Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Να είσαι καλά :) Ξέχασα να σου πω.. να ξέρεις ότι η σπιρο μπορεί να κάνει sides να το έχεις υπόψιν σου ;)
 

3746741

Member
χρησιμοποιω 1 χρονο κ δεν μου εχει κανει.......ωρες ωρες απορω μηπως κανω καποιο λαθος στην κατασκευη κ βαζω νεροζουμι στο κεφαλι μου!

επι την ευκαρια την φτιαχνω ως εξης:

βαζω σε ενα μπουκαλι 10 χαπια aldactone μαζι με 30 ml οινοπνευμα κ τα αφηνω ολο το βραδυ για να λιωσουν τα χαπια!

την επομενη μερα προσθετω 40 ml φυσιολογικο ορο κ 30ml προπυλενγλυκολη στο ιδιο μπουκαλι κ τα ανακατευω ολα μαζι!


κανω κατι λαθος??μπορω να την κανω πιο σωστα?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Σωστά την κάνεις.. είπαμε είσαι σουπερ μαν;) Φού δεν είδες sides μια χαρά.. από αποτέλεσμα? Είδες κάτι? Επίσης.. έχεις κάνει κανα test drive στην φινα?
 

3746741

Member
απο αποτελεσμα σχεδον τιποτα....λεω να βαλω 15 χαπακια στην ιδια ποσοτητα υγρων,τι λες??

φινα επαιρνα για ενα χρονο κ την εκοψα γιατι ειδα παρενεργειες...
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Όσο αυξάνεις τα % της σπιρο τόσο μεγαλύετερες οι πιθανότητες για παρενέργειες.. και καμιά φορά οι παρενέργειες της σπιρο είναι χειρότερες από φινα.. Αλλά θα αυξήσεις και την δύναμη της, αρα πιο καλή δουλειά.. δοκίμασε το ναι ;)
Όσο για την φίνα πιστεύω δεν υπάρχει άνθρωπος που να την ήπιε και να μην έκανε sides.. έστω και λίγα.. H μερκ να το βάλει στον π@το της το 2% :D
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Γυναικομαστία είναι αυτό που έχει αναφερθεί περισσότερο πέρα απο αυτό ίσως και προβλήματα στην λίμπιντο, τσιμπήματα στους όρχεις κλπ
 

3746741

Member
μεχρι στιγμης δεν εχω παρατηρησει κατι.....

στην αυξηση των χαπιων μεχρι ποσα θα μου προτεινες να φτασω στα 100ml υγρων??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ναι μέχρι 2% είναι κομπλε, τώρα αν θες την κάνεις και παραπάνω.. αλλά καλύτερα μείνε εκεί
 

3746741

Member
ok!!

παντως ολοι βασανιζομαστε ρε γαμωτο.....

τι βλεπεις εσυ chs??

θα βγει κατι καλο πιστευεις που να αντικαταστησει τις υπαρχουσες θεραπειες??
 

3746741

Member
MANKAR είπε:
3746741 είπε:
μακαρι ομως να ειναι μεσα στα επομενα 2 χρονια...

αν ειναι 2,1 δεν θα προλαβεις??πλακα κανω φιλε μακαρι και σε ενα μηνα οχι χρονια!!!

εννοω οτι καλο θα ειναι να ειναι στο αμμεσο μελλον για το καλο ολων μας!!

κ ας ειναι κ σε 4 χρονια!
 

sakis9282

Member
Με το που σταμάτησα τη μινοξιδίλη(λογω απίστευτων παρενεργειων μετα από 1.5 χρόνο) αραίωσα αρκετά θα έλεγα μέσα στο καλοκαίρι.Βάζω το zixII εδω και ένα μηνα διότι το είχα παρατήσει.Απλώς έχω την εντύπωση ότι παλιότερα που έβαζα revivogen ήταν καλύτερα.Δεν ξέρω τι να κάνω είμαι μπερδεμένος.Απλως το δεύτερο είναι εργοστασιακό και φαντάζομαι έχει περάσει ελέγχους κτλ.Για το zix έχω αμφιβολίες αν κάνει δουλειά μιας και είναι ιδιοκατασκευή αμφιβόλου αποτελέσματος,εννοώ μη εγκεκριμένου από κάποιο φορέα.Τι πιστεύετε ρε παιδιά;
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
sakis9282 είπε:
Με το που σταμάτησα τη μινοξιδίλη(λογω απίστευτων παρενεργειων μετα από 1.5 χρόνο) αραίωσα αρκετά θα έλεγα μέσα στο καλοκαίρι.Βάζω το zixII εδω και ένα μηνα διότι το είχα παρατήσει.Απλώς έχω την εντύπωση ότι παλιότερα που έβαζα revivogen ήταν καλύτερα.Δεν ξέρω τι να κάνω είμαι μπερδεμένος.Απλως το δεύτερο είναι εργοστασιακό και φαντάζομαι έχει περάσει ελέγχους κτλ.Για το zix έχω αμφιβολίες αν κάνει δουλειά μιας και είναι ιδιοκατασκευή αμφιβόλου αποτελέσματος,εννοώ μη εγκεκριμένου από κάποιο φορέα.Τι πιστεύετε ρε παιδιά;

Εγώ πάντος με το zix είδα μείωση της τριχόπτωσης, κάτι που δεν έγινε με το revivogen.
 
Μπλουζα