Mexis - μακριά!!!

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Hairboost είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=19.msg56121#msg56121 date=1309989231]
εχω δωσει την συνταγη οποιος θελει να την δοκιμασει.

αφηνουμε μια βδομαδα νυστικο το χαμστερ σπιτι μας(αν δεν εχουμε μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το χρυσοψαρο,το ιδιο κανει).
ριχουμε το κακομοιρο το ζωντανο σε ενα πλαστικο δοχειο και προσθετουμε αιθυλικη αλκοολη και το αφηνουμε στο ψηγειο για 24 ωρες.
την επομενη μερα προσθετουμε αποιονισμενο νερο η φυσικο ορο και η λοσιον μας ειναι ετοιμη
:bravo:
[/quote]
:14m: :11m:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

kapamarou είπε:
ειτε βυζον ειτε χαμστερ ειτε χρυσοψαρο τα ιδια αποτελεσματα εχουν,δεν εχει να κανει με προκαταλυψη

κάποιοι θα φάνε καταγγελεία στην φιλοζωική 8)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Fenimore είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=19.msg56124#msg56124 date=1309990479]
ειτε βυζον ειτε χαμστερ ειτε χρυσοψαρο τα ιδια αποτελεσματα εχουν,δεν εχει να κανει με προκαταλυψη

κάποιοι θα φάνε καταγγελεία στην φιλοζωική 8)
[/quote]
μονο μυγες εχω σκοτωσει 8)
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

καλά kap, θα με παραδεχτείς τώρα με αυτό που σκέφτηκα!!! Αν το χαμστερ που θα χρησιμοποιηθεί στη λοσιόν σου είναι από αυτά που τους κάνουν πειράματα για να δουν αν υπάρχει regrowth σε μια ουσία δεν θα βγει καλύτερη η λοσιόν? ;D Το τρίχωμα του θα είναι ήδη ενδυναμωμένο :tiphat:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Fenimore είπε:
καλά kap, θα με παραδεχτείς τώρα με αυτό που σκέφτηκα!!! Αν το χαμστερ που θα χρησιμοποιηθεί στη λοσιόν σου είναι από αυτά που τους κάνουν πειράματα για να δουν αν υπάρχει regrowth σε μια ουσία δεν θα βγει καλύτερη η λοσιόν? ;D Το τρίχωμα του θα είναι ήδη ενδυναμωμένο :tiphat:
θα πρεπει να ληστεψουμε εργαστηρια και να βρουμε τον πηθηκα
 

Συνημμένα

  • funnymonkey7[1].jpg
    funnymonkey7[1].jpg
    36.2 KB · Προβολές: 341

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

kapamarou είπε:
θα πρεπει να ληστεψουμε εργαστηρια και να βρουμε τον πηθηκα

δεν χρειάζεται να ληστέψουμε τίποτα, απλά πριν βάλουμε το χαμστερ στη λοσιόν, θα το μαρινάρουμε με αιρολ και θα το αφήσουμε μέσα στην μίνοξ να τσιγαριστή ;)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Fenimore είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=19.msg56156#msg56156 date=1310053486]
θα πρεπει να ληστεψουμε εργαστηρια και να βρουμε τον πηθηκα

δεν χρειάζεται να ληστέψουμε τίποτα, απλά πριν βάλουμε το χαμστερ στη λοσιόν, θα το μαρινάρουμε με αιρολ και θα το αφήσουμε μέσα στην μίνοξ να τσιγαριστή ;)
[/quote]
μου βαζεις ιδεες :chinscratch
θα μου ρθει συνταγη ::)
 

lab_rat

Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

kapamarou είπε:
θα πρεπει να ληστεψουμε εργαστηρια και να βρουμε τον πηθηκα
Συμφωνα με πληροφοριες που εχω εκ των εσω... Το τριχωμα που χρησιμοποιειται ειναι απο τον [glow=red,2,300]δεν-πιθηκα[/glow]!! :tease:

ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ο Δεν Πίθηκας [18/01 /2011 ]
 

MONSTRO

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Καλημερα σε ολους,

εγω δυστυχως τον Κο Μεξη τον γνωριζω προσωπικα. Τι να σας πω τωρα, ο ανθρωπος ειναι σε αλλη διάσταση. Περαν της πλακας ομως ο τυπος ειναι επικινδυνος και δεν υπάρχει περιπτωση να εχει αποτελεσμα η θεραπεια του. αν θελει καποιος mod να μου στειλει pm για περισσοτερα μετα χαρας, γιατι δεν μπορω αν βλεπω κοσμο να πεφτει θυμα τετοιων ανθρωπων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

roukoun

Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

http://www.mexis.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=5&lang=el
αν το ψαχνεται στην αρχη οπως κατεβαινετε την σελιδα ο τυπος εχει παει στις αυπνιες της πανια και η εκπομπη εχει θεμα "αυπνιες με φαλακρα και μπικινι" :D :D :D :D
πραγματικα δεν ξερω αν ειναι για γελια η για κλαματα...
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Το ακουσαμε και αυτο.........στην διαφημιση του προιοντος του,ισχυριζεται οτι η λοσιον ειναι η λυση στις αποτυχημενες μεταμοσχευσεις......βγαζει βαζει grafts?κανει repair? :knup: :knup: :knup: :knup:
 

Jimbeam

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Καλησπέρα από ενα ακόμα κορόιδο-θύμα του εφευρέτη...3000 euro σε ενα χρόνο και οχι μόνο δεν ειδα αποτελέσματα,αλλά τα πράγματα εγιναν ακομα χειρότερα...
 

kos1987

New Member
Απ: Mexis - Μακρυά!!!

Jimbeam είπε:
Καλησπέρα από ενα ακόμα κορόιδο-θύμα του εφευρέτη...3000 euro σε ενα χρόνο και οχι μόνο δεν ειδα αποτελέσματα,αλλά τα πράγματα εγιναν ακομα χειρότερα...

Τι ??? Γιατι δεν του κανεις αγωγη?Σου εφαγε πολλα...
 

badday

New Member
Απ: M**is - Μακρυά!!!

απορω πως δεν εχετε μαζευτει ολοι εσεις που σας εχει φαει χρηματα να κανετε κατι. Δικαστηρια τιβι αλλοι τροποι ...
 

tianeus

New Member
καλησπερα....ειχα παει και εγω στον κυριο πριν 10 χρονια περιπου...μεχρι που διαπίστωσα ότι και ο ίδιος έχει μια φαλάκρα να σκύβωντας να πιασει τα κλειδιά του απο το πάτωμα!!!σαν καπουτσινος με μακρια μαλλιά είναι ο κύριος!!!!
 

MANKAR

Active Member
οι απατες χρονολογικα ηρθαν ως εξης:

1.λειζερ λαιν κλινκς
2.μεξις
3.βλαστοκυταρρα
4.αστρεσινη
5.βλαστοκυτταρα και dna activ

αυτη ειναι η βιβλος της απατης του καραφλου που πρεπει να την ξερεις απεξω!!!
 

vag25

Well-Known Member
gorilas είπε:
Προσθεσε και αλλη μια μεγαλη ΑΠΑΤΗ!!!!!!FAIR HAIR......

Σε μενα εκανε δουλεια η fair hair.Αν εξαιρεσεις οτι ειναι πανακριβη,δουλεψε πολυ καλυτερα απο τα καταστροφικα για το δερμα μου αποτελεσματα που ειχα απο την minox.

Στα θετικα της FH.
Για 8 μηνες ξεχασα την τριχοπτωση και φαγουρα για πρωτη και μοναδικη φορα τα τελευταια 10 χρονια.Σιγουρα οι καλυτεροι 8 μηνες μου της τελευταιας δεκαετιας.
Ασε που ηταν και οτι καλυτερο στην εφαρμογη.Μετα το λουσιμο με βρεγμενα μαλλια,δεν λαδωνε και μου τα κραταγε ορθια χωρις να χρειαζεται να βαλω ζελε.

Στα αρνητικα.
-Τιμη
-ανεβασα πιεση εκεινη την περιοδο και δεν γνωριζω αν την προκαλεσαν αυτες οι lotion.
-Δεν ειδα καποια επανεκφυση,αλλα μονο σταθεροτητα και ηρεμια στο κεφαλι μου.
 
Μπλουζα