Saw Palmetto - Προσοχή στις ετικέτες !!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Markonhs

New Member
Πάρε καλύτερα softgel φίλε, και μη κάνεις πειράματα με saw palmetto μέσα στην μίνοξ. Έτσι και αλλιώς είναι ήπιο το saw palmetto.
Απλα ειμαι 23 ρε φιλε, γενικα βλεπω καλα σχολια ονλινε αλλα πχ εχω διαβασει 3-4 ποστ καπου και ελεγε ενας οτι ειχε μονιμη στυτικη δυσλειτουργια και λεω τοπικα ισως εχω μικροτερη συστημικη απορροφηση. Βεβαια ισως γινομαι και λιγο υποχονδριος
 

witcher

Well-Known Member
Απλα ειμαι 23 ρε φιλε, γενικα βλεπω καλα σχολια ονλινε αλλα πχ εχω διαβασει 3-4 ποστ καπου και ελεγε ενας οτι ειχε μονιμη στυτικη δυσλειτουργια και λεω τοπικα ισως εχω μικροτερη συστημικη απορροφηση. Βεβαια ισως γινομαι και λιγο υποχονδριος
με το saw palmetto, είχε μόνιμη στυτική δυσλειτουργεία; Μου φαίνεται ακραίο και παράλογο αυτό. Είχα δοκιμάσει και εγω saw palmetto είτε τοπικά είτε σε softgel, δεν είχα καμία απολύτως παρενέργεια.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Απλα ειμαι 23 ρε φιλε, γενικα βλεπω καλα σχολια ονλινε αλλα πχ εχω διαβασει 3-4 ποστ καπου και ελεγε ενας οτι ειχε μονιμη στυτικη δυσλειτουργια και λεω τοπικα ισως εχω μικροτερη συστημικη απορροφηση. Βεβαια ισως γινομαι και λιγο υποχονδριος
Παλιοτερα ειχα αγορασει απ το sensities του Συνταγματος βαμμα σοου παλμετο..δεν εκανε τιποτα σε εμενα...σαν να εβαζα σκετο οινοπνευμα ηταν περιπου!
Καλυτερα να στραφεις προς τις ειδικες καψουλες σοου παλμετο!
 

vayero

Member
Διαφορές μεταξύ των 2 σκευασμάτων υγρής lotion από Evdermia; (Palmogen Hair Lotion vs Revolotion Scalp Hair Lotion)
Πάντως η εταιρία δεν απαντά επί του ερωτήματος!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ένα σχήμα που κυκλοφορεί με saw palmetto + φίνα προσφέρει κάτι ; Διάβασα για ορισμένους που το χρησιμοποιούν αλλά ακούγεται περίεργο.
 

dlazaros

Well-Known Member
Ένα σχήμα που κυκλοφορεί με saw palmetto + φίνα προσφέρει κάτι ; Διάβασα για ορισμένους που το χρησιμοποιούν αλλά ακούγεται περίεργο.
Μπα δεν είναι περίεργο, απλά η φίνα κάνει την δουλειά της με το ένζυμο της dht και το saw μπλοκάρει τον υποδοχέα στον ανδρογόνο για να μην μπορεί να ενωθεί στο μέλλον η dht. Συμπληρώνονται.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μπα δεν είναι περίεργο, απλά η φίνα κάνει την δουλειά της με το ένζυμο της dht και το saw μπλοκάρει τον υποδοχέα στον ανδρογόνο για να μην μπορεί να ενωθεί στο μέλλον η dht. Συμπληρώνονται.

Θα το πρότεινες σε σχήμα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Όλα έχουν τη γοητεία τους .
Τίποτα όλα μουφα είναι και μερικά μάλιστα πολύ βαριά για τον οργανισμό .το μόνο που δουλεύει και το λέω μετά από χρόνια που το μαλλί μου είναι ποιο φούντοτο από ποτέ είναι μινοξ με φίνα καμία παρενέργεια απολύτως όλα τα άλλα είναι να πετάς τα λεφτά σου και να χαίρονται οι εταιρίες και οι γιατροί εμφύτευσης
 

vlafo

Well-Known Member
Τίποτα όλα μουφα είναι και μερικά μάλιστα πολύ βαριά για τον οργανισμό .το μόνο που δουλεύει και το λέω μετά από χρόνια που το μαλλί μου είναι ποιο φούντοτο από ποτέ είναι μινοξ με φίνα καμία παρενέργεια απολύτως όλα τα άλλα είναι να πετάς τα λεφτά σου και να χαίρονται οι εταιρίες και οι γιατροί εμφύτευσης
Mόνο φίνα η μίνοξ δεν κάνει τίποτα.
 

vlafo

Well-Known Member
Κάνει δουλίτσα η Μινοξ. Όχι όπως σαν της φιναστεριδης ομως όχι δεν κάνει τίποτα.
Τι κάνει ακριβώς?
Να σου κρατάει το χνούδι ή να σου φρενάρει την τριχόπτωση?
Ψευδαίσθηση είναι που σου σκληραίνει την τρίχα απλά και νομίζεις ότι στα φουντώνει και στα κρατάει.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τι κάνει ακριβώς?
Να σου κρατάει το χνούδι ή να σου φρενάρει την τριχόπτωση?
Ψευδαίσθηση είναι που σου σκληραίνει την τρίχα απλά και νομίζεις ότι στα φουντώνει και στα κρατάει.

Κανει stimulate την τριχόπτωση, δυναμώνει την υπάρχουσα τρίχα και δίνει και regrowth. Όλα αυτά όμως σε όχι μεγάλα NW και με βασική προυποθεση να έχεις υπομονή και να βάζεις πάση θυσία 2 φορές τη μέρα ή να παίρνεις orally 5 mg. Εμένα έπρεπε να περάσουν 9 μήνες για να δω πόσο βοήθησε. Τα κακά της είναι 2 :
1) Δεν υπάρχει πιθανότητα συντήρησης με μικρότερη δοσολογία από αυτή που λαμβάνεις. Αν μειώσεις ποσότητα είτε orally είτε τοπικά χάνεις άμεσα έδαφος.
2 ) Οι τρίχες που σου βγάζει δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με τις μαμίσιες. Ειδικά σε ανοιχτόχρωμους κάνει έντονη αντίθεση καθώς τις περισσότερες φορές είναι μελαχρινές.
 

crossfire

Well-Known Member
Η μινοξ είναι το καλυτερο φάρμακο στον κοσμο για να σε κανει να φαίνεσαι 10 χρόνια μεγαλυτερος και με στραπατσαρισμενο προσωπο
 

giannis88test

Active Member
Η μινοξ είναι το καλυτερο φάρμακο στον κοσμο για να σε κανει να φαίνεσαι 10 χρόνια μεγαλυτερος και με στραπατσαρισμενο προσωπο
το τελευταίο έτος ο πληθυντικός ευγενείας έχει αυξηθεί εκθετικά... I can see a pattern here
 

spi

Well-Known Member
Όταν χρησιμοποίησα πρώτη φορά Μινοξ η κομμώτρια απορούσε τι έκανα και έβγαλα τόσο μαλλί. Από παρενέργειες; Απολύτως τίποτα, ούτε μία. Βλακεία μου που την έκοψα και μετά πήρε η κάτω βόλτα. Η Μινοξ κάνει δουλειά αλλά εχει ημερομηνία λήξης ο,τι θετικό σου δίνει. Μετά απλά συντηρεί
 
Μπλουζα