NW stage VI - REPAIR ΜΕΤ 25/10/2019 - 2250 FUs - FUT- Άνδρας 38 ετών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Συγγνωμη, κυριε γιατρε, και εσεις, αν δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι παραθεσαμε ηδη επιχειρηματα και τεκμηρια, αυτο σημαινει πως δεν μπορειτε να αντιληφθητε την πραγματικοτητα.
Δηλαδη, η κριτικη που ασκησαμε ηταν ατεκμηριωτη; Δεν παραθεσαμε επιχειρηματα και φωτογραφικο υλικο;

Λυπαμαι, αλλα ο υπερτροφικος εγωισμος και ναρκισσισμος που σας διακρινει, τυφλωνει/θολωνει το μυαλο σας.

Αντι να προσπαθησετε να αντικρουσετε τα επιχειρηματα μας, εσεις επιδιδεστε για πολλοστη φορα σε ειρωνειες και χλευασμους.

Χαλαρωσε με τις ψυχιατρικες διαγνωσεις σου, γιατι ΟΥΤΕ απο αυτο σκαμπαζεις πραμα που λεμε και στην Κρητη. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ οι απορίες του και επισημάνσεις του αφορούν κυρίως το αισθητικό κομμάτι και το τελικό αποτέλεσμα...δεν στάθηκε στον τρόπο που χειρουργήθηκε ο ασθενής και αν έκανες σωστά τις χειρουργικές τομές γιατί θα ήταν όντως αστείο αυτό. Το αποτέλεσμα όμως στην εμφάνιση του και στα περιθώρια βελτίωσης πρέπει να κρίνονται...το χομπίστας είναι προσβλητικό γιατί δεν λες σε ενδιαφερόμενους, πελάτες κλπ. Επίσης ένα φόρουμ (ευτυχώς!!) δεν οφείλει να έχει μέλη με ονομ/επώνυμο, Αμκα κλπ. είναι μια σύμβαση που κάνουμε στο ότι παρότι ανώνυμοι θα διατηρήσουμε ένα επίπεδο σεβασμού κλπ κλπ. Πρέπει να γίνει κατανοητό ότι η κριτική ακόμα και αρνητική δεν είναι πάντα ιδιοτελής.... ούτε κρύβει κάποια συμφέροντα...αυτά φαίνονται και καυτηριάζονται από πολλούς και από τον γράφοντα επίσης....Και για να τελιώνουμε για να μην είμαι ηξεις αφήξεις όντας πελάτης σου κιόλας η άποψη μου είναι ότι είσαι ένας καλός γιατρός (αν σε θέλει κάποιος για φίλο του, ας μην σε επιλέξει,μπορεί να σε θεωρήσει λίγο προκλητικό) με πλάνο και οι κριτικές του τύπου κοροιδεύεις το κόσμο κλπ είναι άδικες...το ότι έχεις περιθώριο βελτίωσης προφανώς ισχύει και αυτό θα πρέπει να επισημαίνετε όπου επιβάλλεται...επίσης το κομμάτι τιμής και value for money είναι κάτι που αποτελεί κριτήριο ατομικό του καθενός και πρέπει να μάθεις να ζεις με αυτό...

ΟΧΙ.
Οι ..επισημανσεις του αφορουν χειρουργική ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ και τι θα περπε να εχω κανει, γιατι δεν έκανα την δική του ...ιδεα/προσεγγιση κτλ.

Και η ...κριτική καποιων δεν ειναι ΚΑΝ κριτική.
Ειναι μεταμφιεσμενα συμπλεγματα που βγαινουν με ακραια επιθετικότητα που απλα καποιοι όμοιοι επικροτουν.

Κριτική ειναι το εξης: ιατρε δεν μου αρεσει το αποτελεσμα αυτο, θα ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ πιο πυκνο. Γιατι δεν ειναι πιο πυκνό?
"Το αποτελεσμα ειναι ΑΡΑΙΟ", ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΠΟΙΗΣΗ μια ΑΠΟΨΗΣ.
"θα έπερεπε να κανεις αυτο ή εκεινο" ειναι ΑΚΡΑΙΑ ΝΑΡΞΙΣΣΙΤΙΚΟ όταν εισαι ΑΜΟΡΦΩΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΑ, ειναι υπερφιαλο, ειναι γελοιο (οταν δεν έχεις αγγιξει ασυθενη ποτε!), ειναι θρασυδειλο (όταν εισαι ανωνυμούλης και απο κοντα δεν θα τα έλεγες ποτε αυτα γιατι θα γελεγαν ολοι μαζι σου και το ξερεις) και φυσικα ακραια αγενες.
να εισαι καλα
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Άμα βάλεις μυαλό ποτέ και καταλάβεις ότι δεν προσπαθούμε να σου μάθουμε κάτι εμείς οι χομπίστες ,απλά διαφωνούμε με τις προσεγγίσεις που κανεις στα περιστατικά..αν μπορεσεις να το καταλάβεις ποτέ,έχει καλώς..και το παράδειγμά σου με την καθηγήτρια...μας μηδενισες..

Σωστα.
Διαφωνεις εσυ με την γνωση, εμπειρια και χρονια σπουδη στο αντικειμενο της ΜΕΤ, με εμενα..............................................

Και εγω πρεπει, ειδικα εσενα, να κρατηθω, να σε ...ακουσω, να σου απαντησω ευγενικα, να σε παρω σοβαρα,
ακομα ισως και να λαβω σοβαρα την ...κριτική/αποψη/στρατηγική/ιδεα/κατευθυνση σου, σωστα?????
Λες και ειμαστε συναδλεφοι ας πουμε, σωστα?
Μηπως και οι Λοιμοξιολογοι να ακούνε τον Πετρακο??????

Αν ειδικα αυτο δεν ειναι ΝΑΡΚΙΣΣΙΣΜΟΣ, πραγματικα δεν ξερω τι ειναι....
Μην το περιμενεις.
Να εισαι ευγνωμων που δεν σου απανταω όσο απαξιωτικα γραφεις εσυ, μιας και εγω έχω άλλη κουλτουρα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ η προσωπική μου άποψη είναι ότι ο Πάνος έκανε μια εύστοχη παρατήρηση, μια παρατήρηση που σίγουρα είναι άβολη για σένα και που λογικά όλοι θα ήθελαν να παρακάμψουν καθώς βλέπουν 20 χιλιάδες μέλη και ξες τι αντίκτυπο έχει αυτό.Επισης ακόμα και εσύ που είσαι στο χώρο αυτό μπορείς να μάθεις πράγματα από εμάς και από οποιαδήποτε πρόσωπο.Το ζήτημα που πρέπει να απαντήσεις στον εαυτό σου είναι όχι γιατί κάποιοι χομπίστες κάνουν ότι κάνουν όπως λες,αλλα γιατί εγώ δηλ εσύ ένας τέτοιος επιστήμονας με πτυχία , γνώσεις κτλ κτλ κτλ βασίζομαι σε τεχνικές εξαπάτησης (βαριά λέξη αλλά) όπως ο φωτισμός για να πετύχω αυτό που θέλω να πετύχω.
Φιλικά.

Το πιστευεις πραγματικα αυτο ότι ένας ιατρός μπορει να μαθει από εσας??
Θέλω να μου το εξηγησεις αν δεν βαριεσαι!
Πεςμου σε παρακαλώ η δική σου δουλεια και σπουδες ποια ειναι!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εδώ θα διαφωνήσω με τον χαρακτηρισμό "τοξικός ναρκισσιστής". Είναι βαριά έκφραση και δεν νομίζω ότι τα σχόλια του Πάνου δικαιολογούν τέτοιου είδους χαρακτηρισμό, εξάλλου οι παρεμβάσεις του έχουν πάντα ένα point, δεν είναι τραβηγμένες από τα μαλλιά για να κατηγορήσουν ανυπόστατα κάποιον. Και εγώ έχω διαφωνήσει σε κάποια θέματα μαζί του αλλά πάντα σε ένα θετικό κλίμα ανταλλαγής απόψεων. Νομίζω ότι η έκφραση στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι ατυχής.

@CVIAL Καντε μου τη χαρη να κρινετε και τις εκφρασεις που λενε:

"Και πας και του βαζεις μονο 2400 ενω ειναι οφθαλμοφανες οτι χρειαζοταν παραπανω....
Κανεις strip , και παρ ολα αυτα βγαζεις μονο 22 εκατοστά μηκος (δεν ανεβαζεις την φωτο του strip post-op ) σκοπιμα εγινε να μην αντιληφθουν οι αναγνωστες οτι ηταν μικρο ?? Δε ξερω... λεω....
Και αντι να του συνεχισεις το strip στα 28-30 εκατοστά που ειναι το μεσο μηκος ενος strip (εφ οσων το ειχε κ αναγκη ) και να καλύψεις καλυτερα την αραιωση του ασθενη τον παρατας μισοτελειωμενο οπως συνιθιζεις να κανεις. Και με τις γνωστες φωτο που κολακεύουν και τα μοτο τυπου less is.more κανεις την δουλίτσα σου απεναντι στους απειρους.... "

Σοβαρα τωρα?
Ανταλλαγη απόψεων το λες αυτο?

Νομιζω @CVIAL καλο θα ειναι να το παιξεις λιγο το ματς 50-50 γιατι βλεπω πολυ στραβα ματια σε αγενειες (οκ, ο καθενας μπορει να ειναι αναγωγος, αλλα καλο θα ηταν να επεμβαινεις ΚΑΙ σε μελη), κατηγοριες (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να το επιτρεπεις από τα μελη προς εμενα ενω στην παραμικρη υποψια οτι προσβαλεται καποιος από εμενα να με εγκαλεις!) και υπονούμενα (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να το επιτρεπεις από τα μελη προς εμενα, οταν αναγκαστικα ειμαι επώνυμος και απολυτα βολικα αυτοι ειναι ανωνυμοι!).

Συγνωμη, αλλα εδω και καιρο έχεις αφησει και παρταρουν καποι ανωνυμοι τραμπουκοι εις βαρος της φημης μου και επεμβαινεις ΜΟΝΟ όταν ενοχληθει καποιο μελος που ΑΜΥΝΘΗΚΑ στις χυδαιότητες του, καλυμενες πισω από την υποτιθεμενη ελευθερια του λογου.
 

vag25

Well-Known Member
Το πιστευεις πραγματικα αυτο ότι ένας ιατρός μπορει να μαθει από εσας??
Θέλω να μου το εξηγησεις αν δεν βαριεσαι!
Πεςμου σε παρακαλώ η δική σου δουλεια και σπουδες ποια ειναι!

Για ενα αποτελεσμα που κατα το ημισυ ειναι αισθητικο, εχει να μαθει αρκετα πραγματα ο γιατρος απο το φορουμ. Να αφουγκραστει τις προτιμησεις, να μαθει τι ο κοσμος θαυμαζει απο ξενους γιατρους. Ακομα και να μαθει ποιους ξενους γιατρους προτιμα. Και πολλα αλλα.
Αν κλειστει στο καβουκι του δεν προκειται να προχωρησει.
Γιατρε εχεις ηδη μαθει πραγματα απο το φορουμ και δεν το ξερεις η δεν το παραδεχεσαι. Οπως και εμεις εχουμε παρει πολλα πραγματα απο εσενα.
 

jacksmith

Active Member
Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά νομίζω γιατρέ ότι αυτοαναιρήσθαι. Δεν δέχεσθε την αρνητική κριτική και τις παρατηρήσεις από τα μέλη και συνεχώς προβάλλετε ότι δεν ήμαστε γιατροί, ότι είμαστε άσχετοι μή ειδικοί κ.τ.λ. Αναρωτιέμαι τα μέλη που σας αποθεώνουν γράφουν εγκωμιαστικά λόγια για σας και τους κάνετε και like, είναι όλοι τους γιατροί μεταμοσχεύσεων? Επειδή εκεί η κριτική είναι θετική δεχόμαστε την προσωπική τους κρίση? Και γιατί αυτούς τους παίρνετε στα σοβαρά όπως λέτε, αφού και στις δύο περιπτώσεις, η κριτική γίνεται από μή ειδικούς?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL Καντε μου τη χαρη να κρινετε και τις εκφρασεις που λενε:

"Και πας και του βαζεις μονο 2400 ενω ειναι οφθαλμοφανες οτι χρειαζοταν παραπανω....
Κανεις strip , και παρ ολα αυτα βγαζεις μονο 22 εκατοστά μηκος (δεν ανεβαζεις την φωτο του strip post-op ) σκοπιμα εγινε να μην αντιληφθουν οι αναγνωστες οτι ηταν μικρο ?? Δε ξερω... λεω....
Και αντι να του συνεχισεις το strip στα 28-30 εκατοστά που ειναι το μεσο μηκος ενος strip (εφ οσων το ειχε κ αναγκη ) και να καλύψεις καλυτερα την αραιωση του ασθενη τον παρατας μισοτελειωμενο οπως συνιθιζεις να κανεις. Και με τις γνωστες φωτο που κολακεύουν και τα μοτο τυπου less is.more κανεις την δουλίτσα σου απεναντι στους απειρους.... "

Σοβαρα τωρα?
Ανταλλαγη απόψεων το λες αυτο?

Νομιζω @CVIAL καλο θα ειναι να το παιξεις λιγο το ματς 50-50 γιατι βλεπω πολυ στραβα ματια σε αγενειες (οκ, ο καθενας μπορει να ειναι αναγωγος, αλλα καλο θα ηταν να επεμβαινεις ΚΑΙ σε μελη), κατηγοριες (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να το επιτρεπεις από τα μελη προς εμενα ενω στην παραμικρη υποψια οτι προσβαλεται καποιος από εμενα να με εγκαλεις!) και υπονούμενα (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να το επιτρεπεις από τα μελη προς εμενα, οταν αναγκαστικα ειμαι επώνυμος και απολυτα βολικα αυτοι ειναι ανωνυμοι!).

Συγνωμη, αλλα εδω και καιρο έχεις αφησει και παρταρουν καποι ανωνυμοι τραμπουκοι εις βαρος της φημης μου και επεμβαινεις ΜΟΝΟ όταν ενοχληθει καποιο μελος που ΑΜΥΝΘΗΚΑ στις χυδαιότητες του, καλυμενες πισω από την υποτιθεμενη ελευθερια του λογου.

Ένας επώνυμος όταν προκαλείται, κατά την δική μου θεώρηση, ακόμα και από "αγενή" σχόλια δεν επιτρέπεται να καταφεύγει σε χειρότερες εκφράσεις, οφείλει να κρατάει το μέτρο, να δίνει τον τόνο. Η απάντηση σας περί απόψεων μη ιατρών, κλπ μια χαρά απάντηση είναι και προστατεύει την φήμης σας, το "τοξικός ναρκισσιστής" ήταν αχρείαστο και δεν προσφέρει κάτι, αντίθετα συντηρεί μια φωτιά που πρέπει να σβήσει. Δεν πρόκειται να πείσετε κάποιους, ούτε κάποιοι να πείσουν εσάς. Απλά πρέπει να συνυπάρξετε ξέροντας ότι διαφωνείτε.
 

bobby

Well-Known Member
Πως γίνεται κάθε νήμα να μετατρέπεται σε ντέρμπι Μποκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ δε το καταλαβαίνω .
Εδώ και λίγο καιρό σε κάποια νήματα προσπάθησα να εξηγήσω ότι όλοι πρέπει να χαλαρώσουν λίγο γιατί δεν είναι παραγωγικό να τσακώνονται σαν τα κοκόρια….. Βαρέθηκα πλέον!!!!
 

oreo

Well-Known Member
Ευτυχώς που οι διαμάχες εδώ γίνονται για το αν οι τρίχες που θα μπουν είναι περισσότερες, φαντάσου να ήταν κανα φόρουμ αυξησης πέους και να λείπαν 2-3 πόντοι απο το αποτέλεσμα, τι θα γινόταν!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Ευτυχώς που οι διαμάχες εδώ γίνονται για το αν οι τρίχες που θα μπουν είναι περισσότερες, φαντάσου να ήταν κανα φόρουμ αυξησης πέους και να λείπαν 2-3 πόντοι απο το αποτέλεσμα, τι θα γινόταν!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
μερακλη oreo :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εδώ και λίγο καιρό σε κάποια νήματα προσπάθησα να εξηγήσω ότι όλοι πρέπει να χαλαρώσουν λίγο γιατί δεν είναι παραγωγικό να τσακώνονται σαν τα κοκόρια….. Βαρέθηκα πλέον!!!!

Ρε συ αν δε γουστάρει ο ένας τον άλλον είτε να αγνοούνται μεταξύ τους είτε να τα πούνε κατ'ιδιαν να το λύσουν. Πραγματικά μπαίνεις να διαβάσεις ένα νήμα και εγώ τουλάχιστον που θέλω να μαθαίνω πράγματα και να εξοικειώνομαι με το αντικείμενο σε κάθε thread απλά βλέπω τσακωμούς. Τι να πω.
 

oreo

Well-Known Member
Ρε συ αν δε γουστάρει ο ένας τον άλλον είτε να αγνοούνται μεταξύ τους είτε να τα πούνε κατ'ιδιαν να το λύσουν. Πραγματικά μπαίνεις να διαβάσεις ένα νήμα και εγώ τουλάχιστον που θέλω να μαθαίνω πράγματα και να εξοικειώνομαι με το αντικείμενο σε κάθε thread απλά βλέπω τσακωμούς. Τι να πω.
Και απο τους τσακωμούς γνώση λαμβάνεις
 

aeratos28

Just aeratos
Kαι αφού δεν έχεις να μάθεις τπτ ρε Αναστασάκη και το λες και τόσο υποτιμητικά κιόλας ,λες και κανεις καμία μεταμόσχευση καρδιάς ,Γιακούμπ των τριχοθυλακιων,τι δουλειά έχεις εδώ?πελατακια ψάχνεις?μάλλον αυτό κανείς..ε και εμείς είμαστε εδώ για να μην τους μαδησεις την τσέπη με less is more και με υποφωτισμενες φωτό και με τοπικ όπως με τον baggio..αυτά δεν θέλεις να ακούγονται και ενόχλησε..άκου δεν έχεις να μάθεις..αυτός που λέει τέτοια,εξέλιξη δεν έχει..ρε με τον απίθανο εδώ μέσα .!! Επέμβαση εμφάνισης είναι (από τις πιο απλές επεμβάσεις ότι έχει να κάνει με επεμβάσεις γενικά) και θα μας πει να μην έχουμε γνώμη,μόνο αν είμαστε γιατροί ..και πολύ αξία σου δίνουμε που είσαι εδώ μέσα και διαφημίζεις τα οποια μέτρια αποτελέσματα σου .αν ήταν στο χέρι μου θα είχες πάρει πόδι από εδώ μέσα γτ είσαι και ασεβαστος..όταν σε φιλοξενεί κάποιος δεν τον βρίζεις.το κατάλαβες??
Σωστα.
Διαφωνεις εσυ με την γνωση, εμπειρια και χρονια σπουδη στο αντικειμενο της ΜΕΤ, με εμενα..............................................

Και εγω πρεπει, ειδικα εσενα, να κρατηθω, να σε ...ακουσω, να σου απαντησω ευγενικα, να σε παρω σοβαρα,
ακομα ισως και να λαβω σοβαρα την ...κριτική/αποψη/στρατηγική/ιδεα/κατευθυνση σου, σωστα?????
Λες και ειμαστε συναδλεφοι ας πουμε, σωστα?
Μηπως και οι Λοιμοξιολογοι να ακούνε τον Πετρακο??????

Αν ειδικα αυτο δεν ειναι ΝΑΡΚΙΣΣΙΣΜΟΣ, πραγματικα δεν ξερω τι ειναι....
Μην το περιμενεις.
Να εισαι ευγνωμων που δεν σου απανταω όσο απαξιωτικα γραφεις εσυ, μιας και εγω έχω άλλη κουλτουρα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ευτυχώς που οι διαμάχες εδώ γίνονται για το αν οι τρίχες που θα μπουν είναι περισσότερες, φαντάσου να ήταν κανα φόρουμ αυξησης πέους και να λείπαν 2-3 πόντοι απο το αποτέλεσμα, τι θα γινόταν!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Χαχα...και να είχε ο αντίστοιχος γιατρός το μότο less is more να συμπληρώσω εγώ !!!
 

Gianney

Well-Known Member
[
QUOTE="Anastasakis Hair Clinic, post: 264767, member: 24602"]
Το πιστευεις πραγματικα αυτο ότι ένας ιατρός μπορει να μαθει από εσας??
Θέλω να μου το εξηγησεις αν δεν βαριεσαι!
Πεςμου σε παρακαλώ η δική σου δουλεια και σπουδες ποια ειναι!
[/QUOTE]
Ναι ο καθένας Μπόρει να μάθει από τον οποιονδήποτε.Εγω βασικά είμαι απόφοιτος οικονομικής σχολής με μεταπτυχιακό και πρώην εργαζόμενος σε εταιρία αλλά με την κοβιντ εποχή και με τις αναστολές κτλ πλέον ψάχνομαι.Πχ ένας γιατρός μπορεί να μάθει όχι τεχνικές λεπτομέρειες πως γίνεται το χειρουργείο αλλά ένα στυλ που αρέσει στην νέα γενιά,η για παράδειγμα να κλείνει τους κροτάφους με ένα πιο γλυκό τρόπο,η με το μάτι να διακρίνει κάποιος ότι βάζεις λίγα gtafts ενώ δεν συντρέχει λόγος και ότι αν βάζεις πιο πολλά ίσως κανείς και πιο πολλές δουλειές η αλλά θέματα όπως το ότι οι τεχνικές εξαπάτησης δεν βγάζουν πουθενά κτλ.Καταλαβες ; Τέτοια πράγματα η πχ αν κπ πάρει φίνα και βγάλει ένα τρελό συμπτώμα που δεν το έχεις ξαναδεί η ξανακουσει;
 

aeratos28

Just aeratos
Αντί για τοπικ,θα έβαζε μεγενθυντικο φακό και θα έβγαζε φωτό .χαχαχα..θα είχε άλλο σλόγκαν,το μέγεθος δεν μετράει..μόνο η τεχνική
Χαχα...και να είχε ο αντίστοιχος γιατρός το μότο less is more να συμπληρώσω εγώ !!!
 

mike1988

Active Member
Τέτοια πράγματα η πχ αν κπ πάρει φίνα και βγάλει ένα τρελό συμπτώμα που δεν το έχεις ξαναδεί η ξανακουσει;
[/QUOTE]
Αυτό τι το ήθελες...αν κάτσεις και διαβάσεις τι λέγεται για κάθε φάρμακο πόσο μάλλον για την φίνα από το φόρουμ άστα να πάνε φίλε....ας ξεχάσουν όλοι το θέμα μαλλιά....βασικά άσχετο...αλλά δεν έχεις να μάθεις κάτι από τα μέλη περί του θέματος...είναι μικρό και όχι αντιπροσωπευτικό δείγμα...στο συγκεκριμένο οι γνώσεις λειτουργούν δυστυχώς αποτρεπτικά...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα