Panos1982, dr. erdogan , m.fue w keep, 5165 grafts, 8-9/11/2017

alex7

Well-Known Member
Βασικά ο Ερντογάν με το splitting σου βγάζει ένα 10 με 15 % παραπάνω και άσχετα με το τι παίζει με την τιμή ίσως αξίζει,ειδικά αν δεν έχεις μεγάλη total capacity donor και χρειάζεσαι πολλά grafts
Δεν έχω όπως και οι περισσότεροι μεγάλη δότρια .Από το video διαπιστώνω ότι η δότρια η δίκη μου έχει ακόμα πολλά περιθώρια .Ο Lorenzo μπαίνει σε περιοχές μπροστινές της δότριας που οι άλλοι δεν τολμούν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καλή σου επιτυχία φίλε μου, όλα θα πάνε καλά ! Ο άνθρωπος φαίνεται κορυφή σε ότι κάνει. Κάθομαι και χαζεύω τις ΜΜ του σαν ASMR για να χαλαρώσω. Λογικά πάντως θα σου προτείνει και φιναστερίδη ο Λορέντζο. Έχω διαβάσει πως τη προτείνει στους ασθενείς του.
Όχι λόγω ηλικίας (50) δεν μου πρότεινε φίνα .Αυτά είναι για τους νέους όπως εσείς
 

Gianney

Well-Known Member
Δεν έχω όπως και οι περισσότεροι μεγάλη δότρια .Από το video διαπιστώνω ότι η δότρια η δίκη μου έχει ακόμα πολλά περιθώρια .Ο Lorenzo μπαίνει σε περιοχές μπροστινές της δότριας που οι άλλοι δεν τολμούν
Χμ καταλαβα,πάντως εσύ πας μια χαρά φίλε από τις φωτό που είδα.Απο δοτρια πόσο σου είχε πει ο Λορέντζο έχεις σε grafts:
 

alex7

Well-Known Member
Χμ καταλαβα,πάντως εσύ πας μια χαρά φίλε από τις φωτό που είδα.Απο δοτρια πόσο σου είχε πει ο Λορέντζο έχεις σε grafts:
Μου είχε πει ότι θα βρει σίγουρα 6000 σε τρεις επεμβάσεις όμως ,πριν κάνω επέμβαση.Με παρθένα τη δότρια.Σίγουρα έκανε συντηρητική εκτίμηση .Εγώ έκανα πολύ επιτυχημένη επέμβαση με 4600 grafts .Τώρα θα με μετρήσει πάλι .Όσο βλέπω τις δουλειές του συγκλίνω προς τα εκεί
 

Gianney

Well-Known Member
Αξιοπιστη επιλογή σίγουρα 6κ δοτρια εισαι καλά αν υποθέσουμε 8κ που θεωρούνται κατά μο το μάξιμουμ
Μου είχε πει ότι θα βρει σίγουρα 6000 σε τρεις επεμβάσεις όμως ,πριν κάνω επέμβαση.Με παρθένα τη δότρια.Σίγουρα έκανε συντηρητική εκτίμηση .Εγώ έκανα πολύ επιτυχημένη επέμβαση με 4600 grafts .Τώρα θα με μετρήσει πάλι .Όσο βλέπω τις δουλειές του συγκλίνω προς τα εκεί
 

alex7

Well-Known Member
Αξιοπιστη επιλογή σίγουρα 6κ δοτρια εισαι καλά αν υποθέσουμε 8κ που θεωρούνται κατά μο το μάξιμουμ
Το πρόβλημα μου τεράστιο .Στον ασθενή του βίντεο του έβαλε 10k.Νομίζω όμως ότι χαλάμε το νήμα του panos με αυτά που λέμε εδώ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Και ξανά ειπώθηκαν οι λόγοι και ο τρόπος που το κάνει παραπάνω....μεγάλο λόγος ... στριπ... Σπλιτινγκ... Μην ασφαλής ζώνη... Γενια.... Πολύ μικρό εργαλείο εξαγωγής ... Τι γίνεται όμως με την βιωσιμότητα;
 

Harris_G

Well-Known Member
Παρόμοια στρατηγική με Πάνο(αν και το πρωτο στριπ του @Panos1982 ειναι αρκετα μικροτερο):

1) Strip 5300 https://bellicapelli.forumfree.it/?t=78600283#lastpost
2) FUE 5200 https://bellicapelli.forumfree.it/?t=78600310#lastpost

Εντυπωσιακό το τελικό αποτέλεσμα ξεκίνησε από αεροδιάδρομος καθαρός 5αρης(με τάση προς το VI θα έλεγα), κρίμα να μην έχουμε αναλυτικά στοιχεία.
Αθροίζοντας τα grafts 10500!! Η είναι τόσο καθοριστικό να ξεκινήσεις με strip ή στη δεύτερη έγινε φεστιβάλ splitting. @CVIAL τι πιστευεις εμπειρικά από τη στιγμή που δεν έχουμε τα στοιχεία;
 

aeratos28

Just aeratos
Ωωωωωω ρεεε μια στριπαραααα...
Έλα Γιωργη..
Screenshot_2021-09-21-17-45-52-496_com.android.chrome.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Αυτό το κολοstrip .Ρωτήστε αυτούς που έκαναν 2η μμ μετά από στριπ .Πονάει φρικτά γιατί δε σε πιάνει η νάρκωση .Δε σε πιάνει γιατί καταστρέφει νευρικές απολήξεις .Άσε το σημάδι που πιθανώς θα αφήσει
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν υπαρχουν πληροφοριες τπτ. Δες τα links. Εμενα μου φαινεται αδειασμα απο τη FUE. Νταξει τοσα grafts εβγαλε.

Εχεις δικιο μιλαμε για 10 κ grafts αλλα αυτη η τρύπα κάτω αριστερά φέρνει αρκετά σε περιστατικά retro που κάνουν κάτι τέτοιες κενάρες.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εχει και αλλη μια τρύπα πάνω προς τα πάνω δεξία, λίγο κάτω από τον όγκο που αφήνει στο σβήσιμο. Λέτε να παίρνει φινα για τη βιωσιμότητα των grafts ;
 
Μπλουζα