στρώνει ωραία και κάνει πιο μαλακή και φυσική την τρίχα μου.
Η κανονική μου όμως είναι σκληρή χωρίς πιστολάκι απλά δε στρώνει καλά.
Ακόμα.
 

Συνημμένα

  • 20211017_172437.jpg
    20211017_172437.jpg
    464.9 KB · Προβολές: 337

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
20 χρονών εύκολα . Αυτές τις τριχούλες που πάνε προς το μέτωπο και μάλλον πρέπει να ναι baby hair κόλλα τες λίγο με το υπόλοιπο μαλλί φίλε μου. Άποψη μου .
 

vlafo

Well-Known Member
20 χρονών εύκολα . Αυτές τις τριχούλες που πάνε προς το μέτωπο και μάλλον πρέπει να ναι baby hair κόλλα τες λίγο με το υπόλοιπο μαλλί φίλε μου. Άποψη μου .
Ναι baby είναι σωστό αλλά δεν κολλάνε είναι μικρές.
Εκτός και τις βγάλω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ναι baby είναι σωστό αλλά δεν κολλάνε είναι μικρές.
Εκτός και τις βγάλω.

Μη τις βγάλεις, επειδη εχω και εγώ μία φύτρα παρόμοια στην Α' ζώνη μικρός την είχα πάρει μόνος στο σχολείο με ψαλίδι και από τότε βγαίνει μία τούφα ολόκληρη στο μέτωπο σχεδόν. Εκτός και αν το κάνεις με τσιμπιδάκι αλλά θα ναι επίπονο/ κουραστικό.
 

vlafo

Well-Known Member
Μη τις βγάλεις, επειδη εχω και εγώ μία φύτρα παρόμοια στην Α' ζώνη μικρός την είχα πάρει μόνος στο σχολείο με ψαλίδι και από τότε βγαίνει μία τούφα ολόκληρη στο μέτωπο σχεδόν. Εκτός και αν το κάνεις με τσιμπιδάκι αλλά θα ναι επίπονο/ κουραστικό.
Ε θα τις κολλάω όταν βάζω κερί τότε συμφωνώ,αλλά δε φαίνεται παράτερο ελπίζω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ε θα τις κολλάω όταν βάζω κερί τότε συμφωνώ,αλλά δε φαίνεται παράτερο ελπίζω.

Πες στον μπαρμπέρη όταν ξαναπάς να στα αραιώσει πίσω, να σου αφήσει περισσότερο όγκο μπροστά και να σου κάνει μεσαίο σβήσιμο αφήνοντας όγκο στο πλάι αρχίζοντας από 0. Η κυρία vlafo θα αρχίσει τις ζήλιες χεχε.
 

vlafo

Well-Known Member
Πες στον μπαρμπέρη όταν ξαναπάς να στα αραιώσει πίσω, να σου αφήσει περισσότερο όγκο μπροστά και να σου κάνει μεσαίο σβήσιμο αφήνοντας όγκο στο πλάι αρχίζοντας από 0. Η κυρία vlafo θα αρχίσει τις ζήλιες χεχε.
Βασικά η γυναίκα μου με κουρεύει χαχα.
Είναι επαγγελματίας στην TV(με άλλα ασχολείται) αλλά ξέρει από αυτά.
Έχω γλυτώσει.
Μπροστά τα άφησα και πίσω και πλάγια τα ξύρισα πάλι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Τούμπανο ο vlafo..άρχισε τα φρατζοχτενισματα ο τρελός..φίλε ζηλεύω,με την καλή έννοια να ξέρεις..δεν είμαι πονηρός και κακός άνθρωπος και το εννοώ ότι ζηλεύω με την καλή έννοια.επισης χαίρομαι να βλέπω καλά αποτελέσματα από όπου και να είναι,από όποιον γιατρό έχει πάει το κάθε παιδί εδώ μέσα γτ είναι λες και έκανε κάτι καλό καποιος από το σπίτι μας..(σπιτι-φορουμ)..
 

vlafo

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε ξέρω με ποιόν μιλάω.
Ακόμα και μέσω γραπτού λόγου,μπορώ να καταλάβω το ποιόν του άλλου.
Να μη ζηλεύεις γιατί θα το πάρεις και εσύ δεν σε φοβάμαι,για αυτό παλεύουμε να βλέπουμε άριστα αποτελέσματα και όχι μετριότητες,αυτά μου φτιάχνουν και εμένα το μάτι και την διάθεση.
Πάρε και μια φώτο πως ήμουν δε βάζω άλλη γιατί με βλέπω πολλές φορές και πραγματικά μετανιώνω που δεν το έκανα το 2015.
Πως την πάτησα έτσι ακόμα δε μπορώ να το καταλάβω.
Για να μη νομίζουν ότι δεν είχα θέμα.
Χερλάιν απουσία,temples,α ζώνη 0 πυκνότητα και μόνο πίσω που τα έριχνα για κάλυψη.
Τώρα μάλιστα ξαναγύρισα εκεί που ήμουν πάντα.
Η 2μμ θα τα κάνει απλά πυκνότητα μαμά.
 

Συνημμένα

  • 20211017_192401.jpg
    20211017_192401.jpg
    476.8 KB · Προβολές: 324

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Συγχαρητήρια και από μένα φίλε @vlafo.
Συνέχισε το και με 2η ΜΜ, γιατί όχι, αφού μπορείς και το αξίζεις!
Σε ευχαριστώ φίλε να σαι καλά.
Όποτε είμαστε έτοιμοι,θα το κάνουμε να τελειώνουμε οριστικά να μην ξανασχοληθούμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Στη φωτό αυτή που έβαλες το πριν,είσαι σε καλύτερη κατάσταση από εμένα έτσι όπως το βλεπω..θα το φέρω στα ίσια όμως και εγώ όποτε δεν αγχώνομαι.αντε να μπούμε για επεμβαση να τελειώνουμε ένας ένας .χαχαχα
Σε ευχαριστώ φίλε ξέρω με ποιόν μιλάω.
Ακόμα και μέσω γραπτού λόγου,μπορώ να καταλάβω το ποιόν του άλλου.
Να μη ζηλεύεις γιατί θα το πάρεις και εσύ δεν σε φοβάμαι,για αυτό παλεύουμε να βλέπουμε άριστα αποτελέσματα και όχι μετριότητες,αυτά μου φτιάχνουν και εμένα το μάτι και την διάθεση.
Πάρε και μια φώτο πως ήμουν δε βάζω άλλη γιατί με βλέπω πολλές φορές και πραγματικά μετανιώνω που δεν το έκανα το 2015.
Πως την πάτησα έτσι ακόμα δε μπορώ να το καταλάβω.
Για να μη νομίζουν ότι δεν είχα θέμα.
Χερλάιν απουσία,temples,α ζώνη 0 πυκνότητα και μόνο πίσω που τα έριχνα για κάλυψη.
Τώρα μάλιστα ξαναγύρισα εκεί που ήμουν πάντα.
Η 2μμ θα τα κάνει απλά πυκνότητα μαμά.
 

Gianney

Well-Known Member
Μετά από ένα κουρεματάκι,έκανα ένα νεανικό λουκ καθώς δοκιμάζω διάφορα και χρησιμοποίησα πρώτη φορά πιστολάκι.
Αν και το μαλλί είναι 5εκ και λογικά δεν θα το έχω σε αυτό το ύψος αλλά κοντύτερο,η αλήθεια είναι οτι στρώνει ωραία και κάνει πιο μαλακή και φυσική την τρίχα μου.
Η κανονική μου όμως είναι σκληρή χωρίς πιστολάκι απλά δε στρώνει καλά.
Ακόμα.
Ωραίο λουκ.Το χειμώνα μετά το λούσιμο χωρίς πιστολάκι πως την βγάζεις;δεν κρυώνεις ειδικά αν βγεις;
 

vlafo

Well-Known Member
Στη φωτό αυτή που έβαλες το πριν,είσαι σε καλύτερη κατάσταση από εμένα έτσι όπως το βλεπω..θα το φέρω στα ίσια όμως και εγώ όποτε δεν αγχώνομαι.αντε να μπούμε για επεμβαση να τελειώνουμε ένας ένας .χαχαχα
Δεν το νομίζω,κοίτα για μένα θεωρούσα ότι έχω μεγάλο θέμα,αντικειμενικά δεν είχα nw3 ήμουν, απλά είχα χάσει την Α ζώνη όχι όλη αλλά τα μαλλιά που είχα εκεί πέφτανε μπροστά,μπορούσαν να σηκωθούν ψηλά αλλά δεν είχαν πυκνότητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα