Platanos, dr Jose Lorenzo, FUE, 1451g, 16/10/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μόνο να έχω χρόνο ελεύθερο ,αλλιώς δεν έχω πρόβλημα..γτ θα φάμε ώρες..εκείνος ο παπατζας ο Τούρκος είναι στον σχεδιασμό πιο έτοιμος ..του έκανε του gorgi ένα σχεδιασμό λουκούμ που λένε και στην Τουρκία..με το Μαδριλένο θα έχουμε δουλειά..αλλά ναι ότι χρειαστείτε ,μην ντραπεις,μίλα μου..:cool:

Θα την βρούμε την άκρη, έχουν δίψα για μάθηση.
 

aeratos28

Just aeratos
Μου αρέσει που ενδιαφέρονται τόσο,θα επιληφθώ του θέματος με την πρώτη ευκαιρία ..το. Ισπανό θα φτιάξω,τον Τούρκο δεν τον θέλω,μου τη σπάει το επώνυμο του ..αφιλοκερδώς έτσι? Η γνώση είναι για να προσφέρεται,όχι να πωλείται ..απλά ,θα χρειαστεί να πληρώσουν το που θα μείνω,ξενοδοχεία κτλ ..αλλά πες του Ισπανού,εγώ βολεύομαι και στα δωματια με τα κορίτσια από το team του ..ε δεν θέλω να τον χρεώνω περισσότερο,καταλαβαίνεις ...:rolleyes:
Θα την βρούμε την άκρη, έχουν δίψα για μάθηση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μου αρέσει που ενδιαφέρονται τόσο,θα επιληφθώ του θέματος με την πρώτη ευκαιρία ..το. Ισπανό θα φτιάξω,τον Τούρκο δεν τον θέλω,μου τη σπάει το επώνυμο του ..αφιλοκερδώς έτσι? Η γνώση είναι για να προσφέρεται,όχι να πωλείται ..απλά ,θα χρειαστεί να πληρώσουν το που θα μείνω,ξενοδοχεία κτλ ..αλλά πες του Ισπανού,εγώ βολεύομαι και στα δωματια με τα κορίτσια από το team του ..ε δεν θέλω να τον χρεώνω περισσότερο,καταλαβαίνεις ...:rolleyes:

Ε καλά αυτά είναι αυτονόητα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Σε καμία περίπτωση δεν έχει φτιάξει κροταφους-temporal σε μένα απλά έκλεισε ωραία τον κροταφο(όπως είπε δλδ ο αερατος) με δεδομένο ότι του ζήτησα να μην χαμηλώθει η hairline και να μείνουν ανοιχτοί σχετικά οι κροτάφοι γιατί έτσι είναι από 16 χρόνων συν του ότι δεν θέλω να σπαταληθουν πολλά θυλάκια ..
Δεδομένων αυτών θεωρώ ότι έβγαλε κάτι πολύ ταιριαστό για το πρόσωπο μου...Οι τριγωνικες εμένα δεν μου αρέσουν αλλά δεν θα μπορούσε και να μου το βγάλει καθώς ακόμα και φαγωμενη η hairline μου είναι round...
Τα θυλάκια δεν επαρκούν για την περίπτωσή μου για όλο το κεφάλι για αυτό και άφησε ανέγγιχτο ένα μέρος που όμως όπως θα δείτε στις φωτο εννοείται χρήζει ενίσχυσης(θεωρητικά και ανάλογα τις συνθήκες)...Το αφήσαμε για άλλους λόγους που καταλαβαίνω αλλά δεν είναι του παρόντος...Τουλάχιστον πιστεύω θα επαρκούν για τα σημεία που μπήκαν και θα δείχνει φυσικό και όμορφο!
@CVIAL αν θες μετέφερε το στο νήμα μου δεν ήξερα τι είναι καλύτερο!!!
 
Μπλουζα