Omar77, dr. hasson, fut, 6903 grafts, 5/11/09

kabamarou

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Αν μένει κάποιος με τους γονείς του οκ ;)
Αν νοικιάζεις σπίτι και έχεις εισόδημα 1000 ευρώ τον μήνα η μένεις σε δικό σου σπίτι μόνος σου και έχεις εισόδημα 700 ευρώ δεν μαζεύονται ούτε σε έναν αιώνα :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

hairevival είπε:
omar αν θες γράψε (εκτος αν εχει γραφτει αλλου και δεν το εχω δει) μια οικονομικη αποτιμηση
α) 6900 grafts β) ταξιδιου γ) διαμονης.

ξεχασες το δ) και το πιο σημαντικο.......
τις κινεζουλες.......αυτες του εφαγαν τα περισσοτερα...... :D :D :D :D :D :D
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

τα Grafts 25000 δολλαρια αμερικης δηλαδη γυρω στα 17,000 ευρω, 1000 ευρω το εισητηριο ,ξενοδοχειο γυρω στα 60 ευρω την ημερα εγω εκατσα 2 βδομαδες δηλαδη 840 ευρω πες 1000 με κατι αλλα κερατιατικα παρκιν ξενοδοχειου κ τετοια. Τα καθημερινα εξοδα φαγητο καφεδες βολτες κινεζες κ ψωνια κανα 2500 πες συνολο γαμηθηκε ο διας με την ηρα 21,500 ευρω
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

hairvival τα εισερχομενα σου ειναι γεματα σου απανταω εδω
2 εβδομαδες εκατσα ετσι για διακοπες δεν χρειαζεται να κατσεις τοσο. μετα απο 2 μερες μπορεις να φυγεις αλλα για μενα καλυτερα να κατσεις μια βδομαδουλα.
το ποσο θα σου βγαλει σε μια συνεδρια εξαρταται απο την ελαστικοτητα κ την πυκνοτητα σου, εγω ημουν τυχερος γιατι ειχα κ απο τα δυο τερμα.
 

comb

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ομαρ και εγώ έμεινα 15 μέρες στο Βανκούβερ, αλλά θεωρώ πως ήταν υπερβολή. Νομίζω πάντως αν κάποιος έχει τη δυνατότητα, καλό είναι να μείνει 6 -7 μέρες, χωρίς βέβαια η κλινική να απαιτεί κάτι τέτοιο.
 

aleksandros

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Για να παει καποιος πρεπει να παρει πρωτα φιναστεριδι?
Η μπορει να παει και ετσι.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

aleksandros είπε:
Για να παει καποιος πρεπει να παρει πρωτα φιναστεριδι?
Η μπορει να παει και ετσι.

παει κ ετσι ρε αλεξ.....δε σε υποχρεωνει κανεις να παρεις χαπια.....ενοειται αυτο!!!!!!
Απλα στο προτινει γιατι θα σου κανει καλο......αν εσυ δε θες...δε περνεις.....απλα αυξανεται η πιθανοτητα στο να κανεις συντομα(μετα απο 3-4 χρονια) κι αλλη επεμβαση ας πουμε.....αφου η τριχοπτωση προχωραει.....
 

comb

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Σίγουρα η θεραπεία δεν είναι υποχρεωτική. Από εκεί και πέρα αν αποφασίσεις να ακολουθήσεις κάποια, πιθανότατα θα σε βοηθήσει.
 

davidp

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Φίλε Ομάρ, κατ' αρχήν μέσα από ολη μου την καρδιά καλά αποτελέματα!!!

Από όλες τις φωτο που έιδα (όλων των παιδιών στο Hasson) έπαθα πλάκα με τις δικές σου γιατί νομίζω έχουμε παρόμοιο τύπο τρίχας & παρόμοιο πρόβλημα. Φίλε σου έχει κάνει τρελλή δουλειά το παλλικάρι!!!

Εγώ όμως είχα στο παρελθόν ένα τροχάιο που έχει καταστρέψει ένα σημαντικό κομμάτι της δότριας ζώνης (ελπίζω να αντιμετωπίζεται).

Γι αυτό σκεφτόμουν να κάνω FUE, και μετά από πάρα πολλή έρευνα μηνών είχα καταλήξει στον Dr Cole στην Atlanta.

Μετά από αυτά ομως που είδα από τον φίλο μας το Hasson, μάλλον με κόβω να είμαι και εγώ ένας από αυτούς που θα δημοσιεύσω εδώ τις φωτο πριν & μετά από Hasson !!

Το μόνο που με κολλάει είναι μετά από strip θα μπορώ να ξυρίζω τα μαλίά μου?
Γιατί τώρα είμαι ξούρα για να μην φαίνεται η φαλάκρα!!

Και πάλι μέσα από την καρδιά μου το καλύτερο αδερφέ!!!
 

omar77

New Member

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

OMG......What A Lie Is THat???????????? ax0xa0ax0ax0

και να σου πω........τα αφηνεις καραφλα τωρα τα μαλλια η θα κουρευτεις?????? :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
OMG......What A Lie Is THat???????????? ax0xa0ax0ax0

και να σου πω........τα αφηνεις καραφλα τωρα τα μαλλια η θα κουρευτεις?????? :D :D

τωρα πανο ολοι οι ''καναδεζοι'' αφηνουμε καραφλα... :D
δεν φτανει που επεσαν τα μεταμοσχευμενα..εχουν πεσει και τα κανονικα μας...
απ τα παιδια που ειδα πριν τις γιορτες ,αυτοι που θα γινουν τουμπανο ειναι ο ομαρ και ο ....hairlosscursed.
o jim ειναι ηδη τουμπανο και ο τσακαλος ετοιμος απο πριν,απλα περιμενει...
εγω που χρειζομουν 5.000 και πηρα κοντα 4400 σιγουρα τουμπανο δεν θα ειμαι..εκτος κι αν.... ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

αν εχεις χοντρη τριχα αλλαζει το σκηνικο.....και με 4400 τουμπανο θα εισαι.......
τι σου ειπε ο χασσον???εχεις χοντρο θυλακα η κανονικο???
τον ομαρ μη τον λυπασαι......ολο κλαψα ειναι και του πανε ολα τελεια απ την αρχη......αστον.....αυτος δεν εχει αναγκη.....
εμας τους αλλους να λυπασαι......που χαροπαλευουμε απ την πρωτη μερα......και πρωτα απ ολους εγω....!!!!!
 

NGL

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
εμας τους αλλους να λυπασαι......που χαροπαλευουμε απ την πρωτη μερα......και πρωτα απ ολους εγω....!!!!!

ετσι...... :)
η τριχα μου ειναι κανονικη,ας ελπισουμε στο καλυτερο...αυτο που επρεπε το καναμε...
τι ιστορια ειναι αυτο το msm re?
5 μερες το παιρνω και μακραινουν οι τριχες απ την μια στιγμη στην αλλη.δεν υποφερεται και πολυ...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

κι εγω περιπου μια βδομαδα και κατι το παιρνω.......αλλα δεν παρατηρησα κατι.....ξερω γω....δεν φημηζομαι και για την παρατηριτηκοτητα μου βαιβαια........αλλα εχω κι εγω μια εντυπωση οτι οντως πρεπει να πηραν ενα force........
 

NGL

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
κι εγω περιπου μια βδομαδα και κατι το παιρνω.......αλλα δεν παρατηρησα κατι.....ξερω γω....δεν φημηζομαι και για την παρατηριτηκοτητα μου βαιβαια........αλλα εχω κι εγω μια εντυπωση οτι οντως πρεπει να πηραν ενα force........

αν φυτρωναν και μαλλια μ αυτο θα γινομασταν ζουλου.. :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

αυτες εν το μεταξυ δεν ειναι καψουλες.......σαν ρεβυθια ειναι.......καθε φορα που παω να τις καταπιω κοντευω να πνιγω.....φρακαρουν στον οισοφαγο........καμμια πιο μικρη συσκευασια δεν υπηρχε?????
 

NGL

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
αυτες εν το μεταξυ δεν ειναι καψουλες.......σαν ρεβυθια ειναι.......καθε φορα που παω να τις καταπιω κοντευω να πνιγω.....φρακαρουν στον οισοφαγο........καμμια πιο μικρη συσκευασια δεν υπηρχε?????

ελα ντε....θηρια ειναι. :)
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
OMG......What A Lie Is THat???????????? ax0xa0ax0ax0

και να σου πω........τα αφηνεις καραφλα τωρα τα μαλλια η θα κουρευτεις?????? :D :D

xaxaxaxa
λεω να τ φησω ,ουτως η αλλως δεν κυκλοφορω κ πολυ στην κοινωνια αυτες τις μερες
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

και πολυ καλα κανεις.........ειναι μουτρα αυτα που εχεις????να κυκλοφορεις εξω και να τρομαζεισ τον κοσμο χρονιαρες μερες???? χ0χ0α0χα0χα0....!!!!!!!
 
Μπλουζα