Panos1982, dr. erdogan , m.fue w keep, 5165 grafts, 8-9/11/2017

pablopaolinio

Active Member
Εισαι σωστος γενικα. Εχω μιλησει με 3 γιατρους για τους κροταφους μου.
ΔΕΝ φτιάχνονται δυστυχώς στο δικο μ κεφαλι. Ο λογος ειναι ο εξης. Ο κροταφος μ εχει peaks αλλα ειναι ψηλοτερα απ οτι ηταν ο φυσικος μου. Επειδη ακριβως ειναι ψηλότερα ΔΕΝ επιτρεπεται να γινει πιο μυτερός *θα δειξει αφυσικο σε τετοιο υψος π βρισκεται.*
Επισης ΔΕΝ μπορω να τον χαμηλώσω...
Αν το κανω παλι θα δειξει αφύσικος γιατι θα περασει τα 4 εκατοστα που ειναι τα μαξιμουμ οριο που ΠΡΕΠΕΙ να κατεβαινει ενας κροταφος. Εμενα ηδη πιεστικε στα 4.5.
Παραπανω αρχιζει κ δειχνει αφυσικος....

Οποτε για να φτιάξω τον κροταφο κ να.μην κανω μανταρα την φυσικοτητα που εχω θα πρέπει να τον χαμηλωσω 1 ποντο ετσι ωστε να μπορω πλεον να του δωσω περισσοτερη κλιση κ να τον κανω μυτερο αλλα θα πρεπει να κατεβάσω και την hairline μου ενα ποντο κατω επισης γιατι αλλιως θα ξεφυγει ο κροταφος απ τη χερλαιν στα 5.5 εκατοστα κ κατι τετοιο απαγορευεται απο θεμα φυσικοτητας ! Την hairline ομως δεν μπορω να την κατεβασω αλλο....οποτε ο κροταφος δεν μπορεί να δουλευτει αλλο στο ύψος π βρικσεται η χερλαιν αυτη τη στιγμη....
Δυστηχως.....

Προβολή συνημμένου 39220

Στην φωτο βλεπεις το peak αν δωθει κλιση εκει ψηλα π βρισκεται το peak του χαθηκε το ματς. Αν κατεβει πιο χαμηλα οπως ηταν ο φυσικος κ δωθει η κλιση θα γινει τεραστιος (εφ οσων δε μπορω να κατεβασω κ χερλαιν) οποτε παλι χαθηκε το ματς....
Οποτε λογο της φυσιολογιας κ της αριαωσης που ειχα μπροστα αναγκαζομαι να συμβιβαστω με μια ισοπαλια Χ :)
Φιλε εισαι ωραιος! Καθησα το διαβασα ολο το νημα.. επαθα πλακα.. συγχαρητηρια για την παρουσιαση/γκ@βλα/μερακι κ αποτελεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Πραγματικα απο τις καλυτερες παρουσιασεις...
Και οι δοτρια φαινεται σε πολυ καλη κατασταση.
Πανο ποτε θα σκεφτοσουν την επομενη επεμβαση; Οταν παρατηρησεις αραιωση ή ισως και νωριτερα για μια μεγαλυτερη πυκνωση;
Επισης ενδιαφερον θα χε να μας πεις απο τους τωρινους γιατρους ποιόν θα επελεγες αφου Asmed απο οτι καταλαβα απορριπτεται .
 

Panos1982

Well-Known Member
Πραγματικα απο τις καλυτερες παρουσιασεις...
Και οι δοτρια φαινεται σε πολυ καλη κατασταση.
Πανο ποτε θα σκεφτοσουν την επομενη επεμβαση; Οταν παρατηρησεις αραιωση ή ισως και νωριτερα για μια μεγαλυτερη πυκνωση;
Επισης ενδιαφερον θα χε να μας πεις απο τους τωρινους γιατρους ποιόν θα επελεγες αφου Asmed απο οτι καταλαβα απορριπτεται .

Η δοτρια δουλεύτηκε με 0.7 punch γι αυτο την βλεπεις ετσι. Ολα.παιζουν το ρολο τους...
Πυκνωση δε θελω δε χρειάζομαι, εχω πολυ πυκνο μαλλι για μεταμοσχευμενος.
Μη κοιτας το βιντεο που το δειχνω πολυ βρεγμενο ( δεν κανω 2 ψεκασιες με νερακι ταχαμου aka αναστασακης ) το βρεχω πραγματικα και γινονται ολες οι τριχες μεγάλες τουφες για να μπορεις να βλεπεις το δερμα κ τις ριζες μου ακριβως γιατι θελω να τις δεις αλλιως δεν θα καταλαβεις τι γινεται.
Με στεγνο ή πυλο ειναι πολυ κομπλε. Αλλα κ βρεγμενο κομπλε ειναι γενικα.

Η επομενη επεμβαση μ θα ειναι με strip στην hattingen οταν θα χρειαστώ και θα περιμενω να αραιωσει αρκετά γιατι αλλο ενα στριπ εχω οποτε θα αφησω να γινει καλη αραίωση πριν προχωρησω παλι.
Επειδη εχω πνευμοθωρακα κ αεροπλάνο δε μπορω να μπω αν εκανα fue θα πηγαινα οδικως Βουλγαρία dr zarev.
Επειδη ομως προσωπικα οτι.δουλεια χριεαστω θα ειναι mid η crown δεν χρειαζεται να ψαξω artistic γιατρο φυσικοτητες , fine hairs κλπ... και η δουλειά π θα θελω θα ειναι πιο ευκολη θα μπορουσα να παω pekiner * αν μπορούσα να μπω αεροπλανο) για να μη χρυσοπληρωνω το mid μου δε χρειαζεται....και ο pekiner θα ηταν κατι παραπανω απο vfm γι αυτη τη δουλειά.
* Επισης να πω οτι οταν διαλεγεις γιατρους εχεις να διαλεξεις αναμεσα σε τεχνικες κοστος αρτιστικ κλπ. Αν σου αρέσει η ποιοτητα π.χ του λορεντζο αλλα οχι η χερλαιν π φτιάχνει μπορεις να κανεις αλλου τη χερλαιν σε καποιον που ταιριαζει με τα γουστα σου και αφου παρεις το αρτιστικ που θελεις μετα να.πας.λορεντζο να σου κανει τα υπολοιπα....
Επισης εγω π.χ δε προτιμω τα pens και προτιμω την lateral slit σαν τεχνική φυτευσης γιατι στα ματια μου δινει πολυ ανωτερα αποτελεσματα σε φυσικοτητα οποτε η asmed που την χρησιμοποιουσε περαν του οτι μπορουσα να.παω οδικως κ οτι κανει καλο splitting ηταν νομίζω απ τις καλύτερες επιλογες π ειχα παγκοσμιως.
 

Kostas97

Well-Known Member
Η δοτρια δουλεύτηκε με 0.7 punch γι αυτο την βλεπεις ετσι. Ολα.παιζουν το ρολο τους...
Πυκνωση δε θελω δε χρειάζομαι, εχω πολυ πυκνο μαλλι για μεταμοσχευμενος.
Μη κοιτας το βιντεο που το δειχνω πολυ βρεγμενο ( δεν κανω 2 ψεκασιες με νερακι ταχαμου aka αναστασακης ) το βρεχω πραγματικα και γινονται ολες οι τριχες μεγάλες τουφες για να μπορεις να βλεπεις το δερμα κ τις ριζες μου ακριβως γιατι θελω να τις δεις αλλιως δεν θα καταλαβεις τι γινεται.
Με στεγνο ή πυλο ειναι πολυ κομπλε. Αλλα κ βρεγμενο κομπλε ειναι γενικα.

Η επομενη επεμβαση μ θα ειναι με strip στην hattingen οταν θα χρειαστώ και θα περιμενω να αραιωσει αρκετά γιατι αλλο ενα στριπ εχω οποτε θα αφησω να γινει καλη αραίωση πριν προχωρησω παλι.
Επειδη εχω πνευμοθωρακα κ αεροπλάνο δε μπορω να μπω αν εκανα fue θα πηγαινα οδικως Βουλγαρία dr zarev.
Επειδη ομως προσωπικα οτι.δουλεια χριεαστω θα ειναι mid η crown δεν χρειαζεται να ψαξω artistic γιατρο φυσικοτητες , fine hairs κλπ... και η δουλειά π θα θελω θα ειναι πιο ευκολη θα μπορουσα να παω pekiner * αν μπορούσα να μπω αεροπλανο) για να μη χρυσοπληρωνω το mid μου δε χρειαζεται....και ο pekiner θα ηταν κατι παραπανω απο vfm γι αυτη τη δουλειά.
* Επισης να πω οτι οταν διαλεγεις γιατρους εχεις να διαλεξεις αναμεσα σε τεχνικες κοστος αρτιστικ κλπ. Αν σου αρέσει η ποιοτητα π.χ του λορεντζο αλλα οχι η χερλαιν π φτιάχνει μπορεις να κανεις αλλου τη χερλαιν σε καποιον που ταιριαζει με τα γουστα σου και αφου παρεις το αρτιστικ που θελεις μετα να.πας.λορεντζο να σου κανει τα υπολοιπα....
Επισης εγω π.χ δε προτιμω τα pens και προτιμω την lateral slit σαν τεχνική φυτευσης γιατι στα ματια μου δινει πολυ ανωτερα αποτελεσματα σε φυσικοτητα οποτε η asmed που την χρησιμοποιουσε περαν του οτι μπορουσα να.παω οδικως κ οτι κανει καλο splitting ηταν νομίζω απ τις καλύτερες επιλογες π ειχα παγκοσμιως.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες Πανο,
Ενδιαφερον και αυτο που ανεφερες για την επιλογη δυο γιατρων, εκαστος στο ειδος του που λεμε . :D
 

nick90

Well-Known Member
Η επομενη επεμβαση μ θα ειναι με strip στην hattingen οταν θα χρειαστώ και θα περιμενω να αραιωσει αρκετά γιατι αλλο ενα στριπ εχω οποτε θα αφησω να γινει καλη αραίωση πριν προχωρησω παλι.
Εδώ έχουμε τον κορυφαίο χειρουργό αναστασάκη για στριπ και θα πας στην ταπεινή hattingen; Με την τακτική του less is more θα πάρεις το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα... :p:p
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η δοτρια δουλεύτηκε με 0.7 punch γι αυτο την βλεπεις ετσι. Ολα.παιζουν το ρολο τους...
Πυκνωση δε θελω δε χρειάζομαι, εχω πολυ πυκνο μαλλι για μεταμοσχευμενος.
Μη κοιτας το βιντεο που το δειχνω πολυ βρεγμενο ( δεν κανω 2 ψεκασιες με νερακι ταχαμου aka αναστασακης ) το βρεχω πραγματικα και γινονται ολες οι τριχες μεγάλες τουφες για να μπορεις να βλεπεις το δερμα κ τις ριζες μου ακριβως γιατι θελω να τις δεις αλλιως δεν θα καταλαβεις τι γινεται.
Με στεγνο ή πυλο ειναι πολυ κομπλε. Αλλα κ βρεγμενο κομπλε ειναι γενικα.

Η επομενη επεμβαση μ θα ειναι με strip στην hattingen οταν θα χρειαστώ και θα περιμενω να αραιωσει αρκετά γιατι αλλο ενα στριπ εχω οποτε θα αφησω να γινει καλη αραίωση πριν προχωρησω παλι.
Επειδη εχω πνευμοθωρακα κ αεροπλάνο δε μπορω να μπω αν εκανα fue θα πηγαινα οδικως Βουλγαρία dr zarev.
Επειδη ομως προσωπικα οτι.δουλεια χριεαστω θα ειναι mid η crown δεν χρειαζεται να ψαξω artistic γιατρο φυσικοτητες , fine hairs κλπ... και η δουλειά π θα θελω θα ειναι πιο ευκολη θα μπορουσα να παω pekiner * αν μπορούσα να μπω αεροπλανο) για να μη χρυσοπληρωνω το mid μου δε χρειαζεται....και ο pekiner θα ηταν κατι παραπανω απο vfm γι αυτη τη δουλειά.
* Επισης να πω οτι οταν διαλεγεις γιατρους εχεις να διαλεξεις αναμεσα σε τεχνικες κοστος αρτιστικ κλπ. Αν σου αρέσει η ποιοτητα π.χ του λορεντζο αλλα οχι η χερλαιν π φτιάχνει μπορεις να κανεις αλλου τη χερλαιν σε καποιον που ταιριαζει με τα γουστα σου και αφου παρεις το αρτιστικ που θελεις μετα να.πας.λορεντζο να σου κανει τα υπολοιπα....
Επισης εγω π.χ δε προτιμω τα pens και προτιμω την lateral slit σαν τεχνική φυτευσης γιατι στα ματια μου δινει πολυ ανωτερα αποτελεσματα σε φυσικοτητα οποτε η asmed που την χρησιμοποιουσε περαν του οτι μπορουσα να.παω οδικως κ οτι κανει καλο splitting ηταν νομίζω απ τις καλύτερες επιλογες π ειχα παγκοσμιως.
Zarev; Είσαι σίγουρος για αυτόν; Μια σκιά πλανάται σε αυτόν ....
 

Panos1982

Well-Known Member
Ευχαριστω για τις πληροφοριες Πανο,
Ενδιαφερον και αυτο που ανεφερες για την επιλογη δυο γιατρων, εκαστος στο ειδος του που λεμε . :D

Για εμενα που ειμαι κατα της χρησης φιναστεριδης ο συνδιασμος strip & fue ειναι αναγκαιος οποτε ειναι σιγουρο οτι ξεκιναω απο 2 και πανω...

Γενικα η περιοχη του strip δε πλήττεται απο retro οποτε οι stripades γιατροι δεν εχουν αναγκη την φινα ( παρα μονο για διατηρηση αποτελεσματος περισσοτερα χρονια)

Την έχουν ανάγκη ομως οι γιατροί της FUE
Γιατι πληττει πολυ κομματι της δοτριας που δουλεύουν κ τους περιορίζει σημαντικα την διαθεσιμη δοτρια η μη χρηση της. Η retro πλεον χτυπαει πολυ μεγαλο ποσοστο απο εμας π εχουμε ΑΑ.
Και επειδη η fue ειναι της μοδας ειναι κ η χρηση φινας της μοδας.

Εγω εχω διαλεξει αλλο δρομο,
οσο υπαρχει η strip και ειναι ακομα ανοιχτός θα τον θεωρουσα τη κυρια οδο.
Οποτε σκεφτοντας με τετοιο τροπο το να αλλαξεις γιατρους ειναι δεδομενο κ ετσι λειτουργει πλεον η σκεψη σου.
Και εφ οσων αρχιζει να λειτουργει ετσι στην επιλογη τεχνικων αρχιζει να λειτουργει ετσι και στα υπολοιπα κομματια
Που αφορουν αλλα σκελη οποτε το να επιλεγεις γιατρο καταλληλο για το καθε τι που αναζητας συγκεκριμενα καταντάει καθημερινοτητα και κατι δεδομενο στο.κεφαλι σου.
Κατι που οσοι πανε μονο για fue δε το εχουν συχνα στο μυαλο τους ( εχουν στο μυαλο τους να βρουν απλα εναν καλο γιατρο για τη fue ) κ η σκεψη εγκλωβιζεται στην αναζητηση ενος γιατρου υποσυνείδητα....
Ενω αυτο ειναι ουτοπικο μιας κ οσο καλος να ειναι καποιος δε θα καλυπτει ολα τα γουστα η προσεγγιση του κ επισης δε θα ειναι καλύτερός στα παντα καπου θα υστερει, θες σε τιμη, θες σε συντηριτισμο, θες σε επιθετικοτητα ,θες σε design, θες σε φυσικοτητα, θες σε εργαλεια εξαγωγής ή εισαγωγης, θες σε αποτυμωμα δοτριας, θες σε splitting , θες στο πλανο που ακολουθει σε καθε περιοχη ξεχωριστα, και αλλα πολλα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panos1982

Well-Known Member
Zarev; Είσαι σίγουρος για αυτόν; Μια σκιά πλανάται σε αυτόν ....

Γεια σου Γιωργο , καμμια σκια ειναι απλα κορυφαιος !!!
Εχω δει τον τροπο που δουλεύει τα εργαλεια που χρησιμοποιει τις μετρησεις κ επιλογες πυκνοτητων σε διαφορετικα σημεια του κεφαλιου για μεγιστο αποτελεσμα καλυψης....με καλυπτει σε ολα...
Και μονο που τον εξυμνει ο μεγιστος rassman θα μου ηταν αρκετο για να παω με κλειστα ματια .
Με χαλαει μονο που δουλευει κι αυτος με pen.... και οχι με lateral slit κ pre made....
Αλλα τι να κάνεις...ο χρονος ειναι χρημα κ το pen κερδιζει χρονο αρα επικρατει παντου απ οτι βλεπω παρ ολο που υστερει αρκετα σε σχεση με τις pre made της lateral σε πολλα επιπεδα στο τελικο αποτελεσμα....

Εδώ έχουμε τον κορυφαίο χειρουργό αναστασάκη για στριπ και θα πας στην ταπεινή hattingen; Με την τακτική του less is more θα πάρεις το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα... :p:p

Χαχαχα
Καλα τα λεμε στα λογια..... ο cvial γτ δε πηγε αραγε να του κανει ενα less is more στο crown κ τρεχει ισπανια
Ασε τωρα που εχει φύγει κ εχουμε ηρεμησει μη τον μελετάμε υπάρχει επιτελους ξανα ψυχικη υγεια στο φορουμ
Γιατι οταν γυρισει η τοξικοτητα του φορουμ ανεβαινει θεο κ θα θελουμε ζαναξ πριν το login στο φορουμ.... :p
 

aeratos28

Just aeratos
Α ρε Πάνο..είσαι ωραίος.αυτο παρατήρησα στο βίντεο με το βρεξιμο στο μαλλί σου ότι το παραεβρεχες όχι δύο-3 ψεκασμούς και καλά βρεγμένο..αλλά δεν ήθελα να κάνω αναφορά μην μπαχαλεψουμε το νήμα..για zarev πάντως θα ήταν φοβερά ενδιαφέρον αν πήγαινες να δούμε τι θα μπορούσε να σου βγάλει ο τρελός αυτός..πάντως μην το βιάζεσαι,πένα είσαι ακόμα.
 

aeratos28

Just aeratos
Εμένα μου έλειψε ο Άνιστον πάντως.χαχαχαχαχα
Χαχαχα
Καλα τα λεμε στα λογια..... ο cvial γτ δε πηγε αραγε να του κανει ενα less is more στο crown κ τρεχει ισπανια
Ασε τωρα που εχει φύγει κ εχουμε ηρεμησει μη τον μελετάμε υπάρχει επιτελους ξανα ψυχικη υγεια στο φορουμ
Γιατι οταν γυρισει η τοξικοτητα του φορουμ ανεβαινει θεο κ θα θελουμε ζαναξ πριν το login στο φορουμ....
 

nick90

Well-Known Member
Χαχαχα
Καλα τα λεμε στα λογια..... ο cvial γτ δε πηγε αραγε να του κανει ενα less is more στο crown κ τρεχει ισπανια
Ασε τωρα που εχει φύγει κ εχουμε ηρεμησει μη τον μελετάμε υπάρχει επιτελους ξανα ψυχικη υγεια στο φορουμ
Γιατι οταν γυρισει η τοξικοτητα του φορουμ ανεβαινει θεο κ θα θελουμε ζαναξ πριν το login στο φορουμ.... :p
χαχαχα όντως... Ε θα γυρίσει όμως λογικά από βδομάδα. Τώρα χαλαρώνει στις διακοπές του για να γυρίσει δριμύτερος μετά :eek: :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Πάντως ο νομικός του σύμβουλος είναι ενήμερος για το φόρουμ,για αυτό που γίνεται εδώ μέσα από ανίδεους μη ιατρούς οι οποίοι δεν έχουν και στον ήλιο μοίρα και θα προβεί σε μηνύσεις ώστε να σφραγίσει αυτό το χαμετυπείο...χαχαχαχααχχααχχααχα
 

Panos1982

Well-Known Member
Α ρε Πάνο..είσαι ωραίος.αυτο παρατήρησα στο βίντεο με το βρεξιμο στο μαλλί σου ότι το παραεβρεχες όχι δύο-3 ψεκασμούς και καλά βρεγμένο..αλλά δεν ήθελα να κάνω αναφορά μην μπαχαλεψουμε το νήμα..για zarev πάντως θα ήταν φοβερά ενδιαφέρον αν πήγαινες να δούμε τι θα μπορούσε να σου βγάλει ο τρελός αυτός..πάντως μην το βιάζεσαι,πένα είσαι ακόμα.

Τα βρεχω πολυ γιατι τα βιντεο αυτα τα ειχα για προσωπικη χρηση και κριση της καταστασης μου σαν αρχειο κ οχι για το φορουμ. Και βλεπω στο βιντεο οτι μερικα σημεια δεν εχουν καλη αναλυση γιατι καποια βιντεο τα έστειλα μεσω μεσσεντζερ κ χαλασε η αναλυση....
Αν κατσω κ φτιαξω βιντεο με στεγνο σε υψηλής αναλυσης θα δεις οτι οσο κι αν ανακατεύω ειναι πολυ δυνατο.
Αλλα μη περιμενεις απο κλινικες να σου βρεξουν κ να.σου ανακατεψουν ετσι τα μαλλια ..... μαρκετινγκ κανουν δε θελουν να δειχνουν την γυμνη αληθεια γιατι ποτε δε.πουλαει....ουτε τ ανεξαρτητα βασικα δε το κάνουν αυτο...κ οχι εδω στο.φορουμ αλλα γενικα πουθενα.... μονο απο κοντα μπορεις συνηθως να.καταλαβεις τι πραγματικα παιζει αν δεν εισαι έμπειρος....

Αν.αλλαξει κατι και δεν κανω strip και για καποιο λογο αποφασισω να.κανω fue πρωτα ,
Τοτε σιγουρα στον zarev θα παω.
Αλλα πριν παω θα κανω ενα consultation για ακριβης μετρησεις κλπ... κ συζητησης.
 

aeratos28

Just aeratos
Εννοείται πως δεν το κάνουν οι κλινικές κάτι τέτοιο και ούτε και πρόκειται να το κάνουν ποτέ..εδώ και με στεγνά ρε Πάνο δεν βγάζουν φωτό από διαφορετικές γωνίες..τι να λέμε..σε δύο φωτό αν με δεις ,στη μια φαίνομαι full μαλλιά (φωτό ίδια με αυτές των κλινικών) και σε άλλη φωτό σε διαφορετική γωνία φαίνεται και το αραιωμένο crown και όλα..εύκολα κρύβεις τα πάντα ..αρκετοί εδώ τα ξέρουμε αυτά..ο τασακης νευριάζει επειδή του τα λένε πρώτη φορά..αλλαααα..εγώ είμαι ορεξατος και δεν θα αφήνω ποτέ παραπονούμενο τον messi των grafts..θα του τα λέω ΠΑΝΤΑ
 

Panos1982

Well-Known Member
Ο τασακης κανει το εξης, βαζει γυρω γυρω μαλλι και στη μεση καραφλα.
Δε φτιαχνει φορλοκ δε φτιαχνει mid τιποτα....μια εμφαση σε χερλαιν δινει κι απο κει.και περα το χαος....
Σε φωτο του δε που ανεβαζει το ποσα 2 τρίχα βλεπω μπροστα μπροστα αλλο πραγμα....αλλα που να προλαβω να σχολιασω μεχρι να βρω χρονο να μπω κλειδώνει το νημα.
Γενικα Φυσικοτητα οχι καλη, πυκνοτητα οχι καλη, κλεισιμο με.κροταφους οχι καλο,
Γενικο πλανο οχι καλο, γενικα πολυ μετριότητα.....

inCollage_20210730_011259055.jpg


Δες εδω τελικο αποτελεσμα....πως το παρουσιαζει κ πως ειναι... αλλα τεσπα.αστον τωρα θα το ανεβασω στο σωστο νημα οταν ερθει η ωρα....
Αστον εκει που καθεται τωρα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πραγματικά μόνο εγώ πιστεύω πως σε τετ α τετ αεράτος με Αναστασάκη θα θύμιζαν Παλαιστίνη-Ισραηλ ; Ήθελα πάντα να το πω μη το πάρεις προσωπικά :p @aeratos28
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γεια σου Γιωργο , καμμια σκια ειναι απλα κορυφαιος !!!
Εχω δει τον τροπο που δουλεύει τα εργαλεια που χρησιμοποιει τις μετρησεις κ επιλογες πυκνοτητων σε διαφορετικα σημεια του κεφαλιου για μεγιστο αποτελεσμα καλυψης....με καλυπτει σε ολα...
Και μονο που τον εξυμνει ο μεγιστος rassman θα μου ηταν αρκετο για να παω με κλειστα ματια .
Με χαλαει μονο που δουλευει κι αυτος με pen.... και οχι με lateral slit κ pre made....
Αλλα τι να κάνεις...ο χρονος ειναι χρημα κ το pen κερδιζει χρονο αρα επικρατει παντου απ οτι βλεπω παρ ολο που υστερει αρκετα σε σχεση με τις pre made της lateral σε πολλα επιπεδα στο τελικο αποτελεσμα....



Χαχαχα
Καλα τα λεμε στα λογια..... ο cvial γτ δε πηγε αραγε να του κανει ενα less is more στο crown κ τρεχει ισπανια
Ασε τωρα που εχει φύγει κ εχουμε ηρεμησει μη τον μελετάμε υπάρχει επιτελους ξανα ψυχικη υγεια στο φορουμ
Γιατι οταν γυρισει η τοξικοτητα του φορουμ ανεβαινει θεο κ θα θελουμε ζαναξ πριν το login στο φορουμ.... :p
απλα αναρρωτιεμαι που τα βρισκει τα 10 και 12κ και παραπανω g αν και εχει ψιλο απαντηθει απ ολους αυτο... περιμενουμε καποια στιγμη να μας παρουσιασει ο cvial καποιες τοποθετησεις του γιατρου σε αυτα και αν και καταλαβαινω πανω κατω τι θα πει θελω να δω πως θα το πει....
 

vlafo

Well-Known Member
Οποτε σκεφτοντας με τετοιο τροπο το να αλλαξεις γιατρους ειναι δεδομενο κ ετσι λειτουργει πλεον η σκεψη σου.
Και εφ οσων αρχιζει να λειτουργει ετσι στην επιλογη τεχνικων αρχιζει να λειτουργει ετσι και στα υπολοιπα κομματια
Που αφορουν αλλα σκελη οποτε το να επιλεγεις γιατρο καταλληλο για το καθε τι που αναζητας συγκεκριμενα καταντάει καθημερινοτητα και κατι δεδομενο στο.κεφαλι σου.
Κατι που οσοι πανε μονο για fue δε το εχουν συχνα στο μυαλο τους ( εχουν στο μυαλο τους να βρουν απλα εναν καλο γιατρο για τη fue ) κ η σκεψη εγκλωβιζεται στην αναζητηση ενος γιατρου υποσυνείδητα....
Ενω αυτο ειναι ουτοπικο μιας κ οσο καλος να ειναι καποιος δε θα καλυπτει ολα τα γουστα η προσεγγιση του κ επισης δε θα ειναι καλύτερός στα παντα καπου θα υστερει, θες σε τιμη, θες σε συντηριτισμο, θες σε επιθετικοτητα ,θες σε design, θες σε φυσικοτητα, θες σε εργαλεια εξαγωγής ή εισαγωγης, θες σε αποτυμωμα δοτριας, θες σε splitting , θες στο πλανο που ακολουθει σε καθε περιοχη ξεχωριστα, και αλλα πολλα....
Αυτό είναι απόλυτα σωστό,πρώτη φορά το βλέπω να το διατυπώνει και να το εφαρμόζει πάνω του κάποιος,αλλά δύσκολα εφαρμόσιμο από τους περισσότερους.
Προσωπικά με καλύπτει πλήρως και ο συνδυασμός των περισσότερων θετικών που έχει κάποιος γιατρός,κουμπωμένα επάνω σου στα δικά σου θέλω και εκεί είναι και το ζητούμενο.

Οι περισσότεροι όμως λειτουργούν κατ αυτό τον τρόπο,γιατί μείνανε ευχαριστημένοι στο μέτρο που γνωρίζανε και έφτανε η γνώση τους.
Όταν καταλάβεις ότι κανένας δεν τα έχει όλα αλλά πας προσεγγιστικά να πετύχεις το maximum στα δικά σου θέλω,τότε το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα θα είναι το μέγιστο κάνοντας την ανάλογη επιλογή γιατρού με τα ανάλογα χαρακτηριστικά.
 

Kostas97

Well-Known Member
Πραγματικά μόνο εγώ πιστεύω πως σε τετ α τετ αεράτος με Αναστασάκη θα θύμιζαν Παλαιστίνη-Ισραηλ ; Ήθελα πάντα να το πω μη το πάρεις προσωπικά :p @aeratos28
Εμενα μου θυμιζουν ΚΑΠΟΙΕΣ φορες Γεωργιαδη Πολακη λογω χαρακτηρισμων.. :D (χωρις παρεξηγηση χαχα)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εμενα μου θυμιζουν ΚΑΠΟΙΕΣ φορες Γεωργιαδη Πολακη λογω χαρακτηρισμων.. :D (χωρις παρεξηγηση χαχα)

Και λεει εν τέλει αποφασίζει να κάνει την έκπληξη με την ΜΜ του ο αεράτος και πάει στον Αναστασάκη και γίνονται οι καλύτεροι φίλοι. :p
 
Μπλουζα