Omar77, dr. hasson, fut, 6903 grafts, 5/11/09

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar77 είπε:

πολυλογας εχεις γινει αδερφε........στο ξενο σαιτ ειπες και δυο κουβεντες.......εμας εδω μας εχεις γραψει στα @$#% σου μου φαινεται........
:-[ :-X 7SFGSFG furious3 :down :knup: :mad:

για σοβαρεψου λεω γωωω............
 

geofish

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Πολύ εντυπωσιακό αποτέλεσμα μπράβο, πρέπει σε σένα ο hasson να έβαλε όλη την τέχνη του. Αν και δεν είναι κοντινές οι photos βλέπω όμως ότι πρέπει να έχεις πολύ καλής ποιότητα τρίχα. Να πάνε όλα καλά και περιμένουμε με ενδιαφέρον να δούμε την πορεία σου.
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

τι θες να γραψω δηλαδη ρε?? Α το δερμα μου δεν εγινε σαν γιαουρτι και ουτε εχω βγαλει σπυρακια :D :D
geofish η ποιοτητα της τριχας μου ειναι μετρια ουτε χοντρη ουτε ψιλη
Ειχα παρα πολυ καλη πυκνοτητα 92cm2 και πολυ καλη ελαστικοτητα
Ο Hasson μου ειπε οτι εχω ακομα "4000-5000 easy " τοσα λεφτα ομως για να ξαναβαλω δεν ειναι καθολου easy.
 

aleksandros

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

marmaromenos σβησε μερικα μυνηματα απο τα prive σου προσπαθω να στηλω μυνημα και ειναι γεματο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar77 είπε:
[quote author=aleksandros link=topic=1240.msg20815#msg20815 date=1258803989]
Ναι φαινεται καλη δουλεια, καλα αποτελεσματα.

ευχαριστω :)
[/quote]

τι θα γινει μ αυτα τα σπυρια???λες να παθω καμμια νιλα και να χασω τπτ θυλακια να τρελαθω??????
εβαλλα μια αλοιφη τωρα και μου εμειναν καμμια 20 τριχες στα χερια.....πρεπει να βαζω 4 φορες τη μερα......οποτε αναλογικα σε 4-5 μερες δε θα εχει μεινει τριχα για τριχα μπροστα......
 

kabamarou

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Πολύ καλό αποτέλεσμα αν και τα χρήματα πάρα πολλά για την τσέπη μας :'(Οσοι δεν έχουν χρήματα είναι καταδικασμένοι να ζουν με φαλάκρα ενώ υπάρχει η λύση τελικά από ότι φαίνεται ::) .Μακάρι και η συνέχεια να είναι ανάλογη για εσένα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

εντυπωσιακη καλυψη μακαρι και η πυκνοτητα να ειναι τοσο καλη
καλη επιτυχια!!!
 

cmos516

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

tse είπε:
Πολύ καλό αποτέλεσμα αν και τα χρήματα πάρα πολλά για την τσέπη μας :'(Οσοι δεν έχουν χρήματα είναι καταδικασμένοι να ζουν με φαλάκρα ενώ υπάρχει η λύση τελικά από ότι φαίνεται ::) .Μακάρι και η συνέχεια να είναι ανάλογη για εσένα

Γιατι το λες αυτο φιλε,γιατι ειναι καταδικασμενοι?ολοι μπορουμε να παρουμε ενα δανειο απο την τραπεζα 10-15.000 ευρω ,και να κανουμε μια μεταμοσχευση "και να γινουμε ανθρωποι",και πιστεψε αξιζει πολυ περισσοτερο να επενδυσεις καποια χρηματα,για να κανεις κατι για τον εαυτο σου,που θα σε κανει να νιωθεις ομορφα ,παρα να πας να παρεις ενα αμαξι που σε 1 χρονο θα το χεις βαρεθει ,και σε 5 χρονια δεν θα πιανει ουτε τα μισα.
Ειναι θλιβερο να βλεπει κανεις (ειδικα νεους) ανδρες οι οποιοι εχουν καραφλιασει και εχουν χασει μεγαλο κομματι - μερος απο την εμφανιση τους,και ενω μπορουν να κανουν κατι να τους βλεπεις και κυκλοφορουν με ακριβα αυτοκινητα κτλ.
Το προβλημα φιλε δεν ειναι τα λεφτα,λιγο ως πολυ ολοι εχουμε ενα εισοδημα ειτε ειναι 800 ειτε ειναι 1800 ειτε ειναι 5800,αυτο.το μονο που αλλαζει ειναι η δοση και τα χρονια που δινει ο καθενας(που και πολλα να ειναι δεν σε πειραζει ειναι σαν να παιρνεις σπιτι,τα μαλλια θα τα χεις μεχρι να πεθανεις...δεν ειναι αμαξι...)
Το προβλημα ειναι να κανεις δουλεια 100% και να εχεις το αναμενωμενο αποτελεσμα που θα σε κανει να νιωθεις χαρουμενος κ ευτηχισμενος και δεν θα πανε στραφει τα λεφτα που θα δωσεις,γιατι οπως εχει αναφερθει εδω απο τα παιδια
το θεμα με τις μεταμοσχευσης ειναι οτι τα πραγματα ναι μεν δεν ειναι μαυρα ,αλλα ουτε και ασπρα ,αλλα γκρι.............
 

Hopefull

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

omar77 είπε:
τι θες να γραψω δηλαδη ρε?? Α το δερμα μου δεν εγινε σαν γιαουρτι και ουτε εχω βγαλει σπυρακια :D

μη του λες τετοια ρε τον αγχωνεις τον ανθρωπο τζαμπα furious3...ετσι οπως ειναι τωρα αν δε βγαλουν ολοι σπυρακια οσοι κανουν μεταμοσχευση θα νομιζει οτι εχει προβλημα. :D

οσον αφορα εσενα omar με το τωρινο pattern, την περιοχη που επρεπε να καλυψεις, τα grafts που εβαλες, το propecia που παιρνεις...πιστευω ειλικρινα οτι θα εχεις απο τα καλυετερα αποτελεσματα που εχουμε δει μεχρι σημερα. Αυτα τα 2 εκατοστα μαλλι που εχεις στα πλαγια και δεν εχεις ξεπερασει τα ορια του nw5 πηγαινοντας προς nw6 θα κανουν καταλυτικη διαφορα στο ποσο ωραια θα παντρευεται το natural μαλλι στα πλαγια με το top. εισαι πολυ τυχερος που δεν τα χεις χασει εκει και μεινε στο propecia με καθε τροπο (εκτος αν εχεις sides) ωστε να μη χασεις αυτα τα μαλλια εκει γιατι μετα το παντρεμα του top με τα sides γινεται δυσκολο...ειδικα οταν σε κοιτανε απο πλαγια.
 

kabamarou

Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

tse είπε:
"Γιατι το λες αυτο φιλε,γιατι ειναι καταδικασμενοι?ολοι μπορουμε να παρουμε ενα δανειο απο την τραπεζα 10-15.000 ευρω ,και να κανουμε μια μεταμοσχευση "και να γινουμε ανθρωποι",και πιστεψε αξιζει πολυ περισσοτερο να επενδυσεις καποια χρηματα,για να κανεις κατι για τον εαυτο σου,που θα σε κανει να νιωθεις ομορφα ,παρα να πας να παρεις ενα αμαξι που σε 1 χρονο θα το χεις βαρεθει ,και σε 5 χρονια δεν θα πιανει ουτε τα μισα.
Ειναι θλιβερο να βλεπει κανεις (ειδικα νεους) ανδρες οι οποιοι εχουν καραφλιασει και εχουν χασει μεγαλο κομματι - μερος απο την εμφανιση τους,και ενω μπορουν να κανουν κατι να τους βλεπεις και κυκλοφορουν με ακριβα αυτοκινητα κτλ.
Το προβλημα φιλε δεν ειναι τα λεφτα,λιγο ως πολυ ολοι εχουμε ενα εισοδημα ειτε ειναι 800 ειτε ειναι 1800 ειτε ειναι 5800,αυτο.το μονο που αλλαζει ειναι η δοση και τα χρονια που δινει ο καθενας(που και πολλα να ειναι δεν σε πειραζει ειναι σαν να παιρνεις σπιτι,τα μαλλια θα τα χεις μεχρι να πεθανεις...δεν ειναι αμαξι...)
Το προβλημα ειναι να κανεις δουλεια 100% και να εχεις το αναμενωμενο αποτελεσμα που θα σε κανει να νιωθεις χαρουμενος κ ευτηχισμενος και δεν θα πανε στραφει τα λεφτα που θα δωσεις,γιατι οπως εχει αναφερθει εδω απο τα παιδια
το θεμα με τις μεταμοσχευσης ειναι οτι τα πραγματα ναι μεν δεν ειναι μαυρα ,αλλα ουτε και ασπρα ,αλλα γκρι.............
"

Είπαμε να λύσουμε ένα πρόβλημα και όχι να δημιουργήσουμε καινούρια.Το δάνειο δεν είναι εύκολη υπόθεση και σου γεμίζει την ζωή με άγχος και αβεβαιότητα ειδικά στους καιρούς που ζούμε που δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει αύριο λόγω του ότι είμαστε σε αναμονή για μια πιθανή πτώχευση στην Ελλάδα αλλά και για ένα παγκόσμιο οικονομικό κραχ.Φαντάσου κιόλας να γίνει στραβή και να μην πετύχει η μεταμόσχευση και να έχεις και το άγχος κάθε μήνα να δίνεις τα χρήματα.Η φαντάσου να χρειαστεί να πάρεις δάνειο για ένα ζήτημα ζωής και θανάτου και να μην μπορείς να πάρεις γιατί έχεις πάρει ήδη ένα δάνειο.Η να σε απολύσουν από την εργασία σου να μην έχεις λεφτά να πληρώσεις το δάνειο και τελικά να σου πάρουνε και το σπίτι και να και να κλαις την μοίρα σου στην τελική.Άσε που οι τράπεζες τώρα τελευταία δεν δίνουν και τόσο εύκολα δάνεια σε χαμηλόμισθους.Ο μισθός κάποιου επίσης παίζει τεράστια σημασία στην λήψη απόφασης για εμένα.Άλλο να ξέρεις ότι θα έχεις το άγχος να πληρώνεις τις δόσεις για ένα χρόνο και άλλο να σκέφτεσαι ότι υπάρχουν πολλά χρόνια μπροστά σου.Για το αμάξι δεν το συζητάω, 1000 φορές με μαλλιά παρά καραφλός και με πολυτελές αμάξι εκτός και αν είναι απαραίτητο για την δουλειά σου.
[/quote]
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

Σας ευχαριστω ολους αντε να δουμε τι θα γινει.
Ειμαι 31 και η τριχοπτωση μου εχει σταθεροποιηθει τα 2 τελευταια χρονια
 

omar77

New Member
Απ: 6903 grafts with DR Hasson on 5/11/09

aleksandros είπε:
Ετσι ειναι!
Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι ειναι πολυ μακρια

Αυτο δεν το θεωρω καθολου προβλημα, ε και?? με τα ποδια θα πας???
Εγω το ειδα σαν να πηγαινω ταξιδι διακοπες εκατσα και δυο βδομαδες κ περασα ΣΟΥΠΕΡ
 
Μπλουζα