m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μαλλον θα μπερδευτηκε...
διοτι τα αντανακλαστικα του ανθρωπου, τον κανουν σχεδον παντα επιφυλακτικο στο νεο (τουλαχιστον εγω), σωστο-λαθος αλλη συζητηση.

Stay tuned!
θα παρεις ΕΠΙΚΗ απαντησαρα!
 

Gianney

Well-Known Member
Παίδες να σκεφτείτε ότι μάλλον ένα νήμα ακόμα πάει για κλείδωμα αν ξεφύγει,ο Cvial όπου να ναι κλείνει το γενικό,δεν μασάει.
 

vlafo

Well-Known Member
Αφού είναι ρητορικό το ερώτημα το τελευταίο,ποιός ο λόγος απάντησης?
Να δώσουμε την απαντησάρα λοιπόν για να μη σας κρατάω σε αγωνία.

Όταν κάποιον δεν τον ξέρεις,προφανώς και είσαι επιφυλακτικός και προσπαθείς να τον μάθεις στην πορεία.
Όταν κάποιος είναι νέος στο φόρουμ λοιπόν,γιατρός,για εμάς άγνωστος,υπάρχει ελαστικότητά στη συνολική του αντιμετώπιση.Εξηγούμαι λοιπόν.

Μπορεί να δούμε ένα λάθος που έχει κάνει σε μια σειρά από παραμέτρους που εξετάζουμε,αλλά δεν πέφτουμε αμέσως να τον σταυρώσουμε.
Αναδεικνύουμε τα λάθη του,και τα οποία θετικά του,και προσπαθούμε να έχουμε όσο το δυνατόν περισσότερα αποτελέσματα για να διαμορφώσουμε πλήρη εικόνα.Εκεί πάει η ελαστικότητά.
Έχει συμβεί με όλες τις κλινικές,βλέπε Γεωργίου από το 2010 και μετά που τον ξέρανε ελάχιστοι και άρχισε να ανεβάζει διαφορά περιστατικά,άλλα επιτυχημένα και άλλα αποτυχημένα.
Όλοι όμως είμασταν ελαστικοί μαζί του,γιατί ξέραμε και βλέπαμε ότι ήταν καλός γιατρός.Και είναι φυσικά.
Βλέπαμε πυκνότητες,χερλάιν τσιμέντο, φυσικότητα,αλλά και λάθη αρκετά.
Και του τα χώναμε.
Είναι κατανοητό?

Τι σχέση έχει ο Αναστασάκης που σε ξέρουμε από παλιά και μέσα από τα βίντεο σου?
Μόνο μέσα από εκεί,γνωρίζαμε υπεραρκετά και από το συνολικό promotarisma,TV.
Άρα η σύγκριση είναι τελείως άτοπη.
Στο πλατύ κοινό είσαι ευρέως γνωστός,στο κοινό του φόρουμ επίσης γνωστός αλλά με όχι καλό όνομα για πολλούς και διάφορους λόγους.
Μετά μάθαμε ότι μπήκε ο γιατρός μέσα στο φόρουμ και αρχίσαμε να βλέπουμε τη νέα του εξελιγμένη δουλειά.
Και εκεί φυσικά πάλι κριτικάραμε.
Δεν ειμασταν απαιτητικοί αγαπητέ,κάνεις λάθος,σε σταυρώσαμε και σε σταυρώνουμε γιατι μπήκες με ύφος ότι είσαι απλά the best,Barcelona και τα συναφή,και λέμε λες?
Για να δούμε,εδώ είμαστε,μήπως αλλαξε τόσο πολύ, και μετά που είδαμε ότι τα λεγόμενα έρχονται σε αντιδιαστολή με τα αποτελέσματα,τότε ναι σε σταυρώνουμε,αυτή είναι η μία και μόνη αλήθεια.
Kαι όταν ειδαμε και τις τιμές καληνύχτα τότε.
Και το ρημάδι το μάτι,απαίδευτο να είναι λάθος δεν κάνει.

Και τα καλά που υπάρχουν αναδείξαμε φυσικά,ναι είναι αλήθεια πιστέψτε το,αλλά και τα κακώς κείμενα που είναι πολλά.
Φυσικά η βελτίωση σε σχέση με το παρελθόν είναι εμφανής,αλλά όταν δεν βλέπουμε αυτά που βλέπαμε σαν ρουτίνα από τους ξένους γιατρούς,αλλά και από Γεωργίου,Hdc τότε η σύγκριση και το κάρφωμα όταν ακούμε όλα αυτά που έχουμε ακούσει και προπάντων δει,τότε ναι θα είναι ολοκληρωτικό.
Εδώ δε χαϊδεύουμε αυτιά,ότι βλέπουμε το λέμε και το καυτηριάζουμε.
Απλά αυτό δεν αρέσει σε εσάς,γιατί πολύ απλά σας αιφνιδιάσαμε γιατί δεν περιμένατε τόσο υψηλό επίπεδο σε σχέση με τα γίδια που είναι εκεί έξω.
Σόρρυ για την έκφραση αλλά έτσι είναι.

Όσον αφορά τον Τιρκαλά, προσωπικά επειδή το έψαξα πολύ,γνωρίζω και το βιογραφικό του και το όλο background του που έχει δουλέψει,με ποιες νοσηλεύτριες και πολλά άλλα.
Τον πέρασα από ακτινογραφία όπως και εσένα φυσικά.
Ελπίζω να σε κάλυψα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Άνιστον..!! Καλώς τον..είσαι και αλεπουδιαρης ,χωνεσαι παντού για να φαίνεσαι κιφησιωτική νυφίτσα..

Λαχανεμπορα, θα σε παρακαλεσω να μιλας πιο κοσμια
Με λενε Δοκτωρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ, MD, PhD.
Αν δεν ξερεις τι ειναι, google it.
Η θα μου απευθυνεσαι ετσι ή έστω "Ϊατρε" ή θα σε αποκαλώ Λαχανεμπορα. Που εισαι.
Αλεπουδιαρης και λοιπες χυδαιότητες όχι σε εμενα, δεν ειμαι συναδελφος σου.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Άνιστον..!! Καλώς τον..είσαι και αλεπουδιαρης ,χωνεσαι παντού για να φαίνεσαι κιφησιωτική νυφίτσα..
Βλέπει ότι δεν τσιμπάμε στα νήματα του και είπε να απλωθεί στου τυρκαλα...αυτός και ο φίλος του ο "ΝΟΜΊΖΕΙ ότι βρέχει...." Και με ψάχνει....
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αφού είναι ρητορικό το ερώτημα το τελευταίο,ποιός ο λόγος απάντησης?
Να δώσουμε την απαντησάρα λοιπόν για να μη σας κρατάω σε αγωνία.

Όταν κάποιον δεν τον ξέρεις,προφανώς και είσαι επιφυλακτικός και προσπαθείς να τον μάθεις στην πορεία.
Όταν κάποιος είναι νέος στο φόρουμ λοιπόν,γιατρός,για εμάς άγνωστος,υπάρχει ελαστικότητά στη συνολική του αντιμετώπιση.Εξηγούμαι λοιπόν.

Μπορεί να δούμε ένα λάθος που έχει κάνει σε μια σειρά από παραμέτρους που εξετάζουμε,αλλά δεν πέφτουμε αμέσως να τον σταυρώσουμε.
Αναδεικνύουμε τα λάθη του,και τα οποία θετικά του,και προσπαθούμε να έχουμε όσο το δυνατόν περισσότερα αποτελέσματα για να διαμορφώσουμε πλήρη εικόνα.Εκεί πάει η ελαστικότητά.
Έχει συμβεί με όλες τις κλινικές,βλέπε Γεωργίου από το 2010 και μετά που τον ξέρανε ελάχιστοι και άρχισε να ανεβάζει διαφορά περιστατικά,άλλα επιτυχημένα και άλλα αποτυχημένα.
Όλοι όμως είμασταν ελαστικοί μαζί του,γιατί ξέραμε και βλέπαμε ότι ήταν καλός γιατρός.Και είναι φυσικά.
Βλέπαμε πυκνότητες,χερλάιν τσιμέντο, φυσικότητα,αλλά και λάθη αρκετά.
Και του τα χώναμε.
Είναι κατανοητό?

Τι σχέση έχει ο Αναστασάκης που σε ξέρουμε από παλιά και μέσα από τα βίντεο σου?
Μόνο μέσα από εκεί,γνωρίζαμε υπεραρκετά και από το συνολικό promotarisma,TV.
Άρα η σύγκριση είναι τελείως άτοπη.
Στο πλατύ κοινό είσαι ευρέως γνωστός,στο κοινό του φόρουμ επίσης γνωστός αλλά με όχι καλό όνομα για πολλούς και διάφορους λόγους.
Μετά μάθαμε ότι μπήκε ο γιατρός μέσα στο φόρουμ και αρχίσαμε να βλέπουμε τη νέα του εξελιγμένη δουλειά.
Και εκεί φυσικά πάλι κριτικάραμε.
Δεν ειμασταν απαιτητικοί αγαπητέ,κάνεις λάθος,σε σταυρώσαμε και σε σταυρώνουμε γιατι μπήκες με ύφος ότι είσαι απλά the best,Barcelona και τα συναφή,και λέμε λες?
Για να δούμε,εδώ είμαστε,μήπως αλλαξε τόσο πολύ, και μετά που είδαμε ότι τα λεγόμενα έρχονται σε αντιδιαστολή με τα αποτελέσματα,τότε ναι σε σταυρώνουμε,αυτή είναι η μία και μόνη αλήθεια.
Kαι όταν ειδαμε και τις τιμές καληνύχτα τότε.
Και το ρημάδι το μάτι,απαίδευτο να είναι λάθος δεν κάνει.

Και τα καλά που υπάρχουν αναδείξαμε φυσικά,ναι είναι αλήθεια πιστέψτε το,αλλά και τα κακώς κείμενα που είναι πολλά.
Φυσικά η βελτίωση σε σχέση με το παρελθόν είναι εμφανής,αλλά όταν δεν βλέπουμε αυτά που βλέπαμε σαν ρουτίνα από τους ξένους γιατρούς,αλλά και από Γεωργίου,Hdc τότε η σύγκριση και το κάρφωμα όταν ακούμε όλα αυτά που έχουμε ακούσει και προπάντων δει,τότε ναι θα είναι ολοκληρωτικό.
Εδώ δε χαϊδεύουμε αυτιά,ότι βλέπουμε το λέμε και το καυτηριάζουμε.
Απλά αυτό δεν αρέσει σε εσάς,γιατί πολύ απλά σας αιφνιδιάσαμε γιατί δεν περιμένατε τόσο υψηλό επίπεδο σε σχέση με τα γίδια που είναι εκεί έξω.
Σόρρυ για την έκφραση αλλά έτσι είναι.

Όσον αφορά τον Τιρκαλά, προσωπικά επειδή το έψαξα πολύ,γνωρίζω και το βιογραφικό του και το όλο background του που έχει δουλέψει,με ποιες νοσηλεύτριες και πολλά άλλα.
Τον πέρασα από ακτινογραφία όπως και εσένα φυσικά.
Ελπίζω να σε κάλυψα.


Το μονο που θα αναφερθω για εσενα και "λοιπες ριζοσπαστικες δυναμεις αλήθειας και δικαιοσύνης", ειναι να μου δειξεις ΕΝΑ ποστ που εχω μιλησει οτι ΕΓΩ ειμαι ΤΟΠ!
Ειναι γελεοιο και δεν εχει γινει ΠΟΤΕ.
Αναμασατε 4 άτομα κατι που ΔΕΝ εχει γινει.

Εχω αποκαλεσει ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ Μπαρτσελονα, διότι ειναι κοπέλες που δουλευουν στην ΜΕΤ από το 2000 οι περισσοτερες και ειναι οτι καλύτερο εφτιαξε η Ελλάδα στον κλάδο.
ΚΑι ΠΡΟΦΑΝΩΣ σε σχεση με τα κοριστσακια 20 χρονων ποιυ δουλευουν αλλου, ή και τις 2-3 40αρε ή 50αρες που δυλευεουν σε 2-3 συναδελφους που τις ξερω ΟΛΕΣ από την καλή και από την ανάποδη (αλλιως θα δουλευαν ΣΕ ΕΜΕΝΑ που ειμαι ο ΠΙΟ γενναιόδωρος εργοδοτης!), ΕΙΝΑΙ Barcelona.

Για εμενα δεν έχω πει ΠΟΤΕ οτι ειμαι ο καλύτερος.

Εχω πει οτι ειμαι απο τους ΠΛΕΟΝ (αν όχι O πλεον) highest credentials-wise χειρουργος ΜΕΤ παγκοσμιώς (βασει πτυχίων, θεσεις στις 2 βασικες οργανωσεις και συγγραφικού εργου), αλλα αυτα ΟΥΤΕ τα καταλαβαινουν μη-ιατροι, ούτε τα ...αναγνωριζουν.
Για το λαο, μετρανε τα αποτελεσματα στο youtube, και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.
Αλλα το οτι ΔΕΝ καταλαβαινετε σε ΤΙ ειμαι world-class level, δεν ακυρωνεται, και ειναι και τραγελαφικο να προσπαθειτε να το ακυρωσετε ή να το παρουσιασετε σαν επαρση.
Ειναι απλα γεγονός.
Οποτε εχεις μπερδευετει.

τα υπολοιπα τα αφηνω στο κοινο να τα κρινει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Βλέπει ότι δεν τσιμπάμε στα νήματα του και είπε να απλωθεί στου τυρκαλα...αυτός και ο φίλος του ο "ΝΟΜΊΖΕΙ ότι βρέχει...." Και με ψάχνει....

Τι και εσυ εδω???
Αντε μαζευεατι ο μικρο-οχλος!

Εγω μπαινω και εδω μαπινω και αλλου αλλα ΠΡΟΣΦΕΡΩ συνεχως και περιστατικα και γνωση και αλλα.
Εσυ τι ειπαμε οτι κανεις ακριβως εκτός από patient recruiting?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Το καλό ξέρεις ποιο είναι Άνιστον?ότι εμένα δεν με νοιάζει ότι και να λες..νάρκισσος δεν είμαι και διασκεδάζω με τα κομπλεξ σου..και θα σου δώσω ένα τιπ..μην είσαι σίγουρος για το αν είμαι λαχανεμπορας ..αερατος είμαι εγώ ότι θέλω λέω για εμένα..μην πέφτεις σε παγίδα..γτ μπορεί και να μην είναι ούτε λαχανεμπορας ούτε τπτ από αυτά.
Τον cvial πότε θα τον φωνάξεις? Άργησες σήμερα,έχεις μπει σε άλλα νήματα να προκαλέσεις γτ δεν σε προκάλεσε κάνεις μπας και σου απαντήσουμε όπως θέλεις για να ζητήσεις να μας μπαναρει η να κλειδωθεί εδώ το νήμα του παιδιού?έλα πες το..τι θέλεις από τα δύο?
Λαχανεμπορα, θα σε παρακαλεσω να μιλας πιο κοσμια
Με λενε Δοκτωρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ, MD, PhD.
Αν δεν ξερεις τι ειναι, google it.
Η θα μου απευθυνεσαι ετσι ή έστω "Ϊατρε" ή θα σε αποκαλώ Λαχανεμπορα. Που εισαι.
Αλεπουδιαρης και λοιπες χυδαιότητες όχι σε εμενα, δεν ειμαι συναδελφος σου.
 

aeratos28

Just aeratos
Βουρκωσα!! Είμαι ο καλύτερος και το ξέρω εγώ πες..χαχα
Εχω πει οτι ειμαι απο τους ΠΛΕΟΝ (αν όχι O πλεον) highest credentials-wise χειρουργος ΜΕΤ παγκοσμιώς (βασει πτυχίων, θεσεις στις 2 βασικες οργανωσεις και συγγραφικού εργου), αλλα αυτα ΟΥΤΕ τα καταλαβαινουν μη-ιατροι, ούτε τα ...αναγνωριζουν.
Για το λαο, μετρανε τα αποτελεσματα στο youtube, και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.
Αλλα το οτι ΔΕΝ καταλαβαινετε σε ΤΙ ειμαι world-class level, δεν ακυρωνεται, και ειναι και τραγελαφικο να προσπαθειτε να το ακυρωσετε ή να το παρουσιασετε σαν επαρση.
Ειναι απλα γεγονός.
 

mike1988

Active Member
Φίρμα η Villa αλλά δεν εμπιστεύομαι γυναίκα.
Ξέρω ήταν δίπλα στον Lorenzo.
Σε ποια πράγματα εμπιστεύεσαι γυναίκα φίλε @vlafo ? Η συγκεκριμένη σου απάντηση με έκανε να τραβάω τα μαλλιά μου με κίνδυνο να μην πάει καλά η μεταμόσχευση....
 

aeratos28

Just aeratos
Μην τα τραβάς τα μαλλιά άστα εκεί που είναι mike..δεν είμαστε για τέτοια.χαχα
Σε ποια πράγματα εμπιστεύεσαι γυναίκα φίλε @vlafo ? Η συγκεκριμένη σου απάντηση με έκανε να τραβάω τα μαλλιά μου με κίνδυνο να μην πάει καλά η μεταμόσχευση....
 

mike1988

Active Member
Μην τα τραβάς τα μαλλιά άστα εκεί που είναι mike..δεν είμαστε για τέτοια.χαχα
Συμφωνείς με αυτή την τραγική του αποστροφή?με αυτό τον είρμό του ρε παιδί μου?αν δεν πει ότι το πε για πλάκα...θα δω τι θα βρει ο μπαγάσας να το καλύψει και να μου πει ηρέμησε....
 

Αthens2021

Active Member
Οσο και καλος να ειναι ο γιατρος , οι τεχνικες του και η αξιολογηση του σε μια περιπτωση, παντα θα υπαρχει πιθανοτητα σε μια ιατρικη πραξη να συνδραμουν πολλοι παραγοντες και να υπαρξει shockloss (αναφερομαι σε ζημια και στα ηδη υπαρχοντα μαλλια). Προσωπικα θα κανω μεταμοσχευση αναμεσα σε διαχυτη αραιωση.. το ξερω οτι ειναι δυσκολο σαν ιατρικη πραξη, εν γνωσει μου εμπιστευομαι τον x y γιατρο που εκτιμα οτι μπορει να γινει...απο κει κ περα ακομα κ αν ολα πανε στραβα και χασω και τα μαλλια που εχω δε θα κατηγορησω κανεναν..ουτε κουβεντα. Αυτα εχουν οι ιατρικες πραξεις. Απορω με λογικες που "απαιτουν" απο γιατρους να μπορουν να εγγυηθουν οτι δεν θα υπαρξει καμμια επιπλοκη. Οι ανησυχιες ειναι δικαιολογημενες
 

aeratos28

Just aeratos
Σαν άποψη δεν ξέρω αν έχει λογική ..δεν νομίζω ότι έχει να κάνει το φύλο ενός γιατρού η σε οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα με την σοβαρότητα και τις γνώσεις πάνω στη δουλειά..
Σαν άποψη την έχω ξανακουσει όμως σε θέματα ιατρικής και από γιατρό συγκεκριμένα..θα πω ΙΑΤΡΟΣ ,για μερικούς φαντασμένους που τους αρέσει .χαχα
Συμφωνείς με αυτή την τραγική του αποστροφή?με αυτό τον είρμό του ρε παιδί μου?αν δεν πει ότι το πε για πλάκα...θα δω τι θα βρει ο μπαγάσας να το καλύψει και να μου πει ηρέμησε....
 

vlafo

Well-Known Member
Το μονο που θα αναφερθω για εσενα και "λοιπες ριζοσπαστικες δυναμεις αλήθειας και δικαιοσύνης", ειναι να μου δειξεις ΕΝΑ ποστ που εχω μιλησει οτι ΕΓΩ ειμαι ΤΟΠ!
Ειναι γελεοιο και δεν εχει γινει ΠΟΤΕ.
Αναμασατε 4 άτομα κατι που ΔΕΝ εχει γινει.

Εχω αποκαλεσει ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ Μπαρτσελονα, διότι ειναι κοπέλες που δουλευουν στην ΜΕΤ από το 2000 οι περισσοτερες και ειναι οτι καλύτερο εφτιαξε η Ελλάδα στον κλάδο.
ΚΑι ΠΡΟΦΑΝΩΣ σε σχεση με τα κοριστσακια 20 χρονων ποιυ δουλευουν αλλου, ή και τις 2-3 40αρε ή 50αρες που δυλευεουν σε 2-3 συναδελφους που τις ξερω ΟΛΕΣ από την καλή και από την ανάποδη (αλλιως θα δουλευαν ΣΕ ΕΜΕΝΑ που ειμαι ο ΠΙΟ γενναιόδωρος εργοδοτης!), ΕΙΝΑΙ Barcelona.

Για εμενα δεν έχω πει ΠΟΤΕ οτι ειμαι ο καλύτερος.

Εχω πει οτι ειμαι απο τους ΠΛΕΟΝ (αν όχι O πλεον) highest credentials-wise χειρουργος ΜΕΤ παγκοσμιώς (βασει πτυχίων, θεσεις στις 2 βασικες οργανωσεις και συγγραφικού εργου), αλλα αυτα ΟΥΤΕ τα καταλαβαινουν μη-ιατροι, ούτε τα ...αναγνωριζουν.
Για το λαο, μετρανε τα αποτελεσματα στο youtube, και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.
Αλλα το οτι ΔΕΝ καταλαβαινετε σε ΤΙ ειμαι world-class level, δεν ακυρωνεται, και ειναι και τραγελαφικο να προσπαθειτε να το ακυρωσετε ή να το παρουσιασετε σαν επαρση.
Ειναι απλα γεγονός.
Οποτε εχεις μπερδευετει.

τα υπολοιπα τα αφηνω στο κοινο να τα κρινει.
Είναι γελοίο πραγματικά να με βάζεις σε διαδικασίες να αποδείξουμε το αυταπόδεικτο.
Σε όλα τα νήματα τα αρχικά και πολλά άλλα,δεν έχεις δηλώσει καθ ομολογία άμεσα ότι είσαι ο καλύτερος,αλλά μέσα από όλα τα σχόλια το λες ξεκάθαρα και το επικυρώνεις μέσα από την επιστημονική σου κατάρτιση.
Παντού φωνάζει απο χιλιόμετρα και από την εν γένει συμπεριφορά σου.
Εν κατακλείδι,κανείς δε σε συγκρίνει με τα κοριτσάκια του Βεκρή,ούτε με τους Γκούρες,Ξούρες.
Αν αυτό ήταν το επίπεδο σου τώρα δεν θα συζητάγαμε.
Επειδή ακριβώς πιθανολογώ πως έχεις potential για αυτό συζητάμε

Όλοι αναγνωρίζουμε τα πτυχία σου,τα credentials σου και κανείς νομίζω δεν τα αμφισβητεί και δεν θέλει να σε μειώσει.
Αυτά είναι λανθασμένα δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα.

Αλλά τα αποτελέσματα σου δεν συμβαδίζουν με τα credentials σου αυτο λέμε τόσο καιρό,εσυ δεν το δέχεσαι,αυτή είναι η αλήθεια και κανένας δε μπερδεύεται όλοι έχουν μάτια και βλέπουνε.

Ότι θέλεις κράτα ότι θέλεις πέτα.

Υγ:Μπορεί να διαφωνείς με τον αεράτο στον τρόπο ομιλίας,αλλά ότι γράφει είναι τεκμηριωμένα και έχει μαλλιάσει η γλώσσα του και η δική μας ένα χρόνο να μας ανεβάσεις ότι σου έχουμε ζητήσει,αλλά δυστυχώς η ένδεια αποτελεσμάτων σου δεν το καθιστά εφικτό αυτό.

Αυτή είναι η μία και μόνη αλήθεια και κράτησε το αυτό,κανείς δεν μειώνει κανέναν,εσύ το κάνεις αυτό και εμείς είμαστε απλά απαιτητικοί πελάτες,ασθενείς που έχουμε δει πολλά.
Και θέλουμε το καλύτερο.
Αν θέλεις να ανέβει ο πήχης των μμ στην Ελλάδα απλα συνέβαλλε σε αυτό με τη δουλειά σου.
 
Μπλουζα