m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παίδες με την βοηθό του Jose ξεκινήσατε με την Βρυωνιδου καταλήξατε,πως ούτε εγώ καταλαβα.Οι εκάστοτε απόψεις είναι σεβαστές αλλά πιστεύω δεν πρέπει να αναφέρουμε στο φόρουμ μας τις απόψεις μας περί πολιτικής αλλά και πάσης φύσεως κοινωνικές αντιλήψεις. Για τρίχες είμαστε εδώ ας μείνουμε σε αυτές.

Δεν πειράζει...να ακούγεται και το Χριστινακι μας. :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
ειπε ο ανθρωπος που κλειδωνει τα σχολια για να μην φαινεται το κραξιμο που τρωει.......

Δεν μπορει να τα πιστευεις αυτα.
Ο @CVIAL τα κλειδωνει, το ξερεις και λες οτι μπορει νατ κανω εγω?
Πόσο χαμηλα θα πεσει η προπαγανδα σου?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γι αυτό σε λέω αλεπουδιαρη και το εννοώ...για πηγαινε ψάξε τα νήματα να εκτεθείς από μόνο σου ..που όταν ξεκίνησα να λέω να έρθει ο cvial να δει έγραφα πάντα πως επειδή σε έχω καταλάβει τι κάνεις και τι θες να πετύχεις θα το κάνω και εγώ όπως το κάνεις και εσύ ,θα φωνάζω τον cvial ...να πας να τα ψάξεις τα μνμ και να τα βάλεις να τα δούμε..περιμένω..και μην κάνεις κωλοτουμπα παλι,πήγαινε βρες τα όλα και Καντα copy paste ..ένας συκοφάντης ψεύτης είσαι και τπτ άλλο που απλά λέει ότι του έρθει και δημιουργεί εντυπώσεις.σε προκαλώ να τα βάλεις εδώ τα μνμ όλα ..να αποδειχθεί ότι αυτό που λέω ισχύει και όχι αυτό που λες...
Όσο για τις δοτριες ,γελάω..μέχρι 2-3 χρόνια πριν ότι έγινε έγινε ε??αλήθεια γτ δεν συζητάς για τα παλιότερα χειρουργεία καθόλου???εδώ στο παιδί γτ του έβαζες τοπικ και τον έβγαζες φωτογραφίες ?στο νήμα που κλειδώθηκε το προηγούμενο ανεφερομαι..τον baggio.θα μας πεις γτ το έκανες αυτό?το διαψεύδ


εις?

Τελικα πραγματι, δε παλευεται η κακοηθεια και η ανοησια....
Αλλος ενας που νομιζει οτι ενα μελος μπορει να κλειδωσει νηματα.
Καιτο παιζετε και ...παλιοι καποιοι και ουτε πωε δουλευει το φορουμ δεν εχετε καταλαβει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Είσαι φαντασμένος και τπτ άλλο .νομίζεις ότι γλεντας εμάς ενώ στην πραγματικότητα συμβαίνει αυτό που λένε ότι νομίζεις πως βρέχει αλλά δεν βρέχει..ξέρεις τι συμβαίνει..σε πονάει και κάνεις σαν τη χήρα στο κρεβάτι που δεν μπορείς να αποδείξεις ότι δεν ισχύουν αυτά που λέμε για τα μέτρια ως προς την πυκνότητα αποτελέσματα σου..για να μας γλεντήσεις θα έπρεπε να έχεις ανεβάσει πολλά αποτελέσματα σαν αυτά που σου λέμε εδώ και ένα χρόνο ..αλλά δεν το κάνεις γτ δεν έχεις ..και λες ότι σου κατέβει άκυρο και σου περνάει μετά από το μυαλό και νομίζεις ότι μας γλεντας κιόλας..εκτίθεσαι και δεν λες να το καταλάβεις...και αυτό είναι το χειρότερο από όλα ..είσαι ένας μέτριος ,βάση αποτελεσμάτων και τα λεφτά που ζητάς θεωρώ πως δεν τα αξίζεις σε καμία περίπτωση.οτι και να λες ,όσο και να λες ότι και καλά μας γλεντας (γελάω) δεν μπορείς να αποδείξεις κάτι πέραν του μετρίου .αυτό είναι ντεφακτο..πασαληματα ,less is more και δικαιολογίες για φίνες ,ανάδρομο Ερμή και και και..

Ναι Λαχανεμπορα, με ...ποναει που 4-5 ανωνυμοι χουλιγκαν μου επιτιθενται από καθαρη ζηλοφθονια ποτ πλεον σας έχει καταλάβει όλο το φορουμ. Αληθεια, ενα χρονο πριν δεν ήταν έτσι, πολλοι σιγονταραν, καποιοι μαλιστα συμφωνούσαν.
Πλεον, εχετε μεινει 4-5 γραφικοι, στην γωνια της εξεδρας και σας αγνούν όλοι.
Δες σχολια, λαικσ κτλ. 95% κατω από περυσι στο δηλητηριο που καποιοι ποσταρετε από καθαρη κακοηθει ακαι ζηλια.

Επισης, αν εχεις παρατηρησει ΠΟΤΕ δεν εχω γραψει οτι εχετε ΑΔΙΚΟ ή οτι ΕΙΝΑΙ πυκνα και δεν βλεπετε καλα.
Ουτε σου εχω ...δικαιολογηθει.
Σκεψου το λιγο: ΕΓΩ σε ΕΣΕΝΑ να δικαιλογηθω. Κανε το εικονα, να χαρεις, λαχανεμπορα. (κλαιω!)
Αντιθετα, απανταω μόνο σε ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ προσωπικες και σε ΑΔΙΚΑ σχολια.
Κριτικες ανιδεων yoytubιστων δεν έχω χρονο ναν ασχολουμαι.

Και ξερεις γιατι δεν σου λεω τι εχεις άδικο?
Διοτι ΔΕΝ θα καταλαβεις ΚΑΝ τι θα γραψω (το προσπαθησα) και θα υπερασπιστεις την ανιδεη ...θεση σου μεχρι θανατου.
Διότι ΔΕΝ έχεις κατι αλλο να σε κανει να νιωθεις σημαντικός.
Οπότε, δεν ...κερδιζεσαι, για σενα και 3-4 άλλους ειναι θεμα ζωης ή θανάτου της αυτοεικονας σας.
Σας τσιγκλαω για να ξεμπροστιαζεατι συνεχως η κακοήθεια, η ζηλοφθονια και η μιζερια σας ΔΗΘΕΝ μεταμφιεσμενη ως "κριτική".

Τωρα, τι θεωρεις εσυ για την δουλεια μου, τι να σου πω?
Αν σου πω "σεβαστη η αποψή σου" θα το πιστεψεις?
Και αν το πιστεψεις, οταν θα πας να κοιταχτεις στο καθρεπτη θα συνεχισεις να το πιστευεις?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν μπορει να τα πιστευεις αυτα.
Ο @CVIAL τα κλειδωνει, το ξερεις και λες οτι μπορει νατ κανω εγω?
Πόσο χαμηλα θα πεσει η προπαγανδα σου?
Στο γιουτιουμπ μιλάω μην κάνεις το χαζό οπότε θες ...χαζός δεν είσαι τα έχουμε πει αυτά ....έξυπνος είσαι απλά είσαι και ξεροκέφαλος και κομπλεξικος γι αυτό συνέχεια προσπαθείς να επιβεββαιωνεσαι και να αυτοαποθεωνεσαι....στα χω πει χίλιες φορές....δεν με νοιάζει αν σε θυμώνουν αυτά που λέω ...αυτή είναι η αλήθεια που φυσικά κάνει μπαμ μόνο και μόνο από τα γραπτά σου δύο χρόνια τώρα .....όσο μας ερεθίζεις τόσο θα τα ακούς ...κάτσε στα νήματα σου και μην πετάγεσαι αλλού τουλάχιστον όπως ζήτησες εσύ να μην κάνουμε σχόλια στις παρουσιάσεις αφού δεν αντέχεις την κριτική ...μπαίνεις σε νήματα του τυρκαλα και του κάθε τυρκαλα να κάνεις τι; Τουλάχιστον κάνε ένα σχόλιο πάνω στην μμ και άσε τις αυτοαποθεωσεις και τους τσακωμούς ...αλήθεια @CVIAL εσύ δεν θα πεις κάτι περί αυτού ; Τι κανει τώρα αυτός σε νήματα άλλων κλινικών; Στα μέλη βάζεις όριο ποστ στα δικά του νήματα και τι θα γράφουν αλλά αυτός θα κάνει ότι γουστάρει; Φυσικά και δεν θα το επιτρέψεις αυτό μιας και έπιασε τώρα να το κάνει λόγω του ότι δεν ασχολούμαστε στα νήματα του ....ψάχνει οποιοδήποτε τρόπο μπορεί να μας κάνει κουβάρι ...πόσες φορές πρέπει να μπαναριστει η να "φύγει" (εδώ γελάμε) για να δεις την διαφορά του φόρουμ χωρίς αυτόν αφού ο άνθρωπος δεν μπορεί να ηρεμήσει ;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Στο γιουτιουμπ μιλάω μην κάνεις το χαζό οπότε θες ...χαζός δεν είσαι τα έχουμε πει αυτά ....έξυπνος είσαι απλά είσαι και ξεροκέφαλος και κομπλεξικος γι αυτό συνέχεια προσπαθείς να επιβεββαιωνεσαι και να αυτοαποθεωνεσαι....στα χω πει χίλιες φορές....δεν με νοιάζει αν σε θυμώνουν αυτά που λέω ...αυτή είναι η αλήθεια που φυσικά κάνει μπαμ μόνο και μόνο από τα γραπτά σου δύο χρόνια τώρα .....όσο μας ερεθίζεις τόσο θα τα ακούς ...κάτσε στα νήματα σου και μην πετάγεσαι αλλού τουλάχιστον όπως ζήτησες εσύ να μην κάνουμε σχόλια στις παρουσιάσεις αφού δεν αντέχεις την κριτική σου ...μπαίνεις σε νήματα του τυρκαλα και του κάθε τυρκαλα να κάνεις τι; Τουλάχιστον κάνε ένα σχόλιο πάνω στην μμ και άσε τις αυτοαποθεωσεις και τους τσακωμούς ...αλήθεια @CVIAL εσύ δεν θα πεις κάτι περί αυτού ; Το κανει τώρα αυτός σε νήματα άλλων κλινικών; Στα μέλη βάζεις όριο ποστ στα δικά του και τι θα γράφουν αλλά αυτός θα κάνει ότι γουστάρει; Φυσικά και δεν θα το επιτρέψεις αυτό μιας και έπιασε τώρα να το κάνει λόγω του ότι δεν ασχολούμαστε στα νήματα του ....ψάχνει οποιοδήποτε τρόπο μπορεί να μας κάνει κουβάρι ...πόσες φορές πρέπει να μπαναριστει η να "φύγει" (εδώ γελάμε) για να δεις την διαφορά του φόρουμ χωρίς αυτόν αφού ο άνθρωπος δεν μπορεί να ηρεμήσει ;

Τρολακι, ξερεις αναγνωση. και mouse εχεις να πασς πιο πισω.
Απλα επιτηδες (ή από απλο παρορμητισμό) δεν μπηκες να δεις τι εγραψα στο ...ξενο νημα.
Διαβασε πιο πισω γιατι εχεις γελοιοποιηθει τελειως.
Τα υπολοιπα, απλα ο κλασσικος hater που γραφει οτι να 'ναι απλα για να φανει.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ναι Λαχανεμπορα, με ...ποναει που 4-5 ανωνυμοι χουλιγκαν μου επιτιθενται από καθαρη ζηλοφθονια ποτ πλεον σας έχει καταλάβει όλο το φορουμ. Αληθεια, ενα χρονο πριν δεν ήταν έτσι, πολλοι σιγονταραν, καποιοι μαλιστα συμφωνούσαν.
Πλεον, εχετε μεινει 4-5 γραφικοι, στην γωνια της εξεδρας και σας αγνούν όλοι.
Δες σχολια, λαικσ κτλ. 95% κατω από περυσι στο δηλητηριο που καποιοι ποσταρετε από καθαρη κακοηθει ακαι ζηλια.

Επισης, αν εχεις παρατηρησει ΠΟΤΕ δεν εχω γραψει οτι εχετε ΑΔΙΚΟ ή οτι ΕΙΝΑΙ πυκνα και δεν βλεπετε καλα.
Ουτε σου εχω ...δικαιολογηθει.
Σκεψου το λιγο: ΕΓΩ σε ΕΣΕΝΑ να δικαιλογηθω. Κανε το εικονα, να χαρεις, λαχανεμπορα. (κλαιω!)
Αντιθετα, απανταω μόνο σε ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ προσωπικες και σε ΑΔΙΚΑ σχολια.
Κριτικες ανιδεων yoytubιστων δεν έχω χρονο ναν ασχολουμαι.

Και ξερεις γιατι δεν σου λεω τι εχεις άδικο?
Διοτι ΔΕΝ θα καταλαβεις ΚΑΝ τι θα γραψω (το προσπαθησα) και θα υπερασπιστεις την ανιδεη ...θεση σου μεχρι θανατου.
Διότι ΔΕΝ έχεις κατι αλλο να σε κανει να νιωθεις σημαντικός.
Οπότε, δεν ...κερδιζεσαι, για σενα και 3-4 άλλους ειναι θεμα ζωης ή θανάτου της αυτοεικονας σας.
Σας τσιγκλαω για να ξεμπροστιαζεατι συνεχως η κακοήθεια, η ζηλοφθονια και η μιζερια σας ΔΗΘΕΝ μεταμφιεσμενη ως "κριτική".

Τωρα, τι θεωρεις εσυ για την δουλεια μου, τι να σου πω?
Αν σου πω "σεβαστη η αποψή σου" θα το πιστεψεις?
Και αν το πιστεψεις, οταν θα πας να κοιταχτεις στο καθρεπτη θα συνεχισεις να το πιστευεις?
Εντομεταξυ μιλάς για λαϊκ στα σχόλια σαν κοριτσάκι του ινσταγκραμ και στα δικά σου ποστ δεν κάνει κανείς πέραν της μαριορετας σου ....η παράνοια η ίδια είσαι.... Πολλά θέματα πρέπει να λύσεις όχι αστεία ..... σύγχυση μεγαλη υπάρχει ....όταν πετάγεσαι σε άλλα νήματα θα τα ακούς ...
 

F1ght3r

Well-Known Member
Χαλαρώστε βρε παιδιά.
Όλοι για ένα κοινό σκοπό βρισκόμαστε εδώ, τη μάχη ενάντια στην ΑΑ.
MaleCyprus
Μην μου το χαλάς εγώ έκανα καφεδάκι για να ακουλοθισω την ωραία συζήτηση, μην μου το χαλάς ρε φιλε :) :) :) :)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Την καλημέρα μου από την όμορφη Ιταλία. Με τον πρωινό φρεντο είπα να ρίξω μια μάτια στο φόρουμ να δω τι γίνεται και έχει κοκκινίσει (πάλι) το σύμπαν. Το νήμα κλειδώνει, τα σχόλια εκτός θέματος θα διαγραφούν. Τι dejavu είναι αυτό. Έχει κολλήσει η κορδέλα σε όλα τα νήματα. Τι προσφέρει αυτή η επανάληψη στην νιοστή των ίδιων θέσεων και απόψεων; Κάντε κάτι πιο παραγωγικό, get a life (όλοι σας), έχετε χάσει το νόημα και έχετε γίνει αρρωστάκια του πληκτρολογίου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Διαβάζοντας προς τα πίσω είδα και τα περί «κηφησιωτικης νυφίτσας», «λαχανεμπορα», «αλεπουδιαρη», κλπ

Ευτυχως για σας που δεν τα πήρα είδηση χθες. θα είχατε αποβληθεί αμφότεροι. Είναι η τελευταία φορά που επιτρέπω τέτοιου είδους προσωπικούς, απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς. Την επόμενη φορά θα πέσει ban και δεν θα είναι μικρής διάρκειας. Το υπόλοιπο φιλοθεάμον κοινό έχει και αυτό την ευθύνη του. Αντί να ζητήσει να σταματήσουν ένθεν και ένθεν αυτοί οι χαρακτηρισμοί, βάζει ποτάκι και το διασκεδάζει αλά big brother.
 

m3e36

Well-Known Member
8μηνες και 2 μερες
Δεν εχω καταφερει να βρεθω με το φιλο μου απο κοντα γιατι συνεχεια συμβαίνουν απρόοπτα και το ακυρωνουμε.
Μου τις εστειλε στο messenger σήμερα
Τα μαλλια του εχουν μηκος 3-4cm οπως μου ειπε
 

Συνημμένα

  • Polish_20210722_191140847.jpg
    Polish_20210722_191140847.jpg
    130.2 KB · Προβολές: 225
  • Polish_20210722_191115460.jpg
    Polish_20210722_191115460.jpg
    202.5 KB · Προβολές: 222
  • Polish_20210722_191055515.jpg
    Polish_20210722_191055515.jpg
    209.8 KB · Προβολές: 213
  • Polish_20210722_191027549.jpg
    Polish_20210722_191027549.jpg
    146.1 KB · Προβολές: 209
  • Polish_20210722_191005110.jpg
    Polish_20210722_191005110.jpg
    116.8 KB · Προβολές: 206
  • Polish_20210722_190935423.jpg
    Polish_20210722_190935423.jpg
    149.8 KB · Προβολές: 206
  • received_240390537910295.jpeg
    received_240390537910295.jpeg
    25.2 KB · Προβολές: 199
  • received_361001645398873.jpeg
    received_361001645398873.jpeg
    29.8 KB · Προβολές: 197

bobby

Well-Known Member
Εξαιρετική η αλλαγή του φίλου! Να χαίρεται το μαλλί!!!

Για να κάνω όμως τον "δικηγόρο του διαβόλου", θα παρακαλέσω τον @Panos1982 να κάνει τα "μαγικά" του με τις φώτο και εδώ.

Δεν υποστηρίζω κανένα γιατρό (μακριά από εμένα αυτά) και καταννοώ ότι η παρουσίαση είναι ανεξάρτητη αλλά για να είμαστε δίκαιοι, δεν πρέπει να λέμε για τις σκοτεινές φωτο μόνο σε έναν (παρότι είναι επίσημες παρουσιάσεις και ως τέτοιες πρέπει να αποδέχονται τα καλοπροαίρετα σχόλια θετικά ή αρνητικά).

Κατά την γνώμη μου θα έπρεπε οι πριν και μετά φώτο να είναι ακριβώς με τις ίδιες συνθήκες (φωτεινές και οι δύο, σκοτεινές και οι δύο δεν με νοιάζει, αλλά με το ίδιο φωτισμό, με την ίδια μηχανή και με το ίδιο background) γιατί αλλιώς δεν μπορεί να φανεί σωστά η διαφορά.
 
  • Like
Reactions: tol

Gianney

Well-Known Member
Εξαιρετική η αλλαγή του φίλου! Να χαίρεται το μαλλί!!!

Για να κάνω όμως τον "δικηγόρο του διαβόλου", θα παρακαλέσω τον @Panos1982 να κάνει τα "μαγικά" του με τις φώτο και εδώ.

Δεν υποστηρίζω κανένα γιατρό (μακριά από εμένα αυτά) και καταννοώ ότι η παρουσίαση είναι ανεξάρτητη αλλά για να είμαστε δίκαιοι, δεν πρέπει να λέμε για τις σκοτεινές φωτο μόνο σε έναν (παρότι είναι επίσημες παρουσιάσεις και ως τέτοιες πρέπει να αποδέχονται τα καλοπροαίρετα σχόλια θετικά ή αρνητικά).

Κατά την γνώμη μου θα έπρεπε οι πριν και μετά φώτο να είναι ακριβώς με τις ίδιες συνθήκες (φωτεινές και οι δύο, σκοτεινές και οι δύο δεν με νοιάζει, αλλά με το ίδιο φωτισμό, με την ίδια μηχανή και με το ίδιο background) γιατί αλλιώς δεν μπορεί να φανεί σωστά η διαφορά.
Απλα το θέμα είναι ότι όταν οι σκοτεινές φωτογραφίες δίνονται από τον ίδιο τον γιατρό,αυτό είναι κάτι που επιβαρύνει ακόμα πιο πολύ τον γιατρό που έκανε την μμ
 

aeratos28

Just aeratos
Bobby να τα κάνει τα "μαγικά" του ο Πάνος..αλλά να ξέρουμε και τι βλέπουμε έτσι?? Εδώ θα δεις λοιπόν,ένα περιστατικό τελείως καραφλο,το οποίο έκανε μια διήμερη επέμβαση fue ,από την οποία βγηκαν σχεδόν 4000 grafts..το τερμάτισε δλδ στην εξαγωγή ο γιατρός.ποσα αλλά να του έβγαζε?? Και γτ να ρισκάρει να βγάλει παραπάνω με κίνδυνο να κάνει ζημιά στη δοτρια..το όριο είναι αυτό..τα περίπου 4000 σε μια διήμερη..ας δούμε φωτισμένη ακόμα τη ληπτρια εννοείται..μόνο που εδώ είναι σε εξωτερικές συνθήκες ήδη οι φωτό..ένα αυτό..
Δεύτερο.αυτο που πρέπει να εστιάσεις σε αυτό που έγραψε ο Πάνος είναι άλλο..
Στο γιατί σε ένα παρόμοιο περιστατικό,του πήρε ένα τόσο μικρό στριπ και του άφησε πίσω από hairline αυτό το κενό και κάνει καραφλοχτενισματα περιπλανητικα για να καλύψει αυτή την αραίωση.
Ο ένας,λοιπόν εξάντλησε κάθε τι δυνατό και ο άλλος πήγε πολύ συντηρητικά.ας απαντηθεί αυτό λοιπον και ας μπουν και ίδιες φωτό σε εξωτερικές συνθήκες και στο άλλο περιστατικό του Αναστασάκη και να φωτιστεί πάλι ..να είναι ίδιες οι συνθήκες ..(ας κάνω και εγώ το διάβολο
Εξαιρετική η αλλαγή του φίλου! Να χαίρεται το μαλλί!!!

Για να κάνω όμως τον "δικηγόρο του διαβόλου", θα παρακαλέσω τον @Panos1982 να κάνει τα "μαγικά" του με τις φώτο και εδώ.

Δεν υποστηρίζω κανένα γιατρό (μακριά από εμένα αυτά) και καταννοώ ότι η παρουσίαση είναι ανεξάρτητη αλλά για να είμαστε δίκαιοι, δεν πρέπει να λέμε για τις σκοτεινές φωτο μόνο σε έναν (παρότι είναι επίσημες παρουσιάσεις και ως τέτοιες πρέπει να αποδέχονται τα καλοπροαίρετα σχόλια θετικά ή αρνητικά).

Κατά την γνώμη μου θα έπρεπε οι πριν και μετά φώτο να είναι ακριβώς με τις ίδιες συνθήκες (φωτεινές και οι δύο, σκοτεινές και οι δύο δεν με νοιάζει, αλλά με το ίδιο φωτισμό, με την ίδια μηχανή και με το ίδιο background) γιατί αλλιώς δεν μπορεί να φανεί σωστά η διαφορά.

δικηγόρο)
 

mike1988

Active Member
8μηνες και 2 μερες
Δεν εχω καταφερει να βρεθω με το φιλο μου απο κοντα γιατι συνεχεια συμβαίνουν απρόοπτα και το ακυρωνουμε.
Μου τις εστειλε στο messenger σήμερα
Τα μαλλια του εχουν μηκος 3-4cm οπως μου ειπε
Αυτό το αποτέλεσμα είναι η ελπίδα για κάθε καραφλό (σχεδόν) του φόρουμ...Μπράβο.... Εμένα παρότι η προσέγγιση ήταν να απλωθούν τα grafts και όχι να κλείσουν πλήρως περιοχές στο συγκεκριμένο περιστατικό μ αρέσει...δεν σε αναγκάζει σώνει και ντε να πρέπει να πας για 2η...
 
Μπλουζα