Ngl, dr. hasson, fut, 4400 grafts, 20/11/09

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Hairlosscursed είπε:
NGL τις ειδα φιλε..... ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!....σου εκανε καταπληκτικο coverege....καλα αποτελεσματα...σου ευχομαι οτι καλυτερο

να σαι καλα φιλε hairlosscursed.το ιδιο ευχομαι κι εγω για σενα και για τα αλλα παιδια.
οσο για τα υπολοιπα τα λεμε συντομα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairevival

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ΝGL συγχαρητηρια και το κουραγιο σου θα ανταμειφθει. Εν τελλει δεν το εβαλες κατω και πλεον εισαι σε πλεονεκτικη θεση!
Οι φωτος σου που θα ανεβαινουν; σε καποιο σαιτ;
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

hairevival είπε:
ΝGL συγχαρητηρια και το κουραγιο σου θα ανταμειφθει. Εν τελλει δεν το εβαλες κατω και πλεον εισαι σε πλεονεκτικη θεση!
Οι φωτος σου που θα ανεβαινουν; σε καποιο σαιτ;

να σαι καλα hairevival.ειπαμε να δοκιμασουμε την τυχη μας εκει που επρεπε να το ειχαμε κανει απ την αρχη.ελπιζω να ανταμειφθει και ο κοποςμ και τα εξοδα και ολα τα υπολοιπα,ο χρονος θα δειξει.σειρα σας τωρα. ;)
οχι,δεν θα τ ανεβασω σε καποιο αλλο site προς το παρον,παρα μονο εδω.
 

goines

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Μόνο για το scar γιατί δεν χρειάζεσαι στο υπόλοιπο κεφάλι , δεν είναι εύχρηστο ή είναι πολύ ακριβό ?
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

goines είπε:
Μόνο για το scar γιατί δεν χρειάζεσαι στο υπόλοιπο κεφάλι , δεν είναι εύχρηστο ή είναι πολύ ακριβό ?

ειναι πολυ επικινδυνο φιλε,να σου καταστρεψει τους θυλακες...
αυτο οχι μονο αν εχεις κανει μεταμοσχευση,αλλα γενικοτερα..
o hasson μου ειπε ειναι καταστροφη για πανω το συγκεκριμενο......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Οχι Pano μιλαω για αυτη μετα την επεμβαση στοn hasson μεχρι ποσο κοντα μπορει να τα εχει χωρις να φαινεται?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

aleksandros είπε:
Οχι Pano μιλαω για αυτη μετα την επεμβαση στοn hasson μεχρι ποσο κοντα μπορει να τα εχει χωρις να φαινεται?

ε ειναι πολυ νωρις ακομα ρε συ......ουτε εναν μηνα δεν εχει κλεισει ο ngl....που να ξερει..... χαχα...
εγω πιστευω οτι για να δεις πιο θα ειναι το αποτελεσμα της ουλης πρεπει πρωτα να φυγει η κοκκινιλα......η οποια απ οτι εχω ακουσει φευγει μετα τον 4-5 μηνα......γιατι και να καλυπτει το μαλλι την ουλη αν ειναι πολυ κοντο και απο μεσα το δερμα ειναι ακομα κοκκινο θα φαινεται οτι κατι εχει γινει εκει.......με καταλαβες???
παντος για να ξερεις....προς το παρων σε μενα παρ ολ οπου το δερμα ειναι κοκκινο....αν το μαλλι ειναι ενα ποντο η ουλη δε φαινεται.....στον 5-6ο μηνα θα που θα φτιαξει το δερμα σε χρωμα θα μπορω και πιο κοντο.....αυτο αφορα εμενα....
να σημειωσουμε ομως οτι εγω δεν εχω παθει σχεδον καθολου shockloss στην ουλη.....και βοηθαει αυτο....εχω παθει παρα πολυ λιγο.....το οποιο ειναι ανεπεσθητο.....
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

panos1982 είπε:
[quote author=aleksandros link=topic=1301.msg21906#msg21906 date=1260910581]
Μεχρι ποσο κοντο μπορεις να το εχεις χωρις να φαινεται η ουλή?

φανταζομαι μιλατε για την παλια ουλη που ειχες ngl??απ το χασαπικο???
[/quote]

για την παλια ουλη μιλαω βεβαια.εκει ειναι το προβλημα! :mad:
η καινουρια αν και μολις ενα μηνα σχεδον μετα ειναι οκ.αν δεν υπηρχε η κοκκινιλα κι ενα μικρο sockloss απο κατω ,δεν θα φαινοταν καθολου.να φανταστεις τωρα που τα μαλλια μου ειναι σχεδον στον ενα ποντο η ουλη δεν φαινεται σχεδον καθολου.φαινεται απλα σαν να ειναι τα μαλλια σου λιγο ροζ σ εκεινο το σημειο,κι αυτο αν το παρατηρησεις απο 30 εκατοστα αποσταση...
πανο εγω δεν το ηξερα.εσυ παιρνεις msm?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1301.msg21923#msg21923 date=1260957809]
[quote author=aleksandros link=topic=1301.msg21906#msg21906 date=1260910581]
Μεχρι ποσο κοντο μπορεις να το εχεις χωρις να φαινεται η ουλή?

φανταζομαι μιλατε για την παλια ουλη που ειχες ngl??απ το χασαπικο???
[/quote]

για την παλια ουλη μιλαω βεβαια.εκει ειναι το προβλημα! :mad:
η καινουρια αν και μολις ενα μηνα σχεδον μετα ειναι οκ.αν δεν υπηρχε η κοκκινιλα κι ενα μικρο sockloss απο κατω ,δεν θα φαινοταν καθολου.να φανταστεις τωρα που τα μαλλια μου ειναι σχεδον στον ενα ποντο η ουλη δεν φαινεται σχεδον καθολου.φαινεται απλα σαν να ειναι τα μαλλια σου λιγο ροζ σ εκεινο το σημειο,κι αυτο αν το παρατηρησεις απο 30 εκατοστα αποσταση...
πανο εγω δεν το ηξερα.εσυ παιρνεις msm?
[/quote]

δεν περνω ακομα.....αλλα τα εχω παραγκειλει......λογικα αν οχι αυτη τη βδομαδα την επομενη θα μου εχουν ερθει.......
πηρα χαπια των 750mg και πρεπει να περνουμε 3000mg την μερα.....με λιγα λογια 2 χαπια πρωι 2 το βραδι......
πηρα 2 κουτια των 240 χαπιων το καθε κουτι......δηλαδη 480 χαπια και θα κρατησουν 4 μηνες......κανουν περιπου 30-35 ευρο μαζι με τα εξοδα μεταφορας....δες εδω το λινκ...
http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=182&prodid=268

ααααα.....και νομιζω αυριο ειναι η τελευταια μερα που δεχοντε παραγγελιες.......γιατι σταματανε λογω Χριστουγεννων.....
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

panos1982 είπε:
ααααα.....και νομιζω αυριο ειναι η τελευταια μερα που δεχοντε παραγγελιες.......γιατι σταματανε λογω Χριστουγεννων.....

εχω παραγγειλει κι εγω ρε.. :D
αλλα για ενα μην θα μου βγουν.τι μεταφορικα ειναι αυτα?φαρμακειο....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=1301.msg21928#msg21928 date=1260967383]

ααααα.....και νομιζω αυριο ειναι η τελευταια μερα που δεχοντε παραγγελιες.......γιατι σταματανε λογω Χριστουγεννων.....

εχω παραγγειλει κι εγω ρε.. :D
αλλα για ενα μην θα μου βγουν.τι μεταφορικα ειναι αυτα?φαρμακειο....
[/quote]

ε πες το ντε και καθομαι και γραφω μια ωρα σαν τον μαλακααααα.......... :D :D
ενταξει μωρε......εδω δωσαμε ποσα λεφτα να πουμε.......στα μεταφορικα του msm θα κολωσουμε????
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

κατι αλλο που θελω να ρωτησω εδω.οσα παιδια εχουν κανει επεμβαση ας μας πουν απο ποτε αρχισε το shedding που ειχαν στα τριχοθυλακια και ποτε ολοκληρωθηκε.ξερω οτι ποικιλει το θεμα αλλα ετσι ας το εχουμε καπου ενημερωτικα.
 

comb

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Σ'εμένα άρχισε γύρω στις 15-16 μέρες και μέχρι το μήνα είχε πέσει το 90%.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

comb είπε:
Σ'εμένα άρχισε γύρω στις 15-16 μέρες και μέχρι το μήνα είχε πέσει το 90%.

σε μενα μεχρι και την 20η μερα ηταν σχεοδν ολα στην θεση τους........μετα απο την μολυνση που επαθα.....εβαλα μια αλοιφη....η οποια ηταν πολυ πηχτη....πολυ ομως......και την αλοιφα στο κεφαλι 4 φορες τη μερα........καθε φορα που αλοιφα.....μου εμεναν στο χερι πανω απο 300 τριχες.......λογο του οτι ηταν πηχτη και καθως αλοιφα τις εβγαζε.......φαντασου αυτο να το κανω 4 φορες την μερα......σε 2 μερες δεν ειχε μεινει τιποτα.......και πρεπει να επεσαν και πολλα απ τα φυσικα μου μαλλια εκει......
αλλα αυτη τη στιγμη ειμαι στον εναμησι μηνα......βλεπω κατι μικρες μικρες τριχουλες.....οχι πολλες καμμια 10 ολες ολες...που ξεκιναν και φυτρωνουν...και ειναι μεταμοσχευμενες.....το καταλαβαινω γιατι ειναι χοντρες.......επισης ειναι καμμια 20 περιπου εμφυτευμενες τριχες που δεν εχουν παθει shed ακομα.....
 
Μπλουζα