Mexis - μακριά!!!

gorilas

Member
Εγω θεωρω οτι ολοι εκει περα μεσα κοροιδευουν τον κοσμο!!!!!
Ειχα παει πριν μερικα χρονια και με εξετασαν βαζοντας μου μια μικροκαμερα στο κεφαλι και μετα απο λιγο μου ανακοινωσαν οτι πρεπει να κανω μια θεραπεια η οποια θα κοστιζε γυρω στα 1000ευρω και θα μου εδινε πισω τα χαμενα μου μαλλια!!!!Να σημειωσω οτι ειμαι nw2.Το αποτελεσμα βεβαια ηταν το απολυτο τιποτα,και βεβαια δεν φταιει κανεις αλλος παρα μονο εγω που πιστεψα οτι μπορει καποιος να δει αποτελεσμα με καποια σαμπουαν...........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
το μινιμουμ που προσπαθουν να φανε απο τον καθε ενα ειναι γυρω στο ενα χιλιαρικο 1000 , μετα απο αυτο και αφου εχουν δει οτι σε ξεζουμισαν πανε στον επομενο !!!!!!1200 μου εφαγαν περιπου εμενα απο αλλη ετερεια απατης με τα γνωστα βλαστοσπερματα!!
 

vag25

Well-Known Member
gorilas είπε:
Εγω θεωρω οτι ολοι εκει περα μεσα κοροιδευουν τον κοσμο!!!!!
Ειχα παει πριν μερικα χρονια και με εξετασαν βαζοντας μου μια μικροκαμερα στο κεφαλι και μετα απο λιγο μου ανακοινωσαν οτι πρεπει να κανω μια θεραπεια η οποια θα κοστιζε γυρω στα 1000ευρω και θα μου εδινε πισω τα χαμενα μου μαλλια!!!!Να σημειωσω οτι ειμαι nw2.Το αποτελεσμα βεβαια ηταν το απολυτο τιποτα,και βεβαια δεν φταιει κανεις αλλος παρα μονο εγω που πιστεψα οτι μπορει καποιος να δει αποτελεσμα με καποια σαμπουαν...........

1000???

Mηπως και καλα θα σου εκαναν αυτη τη βλακεια που πηγαινεις επισκεψεις καθε βδομαδα.

Εγω δεν εκανα κατι τετοιο και αυτο που εκανες(αν εκανες δεν γνωριζω αν δουλευει).

Αυτο που εκανα εγω και σιγουρα δουλεψε ειναι να βαζω 2 lotion και το σαμπουαν τους.Πρεπει να εβγαινε 150-160ευρω το μηνα.
Την καμερα την εβαλαν και σε μενα και ειδα τεραστια διαφορα στο πριν και το μετα,στο ποσο καθαρο ηταν το δερμα στο scalp.
 

gorilas

Member
Τιποτα αστο,ημουνα μεγαλο κοροιδο πηγαινα και με λουζανε 2 φορες την εβδομαδα και μετα με βαζανε κατω απο κατι λαμπες...............η απατη στο επακρο!!!!
 

vag25

Well-Known Member
Παντως αναρωτιεμαι γιατι σε καποιους δουλευει και σε αλλους οχι.Αυτοι(FH)εχω την εντυπωση οταν μιλανε για τριχοπτωση μιλανε για ΣΔ που προκαλει τριχοπτωση.Σε μενα δουλεψε αψογα αυτο το σχημα,οποτε και παλι αναρωτιεμαι αν εχω προβλημα ΑΑ.
Θα ηθελα να μαθω αν πηγε καποιος με ΣΔ εκει και τι αποτελεσμα ειδε.
 

de facto

New Member
καλησπερα παιδια ειχα αρχισει και ειχα μια ελαφρια τριχοπτωση και ειπα να μπω να διαβασω τι γινετετε γενικα με φαρμακα ειμαι τρεισ μερεσ και διαβαζω στο φορουμ και τωρα μου επεσαν και αυτα που ειχα απο το αγχως......ευχαριστω γιατι γλυτωσα κατι ευρω


προσοχη παντωσ στης παρενεργειες φαρμακων ...δεν ειναι αμεσες αλλα εμεσες ......τωρα μπορει να λειτουργειτε κανονικα αλλα μπορει να μην ειναι για πολυ.......... ψαξτε αληθηνες ιστοριες στο νετ ............και παλι θενκ γιου
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
de facto είπε:
καλησπερα παιδια ειχα αρχισει και ειχα μια ελαφρια τριχοπτωση και ειπα να μπω να διαβασω τι γινετετε γενικα με φαρμακα ειμαι τρεισ μερεσ και διαβαζω στο φορουμ και τωρα μου επεσαν και αυτα που ειχα απο το αγχως......ευχαριστω γιατι γλυτωσα κατι ευρω


προσοχη παντωσ στης παρενεργειες φαρμακων ...δεν ειναι αμεσες αλλα εμεσες ......τωρα μπορει να λειτουργειτε κανονικα αλλα μπορει να μην ειναι για πολυ.......... ψαξτε αληθηνες ιστοριες στο νετ ............και παλι θενκ γιου



Αυτό το χαμστεράκι πρέπει να ξέφυγε απο τα εργαστήρια του m3xi... :cheesy:
 

de facto

New Member
βασικα και κατι αλλο για συμπληρωμα για τουσ πιο δυσπιστουσ σε καθε πατεντα ευρυσητεχνιας εχεισ αποκλειστικο δικαιωμα εκμεταλευσεισ 5 χρονια μετα η πατεντα ειναι ελευθερη προσ αντιγραφη στο εμποριο......το μαγικο φιλτρο του πανοραμεξι δεν το εχει αντιγραψει κανεισ και το ζουμι αυτο υπαρχει στην αγορα απο το 198κατι


de facto είπε:
βασικα και κατι αλλο για συμπληρωμα για τουσ πιο δυσπιστουσ σε καθε πατεντα ευρυσητεχνιας εχεισ αποκλειστικο δικαιωμα εκμεταλευσεισ 5 χρονια μετα η πατεντα ειναι ελευθερη προσ αντιγραφη στο εμποριο......το μαγικο φιλτρο του γαλατι πανοραμεξι δεν το εχει αντιγραψει κανεισ και το ζουμι αυτο υπαρχει στην αγορα απο το 198κατι
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
de facto είπε:
βασικα και κατι αλλο για συμπληρωμα για τουσ πιο δυσπιστουσ σε καθε πατεντα ευρυσητεχνιας εχεισ αποκλειστικο δικαιωμα εκμεταλευσεισ 5 χρονια μετα η πατεντα ειναι ελευθερη προσ αντιγραφη στο εμποριο......το μαγικο φιλτρο του πανοραμεξι δεν το εχει αντιγραψει κανεισ και το ζουμι αυτο υπαρχει στην αγορα απο το 198κατι

Τι να αντιγράψεις καλέ μου ανθρωπε απο την λοσιόν του m3xi? Το παραφινέλαιο και τα κομμάτια γούνας που περιέχει?
 

geofish

New Member
Το είδα κατά τύχη μιας και δεν μπορούσα να μπω στο σίτε βγάζοντας το γνωστό μήνυμα.
Έκανα αναζήτηση από το γοογλε με διάφορες λέξεις και μου εμφάνισε πρώτο -πρώτο το σίτε του m***s όπου είδα ότι έκανε μήνυση στο σιτε και σε κάθε υπεύθυνο που αναφέρει αρνητικά σχόλια.
Θα μας κλείσει όλους φυλακή.
Ρε δεν πάμε καλά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimos18

Member
geofish είπε:
Το είδα κατά τύχη μιας και δεν μπορούσα να μπω στο σίτε βγάζοντας το γνωστό μήνυμα.
Έκανα αναζήτηση από το γοογλε με διάφορες λέξεις και μου εμφάνισε πρώτο -πρώτο το σίτε του m***s όπου είδα ότι έκανε μήνυση στο σιτε και σε κάθε υπεύθυνο που αναφέρει αρνητικά σχόλια.
Θα μας κλείσει όλους φυλακή.
Ρε δεν πάμε καλά

ρε φιλε τελειως κατα τυχη ,χαζευοντας στο σιτε του το δα προχθες και γω.
το χε τονισει με πλαισιο στα πλαγια του σιτε για να το βλεπουν ολοι.
και αναρωτιομουν αν ηταν καινουργιο θεμα τουτο ή αν υπηρχε απο καιρο...οτι να ναι να πουμε...
 

somari

Active Member
Επείγουσα Ανακοίνωση

Για την αβάσιμη συκοφαντία που υφίσταται επί τόσα χρόνια η εταιρία μας από το άγνωστων λοιπών στοιχείων forum με τίτλο hairlossgr αναγκαστήκαμε να προσφύγουμε στον αξιότιμο κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών με την υπ αριθμ. ΑΒΜ: Β2012/2931 μήνυσή μας, η οποία θα κοινοποιηθεί και σε όλους τους συναρμόδιους φορείς (τμήμα δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος, ΕΕΤΤ, κλπ.). Έτσι σύντομα οι άγνωστοι θα κληθούν να απαντήσουν στον αρμόδιο κ. Εισαγγελέα και τότε θα αποδειχθεί ποια είναι η αλήθεια και ποιος λέει αυτή την αλήθεια.



Έι, ψιτ, φιδέμπορα, αυτό με την φόρα, το Κάιρο και τη μάντρα το ξέρεις; Ε, αυτό. Ε όχι να κάνουν μηνύσεις και οι απατεώνες. Μου θυμίζει το σκηνικό με τον Λιακόπουλο που είχε κάνει αγωγή σε blogger που αναδημοσίευε links που αποδείκνυαν την απατεωνιά του...
 

badday

New Member
Ο Τυπος ειναι κωμωδια!

Εχει βαλει και banner για donate ..για να συνεχισει να προσφερει το εργο του.

Υπαρχει καποιος απο εδω που να του εχει κανει μηνυση κτλ;
 

kalifitos

New Member
Μακρια παιδια κ απο μενα... Δοκιμασμενο και με περισσοτερη ποσοτητα απο οσο πρεπει.. Η ελπιδα οτι μπορουν τελικα να βγουνε, με αναγκασαν να παρω 3 μπουκαλακια μεσα σε 5 μηνες.. (ενα μικρο και 2 μεγαλα).. Αυτη την στιγμη εχω τελειωσει το ενα μικρο κ ενα μεγαλο και συνεχιζω την θεραπεια-και καλα- με το τριτο μπουκαλακι..
Αποτελεσματα... μηδεν.. και εχω δωσει 1500 ευρω, γιατι μου εκανε κ καλυτερη τιμη στα μεγαλα μπουκαλακια.. Οσο σκεφτοντε λοιπον να δοκιμασουν, τους συνιστω μακρια, οπως λεει κ ο τιτλος του θεματος..
Οποιος θελει ας μου στειλει πμ για περισσοτερες πληροφοριες...
Η μ.....α ειναι, οτι πριν αγορασω το πρωτο μπουκαλακι, διαβασα στο φορουμ εδω, αλλα εκει πονταρουν αυτη κ πλουτιζουν.. Στην ελπιδα του καθε φαλακρου οτι μπορει να βγαλει μαλλια!
 
Μπλουζα