Platanos, dr Jose Lorenzo, FUE, 1451g, 16/10/2021

platanos

Well-Known Member
Ό,τι έγινε έγινε τώρα :p βάζοντας κάτω τα προσωπικά μου δεδομένα είναι ο καλύτερος συμβιβασμός που μπορώ να πετύχω. Τα υπόλοιπα στο μελλοντικό νήμα!
Εγώ πάντως Dimi εξακολουθώ να την έχω στις top κλινικές και σιγουρα από τις 2-3 πιο value for money με συνεπή αποτελέσματα, άλλωστε όπως έγραψα, σε γενικές γραμμές ήμουν ικανοποιημένος, αλλά όπως είπαμε εχθρός του καλού το καλύτερο ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Platane
Είδα το νήμα σου.
Έβαλες 2700 στην Hdc και ομολογουμένως το αποτέλεσμα σου ήταν πολύ καλό.
Εδώ όμως βλέπω firewall ενώ ήταν μμ αυτά.
Γιατί συνέβει αυτό?
Δεν θα έπρεπε κανονικά.
 

aeratos28

Just aeratos
Πλάτανε,ωραίος..πας για τρελό μαλλί φίλε,καλή επιτυχία να έχεις..όπως βλέπεται ορισμένοι που σε άλλα νήματα μας βγάλατε την Παναγία με το να λέτε για κινδύνους όταν πας για πύκνωση ακόμα και σε μεταμοσχευμενα και σας λέγαμε ότι δεν ισχύει,ορίστε.δεν υπάρχει άγχος για τα μεταμοσχευμενα..
 

platanos

Well-Known Member
Platane
Είδα το νήμα σου.
Έβαλες 2700 στην Hdc και ομολογουμένως το αποτέλεσμα σου ήταν πολύ καλό.
Εδώ όμως βλέπω firewall ενώ ήταν μμ αυτά.
Γιατί συνέβει αυτό?
Δεν θα έπρεπε κανονικά.
Η αλήθεια είναι ότι το αποτέλεσμα τον πρώτο χρόνο "φαινόταν" πυκνότερο. Όλες οι photos που είδες ήταν μέχρι το τέλος του πρώτου χρόνου.
Πιθανολογώ οτι ήταν από τη χρήση μινοξιδίλης που έκανα αυτό το διάστημα (μετά την έκοψα) και με βοήθησε να κρατήσω κάποια μαμά μαλλάκια που είχα (τωρα προφανώς μας άφησαν) και με την παχυνση της τρίχας φαινόταν το αποτέλεσμα αυτό
 

platanos

Well-Known Member
Πλάτανε,ωραίος..πας για τρελό μαλλί φίλε,καλή επιτυχία να έχεις..όπως βλέπεται ορισμένοι που σε άλλα νήματα μας βγάλατε την Παναγία με το να λέτε για κινδύνους όταν πας για πύκνωση ακόμα και σε μεταμοσχευμενα και σας λέγαμε ότι δεν ισχύει,ορίστε.δεν υπάρχει άγχος για τα μεταμοσχευμενα..
Ευχαριστώ φίλε aerate!
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως η δοτρια σου ήταν κοντά στα 11 κ grafts ,δηλ πολύ δυνατή και η δική σου όπως και του άλλου φίλου σαφώς με 14κ
 

giannis1991

Well-Known Member
Ισχύει, του άλλου φίλου είναι εξωπραγματική, έσπασε τα κοντέρ :)

Αρχικά καλή επιτυχία!!!! Αν και είναι δεδομένη όλα θα πανε πολυ παραπανω απο καλά!!!
Νομίζω ότι η δοτρια σου είναι αρκετά καλυτερη... Πολυ καλυτερα 60 micron και 11000 παρα 15000 και 48-50-52 micron και ας έχανες και από το λόγο λίγο... Πιστευω οτι το παχος τρίχας όταν δεν υστερεί σε πυκνότητά και λόγο είναι "ευλογία" Και για τη δοτρια και για τη ληπτρια...
 

Gianney

Well-Known Member
Αρχικά καλή επιτυχία!!!! Αν και είναι δεδομένη όλα θα πανε πολυ παραπανω απο καλά!!!
Νομίζω ότι η δοτρια σου είναι αρκετά καλυτερη... Πολυ καλυτερα 60 micron και 11000 παρα 15000 και 48-50-52 micron και ας έχανες και από το λόγο λίγο... Πιστευω οτι το παχος τρίχας όταν δεν υστερεί σε πυκνότητά και λόγο είναι "ευλογία" Και για τη δοτρια και για τη ληπτρια...
Έτσι και με τον μοντ που είχε λίγα διαθέσιμα grafts δοτρια αφού και η ρετρό έκανε ζημιά , χωρίς να έχει 8 ,11,14 grafts αλλά δες αποτελέσματα που πήρε λόγω χαρακτήριστικων.Παιζει καλά και το όπλο layering και είναι πρώτος
 

platanos

Well-Known Member
Αρχικά καλή επιτυχία!!!! Αν και είναι δεδομένη όλα θα πανε πολυ παραπανω απο καλά!!!
Νομίζω ότι η δοτρια σου είναι αρκετά καλυτερη... Πολυ καλυτερα 60 micron και 11000 παρα 15000 και 48-50-52 micron και ας έχανες και από το λόγο λίγο... Πιστευω οτι το παχος τρίχας όταν δεν υστερεί σε πυκνότητά και λόγο είναι "ευλογία" Και για τη δοτρια και για τη ληπτρια...
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε gianni, νομίζω με τέτοια νούμερα πραγματικά λίγο πάνω λίγο κάτω δεν έχει μεγάλη σημασία, ανήκουμε ευτυχώς στους τυχερούς με το φίλο. Το θέμα είναι να πέσεις στα κατάλληλα χέρια και αυτά τα νούμερα να τα μετατρέψουν σε ένα ανάλογο αποτέλεσμα. :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member

Αυτό δεν ειναι το αποτέλεσμα σου απο HDC ; Πολύ καλό αποτέλεσμα ήταν πάντως, αν και φαινόταν πιο πυκνό στις φωτο της HDC. Καλή επιτυχία πάντως
 

bobby

Well-Known Member
Ή οι φωτο στο νήμα της HDC δεν είναι καλές ή υποχώρησε η κατάσταση με τα χρόνια (DUPA???) ή δεν είναι ο φίλος. Τελικά πάντως αν κάποιος κάνει ΜΜ το σημαντικότερο βήμα που πρέπει να κάνει για να προστατέψει την «επένδυση» του είναι να ξεκινήσει και φαρμακευτική αγωγή (φίνα δηλαδή) αλλιώς το «παίζει»…. Τελικά δεν είναι μ@λ@κες οι Ισπανοί που την θεωρούν απαραίτητη προϋπόθεση.
 

Aldo

Well-Known Member
Πλάτανε,ωραίος..πας για τρελό μαλλί φίλε,καλή επιτυχία να έχεις..όπως βλέπεται ορισμένοι που σε άλλα νήματα μας βγάλατε την Παναγία με το να λέτε για κινδύνους όταν πας για πύκνωση ακόμα και σε μεταμοσχευμενα και σας λέγαμε ότι δεν ισχύει,ορίστε.δεν υπάρχει άγχος για τα μεταμοσχευμενα..
Λείπει κάτι: στα σωστά χέρια !
Μην πάρει ο κόσμος σβάρνα τις εταιρίες νομίζοντας ότι θα τον κάνουν μοντέλο γτ μπορεί να βρεθεί φιτίλια … και με τίποτα «παράσημα» επισης.

Καλή επιτυχία φίλε !
 
Τελευταία επεξεργασία:

platanos

Well-Known Member

Αυτό δεν ειναι το αποτέλεσμα σου απο HDC ; Πολύ καλό αποτέλεσμα ήταν πάντως, αν και φαινόταν πιο πυκνό στις φωτο της HDC. Καλή επιτυχία πάντως
Ναι σωστά αυτό ήταν. Σε ευχαριστώ!
 
Μπλουζα