m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

mike1988

Active Member
Σαν άποψη δεν ξέρω αν έχει λογική ..δεν νομίζω ότι έχει να κάνει το φύλο ενός γιατρού η σε οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα με την σοβαρότητα και τις γνώσεις πάνω στη δουλειά..
Σαν άποψη την έχω ξανακουσει όμως σε θέματα ιατρικής και από γιατρό συγκεκριμένα..θα πω ΙΑΤΡΟΣ ,για μερικούς φαντασμένους που τους αρέσει .χαχα
@mike1988 έχεις κάνει επέμβαση?
Ναι φίλε μου... πριν 5,5 μήνες το έχω αναφέρει ξανά....στον κολλητό σου :p :p ....Το θέμα είναι όχι να κρίνουμε την άποψη του σχετικά με τις γυναίκες....αυτή είναι μια μπούρδα...αλλά ότι την εκφέρει κιόλας και μπορεί να την πιστεύει με ξεπερνά.
Υ.Γ. Αν πει ότι το είπε για πλάκα...ζητάω συγγνώμη φυσικά...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ναι φίλε μου... πριν 5,5 μήνες το έχω αναφέρει ξανά....στον κολλητό σου :p :p ....Το θέμα είναι όχι να κρίνουμε την άποψη του σχετικά με τις γυναίκες....αυτή είναι μια μπούρδα...αλλά ότι την εκφέρει κιόλας και μπορεί να την πιστεύει με ξεπερνά.
Υ.Γ. Αν πει ότι το είπε για πλάκα...ζητάω συγγνώμη φυσικά...
Mike
Άστο καλύτερά μην ανοίξουμε αλλά μέτωπα.
Κράτα τις απόψεις σου κρατάω τις δικές μου,δεν με απασχολεί αν συμφωνείς ή διαφωνείς,ούτε εγώ λέω ότι λες μπούρδες αλλά το ξεπερνάω.
Άστο καλύτερα εδώ.
 

vlafo

Well-Known Member
Σε ποια πράγματα εμπιστεύεσαι γυναίκα φίλε @vlafo ? Η συγκεκριμένη σου απάντηση με έκανε να τραβάω τα μαλλιά μου με κίνδυνο να μην πάει καλά η μεταμόσχευση....
Καμία γυναίκα δεν εμπιστεύομαι φίλε Mike μόνο τη μάνα μου και την αδερφή μου.
Αντε και τη γυναίκα μου μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.
Ελπίζω να σε κάλυψα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mike1988

Active Member
Καμία γυναίκα δεμ εμπιστεύομαι φίλε Mike μόνο τη μάνα μου και την αδερφή μου.
Αντε και τη γυναίκα μου μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.
Ελπίζω να σε κάλυψα.
Φίλε λυπάμαι....ειλικρινά.... όχι όσο πετάς ρατσιστικές - μισογύνηκες αντιλήψεις δεν θα σταματήσω να σε κρίνω...δεν είσαι δα και η σιμον ντε μποβουαρ να μην μπορούμε να σε κρίνουμε....μίλα για τρίχες αλλά ρατσιστικούς οχετούς καλύτερα να τους κρατήσεις για σένα....όσον αφορά το λόγο που τα λες τον φαντάζομαι αλλά δεν σου επιτρέπω να λες τέτοιες απόψεις ειδικά τέτοιον καιρό..μίλα για οσκαρικές τρίχες ή λύσε το κυνήγι του χαμένου θυσαυρού στο κεφάλι ...αλλά όχι τέτοια...για να χτυπήσεις την πελατεία της Βρυωνίδου...(γιατί λες ο αναστασάκης έγινε δουλίτσα,τσίμπησε άρα περίγελος) πάμε να πούμε την λαλακια για τις γυναίκες και όποιος τσιμπήσει....να εμπιστευεσαι όποιον θες....για πολιτικά και κυρίως ανθρωπιστικά ζητήματα θα είσαι όπως πρέπει στον 21ο αιώνα.....ειμαστέ οκ? @CVIAL με διαγραφές και κλειδώματα κρύβεις το χαλί....καλές οι τρίχες αλλά μην τα προσπερνάμε όλα....

Υ.Γ. δουλεία σου είναι το marketing αλλά θα το κάνεις με σεβασμό και αξία....μείνε στους τσακωμούς με αναστασάκη εκεί τουλάχιστον δεν υποβαθμίζεις το ανθρώπινο είδος...μου πεσάν τα μαλλιά @aerate τελικά ...
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό σου είπα,δεν χρειάζεται να συζητήσουμε τίποτε άλλο σε ένα φόρουμ για τρίχες για το τι πιστεύω η όχι,αλλά αυτό που είπες για τη Βρυώνιδου ήταν η μεγαλύτερη μπαρούφα που άκουσα.
Πως το πήγες εκεί μόνο εσύ ξέρεις.
 

Stratos

Well-Known Member
Άνιστον..!! Καλώς τον..είσαι και αλεπουδιαρης ,χωνεσαι παντού για να φαίνεσαι κιφησιωτική νυφίτσα..
ευτυχώς που υπάρχει και ο αεράτος και περνάμε ευχάριστα τον καύσωνα. ''κηφισσιώτικη νυφίτσα'', που το σκέφτηκες ρε θηρίο?
 

Aldo

Well-Known Member
Φίλε λυπάμαι....ειλικρινά.... όχι όσο πετάς ρατσιστικές - μισογύνηκες αντιλήψεις δεν θα σταματήσω να σε κρίνω...δεν είσαι δα και η σιμον ντε μποβουαρ να μην μπορούμε να σε κρίνουμε....μίλα για τρίχες αλλά ρατσιστικούς οχετούς καλύτερα να τους κρατήσεις για σένα....όσον αφορά το λόγο που τα λες τον φαντάζομαι αλλά δεν σου επιτρέπω να λες τέτοιες απόψεις ειδικά τέτοιον καιρό..μίλα για οσκαρικές τρίχες ή λύσε το κυνήγι του χαμένου θυσαυρού στο κεφάλι ...αλλά όχι τέτοια...για να χτυπήσεις την πελατεία της Βρυωνίδου...(γιατί λες ο αναστασάκης έγινε δουλίτσα,τσίμπησε άρα περίγελος) πάμε να πούμε την λαλακια για τις γυναίκες και όποιος τσιμπήσει....να εμπιστευεσαι όποιον θες....για πολιτικά και κυρίως ανθρωπιστικά ζητήματα θα είσαι όπως πρέπει στον 21ο αιώνα.....ειμαστέ οκ? @CVIAL με διαγραφές και κλειδώματα κρύβεις το χαλί....καλές οι τρίχες αλλά μην τα προσπερνάμε όλα....

Υ.Γ. δουλεία σου είναι το marketing αλλά θα το κάνεις με σεβασμό και αξία....μείνε στους τσακωμούς με αναστασάκη εκεί τουλάχιστον δεν υποβαθμίζεις το ανθρώπινο είδος...μου πεσάν τα μαλλιά @aerate τελικά ...
Oυτε εμενα μου αρεσε αυτο που ειπε ηγια τις γυναικες, δεν συμφωνω σε καμια περιτωση το θεωρω φαουλλ και ελπιζω να κανει πλακα. Ειναι αρκετα μορφωμενος θεωρω για να εχει τετοιεσ αποψεις. Δεν θελω να επεκταθω, vlafo εισαι λαθος για εμενα φιλε ... μην το κανουμε θεμα ομως.

Τωρα το θεμα ΒρΥΩΝΙΔΟΥ, τι να σου πω, βρες καπου που λεει ασχημα πργματα για την Κυρια Βρυωνιδου ... σε πληροφωρω οτι εχω διαβασει να λεει καλα πραγματα και να θαυμαζει τις δουλειες τις . Εαν δεν μπορεσεις να παραθεσεις αποδειξεις, καλυτερα μεινε στο ''αυτο κατλαβα'' 'η αυτο ''νομιζω'' !! ή διεγραψε το..


Θεωρω οτι εισαι δικαιος ανθρωπος, δεν μπαινεις σε καλουπια, θα ψαξεις και θα το ξανασκεεφτεις!!
 

Gianney

Well-Known Member
Ρε παίδες με την βοηθό του Jose ξεκινήσατε με την Βρυωνιδου καταλήξατε,πως ούτε εγώ καταλαβα.Οι εκάστοτε απόψεις είναι σεβαστές αλλά πιστεύω δεν πρέπει να αναφέρουμε στο φόρουμ μας τις απόψεις μας περί πολιτικής αλλά και πάσης φύσεως κοινωνικές αντιλήψεις. Για τρίχες είμαστε εδώ ας μείνουμε σε αυτές.
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστώ Aldo όχι γιατί με υποστήριξες, απλά γιατί είσαι ένας άνθρωπος που διαβάζει και έχει ολοκληρωμένη άποψη για κάποιον.
Ανεξάρτητα τι πιστεύω ή όχι,και ο καθένας πιστεύει ότι θέλει,είπα στον Alex για τη villa το συγκεκριμένο,και αμέσως του απάντησα όπως και σε σένα ότι" άμα είναι έτσι κάμπτονται οι αντιρρήσεις μου",και ο mike ψάχνεται για βαβούρα και δεν το βλέπει αυτό,αλλά κατεβάζει κατεβατό και μου αραδιάζει ένα σωρό χωρίς να έχει μείνει σε αυτό που απάντησα.
Τι να πω,είναι αυτό που λέω, οι περισσότεροι δεν διαβάζουν και ψάχνονται να αρπαχτούν αμέσως ενώ έπρεπε να κοιτάνε άλλα.
Φταίει και ο γραπτός λόγος τι να πω.
Δε θέλω και εγώ πολύ αν με προκαλέσουν.
Ας το αφήσουμε εδώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ρε παίδες με την βοηθό του Jose ξεκινήσατε με την Βρυωνιδου καταλήξατε,πως ούτε εγώ καταλαβα.Οι εκάστοτε απόψεις είναι σεβαστές αλλά πιστεύω δεν πρέπει να αναφέρουμε στο φόρουμ μας τις απόψεις μας περί πολιτικής αλλά και πάσης φύσεως κοινωνικές αντιλήψεις. Για τρίχες είμαστε εδώ ας μείνουμε σε αυτές.
Έλα ντε.
Πως προεκταθηκε εκεί μόνο αυτός ξέρει.
 

Gianney

Well-Known Member
@Anastasakis Hair Clinic γιατρέ καλεισαι να απαντήσεις στο challenge που ανέφερε και ο φίλος και συνάδελφος μου πριν λίγο,με τα αποτελέσματα σου περί super dence pack.Βεβαια αυτό καθισταται δυνατό αφενός αν ανταποκριθείς θετικά στο κάλεσμα και αφετέρου δε αν είναι εφικτό να το κάνεις,δηλ έχεις να επιδείξεις τέτοια αποτελέσματα.
ΥΓ να σκεφτείς πολύ καλά το ενδεχόμενο πως σε περίπτωση άρνησης σου,η πλειονότητα θα συμπεράνει πως δεν θα έχεις τέτοια αποτελέσματα.
 

vlafo

Well-Known Member
Απάντηση Vila:
« Now, the dates to a first consultation with Dra. Vila would be for october 2022 and after that, the possible date to surgery would be 14 -16 month after this consultation. »
Bobby με το ωραίο avatar
Αν είναι τέτοιες οι αναμονές,θα ασπρίσουν όλα τα μαλλιά μας.
Δε μπορώ να λειτουργώ έτσι,όταν αποφασίσω κάτι,πρέπει να το κάνω άμεσα.
Ευχαριστώ πάντως για το info.
 

bobby

Well-Known Member
Bobby με το ωραίο avatar
Αν είναι τέτοιες οι αναμονές,θα ασπρίσουν όλα τα μαλλιά μας.
Δε μπορώ να λειτουργώ έτσι,όταν αποφασίσω κάτι,πρέπει να το κάνω άμεσα.
Ευχαριστώ πάντως για το info.
Φίλε μου vlafo το κείμενο copy paste από το email που έλαβα….Δυστυχώς
 

alex7

Well-Known Member
Bobby με το ωραίο avatar
Αν είναι τέτοιες οι αναμονές,θα ασπρίσουν όλα τα μαλλιά μας.
Δε μπορώ να λειτουργώ έτσι,όταν αποφασίσω κάτι,πρέπει να το κάνω άμεσα.
Ευχαριστώ πάντως για το info.
Είχα ξεχάσει να σου πω ότι ζητά και consultation και αυτό σε καθυστέρει ακόμα περισσότερο .Θέλει να σε δει από κοντά πρώτα
 
Μπλουζα