m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

oreo

Well-Known Member
Ξέρεις αν βάζαμε στην απαντησή σου μπουζούκι , θα είχαμε ρεφραίν απο μεγάλη ζεμπεκιά
Κλείνεις μια εκκρεμότητα μεγάλη ο τίτλος.
Επηρεασμένος απο Βοσκόπουλο που άκουγα τώρα ¨και τραγούδαγα στην γυναίκα "Έλα να κάνουμε εναν έρωτα όλο τρέλα"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Κλείνεις μια εκκρεμότητα μεγάλη ο τίτλος.
Επηρεασμένος απο Βοσκόπουλο που άκουγα τώρα ¨και τραγούδαγα στην γυναίκα "Έλα να κάνουμε εναν έρωτα όλο τρέλα"
Ατέλειωτο ταξίδι δίχως τρέλλα..
Ribas 2000..
Είσαι σε mood καλοκαιριού 100%.
 

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • IMG_20210625_231147.jpg
    IMG_20210625_231147.jpg
    555.5 KB · Προβολές: 139

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ψυχαγωγούμαι και διασκεδάζω με κάτι τύπους που γράφουν αγωνιωδώς και με μανία σε αγνώστους πόσο παγκόσμιας κλάσης άτομα είναι στις μμ ...στις πλαστικές ....στο Μάι ται...ένω ταυτόχρονα είναι ταπεινοί και δεν περιαυτολογουν.... Που πουλάνε τρέλα και κάνουν το άσπρο μαύρο και σου λένε μετά ότι εσύ κάνεις το άσπρο μαύρο ...που απειλούν και προσβάλουν αδιάκοπα προς κάθε κατεύθυνση αλλά λένε ότι δέχονται επιθέσεις ενώ εκείνος είναι κύριος ...που μιλάνε για κωλοτουμπες ξανά και ξανά αλλά οι ίδιοι κάνουν κωλοτουμπες και παριστανουν τον "Ρίζο" σε άπειρες περιπτώσεις.....πραγματικά μαγαλυτερη δυσφήμιση και αυτοκαταστροφή δεν έχω ξανά δει σε άνθρωπο.....αλλά όπως στρώνει κοιμάται κανείς και τα καλύτερα έρχονται..... αυτές τις λίγες μέρες που απουσίαζες εσύ και η μαριορετα τι ωραία που ήταν στο φόρουμ (εγώ δεν συμμετείχα σε καμιά συζήτηση) και τι απόλαυση που έμπαινα μέσα και διάβαζα διάφορα νήματα από πολλά παιδιά με διάφορα θέματα με συζητήσεις που προχωρούσαν και δεν κούραζαν.... Βέβαια αυτά εγώ τα ήξερα από την πρώτη μέρα που ήρθες και επειδή τα γραπτά μένουν υπάρχουν ακόμα ....όσο είσαι εσύ εδώ μέσα αυτό το φόρουμ θα ναι μονίμως με έναν ιό .....η θα γίνει το "εμβόλιο" και θα επανέλθει στα φυσιολογικά επίπεδα προ δύο ετών τουλάχιστον η θα το αφήσουν αυτοί που το διαχειρίζονται να γίνει στο τέλος τσιφλίκι σου όπως γίνεται έξω σε άλλα φόρουμ κατά τα λεγόμενα πολύ έγκριτων και έγκυρων πηγών που δεν αμφισβητούνται τα λεγόμενά τους ....

Πήρες like από τον @Ronaldo.
Μπορεις να κοιμηθεις ησυχα
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Το καλό ξέρεις ποιο είναι Άνιστον?ότι εμένα δεν με νοιάζει ότι και να λες..νάρκισσος δεν είμαι και διασκεδάζω με τα κομπλεξ σου..και θα σου δώσω ένα τιπ..μην είσαι σίγουρος για το αν είμαι λαχανεμπορας ..αερατος είμαι εγώ ότι θέλω λέω για εμένα..μην πέφτεις σε παγίδα..γτ μπορεί και να μην είναι ούτε λαχανεμπορας ούτε τπτ από αυτά.
Τον cvial πότε θα τον φωνάξεις? Άργησες σήμερα,έχεις μπει σε άλλα νήματα να προκαλέσεις γτ δεν σε προκάλεσε κάνεις μπας και σου απαντήσουμε όπως θέλεις για να ζητήσεις να μας μπαναρει η να κλειδωθεί εδώ το νήμα του παιδιού?έλα πες το..τι θέλεις από τα δύο?
Οχι μονο δεν τον εχω φωναξει οπως εσυ που τον φωναζεις (μηνμε αναγκασεις να ψαχνω τα νηματα, θα ντροπιαστεις, να φυσικα λειτουργει η ρυθμιση αυτη!) αλλα εχω και εγω 1 γαλονι Μπαν, οποτε σε πλησιαζω σε κατηγορια.
Δεν θα σε φτασω βεβαια, ξερω να σφαζω με το μπαμπακι.
Δες τις δοτριες μου θα καταλαβεις.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Είναι γελοίο πραγματικά να με βάζεις σε διαδικασίες να αποδείξουμε το αυταπόδεικτο.
Σε όλα τα νήματα τα αρχικά και πολλά άλλα,δεν έχεις δηλώσει καθ ομολογία άμεσα ότι είσαι ο καλύτερος,αλλά μέσα από όλα τα σχόλια το λες ξεκάθαρα και το επικυρώνεις μέσα από την επιστημονική σου κατάρτιση.
Παντού φωνάζει απο χιλιόμετρα και από την εν γένει συμπεριφορά σου.
Εν κατακλείδι,κανείς δε σε συγκρίνει με τα κοριτσάκια του Βεκρή,ούτε με τους Γκούρες,Ξούρες.
Αν αυτό ήταν το επίπεδο σου τώρα δεν θα συζητάγαμε.
Επειδή ακριβώς πιθανολογώ πως έχεις potential για αυτό συζητάμε

Όλοι αναγνωρίζουμε τα πτυχία σου,τα credentials σου και κανείς νομίζω δεν τα αμφισβητεί και δεν θέλει να σε μειώσει.
Αυτά είναι λανθασμένα δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα.

Αλλά τα αποτελέσματα σου δεν συμβαδίζουν με τα credentials σου αυτο λέμε τόσο καιρό,εσυ δεν το δέχεσαι,αυτή είναι η αλήθεια και κανένας δε μπερδεύεται όλοι έχουν μάτια και βλέπουνε.

Ότι θέλεις κράτα ότι θέλεις πέτα.

Υγ:Μπορεί να διαφωνείς με τον αεράτο στον τρόπο ομιλίας,αλλά ότι γράφει είναι τεκμηριωμένα και έχει μαλλιάσει η γλώσσα του και η δική μας ένα χρόνο να μας ανεβάσεις ότι σου έχουμε ζητήσει,αλλά δυστυχώς η ένδεια αποτελεσμάτων σου δεν το καθιστά εφικτό αυτό.

Αυτή είναι η μία και μόνη αλήθεια και κράτησε το αυτό,κανείς δεν μειώνει κανέναν,εσύ το κάνεις αυτό και εμείς είμαστε απλά απαιτητικοί πελάτες,ασθενείς που έχουμε δει πολλά.
Και θέλουμε το καλύτερο.
Αν θέλεις να ανέβει ο πήχης των μμ στην Ελλάδα απλα συνέβαλλε σε αυτό με τη δουλειά σου.

Τι μερα που θα φτασει να αποτελουν οι ...προκλησεις αυτοκλητων κριτων σε ανωνυμα φορουμ για τις ικανοτητες μου θα ασχοληθω και εγω με λαχανα και φρουτα, εναν τομεα που θεωρω εαξιαρετικο, αθανατο, που προσφερει και μου ειναι αγνωστος.
Μεχρι τοτε, οι χουλιγκαν στις εξεδρες μπορει να βριζουν και να φωναζουν, αλλα μπαλιστα δεν ΑΓΓΙΖΟΥΝ και απλα ειναι γραφικοι οπαδοι.

Οι ΦΙΛΑΘΛΟΙ ειναι οι άνθρωποι που σεβομαι και εκτιμω.
Για ΑΥΤΟΥΣ ποσταρω και επενδυω χρόνο.
Τους χουλιγκαν τους γλενταω.
Μηνες τωρα
 

aeratos28

Just aeratos
Γι αυτό σε λέω αλεπουδιαρη και το εννοώ...για πηγαινε ψάξε τα νήματα να εκτεθείς από μόνο σου ..που όταν ξεκίνησα να λέω να έρθει ο cvial να δει έγραφα πάντα πως επειδή σε έχω καταλάβει τι κάνεις και τι θες να πετύχεις θα το κάνω και εγώ όπως το κάνεις και εσύ ,θα φωνάζω τον cvial ...να πας να τα ψάξεις τα μνμ και να τα βάλεις να τα δούμε..περιμένω..και μην κάνεις κωλοτουμπα παλι,πήγαινε βρες τα όλα και Καντα copy paste ..ένας συκοφάντης ψεύτης είσαι και τπτ άλλο που απλά λέει ότι του έρθει και δημιουργεί εντυπώσεις.σε προκαλώ να τα βάλεις εδώ τα μνμ όλα ..να αποδειχθεί ότι αυτό που λέω ισχύει και όχι αυτό που λες...
Όσο για τις δοτριες ,γελάω..μέχρι 2-3 χρόνια πριν ότι έγινε έγινε ε??αλήθεια γτ δεν συζητάς για τα παλιότερα χειρουργεία καθόλου???εδώ στο παιδί γτ του έβαζες τοπικ και τον έβγαζες φωτογραφίες ?στο νήμα που κλειδώθηκε το προηγούμενο ανεφερομαι..τον baggio.θα μας πεις γτ το έκανες αυτό?το διαψεύδ
Οχι μονο δεν τον εχω φωναξει οπως εσυ που τον φωναζεις (μηνμε αναγκασεις να ψαχνω τα νηματα, θα ντροπιαστεις, να φυσικα λειτουργει η ρυθμιση αυτη!) αλλα εχω και εγω 1 γαλονι Μπαν, οποτε σε πλησιαζω σε κατηγορια.
Δεν θα σε φτασω βεβαια, ξερω να σφαζω με το μπαμπακι.
Δες τις δοτριες μου θα καταλαβεις.

εις?
 

aeratos28

Just aeratos
Είσαι φαντασμένος και τπτ άλλο .νομίζεις ότι γλεντας εμάς ενώ στην πραγματικότητα συμβαίνει αυτό που λένε ότι νομίζεις πως βρέχει αλλά δεν βρέχει..ξέρεις τι συμβαίνει..σε πονάει και κάνεις σαν τη χήρα στο κρεβάτι που δεν μπορείς να αποδείξεις ότι δεν ισχύουν αυτά που λέμε για τα μέτρια ως προς την πυκνότητα αποτελέσματα σου..για να μας γλεντήσεις θα έπρεπε να έχεις ανεβάσει πολλά αποτελέσματα σαν αυτά που σου λέμε εδώ και ένα χρόνο ..αλλά δεν το κάνεις γτ δεν έχεις ..και λες ότι σου κατέβει άκυρο και σου περνάει μετά από το μυαλό και νομίζεις ότι μας γλεντας κιόλας..εκτίθεσαι και δεν λες να το καταλάβεις...και αυτό είναι το χειρότερο από όλα ..είσαι ένας μέτριος ,βάση αποτελεσμάτων και τα λεφτά που ζητάς θεωρώ πως δεν τα αξίζεις σε καμία περίπτωση.οτι και να λες ,όσο και να λες ότι και καλά μας γλεντας (γελάω) δεν μπορείς να αποδείξεις κάτι πέραν του μετρίου .αυτό είναι ντεφακτο..πασαληματα ,less is more και δικαιολογίες για φίνες ,ανάδρομο Ερμή και και και..
Τι μερα που θα φτασει να αποτελουν οι ...προκλησεις αυτοκλητων κριτων σε ανωνυμα φορουμ για τις ικανοτητες μου θα ασχοληθω και εγω με λαχανα και φρουτα, εναν τομεα που θεωρω εαξιαρετικο, αθανατο, που προσφερει και μου ειναι αγνωστος.
Μεχρι τοτε, οι χουλιγκαν στις εξεδρες μπορει να βριζουν και να φωναζουν, αλλα μπαλιστα δεν ΑΓΓΙΖΟΥΝ και απλα ειναι γραφικοι οπαδοι.

Οι ΦΙΛΑΘΛΟΙ ειναι οι άνθρωποι που σεβομαι και εκτιμω.
Για ΑΥΤΟΥΣ ποσταρω και επενδυω χρόνο.
Τους χουλιγκαν τους γλενταω.
Μηνες τωρα
 

Ronaldo

Well-Known Member
Γλεντάει τα μέλη λέει κάποιος και γελάνε και τα τσιμέντα με αυτά που λέει. Που έχει κλείσει παντού σχόλια σε Youtube, εδώ στο φόρουμ για να μη φαίνεται το γλέντι και το κράξιμο που θα έτρωγε.

Αυτά που υποτίθεται προσφέρει κάποιος γιατρός εδω μέσα, τα κάνει για το δικό ΤΟΥ καλό, για να προβάλλει την πολιτική του "less is more" ώς την ιδανική, που δεν είναι παρά μόνο σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις, και για λόγους διαφήμισης ώστε να έρθουν πελάτες στην κλινική του και να αυξήσει τα κέρδη του.

Τι ακριβώς προσφέρει να μαθαίνουν τα νέα μέλη ότι ένα norwood 6 χρειάζεται 3000 g σε όλο το κεφαλι και είναι εντάξει; ή οτι με το να βάζεις κάθε φορά λιγότερα μοσχεύματα από ότι χρειάζεται μια περιοχή και που αποδεδειγμένα βάζουν όλοι οι σοβαροί γιατροί προκειμένου να καλυφθεί μια περιοχή αξιοπρεπώς, με αποτέλεσμα να μπαίνεις για μπαλώματα ;; Περνάει συνεχώς λανθασμένα μηνύματα για περιοχές και πόσα μοσχεύματα χρειάζεται κάθε περιοχή βάσει λογικής, μαθηματικών και των κορυφαίων και σοβαρών γιατρών που δεν μπορεί να τους αμφισβητήσει.

Κατηγορεί τα αποτελέσματα των γιατρών του εξωτερικού επειδή λέει παίρνουν φίνα. Επειδή δηλαδή προνοούν να σταματήσουν την τριχόπτωση των ασθενών. Θέλει να περάσει το μήνυμα ότι τα αποτελέσματα τους οφείλονται κατά κάποιο μαγικό τρόπο στην φίνα και όχι στις ικανότητες των συγκεκριμένων ιατρών. Να 'τανε η ζήλεια ψωρα θα κολλούσε όλη η χώρα!

Όλες οι παρουσιάσεις το ίδιο πράγμα, στο ίδιο έργο είμαστε θεατές. Το φόρουμ έχει ανάγκη περισσότερες ανεξάρτητες και καθαρές παρουσιάσεις που δεν ελέγχονται από γιατρούς, σε πραγματικό χρόνο και όχι επιλεγμένες και τελειωμένες παρουσιάσεις που προωθούν την πολιτική less is more της συγκεκριμένης κλινικής. Στην εποχή της τεχνολογίας που όλα γίνονται πολύ εύκολα, θα έπρεπε να είμαστε περισσότερο επιφυλακτικοί με παρουσιάσεις κλινικών...!!!

Επίσης το ότι είναι κάποιος γιατρός δεν σημαίνει ότι αυτα που λέει είναι και τα σωστά. Υπάρχουν άλλοι τόσοι γιατροί που ακολουθούν άλλη πολιτική και ο καθένας στηρίζει αυτά που πιστεύει. Κάποιος προσπαθεί να κάνει το άσπρο μαύρο με κάτι μπαρούφες less is more κτλπ. Αυτά ίσως τα χάψουν οι ανίδεοι, αλλά όχι τα μέλη ενός φόρουμ.

Το μόνο που αποδεδειγμένα προσφέρει είναι να ψαρεύει πελάτες με το να χώνεται σε όλα τα νήματα που ψάχνουν για επέμβαση και να κάνει φασαρία και διαφήμιση του εαυτού σου και των μετρίων αποτελεσμάτων σου ως των κορυφαίων και να μας λέει συνεχώς για τα χαρτιά του και που είναι πρόεδρος που δεν μας ενδιαφέρει κιόλας. Μόνος του τα λέει μόνος του τα ακούει.....!

Έχει λυσσάξει να φαίνεται στο φόρουμ συνεχώς γι'αυτό δημιουργεί συνεχώς εντάσεις, διαφημιστικά τρικ όπως αυτό με την αστυνομία, προκλητικούς τίτλους, για να τον σχολιάζουν και για να παίζει το όνομα του μπας και τσιμπήσει κανένας και έρθει στην κλινική του. Για γέλια πραγματικά που έχει φτάσει μια κλινική προκειμένου να αυξήσει την πελατεία της.

Υ.Γ. η συμπεριφορά του είναι χειρότερη και από αυτή του πρώην εκπροσώπου του. Όσο συνεχίζει εκτίθεται μόνος του. Keep going!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα