Omar77, dr. hasson, fut, 6903 grafts, 5/11/09

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hopefull

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

παιδια οι φωτογραφιες ειναι φωτογραφιες και αν νομιζετε οτι μπορειτε να αποφασισετε βαση αυτες ακομα δεν εχετε κανει σωστη ερευνα. Σιγουρα θα υπαρχουν φωτογραφιες που τα μαλλια του comp θα φαινονται πολυ πυκνα και αλλες που θα φαινονται αραια. Ετσι ειναι οι φωτογραφιες και τα video, αν και ειναι καλυτερα, παλι δε λενε ολη την αληθεια και η αληθεια δεν βρισκεται μονο στο ποσο πυκνα ειναι.

Εχετε μια μεγαλη ευκαιρια για οσους ενδιαφερονται σοβαρα να δειτε εναν ανθρωπο απο κοντα live πριν ταξιδεψετε χιλιαδες μιλια. Εκει θα δειτε απο κοντα πως ειναι τα αποτελεσματα του καλυτερου που μπορει να πετυχει η μεταμοσχευση με την υπαρχουσα τεχνολογια. Θα δειτε ολα τα + και τα - και θα αποφασισετε αν ειναι για εσας.

Ζητατε φωτογραφιες... εγω σας λεω οτι ετσι δε θα βγαλετε κανα συμπερασμα οσες και να βαλει...εκμεταλευτειτε την τεραστια ευκαιρια του να τον δειτε απο κοντα. Πολυ στο κοσμο δεν εχουν αυτη την ευκαιρια να εχουν ενα τοπικο consultant και πανε στα τυφλα απο οτι βλεπουν σε φωτογραφιες και video. Και επειδη η αποφαση ειναι μεγαλη ειμαι σιγουρος οτι ο comp θα σας αφησει και να επεξεργαστειτε τα μαλλια του (οχι σε κανα cafe lol να σας περασουν και για πιτσουνακια) αλλα και αλλιως θα σας μιλησει οταν σας δει απο κοντα και γνωριστειτε.
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ρε συ τσε εισαι υπερβολικος ρε φιλε. οταν ολοκληρωθει το αποτελεσμα θα βγαλω φωτο με κανονικο προβολεα απο πανω να ευχαριστηθεις. Οι φωτο που βαζω εγω οπως και ο comb ειπε προσπαθω να ειναι αυτο ακριβως που βλεπω και εγω ετσι ωστε να παρω γνωμες για το πως βλεπουν την εξελιξη μου. Κατι φωτο που φαινομαι καλυτερα αποτι στην πραγματικοτητα ειμαι δεν τις εβαλα,δεν εχω λογο. Και στην τελικη αμα πραγματικα ενδιαφερεσαι ελα να μας δεις απο κοντα ολους.
Βλεπεται τωρα τις φωτο του comb,εγω τον εχω δει απο κοντα καμποσες φορες, ε απο κοντα ειναι πολυ καλυτερος απο οτι δειχνει στις φωτο σε ολες τις φασεις της εξελιξης του μαλλιου του
 

NGL

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

hopefull είπε:
παιδια οι φωτογραφιες ειναι φωτογραφιες και αν νομιζετε οτι μπορειτε να αποφασισετε βαση αυτες ακομα δεν εχετε κανει σωστη ερευνα. Σιγουρα θα υπαρχουν φωτογραφιες που τα μαλλια του comp θα φαινονται πολυ πυκνα και αλλες που θα φαινονται αραια. Ετσι ειναι οι φωτογραφιες και τα video, αν και ειναι καλυτερα, παλι δε λενε ολη την αληθεια και η αληθεια δεν βρισκεται μονο στο ποσο πυκνα ειναι.

Εχετε μια μεγαλη ευκαιρια για οσους ενδιαφερονται σοβαρα να δειτε εναν ανθρωπο απο κοντα live πριν ταξιδεψετε χιλιαδες μιλια. Εκει θα δειτε απο κοντα πως ειναι τα αποτελεσματα του καλυτερου που μπορει να πετυχει η μεταμοσχευση με την υπαρχουσα τεχνολογια. Θα δειτε ολα τα + και τα - και θα αποφασισετε αν ειναι για εσας.

Ζητατε φωτογραφιες... εγω σας λεω οτι ετσι δε θα βγαλετε κανα συμπερασμα οσες και να βαλει...εκμεταλευτειτε την τεραστια ευκαιρια του να τον δειτε απο κοντα. Πολυ στο κοσμο δεν εχουν αυτη την ευκαιρια να εχουν ενα τοπικο consultant και πανε στα τυφλα απο οτι βλεπουν σε φωτογραφιες και video. Και επειδη η αποφαση ειναι μεγαλη ειμαι σιγουρος οτι ο comp θα σας αφησει και να επεξεργαστειτε τα μαλλια του (οχι σε κανα cafe lol να σας περασουν και για πιτσουνακια) αλλα και αλλιως θα σας μιλησει οταν σας δει απο κοντα και γνωριστειτε.

εχεις δικιο hopefull.ειναι μεγαλη ευκαιρια να δει κανεις απο κοντα τον comb και καποια αλλα παιδια αν το επιθυμουν.
καποια στιγμη ειχε δημοσιευσει καποιες φωτο ο τσακαλος και ολοι λεγαμε ,μαζι κι εγω οτι δεν ηταν οι καλυτερες...
τον ειδα απο κοντα 2-3 μηνες αφου ειχε παει καναδα και μολις ειχα γυρισει εγω...
καμια σχεση με αυτο που εβλεπες στις φωτο...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar77 είπε:
Βλεπεται τωρα τις φωτο του comb,εγω τον εχω δει απο κοντα καμποσες φορες, ε απο κοντα ειναι πολυ καλυτερος απο οτι δειχνει στις φωτο σε ολες τις φασεις της εξελιξης του μαλλιου του

αυτο ειναι μεγαλη αληθεια ρε φιλε........οντως οι φωτογραφιες παντα αδικουν καποιον.....
και τον δειχνουν χειροτερα πα οτι εινιαι στην πραγματικοτητα.....
 

kabamarou

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ρε συ τσε εισαι υπερβολικος ρε φιλε.
είναι υπερβολή το να ζητάς να δεις μια φωτογραφία με φλας και φωτεινή όπως έχει τραβηχτεί και η φωτογραφία που δείχνει το πριν;

[size=14pt][size=12pt]οταν ολοκληρωθει το αποτελεσμα θα βγαλω φωτο με κανονικο προβολεα απο πανω να ευχαριστηθεις.[/size][/size]
Προσπάθησε αν μπορείς να είσαι ευγενικός και να μην ειρωνεύεσαι.Εγω το έχω προσπαθήσει μέχρις στιγμής.


Και στην τελικη αμα πραγματικα ενδιαφερεσαι ελα να μας δεις απο κοντα ολους.
Αν καταφέρω να μαζέψω ποτέ χρήματα για μεταμόσχευση ίσως να γίνει και αυτό για την ώρα απλά ζήτησα αν μπορείται να βγάλετε φωτογραφίες με φλας και φωτεινές που θέλει και πολύ λιγότερο χρόνο να βγει μια φωτογραφία και να ανέβει στο site από ότι μια συνάντηση .Αν δεν μπορείται δεν πειράζει.
 

geofish

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Tse, δεν νομίζω ότι είχε ειρωνική διάθεση ο Omar το είπε για πλάκα. Τεσπα.
Παιδία να σας πω κάτι, καμιά φορά που σας ζητάμε φώτος (κοντινές, με υψηλή ανάλυση) δεν το κάνουμε για να σας το παίξουμε έξυπνοι, ξερόλες ή ότι μας κοροϊδεύετε.
Ξέρετε σίγουρα πιο πολλά από εμάς και μπράβο που μοιράζεστε τις εμπειρίες σας.
Δυστυχώς όμως αν πάρω από τον εαυτό μου με αυτά που βλέπω στο δρόμο ή στην τηλεόραση με έχουν κάνει πολύ επιφυλακτικό και ίσως και παράξενο και πολλές φορές προκατειλημμένο για το αποτέλεσμα.
Σίγουρα οι φωτογραφίες δεν αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα (σε κάποιους ίσως τους ευνοούν σε κάποιους τους αδικούν) αλλά δεν παύει να είναι ένα μέτρο σύγκρισης.
Το σίγουρο είναι ότι αν ποτέ πάω για μεταμόσχευση δεν θα αρκεστώ σε φωτογραφίες αλλά σε ζωντανά παραδείγματα από εδώ μέσα και όχι ένα αλλά 3 με 4 (αν το θέλετε βέβαια)

:)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

geofish είπε:
Το σίγουρο είναι ότι αν ποτέ πάω για μεταμόσχευση δεν θα αρκεστώ σε φωτογραφίες αλλά σε ζωντανά παραδείγματα από εδώ μέσα και όχι ένα αλλά 3 με 4 (αν το θέλετε βέβαια)

:)

δηλαδη το σκεφτεσαι για επεμβαση τζεο??? εγω νομιζα οτι δεν ειχες σκοπο να κανεις......
και σε τι ακριβως κολλας και δεν πας???
 

geofish

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Το σκέφτομαι Πάνο αλλά σε κανένα δυο χρόνια μόλις πατήσω τα 40, τώρα είμαι ακόμη μικρός για μεταμόσχευση άσε που έχω και άλλα στο μυαλό μου.
Αλλά θα ήθελα αν δοθεί η ευκαιρία να δω κάποιους από εσάς.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

geofish είπε:
Το σκέφτομαι Πάνο αλλά σε κανένα δυο χρόνια μόλις πατήσω τα 40, τώρα είμαι ακόμη μικρός για μεταμόσχευση

χαχαχα....ασε ξερω...δε σ αφηνει η μαμα σου....

άσε που έχω και άλλα στο μυαλό μου.
Αλλά θα ήθελα αν δοθεί η ευκαιρία να δω κάποιους από εσάς.

ενοειται ρε τζεο,...το ρωτας....αν κι εγω δεν ειμαι το καλυτερο παραδειγμα αλλα και τα αλλα παιδια σιγουρα θα ερθουν αν τους πεις....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

OMAR περιμενουμε και απο εσενα φιλε καμια φωτο να δουμε πως τα πας.....νομιζω την εκανες πανω-κατω οταν την εκανε και ο πανος.....

βεβαια εσυ με 7000 grafts θα εισαι αφανας......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

παντως εχει αρχισει να φαινεται η δουλεια.....ειναι πολυ καλα για 3,5 μηνες.....
ανυπομονω να δω πως θα γινει.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

giannis13 είπε:
OMAR περιμενουμε και απο εσενα φιλε καμια φωτο να δουμε πως τα πας.....νομιζω την εκανες πανω-κατω οταν την εκανε και ο πανος.....

βεβαια εσυ με 7000 grafts θα εισαι αφανας......

ναι καλα.......και με 7000 παλι πισω θα ειναι..... χαχαχα :D :D

giannis13 είπε:
παντως εχει αρχισει να φαινεται η δουλεια.....ειναι πολυ καλα για 3,5 μηνες.....
ανυπομονω να δω πως θα γινει.....

στους 3.5 μηνες δεν εχουν προλαβει ουτε καλημερα να πουνε ακομα....αραξε.....
θελει πολυ ψωμι ακομα για να δεσει το πραμα....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1240.msg28530#msg28530 date=1268131511]
OMAR περιμενουμε και απο εσενα φιλε καμια φωτο να δουμε πως τα πας.....νομιζω την εκανες πανω-κατω οταν την εκανε και ο πανος.....

βεβαια εσυ με 7000 grafts θα εισαι αφανας......

ναι καλα.......και με 7000 παλι πισω θα ειναι..... χαχαχα :D :D

giannis13 είπε:
παντως εχει αρχισει να φαινεται η δουλεια.....ειναι πολυ καλα για 3,5 μηνες.....
ανυπομονω να δω πως θα γινει.....

στους 3.5 μηνες δεν εχουν προλαβει ουτε καλημερα να πουνε ακομα....αραξε.....
θελει πολυ ψωμι ακομα για να δεσει το πραμα....
[/quote]

εννοειτε οτι εχει ακομα πολυ δρομο.....αλλα απο τωρα δειχνει καλα σημαδια....στους 10-12 μηνες θα ειναι ολοκληρωμενο.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ετσι ετσι......στους 12 μηνες.......
Κουραγιο ομαααααρρρ.......μονο 8 μηνες εμειναν ακομα!!!! :tease:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Panos1982 είπε:
ετσι ετσι......στους 12 μηνες.......
Κουραγιο ομαααααρρρ.......μονο 8 μηνες εμειναν ακομα!!!! :tease:

Ειναι πακετο να περιμένεις 12 μηνες αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο :-\
 
Μπλουζα