Lukourgos 2010grafts 24/5/19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Νομίζω έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα που έχουμε δει εδώ μέσα. Οκ το πρόβλημα ήταν μόνο σε μια περιοχη, όχι πολύ μεγάλη αλλά μιλαμε γύρισες στα 18 σου, μια 15ετια πίσω. Υπόκλιση...
 

Preco

Member
Νομίζω έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα που έχουμε δει εδώ μέσα. Οκ το πρόβλημα ήταν μόνο σε μια περιοχη, όχι πολύ μεγάλη αλλά μιλαμε γύρισες στα 18 σου, μια 15ετια πίσω. Υπόκλιση...
Βασικά δεν θυμάμαι τον εαυτό μου με τέτοιο μαλλι .έβλεπα τα μαλλια μου πριν την μμ και με επιανε θλιψη.κακη ψυχολογια να αποφευγω Φωτογραφίες κ πολλα αλλα.ευτυχώς δικαιωθηκα.ειναι απ τα καλύτερα δωρα που μπορεί να κανει Κάνεις στον εαυτό του.το προτείνω ανεπιφύλακτα στον καθένα αν υπάρχουν οι προϋποθέσεις βέβαια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ναι το θυμήθηκα,είναι με τον εξωπραγματικό λόγο που έβγαλε.
Είναι πράγματι ένα ωραίο αποτέλεσμα.
Αλλά μέχρι εκεί.
 

Preco

Member
πολύ ωραίο αποτέλεσμα όντως ! να χαίρεσαι το μαλλί σου με υγεία φίλε μου !
Σ ευχαριστώ φίλε χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σ όλο το φόρουμ.αφού ξεθαφτηκε το νήμα βάζω δύο φωτογραφίες τωρινές.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220105_202210.jpg
    Screenshot_20220105_202210.jpg
    456.4 KB · Προβολές: 83
  • Screenshot_20220105_202021.jpg
    Screenshot_20220105_202021.jpg
    448.8 KB · Προβολές: 81

Gianney

Well-Known Member
Σ ευχαριστώ φίλε χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σ όλο το φόρουμ.αφού ξεθαφτηκε το νήμα βάζω δύο φωτογραφίες τωρινές.
Ωραίο αποτέλεσμα.Εχεις νέες απώλειες; Σκέφτεσαι να μπεις πχ για να φτιάξεις κτ άλλο ;
 

Preco

Member
Ωραίο αποτέλεσμα.Εχεις νέες απώλειες; Σκέφτεσαι να μπεις πχ για να φτιάξεις κτ άλλο ;
Οι νέες τρίχες είναι πολύ γερές, σπάνια να δω καμιά να πέφτει.στα μαμά μαλλιά κ κει δεν έχω ιδιαίτερες απώλειες,Φυσιολογικά πράγματα. Δεν σκέφτομαι προς το παρόν νέα μμ. Πιστεύω ότι θα ανέβει πολύ το επίπεδο της μεταμόσχευσης στο μέλλον γενικότερα.
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Preco
Πολύ δυνατό το αποτέλεσμα σου,να το χαίρεσαι.
Όταν μπορέσεις βάλε και άλλες φώτο με διάχυτο φως,όχι με τον ήλιο από πάνω.
Σε κάθε περίπτωση επιτυχημένο.
 
Μπλουζα