Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

oreo

Well-Known Member
Εντάξει ρε παιδιά δε σταματάει ποτέ όντως.
Αλλά από τα 40+ άντε 50 σίγουρα υπάρχει επιβράδυνση σημαντική.
Το θέμα είναι τι ζημιά θα σου έχει κάνει μέχρι τότε .
Για τα μη καθολικά περιστατικά που τα έχασαν όλα μέχρι τα 25
Θεωρώ ότι η κρίσιμη δεκαετία είναι τα 30 μέχρι τα 40 . Δηλαδή οι NW 2 πάνε σε 3 μέχρι 5 .
Νομίζω !
Eσύ Τζώρτζι που όδευες ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Γνωρίζω το 1/10000000 των πραγμάτων που έχει δει/ψαξει/καταπιασει ο CVIAL John. Αν αναλάβω το φόρουμ οι μπουκς θα κλείσουν τις αποδόσεις για υποβιβασμό...
Ο cvial θα είναι εδώ, μέχρι στο αβαταρ, να γίνει ρόκα το μαλλί.
 

oreo

Well-Known Member
Ετσι καλά που είσαι και εσύ στο φόρουμ και παίρνω δύναμη λέγοντας υπάρχουν και χειρότερα αχχαχαχαχαχαχχα :p :p :p :D:D:D
Πόσοι φίλοι με λίγο μαλλάκι έχουν μείνει εκεί απόλυτα σταθεροί με τα χρόνια, χωρίς να χάνουν έδαφος άξιο απορίας. Εκεί σαν κάτι αθάνατα 50άρια παπιά. Για αυτό δεν πρέπει να κοροιδεύουμε γιατί τα λουζόμαστε. Σε όποιον βαθμό.
 

Gianney

Well-Known Member
Πόσοι φίλοι με λίγο μαλλάκι έχουν μείνει εκεί απόλυτα σταθεροί με τα χρόνια, χωρίς να χάνουν έδαφος άξιο απορίας. Εκεί σαν κάτι αθάνατα 50άρια παπιά. Για αυτό δεν πρέπει να κοροιδεύουμε γιατί τα λουζόμαστε. Σε όποιον βαθμό.
Ναι αλλά λένε καλύτερα μια μέρα λιοντάρι δηλ σαν εσένα παρά 100 χρόνια σαν πρόβατο δηλ με πέντε τρίχες χαχαχαχ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Και με την 2ερη γυρνάς 20 χρόνια πριν ;) , άρχοντας!!!
Ρε φίλε να σου πω !
Το μεγαλυτερο άγχος με το μαλλι το είχα απο τα 20 μεχρι τα 25 που είχα όντως τρομερο μαλλι , και φοβόμουν μη γινει στραβή και το χάσω :)
Ηταν και της μόδας το μακρύ τοτε αλλα και το στυλ μου γενικά ηταν αρκετά προχω για την εποχη .
Φαντάσου δούλευα τοτε στο Casablanca στη Σαντορίνη και μου έλεγαν οτι ειμαι σα το μακαρίτη τον Michael Hutchence των INXS για όσους θυμούνται .
Πρώτες απώλειες ηταν στα 35 by the way .
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
XAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAX
XAAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAX
με συγχωρείται το απήλαυσα :p :p

Μου βγάζεις βάιμπ καθηγητή έκθεσης που είχα όταν έκανα ιδιαίτερα για πανελλήνιες και εκεί που κάναμε περί παραγράφων σταμάταγε χωρίς λόγο, έβγαζε τσατσάρα χτενιζόταν, με έβριζε χωρίς να κάνω κάτι, γέλαγε μόνος και συνέχιζε. Χωρίς να σε ξέρω σε κάνω εικόνα για κάποιον λόγο. Ματς λοβ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε φίλε να σου πω !
Το μεγαλυτερο άγχος με το μαλλι το είχα απο τα 20 μεχρι τα 25 που είχα όντως τρομερο μαλλι , και φοβόμουν μη γινει στραβή και το χάσω :)
Ηταν και της μόδας το μακρύ τοτε αλλα και το στυλ μου γενικά ηταν αρκετά προχω για την εποχη .
Φαντάσου δούλευα τοτε στο Casablanca στη Σαντορίνη και μου έλεγαν οτι ειμαι σα το μακαρίτη τον Michael Hutchence των INXS για όσους θυμούνται .
Πρώτες απώλειες ηταν στα 35 by the way .

HypeBeast before it was even cool φαση ;
 

oreo

Well-Known Member
Ρε φίλε να σου πω !
Το μεγαλυτερο άγχος με το μαλλι το είχα απο τα 20 μεχρι τα 25 που είχα όντως τρομερο μαλλι , και φοβόμουν μη γινει στραβή και το χάσω :)
Ηταν και της μόδας το μακρύ τοτε αλλα και το στυλ μου γενικά ηταν αρκετά προχω για την εποχη .
Φαντάσου δούλευα τοτε στο Casablanca στη Σαντορίνη και μου έλεγαν οτι ειμαι σα το μακαρίτη τον Michael Hutchence των INXS για όσους θυμούνται .
Πρώτες απώλειες ηταν στα 35 by the way .
Τον googlara και φίλε θα είχεσ ωραίο στυλ, ήταν και της μόδας το wet look τα καλοκαίρια, τσαχπινογαργαλιάρης !!!
Αυτό με τα 30+ μετά που τα σκάει η ΑΑ , οτι χειρότερο.
 

oreo

Well-Known Member
Μου βγάζεις βάιμπ καθηγητή έκθεσης που είχα όταν έκανα ιδιαίτερα για πανελλήνιες και εκεί που κάναμε περί παραγράφων σταμάταγε χωρίς λόγο, έβγαζε τσατσάρα χτενιζόταν, με έβριζε χωρίς να κάνω κάτι, γέλαγε μόνος και συνέχιζε. Χωρίς να σε ξέρω σε κάνω εικόνα για κάποιον λόγο. Ματς λοβ.
Έχω αυτό το κακό συνήθειο, που μια ατάκα γίνεται στο μυαλό μου αυτόματα εικόνα, μην πω video clip και γελάω μόνος μου.
 

Georgie

Well-Known Member
Φίλε μου εκείνη την εποχη που ημουν τυχερός που την έζησα, η φάση ηταν για 200 άτομα στην Αθηνα .
Όλοι και όλοι τόσοι ήμασταν .
Το underground της πόλης
Μη μπω σε λεπτομέρειες δεν ειναι της ώρας .
Αλλα τοτε γνώρισα και τους καλύτερους και πιο αυθεντικούς Ανθρώπους .
Μόλις είδα οτι η φάση τελείωνε και οι Λαικοι κάνανε take over περίπου το 95 άνοιξα τα φτερά μου για UK και δε τα έκλεισα ποτε ;)
Keep rockin
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έχω αυτό το κακό συνήθειο, που μια ατάκα γίνεται στο μυαλό μου αυτόματα εικόνα, μην πω video clip και γελάω μόνος μου.

Ολοι οι χαρούμενοι άνθρωποι με καλή αίσθηση του χιούμορ ειναι ετσι. Θα έπρεπε να καθόμασταν ίδιο θρανίο παρέα αν και κάτι μου λέει ότι εσύ πήγαινες για το μέλλον σου ενώ εγώ για να πετάξω γιαούρτια στον καθηγητή και για βάζω φωτιά στις καρέκλες ( 2ο ΓΕΛ Πειραια αφου) .
 

oreo

Well-Known Member
Φίλε μου εκείνη την εποχη που ημουν τυχερός που την έζησα, η φάση ηταν για 200 άτομα στην Αθηνα .
Όλοι και όλοι τόσοι ήμασταν .
Το underground της πόλης
Μη μπω σε λεπτομέρειες δεν ειναι της ώρας .
Αλλα τοτε γνώρισα και τους καλύτερους και πιο αυθεντικούς Ανθρώπους .
Μόλις είδα οτι η φάση τελείωνε και οι Λαικοι κάνανε take over περίπου το 95 άνοιξα τα φτερά μου για UK και δε τα έκλεισα ποτε ;)
Keep rockin
Rise of the Laikans :D :D :D
 

oreo

Well-Known Member
Ολοι οι χαρούμενοι άνθρωποι με καλή αίσθηση του χιούμορ ειναι ετσι. Θα έπρεπε να καθόμασταν ίδιο θρανίο παρέα αν και κάτι μου λέει ότι εσύ πήγαινες για το μέλλον σου ενώ εγώ για να πετάξω γιαούρτια στον καθηγητή και για βάζω φωτιά στις καρέκλες ( 2ο ΓΕΛ Πειραια αφου) .
Φίλε Legwg , δεν ημουν καλό παιδί και πέταξα το τότε μέλλον μου, και εγώ της φωτιάς ήμουν, στον καθηγητή και όχι στις καρέκλες o_O
 
Μπλουζα