Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τον googlara και φίλε θα είχεσ ωραίο στυλ, ήταν και της μόδας το wet look τα καλοκαίρια, τσαχπινογαργαλιάρης !!!
Αυτό με τα 30+ μετά που τα σκάει η ΑΑ , οτι χειρότερο.
Aλλαζω λιγο το μουντ αλλα θεωρω η μεγαλύτερη μαχαιριά είναι όταν είσαι ακόμα σχολείο. Επειδή είναι φουλ η εξαίρεση και δεν έχεις ωριμάσει ακόμα σαν άνθρωπος ( πάει σε κάθε παιδί λυκείου ) νιώθεις τόσο δαχτυλοδεικτούμενος και ξεχωριστός που καλύτερα να ήσουν 120 κιλά παρά αυτό. Το ένιωσα στο πετσί μου δυστυχώς. Φαντάσου είμαι και από τους δυνατούς χαρακτήρες και φουλ κοινωνικούς που πάντα πάνε προς τα εκεί που θέλουν με τον τρόπο τους, ένα πιο αδύναμο παιδί το έστελνε εύκολα σε ψυχολόγο...
 

oreo

Well-Known Member
Aλλαζω λιγο το μουντ αλλα θεωρω η μεγαλύτερη μαχαιριά είναι όταν είσαι ακόμα σχολείο. Επειδή είναι φουλ η εξαίρεση και δεν έχεις ωριμάσει ακόμα σαν άνθρωπος ( πάει σε κάθε παιδί λυκείου ) νιώθεις τόσο δαχτυλοδεικτούμενος και ξεχωριστός που καλύτερα να ήσουν 120 κιλά παρά αυτό. Το ένιωσα στο πετσί μου δυστυχώς. Φαντάσου είμαι και από τους δυνατούς χαρακτήρες και φουλ κοινωνικούς που πάντα πάνε προς τα εκεί που θέλουν με τον τρόπο τους, ένα πιο αδύναμο παιδί το έστελνε εύκολα σε ψυχολόγο...
Οι μικρές ηλικίες είναι αμείλικτες, στην κριτική τους. Είναι η αποτύπωση της αγέλης , όπου ότι πιο αδύναμο η διαφορετικό απο το αποδεκτό, το περιθωριοποιεί ή το υποβιβάζει. Όπως και να έχει φίλε , είναι τόσα πολλά τα πράγματα έχουμε να βελτιώσουμε σαν άνθρωποι , που η εμφάνιση του καθενός, θα έπρεπε να μας απασχολεί πολύ λιγότερο.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Οι μικρές ηλικίες είναι αμείλικτες, στην κριτική τους. Είναι η αποτύπωση της αγέλης , όπου ότι πιο αδύναμο η διαφορετικό απο το αποδεκτό, το περιθωριοποιεί ή το υποβιβάζει. Όπως και να έχει φίλε , είναι τόσα πολλά τα πράγματα έχουμε να βελτιώσουμε σαν άνθρωποι , που η εμφάνιση του καθενός, θα έπρεπε να μας απασχολεί πολύ λιγότερο.

Προσυπογράφω. Απλα το θεμα παραμενει το ιδιο, το φαίνεσθαι εξακολουθεί να έχει μεγαλύτερη αξία του είναι. Δεν κατηγορώ όμως καμία κοινωνία καθώς η πλειοψηφία των ανθρώνων που εξαρτάται δε δύναται να κατανοήσει τη διαφορά αυτή. Οσοι το κάνουν ειναι οι εξαιρέσεις και γι αυτό προοδευουν.
 

bobby

Well-Known Member
Δυστυχώς παίδες απο οσα cases εχω δει πριν τα 27-28 είμαι από εκείνους που έπρεπε να ξεκινήσει ΠΡΟΧΘΕΣ φινα και μάλιστα στο 1 mg per day χωρις πειραματισμους. Για μένα ήταν ή τώρα ή ποτέ. Ο @Gianney ειναι σε καλύτερη μοίρα και επειδή έχω δει το μαλλί του επιδέχεται μεν βελτίωσης αλλα δεν μιλαμε για κάτι τρομακτικό. Τα ίδια και ο φίλος μου @MaleCyprus .Περιμένουμε και @vag25 !
Εγώ επιμένω ότι στον χρόνο βαριά στον 1,5 θα γίνεις «βούρτσα», ξεκίνησες νωρίς και αυτό είναι το κλειδί!
 

Gianney

Well-Known Member
Ο επόμενος mod όταν βαρεθεί ο @CVIAL .. :D :D :D :D :D ;););););)
Χαχαχαχ αυτό είναι σίγουρο αν και Cvial δεν ξαναυπαρχει.
Υγ λέω κάνα κοπλιμεντο στον μοντ ,μήπως στο επόμενο cons με Λορέντζο είμαι τυχερός αχαχχα , αστιευομαι φυσικά.
 

oreo

Well-Known Member
Προσυπογράφω. Απλα το θεμα παραμενει το ιδιο, το φαίνεσθαι εξακολουθεί να έχει μεγαλύτερη αξία του είναι. Δεν κατηγορώ όμως καμία κοινωνία καθώς η πλειοψηφία των ανθρώνων που εξαρτάται δε δύναται να κατανοήσει τη διαφορά αυτή. Οσοι το κάνουν ειναι οι εξαιρέσεις και γι αυτό προοδευουν.
:cool: Μην βασανίζεσαι με τέτοια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Όντως θα βγει ο Vlafo και θα πει σπαμαρεται το νήμα μου πλάκα πλάκα.Πρεπει να ανοιχτεί νήμα με τίτλο ότι να ναι ,και εκεί να βγάλουμε τα εσώψυχα μας χαχα :cool: :cool: :D :D :p :p
 

bobby

Well-Known Member
Οι μικρές ηλικίες είναι αμείλικτες, στην κριτική τους. Είναι η αποτύπωση της αγέλης , όπου ότι πιο αδύναμο η διαφορετικό απο το αποδεκτό, το περιθωριοποιεί ή το υποβιβάζει. Όπως και να έχει φίλε , είναι τόσα πολλά τα πράγματα έχουμε να βελτιώσουμε σαν άνθρωποι , που η εμφάνιση του καθενός, θα έπρεπε να μας απασχολεί πολύ λιγότερο.
Τα παιδιά είναι σκληρά…. γιατί λόγω ηλικίας δεν καταλαβαινουν ότι αυτά που λένε μπορεί να επηρεάσουν τόσο πολύ τους άλλους…. Για αυτό και πρέπει να προετοιμάζουμε τα παιδιά μας να το αντιμετωπίσουν και να μην συμπεριφέρονται με αυτόν τον τρόπο στα αλλά παιδιά…
 

oreo

Well-Known Member
Τα παιδιά είναι σκληρά…. γιατί λόγω ηλικίας δεν καταλαβαινουν ότι αυτά που λένε μπορεί να επηρεάσουν τόσο πολύ τους άλλους…. Για αυτό και πρέπει να προετοιμάζουμε τα παιδιά μας να το αντιμετωπίσουν και να μην συμπεριφέρονται με αυτόν τον τρόπο στα αλλά παιδιά…
Είναι το πρέπον να μεταβιβάζουμε σωστές αρχές και κώδικα συμπεριφοράς στα παιδιά, ας αποφασίσουν αυτά τι θα κρατήσουν στο τέλος. 'Οπως και να έχει η αγάπη δεν διδάσκεται, μόνο μέσα απο τις πράξεις την αντιλαμβάνονται και την διοχετεύουν. Αγκαλιάστε άφοβα τα παιδιά και δώστε τους πολλά φιλιά, δεν θα είναι για πάντα μικρά ζουζούνια !!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε κερατάδες πάλι κους κους κάνετε.
Ανοίξτε ένα νήμα για να τα λέτε απο εκεί όλοι αφού σας το έχουνε προτείνει.
Oριακά το σώσατε.

Ο άλλος ο Georgie πάλι μας ταξίδεψε στο χρόνο με Σαντορίνες και Casablanca.
Τι μας θύμισες ρε George.
Τα σημερινά παιδιά είναι νιάναρα δεν έχουν προλάβει τίποτα.Τα λυπάμαι.
"Vegera"&"Caprice"George,τίποτα άλλο.
 

alex7

Well-Known Member
Ρε κερατάδες πάλι κους κους κάνετε.
Ανοίξτε ένα νήμα για να τα λέτε απο εκεί όλοι αφού σας το έχουνε προτείνει.
Oριακά το σώσατε.

Ο άλλος ο Georgie πάλι μας ταξίδεψε στο χρόνο με Σαντορίνες και Casablanca.
Τι μας θύμισες ρε George.
Τα σημερινά παιδιά είναι νιάναρα δεν έχουν προλάβει τίποτα.Τα λυπάμαι.
"Vegera"&"Caprice"George,τίποτα άλλο.
Αυτά ήταν Μύκονο όχι Σαντορίνη
 

Georgie

Well-Known Member
Μαγαζαρες Vlafo .
Εγώ στη Μύκονο ξενύχτια μεγάλα έκανα στο Mad.
Αλλά και Vegera ήταν top class.
Σαντορίνη θυμάμαι το Koo και το Αίνιγμα αλλά και το θρυλικό Tithora για πιο Rock .
Αθήνα στο Καλοκαιρινό Κούκο με τη θρυλική βραζιλιάνικη σημαία στην είσοδο και πορτιερη τον Θεόφιλο Βανδώρο και θαμώνες τον Βλάσση Μπονατσο και άλλους ηθοποιούς μαζί με όλο το avante garde της πόλης .
Χειμωνα οι ίδιοι στο No name στην Ορμηνιου Hilton με τον Γιάννη Νενε (κλικ) στον επάνω όροφο με soul funk και τη φίλη μου τη Θέκλα ( σύντροφος Πουλικάκου) στο ισόγειο με Indie rock .. Πω πω εποχές !
Forever young ;)
Sorry και το κλείνω .
 
Μπλουζα