Mexis - μακριά!!!

panoslydios

New Member
somari είπε:
Επείγουσα Ανακοίνωση

Για την αβάσιμη συκοφαντία που υφίσταται επί τόσα χρόνια η εταιρία μας από το άγνωστων λοιπών στοιχείων forum με τίτλο hairlossgr αναγκαστήκαμε να προσφύγουμε στον αξιότιμο κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών με την υπ αριθμ. ΑΒΜ: Β2012/2931 μήνυσή μας, η οποία θα κοινοποιηθεί και σε όλους τους συναρμόδιους φορείς (τμήμα δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος, ΕΕΤΤ, κλπ.). Έτσι σύντομα οι άγνωστοι θα κληθούν να απαντήσουν στον αρμόδιο κ. Εισαγγελέα και τότε θα αποδειχθεί ποια είναι η αλήθεια και ποιος λέει αυτή την αλήθεια.



Έι, ψιτ, φιδέμπορα, αυτό με την φόρα, το Κάιρο και τη μάντρα το ξέρεις; Ε, αυτό. Ε όχι να κάνουν μηνύσεις και οι απατεώνες. Μου θυμίζει το σκηνικό με τον Λιακόπουλο που είχε κάνει αγωγή σε blogger που αναδημοσίευε links που αποδείκνυαν την απατεωνιά του...

Που εισαι ρε somari μας ελειψες?
Φημες λενε οτι πεταξες τα αντιανδρογονα και βγαζεις ραστα με βουρτσισμα ,ρολλερ και μαντζουνια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kalifitos

New Member
petrospap είπε:
1500 ευρώ;;;
Εβαζες αλλα τόσα κ έκανες μμ 1000 grafts με αυτά τα λεφτα

Φιλε εχω κανει 3 μεταμοσχευσεις με την μεθοδο στριπ και εχω απογοτευτει με το αποτελεσμα και με την ουλι που εχω εδω κ 13 χρονια στο πισω μερος του κεφαλιου.. Εχω δωσει πανω απο 8000 ευρω, και το αποτελεσμα ειναι να φοραω συνεχεια καπελο.. (εχω αναλογο θεμα στο φορουμ).. Επειδη δεν ηθελα να ξαναμπλεξω με νυστερια ηλπιζα στο θαυμα, αλλα ανθρακας ο θησαυρος...
 

petrospap

Active Member
Ε ναι ο mexis είναι γνωστός φιδεμπορας..
Btw θα μπορούσες να καλύψεις την ουλη με fue
Εγω σε 2-3 χρόνια θα κάνω μια fue να καλυψω τους κροταφους


Τωρα είδα και τις φωτο σου..πραγματικά τους αξίζει μεγάλη δυσφήμηση...αλλα τι περιμένεις απο Ελλάδα και σε τέτοια εποχή π το είχες κάνει
 

snakemjk

New Member
RE: Μ€xi$ - Μακρυά!!!

Μπήκα σήμερα στο φόρουμ πρώτη φορά, γιατί έψαχνα κάτι πληροφορίες για το regain... Βρήκα κατά τύχη αυτό το thread, και αφού κατάλαβα πόσο πλάκα είχε, το διάβασα σχεδόν όλο επικεντρώνοντας την προσοχή μου στους χρήστες που είχαν κάτω από 10 μηνύματα. Μπράβο στον Μέξη για το γέλιο που προσφέρει άφθονα (και τζάμπα!!!). Ευτυχώς που υπάρχουν και τα φόρουμ για να βλέπουμε τι γίνεται...
 

kalifitos

New Member
RE: Μ€xi$ - Μακρυά!!!

Μετα απο 7 μηνες αγωγης (ακομα πληρωνω με την πιστωτικη μου καρτα της δοσεις απο το δηθεν θαυματουργο προιον του), εχω να ξαναπω... ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! Ειναι μεγαλος απατεωνας...Κανενα απολυτος αποτελεσμα...Οποιος θελει ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα να του δειξω κ φωτογραφιες....
 

salis

New Member
RE: Μ€xi$ - Μακρυά!!!

Πεδες καλως σας Βρηκα...Μαλλον μπορω να πω..
και ο λογος ειναι διοτι πριν απο 8 μερες μου απεδιχθει απο το foroum πως επεσα θυμα... και θυμοσα πολυ...παρελαβα το μουφα σκευασμα και λεω "μουφα" γιατι οπως αποδικνηετε απο εδω με απλη λογικη...μαλλον ειναι.. δεν εχω διαθεση ουτε να το δοκιμασω.βεβαια τα βαζω περισσοτερο με τον εαυτο μου που δεν το σκευτηκα λιγο παραπανω αλλα ουτε το εψαξα.παρατριχα γλιτοσα το εγγεφαλικο απο τα νευρα μου. το χρησιμοποιησα για τις 3 πρωτες μερες και λογο της απογουτευσεις που πειρα απο τις παραπανω ατρανταχτες αποδιξεις το παρατησα ενιωθα περισοτερο χαζος που τ εβαζα απο οτι το αγορασα.Αυτο που νιωθω παντος 5 μερες μετα που το σταματησα με 3 που τ εβαλα ειναι μια ψηλοφαγουρα αλλα και ...την αδεια τσεπει μου σιγουρα..
 

Άκης

Administrator
salis είπε:
Πεδες καλως σας Βρηκα...Μαλλον μπορω να πω..
και ο λογος ειναι διοτι πριν απο 8 μερες μου απεδιχθει απο το foroum πως επεσα θυμα... και θυμοσα πολυ...παρελαβα το μουφα σκευασμα και λεω "μουφα" γιατι οπως αποδικνηετε απο εδω με απλη λογικη...μαλλον ειναι.. δεν εχω διαθεση ουτε να το δοκιμασω.βεβαια τα βαζω περισσοτερο με τον εαυτο μου που δεν το σκευτηκα λιγο παραπανω αλλα ουτε το εψαξα.παρατριχα γλιτοσα το εγγεφαλικο απο τα νευρα μου. το χρησιμοποιησα για τις 3 πρωτες μερες και λογο της απογουτευσεις που πειρα απο τις παραπανω ατρανταχτες αποδιξεις το παρατησα ενιωθα περισοτερο χαζος που τ εβαζα απο οτι το αγορασα.Αυτο που νιωθω παντος 5 μερες μετα που το σταματησα με 3 που τ εβαλα ειναι μια ψηλοφαγουρα αλλα και ...την αδεια τσεπει μου σιγουρα..
Θα σου πρότινα να το δοκιμάσεις μέχρι να τελειώσεις και αν είσαι ήρεμος να τραβήξεις φωτογραφίες πριν-μετά, ώστε να μας αναφέρεις κάτι παραπάνω.
Όχι τίποτα άλλο, για να έχουμε μια επιπλέον απόδειξη στο φόρουμ.
Ξέρω, έχεις τόσα νεύρα που θέλεις να σπάσεις το πληκτρολόγιο και όχι να καθίσεις να κάνεις κάτι τέτοιο και φυσικά αν το θες μπορείς να το κάνεις.

Ο άνθρωπος αυτός σε κάτι τέτοια "πατάει", σε άτομα που δεν θέλουν ή δεν ξέρουν πως να αναζητήσουν περισσότερες πληροφορίες και πείθονται από τα ωραία λόγια του.
 

salis

New Member
RE: Μ€xi$ - Μακρυά!!!

Αν δεν αποφασισω να αρχισω αμεσα καποια αλλη θεραπεια και ταυτοχρονα καταφερω να εθελοτηφλοθω ως προς τις αποδιξεις ισος μεγαλε να το κανω, ετσι για μια αποδηξει παραπανω..και τωρα που ειπα αποδιξει να σημειωσω οτι ο τυπος δεν στελνει ουτε αποδιξει ουτε αναφαιρετε στο αποκομα της μεταφορικης ποιος ειναι ο αποστολεας,το μονο που ελαβα ειταν η αποδιξει τις μεταφορικης που με εξωργισε στιγμιαια τοτε αλλα πολυ περισοτερο μετα τις αποκαλυψεις.Τελος παντων ναι αν το συνεχεισω θα ενημερωσω.

Αλλα επιδει φασκει και αντιφασκει σε πολλα συμεια του λογου του ο κ.:fish1 του καταλαβενεις ...τις επιδοσεις του
 

salis

New Member
RE: Μ€xi$ - Μακρυά!!!

359 € τα 12,5ml διχως μεταφορικα κ αποδιξει εν αγνοια μου.αλλα σε παρακαλω μην ξυνεις πλυγες..:slap... ποναει περισοτερο. προσπαθειες γινοντε να γλυτωσω το οξυ εγκεφαλικο:madd:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kalifitos

New Member
RE: Μ€xi$ - Μακρυά!!!

Παιδια, θα σας το ξαναγραψω.. Μακρια.. Εσκασα 1500 ευρωπουλα.. Στην αρχη πηρα μια μικρη συσκευασία και πιστευοντας στην ελπιδα πηρα αλλες 2 μεγαλες συσκευασιες..
Ειναι ΑΠΑΤ*ΩΝ*Σ.. ουτε τα μεταφορικα δεν κανουν δωρεαν!
αποτελεσμα μηδεν...
Οποιος θελει πληροφοριες και φωτογραφιες ας στειλει πμ
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Εγώ ακόμα δεν μπορώ να διανοηθώ ότι τέτοια άτομα τους αφήνουν έξω και άνετοι κοροϊδεύουν τον κόσμο.. Κάτι τέτοια σε κάνουν να θέλεις να πάρεις τον νόμο στα χέρια σου..
 

salis

New Member
malloumpas είπε:
Παιδιά μιλάτε σοβαρά ότι έχει μέσα κομμάτια από γούνα;!

οχι δεν εχει τιποτα μεσα, διαφανες λιπαρο υργο ειναι. Α***Η!!!! :bon:


Ιατρικό ανακοινωθέν...:down

Παρακαλητε Οπιανου του περισευη παγοκιστη να στηλει ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ στον φιλο μας και ομιοπαθη kalifito κρυνετε αναγκαιο για να αποφευχθει το επισοδειο ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΥ.... :explod
 

Άκης

Administrator
RE: Μ*x*$ - Μακρυά!!!

Για να επέμβει το κράτος, θα πρέπει κάποιος να καταγγείλει κάτι. Και για να γίνει αυτό θα πρέπει να υπάρχουν αποδείξεις.
 

sokratis

New Member
Καλησπέρα παιδιά πρωτη φορά γράφω εαν και διαβάζω ποσο καιρό τα διάφορα θέματα που αναλύεται.. εγώ πρωτη φορά είδα σήμερα για τον συγκεκριμένο εφευρέτη και έστειλα και μηνυμα..τώρα τι να πω δεν ξέρω λέτε να είναι απατεώνας και πως πέρνει άδεια να πουλάει κάτι...δεν ξέρω αν το προσεξατε αλλά λέει οτι προτάθηκε για Νόμπελ ιατρικής.. αλλά δεν είδα απο κάποιον που έχει παει να ανεβάζει φωτογραφιες για να μας απόδειξει οτι αξίζει.. γιατί εαν όντως έκανε θαύματα έπρεπε να το ξέρουν στα πέρατα του κόσμου και ή τιμή ας ηταν και 10000 εαν μας έδινε μόνιμο αποτέλεσμα..εγώ πάντως την αλλαγή δευτέρα πάω για μμ.. τώρα ο θεός βοηθός..
 
Μπλουζα