Omar77, dr. hasson, fut, 6903 grafts, 5/11/09

comb

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ομαρ, μόλις είδα τις φωτογραφίες και έχω μείνει άφωνος. Θα έχεις φοβερό αποτέλεσμα φίλε μου!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Δες τες καλα για να σε ρωτησω σε λιγο να μου πεις την γνωμη σου για καποια πραγματα. Πυκνοτητα γενικως κ πυκνοτητα του crown
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Την φιναστερινη την ξεκινησα πρωτη φορα πριν 7 χρονια περιπου και το αποτελεσμα ηταν το crown μου να κλεσει σχεδον ολο. Την σταματησα αργοτερα οχι λογω sides αλλα λογω οτι δεν ειμουν ενημερωμενος οτι ,μολις την σταματαγα θα εχανα αυτα που ειχα βγαλει. Την ξαναξεκινησα πριν 4 χρονια περιπου. Εγω ακομα και με τη φιναστερινη εχανα μαλλια λογω σμηγματορροιας κ κακης καταστασης του δερματος μου. Τα 2 τελευεταια χρονια καταφερα να διατηρησω το δερμα μου σε παρα πολυ κατασταση με χρηση καποιου τοπικου κ σε συνδιασμο με τη φιναστερινη σταματησε τελειως η τριχοπτωση
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar77 είπε:
Την φιναστερινη την ξεκινησα πρωτη φορα πριν 7 χρονια περιπου και το αποτελεσμα ηταν το crown μου να κλεσει σχεδον ολο. Την σταματησα αργοτερα οχι λογω sides αλλα λογω οτι δεν ειμουν ενημερωμενος οτι ,μολις την σταματαγα θα εχανα αυτα που ειχα βγαλει. Την ξαναξεκινησα πριν 4 χρονια περιπου. Εγω ακομα και με τη φιναστερινη εχανα μαλλια λογω σμηγματορροιας κ κακης καταστασης του δερματος μου. Τα 2 τελευεταια χρονια καταφερα να διατηρησω το δερμα μου σε παρα πολυ κατασταση με χρηση καποιου τοπικου κ σε συνδιασμο με τη φιναστερινη σταματησε τελειως η τριχοπτωση

καποια στιγμη πρεπει να σου αποκαλυψω οτι λεγεται φιναστεριδη.......!!!!!!!!! :D :D :D
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
[quote author=omar77 link=topic=1240.msg20856#msg20856 date=1258900349]
Την φιναστερινη την ξεκινησα πρωτη φορα πριν 7 χρονια περιπου και το αποτελεσμα ηταν το crown μου να κλεσει σχεδον ολο. Την σταματησα αργοτερα οχι λογω sides αλλα λογω οτι δεν ειμουν ενημερωμενος οτι ,μολις την σταματαγα θα εχανα αυτα που ειχα βγαλει. Την ξαναξεκινησα πριν 4 χρονια περιπου. Εγω ακομα και με τη φιναστερινη εχανα μαλλια λογω σμηγματορροιας κ κακης καταστασης του δερματος μου. Τα 2 τελευεταια χρονια καταφερα να διατηρησω το δερμα μου σε παρα πολυ κατασταση με χρηση καποιου τοπικου κ σε συνδιασμο με τη φιναστερινη σταματησε τελειως η τριχοπτωση

καποια στιγμη πρεπει να σου αποκαλυψω οτι λεγεται φιναστεριδη.......!!!!!!!!! :D :D :D
[/quote]


ακομα να ξεκινησεις ρεεεεεε furious3 furious3
 

durix

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar ευχομαι καλα αποτελεσματα...συναγωνιστη!!!!!


τελικα δεν εχω καταλαβει κατι....στον hasson με δολλαρια ΗΠΑ ή Καναδα πληρωνουμε?? ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar77 είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1240.msg20943#msg20943 date=1259121508]
ωραια....μαλλια βαλαμε......μυαλα θα βαλουμε???????
δεν ειμαστε καλοι candidate
[/quote]

xa0x0ax0a0xa.......what a lie is that?????? Και να σου πω......με την στραβη hairline τελικα τι θα κανεις????? :D :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

ρε πως εχω γινει ετσι??????εχω καραφλιασει τελειως ρεεεεεεεε.......... :unsure
κοιταζομαι στο καθρεφτη και μου ρχετε να αλλαξω καναλι......ελεος.......!!!!!!
εσυ πως πας????πεφτουνε πεφτουνε???? :p :p
 

omar77

New Member

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

panos1982 είπε:
ρε πως εχω γινει ετσι??????εχω καραφλιασει τελειως ρεεεεεεεε.......... :unsure
κοιταζομαι στο καθρεφτη και μου ρχετε να αλλαξω καναλι......ελεος.......!!!!!!
εσυ πως πας????πεφτουνε πεφτουνε???? :p :p

ε τι κανουνε πεφτουνε, στα κενα μπροστα που δεν ειχα καθολου κ ηταν μονο τα μεταμοσχευμενα εχουν μεινει 10 τριχες κ φαινεται το ψεμα το ιδιο. what a lie is that? :D
 

hairevival

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

παιδιά να γίνουμε όλοι οικονόμοι! Αυτό ειναι η λύση.

Αντι να φάμε έξω ετοιματζίδικα, κάνουμε εξοικονομηση χρημάτων και φτιάχνουμε μονοι μας!
Ετσι τα λεφτά μαζεύονται και κάποτε θα πάμε hasson...

Πολλά τα λεφτά αλλά με μια ΑΛΦΑ οικονομια, π.χ. οχι πολλοι καφέδες... Θες να τα πεις με τον κολλητο; πανε μια βολτα ρε φιλε ή σπιτοκατάσταση... Δηλαδη 5 ευρω ο καφες ειναι μαμήσι πλεον.

Αυτο θελω να πω. Ναι οικονομικη κριση, αλλα στην τελικη εμεις αποφασιζουμε. Παμε γερα !


omar αν θες γράψε (εκτος αν εχει γραφτει αλλου και δεν το εχω δει) μια οικονομικη αποτιμηση
α) 6900 grafts β) ταξιδιου γ) διαμονης.
 
Μπλουζα