Lukourgos 2010grafts 24/5/19

Preco

Member
Φίλε Preco
Πολύ δυνατό το αποτέλεσμα σου,να το χαίρεσαι.
Όταν μπορέσεις βάλε και άλλες φώτο με διάχυτο φως,όχι με τον ήλιο από πάνω.
Σε κάθε περίπτωση επιτυχημένο.
Που σαι φίλε Vlafo; απίστευτο το αποτέλεσμα σου παρεμπιπτόντως! Δεν ξέρω αν βοηθάνε οι φώτο. Τις έβγαλα πρόχειρα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220106_151618.jpg
    Screenshot_20220106_151618.jpg
    821.5 KB · Προβολές: 67
  • Screenshot_20220106_151450.jpg
    Screenshot_20220106_151450.jpg
    492.7 KB · Προβολές: 72

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Που σαι φίλε Vlafo; απίστευτο το αποτέλεσμα σου παρεμπιπτόντως! Δεν ξέρω αν βοηθάνε οι φώτο. Τις έβγαλα πρόχειρα
Που να είμαι σε ξεθάψαμε και χαίρομαι ιδιαίτερα με το αποτέλεσμα σου.
Μου θυμίζει το δικό μου.

Είναι λίγο καλύτερες πράγματι,αλλά βλέπω στη δεξιά πλευρά ένα κενό.
Είναι έτσι η παιχνίδια του φακού?
Έχει πέσει πολύ φως επάνω.

Πάντως το αποτέλεσμα σου μου αρέσει πολύ και έχει λόγο και αιτία που βγήκε έτσι.
 

vlafo

Well-Known Member
Βάλε μας καμία καθαρή φώτο να χαζέψουμε να το κάνουμε το νήμα σου Βαγδάτη όπως μας κατηγορούν συνέχεια κάποιοι.:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bigk

Well-Known Member
Που να είμαι σε ξεθάψαμε και χαίρομαι ιδιαίτερα με το αποτέλεσμα σου.
Μου θυμίζει το δικό μου.

Είναι λίγο καλύτερες πράγματι,αλλά βλέπω στη δεξιά πλευρά ένα κενό.
Είναι έτσι η παιχνίδια του φακού?
Έχει πέσει πολύ φως επάνω.

Πάντως το αποτέλεσμα σου μου αρέσει πολύ και έχει λόγο και αιτία που βγήκε έτσι.
"Του Lukourgos ήθελε και χρειαζόταν να βάλει σε αυτή τη μικρή έκταση 2000g και ήταν σαν να έβαλε 3000g γιατί του έβγαλε εξωπραγματικό λόγο 3.1 που δεν είναι σωστό και πάλι,γιατί έβαλε πολλά πολύτριχα.
Ακόμα και οι Ισπανοί δεν τα κάνουν αυτά
Άρα με 3000g και να φυτρώσανε τα 2000g δηλαδή το 70%,πάλι θα ήταν επιτυχημένο για αυτό παρουσίασε αυτή την εικόνα.
Αν εσένα σε ικανοποιεί σε μια τόσο μικρή έκταση να χαλάει τόσα g,που αμφιβάλω αν φυτρώσανε όλα,οκ." Με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω...
 

tol

Well-Known Member
Που σαι φίλε Vlafo; απίστευτο το αποτέλεσμα σου παρεμπιπτόντως! Δεν ξέρω αν βοηθάνε οι φώτο. Τις έβγαλα πρόχειρα

Βρε παιδια...στο τελος θα με βγαλετε τρελο.

Μονο εγω παρατηρω οτι το μαλλι ειναι γεματο μικροϊνες;

Δεν ειναι φυσιολογικη εικονα μαλλιου αυτη.

Ή ειναι απαραδεκτη η καμερα του κινητου ή οντως εχει γινει χρηση τοπικ (και μαλιστα σε μεγαλη ποσοτητα).

Επισης, παρατηρω οτι πολλοι εχετε ενθουσιαστει με το συγκεκριμενο αποτελεσμα.

Ωστοσο, προσωπικα δεν εχω δει ευκρινεις φωτογραφιες σε κανενα σημειο του νηματος. Ολες οι φωτογραφιες ειναι θολες, ολες εχουν σκιες.

Ισως ειμαι ο τρελος του χωριου...ισως, ομως, να ειμαι περισσοτερο γνωστης μικροϊνων ή περισσοτερο παρατηρητικος ή πιο απαιτητικος οσον αφορα στα αποτελεσματα των μεταμοσχευσεων.

Επιμενω οτι ειμαι παρα πολυ επιφυλακτικος.

Αν θελουν τα μελη (ο Λυκουργος και ο ibarumah), ας ανεβασουν ευκρινη video, οπως εκανε και ο Χρηστος στο νημα του κ. Αναστασακη, για να αποδειξουν οτι ειμαι παραφρων και οτι "τα ματια μου βλεπουν πουλακια".

Να ξερουν οτι, αν ανεβασουν ποιοτικα video και αποδειχθει οτι η πυκνοτητα του μαλλιου ειναι ιδια με αυτη των φωτογραφιων, πρωτος εγω θα παραδεχθω τις εσφαλμενες εκτιμησεις που εχω κανει.
 

vlafo

Well-Known Member
Tol
Η πρώτη εικόνα για 2000g φαίνεται πολύ καλή.
Εννοείται ότι δεν είναι φώτο αυτές που ανέβασε ο φίλος Preco προφανώς.
Αλλά είναι χάλια η ποιότητα των φώτο και φταίει το κινητό όπως την τράβηξε.
Μόλις βάλει καθαρές ο φίλος Preco εκεί θα αποκαλυφθούν όλα.

Υ.Γ:Εγώ δεν του είπα πρώτος βάλε φώτο να γίνει νήμα της Βαγδάτης πάλι?
Αδιάβαστο σε πιάνω και δεν με έχεις συνηθίσει.
 

Preco

Member
Βρε παιδια...στο τελος θα με βγαλετε τρελο.

Μονο εγω παρατηρω οτι το μαλλι ειναι γεματο μικροϊνες;

Δεν ειναι φυσιολογικη εικονα μαλλιου αυτη.

Ή ειναι απαραδεκτη η καμερα του κινητου ή οντως εχει γινει χρηση τοπικ (και μαλιστα σε μεγαλη ποσοτητα).

Επισης, παρατηρω οτι πολλοι εχετε ενθουσιαστει με το συγκεκριμενο αποτελεσμα.

Ωστοσο, προσωπικα δεν εχω δει ευκρινεις φωτογραφιες σε κανενα σημειο του νηματος. Ολες οι φωτογραφιες ειναι θολες, ολες εχουν σκιες.

Ισως ειμαι ο τρελος του χωριου...ισως, ομως, να ειμαι περισσοτερο γνωστης μικροϊνων ή περισσοτερο παρατηρητικος ή πιο απαιτητικος οσον αφορα στα αποτελεσματα των μεταμοσχευσεων.

Επιμενω οτι ειμαι παρα πολυ επιφυλακτικος.

Αν θελουν τα μελη (ο Λυκουργος και ο ibarumah), ας ανεβασουν ευκρινη video, οπως εκανε και ο Χρηστος στο νημα του κ. Αναστασακη, για να αποδειξουν οτι ειμαι παραφρων και οτι "τα ματια μου βλεπουν πουλακια".

Να ξερουν οτι, αν ανεβασουν ποιοτικα video και αποδειχθει οτι η πυκνοτητα του μαλλιου ειναι ιδια με αυτη των φωτογραφιων, πρωτος εγω θα παραδεχθω τις εσφαλμενες εκτιμησεις που εχω κανει.
Τι έχω βάλει μικροίνες; χαχαχα. Είσαι κ έμπειρο μέλος ρε τολ. Τόσες φώτο έχω βγάλει δεν μπορείς να χεις μια εικόνα;
 

vlafo

Well-Known Member
Preco τράβα βρε αγόρι μου μερικές καθαρές φωτογραφίες να δούμε καθαρά το αποτέλεσμα σου.
Ο tol ακριβώς επειδή είναι έμπειρο μέλος για αυτό το λέει,δεν έχει κάτι μαζί σου.
Δεν σε είχαμε δει στο 12μηνο για αυτό το αναφέρει.
Και ειδικά στις μικροίνες ξέρει καλύτερα από τον καθένα.
Εγώ ας πούμε δεν γνωρίζω.
Στη μμ όμως θα σε ξετινάξω. :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Βρε παιδια...στο τελος θα με βγαλετε τρελο.

Μονο εγω παρατηρω οτι το μαλλι ειναι γεματο μικροϊνες;

Δεν ειναι φυσιολογικη εικονα μαλλιου αυτη.

Ή ειναι απαραδεκτη η καμερα του κινητου ή οντως εχει γινει χρηση τοπικ (και μαλιστα σε μεγαλη ποσοτητα).

Επισης, παρατηρω οτι πολλοι εχετε ενθουσιαστει με το συγκεκριμενο αποτελεσμα.

Ωστοσο, προσωπικα δεν εχω δει ευκρινεις φωτογραφιες σε κανενα σημειο του νηματος. Ολες οι φωτογραφιες ειναι θολες, ολες εχουν σκιες.

Ισως ειμαι ο τρελος του χωριου...ισως, ομως, να ειμαι περισσοτερο γνωστης μικροϊνων ή περισσοτερο παρατηρητικος ή πιο απαιτητικος οσον αφορα στα αποτελεσματα των μεταμοσχευσεων.

Επιμενω οτι ειμαι παρα πολυ επιφυλακτικος.

Αν θελουν τα μελη (ο Λυκουργος και ο ibarumah), ας ανεβασουν ευκρινη video, οπως εκανε και ο Χρηστος στο νημα του κ. Αναστασακη, για να αποδειξουν οτι ειμαι παραφρων και οτι "τα ματια μου βλεπουν πουλακια".

Να ξερουν οτι, αν ανεβασουν ποιοτικα video και αποδειχθει οτι η πυκνοτητα του μαλλιου ειναι ιδια με αυτη των φωτογραφιων, πρωτος εγω θα παραδεχθω τις εσφαλμενες εκτιμησεις που εχω κανει.
Έχω αρχίσει να σκέφτομαι να γυρνάω εγώ βιντέακια με χτένισμα στον ήλιο και να τα πουλάω στα μεταμοσχευμένα μέλη που κάνουν παρουσίαση :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
Βρε παιδια...στο τελος θα με βγαλετε τρελο.

Μονο εγω παρατηρω οτι το μαλλι ειναι γεματο μικροϊνες;
Tol εσύ στην πρώτη φωτογραφία είδες και τα σημάδια από στυλό για μεταμοσχευμενα grafts... Μάλλον τα πέρασες για μονότριχα και σε μπέρδεψαν... πάμε το πρωί για γυαλιά και οι δύο...
 

Bigk

Well-Known Member
Φιλε μου, επαθα ενα σοκ, οταν ειδα τη φωτογραφια.
Μακαρι να μην ειναι αυτο που φανταζομαι.

Η συγκεκριμενη φωτογραφια πότε βγηκε;
Βλεπω σημαδια απο μεταμοσχευση.

Ελπιζω να μην ειναι μετα την επεμβαση.

Ουτε 200 grafts....
.
 

akishellas3

Well-Known Member
Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα, μακάρι να μου πάει και εμένα έτσι. Χρησιμοποίησες αυτό το διάστημα μινοξ ή φίνα ή και τα δύο;
Ποιος ο σκοπός το να χρησιμοποιεί φίνα η Μινοξ από τη στιγμή που κάνει μεταμόσχευση για τα νέα του μαλλια ; Το θέμα είναι αν κάνεις εμταμοσχευση να γλιτώσεις από οποιαδήποτε δηλητήριο που βάζεις στον οργανισμό σου. Άντε να βάλεις στην αρχή της μεταμόσχευσης Μινοξ για ένα μικρό διάστημα μήπως βοηθήσει στις νέες τρίχες κ στην διατήρηση των τριγύρω οκ αλλά δεν υπάρχει λόγος . Αλλιώς κάνετε ψεύτικα αποτέλεσματα κ ψεύτικα μάγκες την οποιαδήποτε εταιρεία.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Για τη Μινοξιδιλη θα συμφωνήσω, η φίνα προφανώς και είναι απαραίτητη σε πολλές περιπτώσεις ακόμα και μετά τη μεταμόσχευση.
 

tol

Well-Known Member
Ποιος ο σκοπός το να χρησιμοποιεί φίνα η Μινοξ από τη στιγμή που κάνει μεταμόσχευση για τα νέα του μαλλια ; Το θέμα είναι αν κάνεις εμταμοσχευση να γλιτώσεις από οποιαδήποτε δηλητήριο που βάζεις στον οργανισμό σου.

Φιλε Ακη, καλημερα και καλως ηρθες ξανα στο forum.

Διαβαζω τα σημερινα σου σχολια και απορω...

Απορω, οχι επειδη κάνεις λαθη, αλλά επειδη δε διδασκεσαι απο τα λαθη σου.

Ολοι οι ανθρωποι κανουν σφαλματα, αλλά οι λογικοι και συνετοι διδασκονται απο αυτα, αλλάζουν τροπο σκεψης και συμπεριφορας και ετσι προοδευουν στη ζωη τους.

Πριν απο 5 χρονια εκανες μεταμοσχευση στον κ. Βεκρη. Ολοι εμεις οι παλιοι του forum θυμουμαστε και στεναχωριουμαστε την αρνητικη καταληξη που ειχε. Προσωπικα ειχα προσπαθησει πολλες φορες να σου συμπαρασταθω.

Αναρωτηθηκες ποτέ τι θα συνεβαινε, αν δεν ειχες αυτες τις παραλογες αποψεις; Αποψεις που διατυπωσες σημερα και στο νημα με το δεντρολιβανο. Γραφεις για "δηλητηρια", για "αλλαγη φυλου" και άλλες τετοιες αερολογιες και ευτραπελα.

Αν, ομως, φιλε μου, πριν τη μεταμοσχευση σου και μετα απο αυτη, ενεργουσες με λογικη και ξεκινουσες θεραπεια με ενα εντελως ακινδυνο και απολυτα επιστημονικα εγκεκριμενο φαρμακο (φιναστεριδη), τωρα δε θα ησουν στην κακιστη ψυχολογικη κατασταση που βρισκεσαι.

Θυμαμαι οτι ησουν τοσο πολυ απογοητευμενος, ψυχολογικα ρακος, επειδη οντως ειχες παθει σοκ λος, επειδη μετα τη μεταμοσχευση η κατασταση ηταν περιπου ιδια με την προγενεστερη. Ειχες χασει πολλα απο τα υπαρχοντα μαλλια.

Λογικο, αφου η αλωπεκια ειναι υπουλη και τα μαλλια που εξακολουθουν να αντιστεκονται σε αυτη, ειναι πολυ αδυναμα.

Αν ειχες αφησει στην ακρη ολες τις ασυναρτησιες για δηλητηρια και για φαρμακα που αλλαζουν το φυλο, τοτε θα ειχες προστατεψει τα μαλλια σου, η μεταμοσχευση θα ηταν πολυ πιο επιτυχημενη, η ψυχολογια και η αυτοπεποιθηση θα ηταν ανεβασμενη και γενικα η ζωη σου θα ηταν πολυ καλυτερη.

Αντι να εισαι απογοητευμενος και απελπισμενος θα χαιροσουν το νεο μαλλι.

Γι' αυτο, λοιπον, φιλε μου, μαθε να μην εισαι απολυτος, να διδασκεσαι απο τα λαθη σου, να μην τα επαναλαμβανεις.

ΥΓ Ολα οσα εγραψα, το αυστηρο υφος για τις ιδεες/αντιληψεις σου, εχουν και μια ακομη πιο σημαντικη αφορμη (εκτος απο τα ανυποστατα σχολια σου για τη φιναστεριδη).
Εχουν σαν αφορμη ολες τις παραλογες, εθνικιστικες, μεσαιωνικες αποψεις που εγραψες σημερα στο νημα για την covid. Εκει εδωσες ρεσιταλ παραλογισμου, σοβινισμου και μεσαιωνικων προκαταλειψεων.
Οταν βρω χρονο, θα σχολιασω και ολες αυτες τις συνωμοσιολογικες θεωριες που σου εχουν καρφωθει στο μυαλο σου και σε απομακρυνουν απο καθε λογικο τροπο σκεψης και δρασης.
 

akishellas3

Well-Known Member
Αλα
Φιλε Ακη, καλημερα και καλως ηρθες ξανα στο forum.

Διαβαζω τα σημερινα σου σχολια και απορω...

Απορω, οχι επειδη κάνεις λαθη, αλλά επειδη δε διδασκεσαι απο τα λαθη σου.

Ολοι οι ανθρωποι κανουν σφαλματα, αλλά οι λογικοι και συνετοι διδασκονται απο αυτα, αλλάζουν τροπο σκεψης και συμπεριφορας και ετσι προοδευουν στη ζωη τους.

Πριν απο 5 χρονια εκανες μεταμοσχευση στον κ. Βεκρη. Ολοι εμεις οι παλιοι του forum θυμουμαστε και στεναχωριουμαστε την αρνητικη καταληξη που ειχε. Προσωπικα ειχα προσπαθησει πολλες φορες να σου συμπαρασταθω.

Αναρωτηθηκες ποτέ τι θα συνεβαινε, αν δεν ειχες αυτες τις παραλογες αποψεις; Αποψεις που διατυπωσες σημερα και στο νημα με το δεντρολιβανο. Γραφεις για "δηλητηρια", για "αλλαγη φυλου" και άλλες τετοιες αερολογιες και ευτραπελα.

Αν, ομως, φιλε μου, πριν τη μεταμοσχευση σου και μετα απο αυτη, ενεργουσες με λογικη και ξεκινουσες θεραπεια με ενα εντελως ακινδυνο και απολυτα επιστημονικα εγκεκριμενο φαρμακο (φιναστεριδη), τωρα δε θα ησουν στην κακιστη ψυχολογικη κατασταση που βρισκεσαι.

Θυμαμαι οτι ησουν τοσο πολυ απογοητευμενος, ψυχολογικα ρακος, επειδη οντως ειχες παθει σοκ λος, επειδη μετα τη μεταμοσχευση η κατασταση ηταν περιπου ιδια με την προγενεστερη. Ειχες χασει πολλα απο τα υπαρχοντα μαλλια.

Λογικο, αφου η αλωπεκια ειναι υπουλη και τα μαλλια που εξακολουθουν να αντιστεκονται σε αυτη, ειναι πολυ αδυναμα.

Αν ειχες αφησει στην ακρη ολες τις ασυναρτησιες για δηλητηρια και για φαρμακα που αλλαζουν το φυλο, τοτε θα ειχες προστατεψει τα μαλλια σου, η μεταμοσχευση θα ηταν πολυ πιο επιτυχημενη, η ψυχολογια και η αυτοπεποιθηση θα ηταν ανεβασμενη και γενικα η ζωη σου θα ηταν πολυ καλυτερη.

Αντι να εισαι απογοητευμενος και απελπισμενος θα χαιροσουν το νεο μαλλι.

Γι' αυτο, λοιπον, φιλε μου, μαθε να μην εισαι απολυτος, να διδασκεσαι απο τα λαθη σου, να μην τα επαναλαμβανεις.

ΥΓ Ολα οσα εγραψα, το αυστηρο υφος για τις ιδεες/αντιληψεις σου, εχουν και μια ακομη πιο σημαντικη αφορμη (εκτος απο τα ανυποστατα σχολια σου για τη φιναστεριδη).
Εχουν σαν αφορμη ολες τις παραλογες, εθνικιστικες, μεσαιωνικες αποψεις που εγραψες σημερα στο νημα για την covid. Εκει εδωσες ρεσιταλ παραλογισμου, σοβινισμου και μεσαιωνικων προκαταλειψεων.
Οταν βρω χρονο, θα σχολιασω και ολες αυτες τις συνωμοσιολογικες θεωριες που σου εχουν καρφωθει στο μυαλο σου και σε απομακρυνουν απο καθε λογικο τροπο σκεψης και δρασης.

Σου είπα κ στο άλλο νήμα μη λες ότι να ναι,αλλαγή φύλου που το έγραψα κ δεν το ξέρω ;πάμε παρακάτω, είναι γνωστό πως η φίνα παίζει με τις ορμόνες αντιλέγεις σε αυτό ναι η όχι ; Πολλοί έχουν χάσει την έντονη η συχνή στυτική λειτουργία που είχαν ναι η όχι ; Αν έχω λάθος απαντησε μου . ΕπΙσης τι δε καταλαβαίνεις; Σου ανέφερα ότι δεν θα δεις μαλλιά από τη φίνα ;όχι ίσα ίσα που είδα μαλλιά θα δεις απο τη φίνα. Πριν την μμ που είχα κάνει φυσικά κ είχα κάνει φίνα Μινοξ κ είχα δει πολύ καλύτερα αποτελέσματα από ότι στη μμ αλλά είχα δει κ διαφορά προβλήματα εΚΤος άμα τα αμφισβητείς ξανά... Δηλαδή αμφισβητείς ότι είχα δει κάποια προβληματα ;προσωπικά οι στυσεις μου δεν ήταν τόσο συχνές Κ δεν ήταν τόσο σκληρό οσο ήταν το ..... Ασε που πλεον τελείωνα του Αγίου...πάμε παρακάτω στις αρχές που το ξεκίνησα είχα τσιμπήματα στους όρχεις . ΟΛα αυτά πριν βεκρη για να μη μπερδευεσαι .Οπότε τι μου λες ότι είναι ακίνδυνο όταν εγώ σου λέω ότι είχα κάποιες παρενέργειες δηλαδή σου λέω πάλι ψεμματα; Αλλοιμπορει αν μην είδαν κάτι αλλά είμαι σίγουρος πως πολλοί είδαν μερικά από αυτά που εμφάνισαν . Με τη τόση σιγουριά λοιπόν που έχεις μερικες φορές απορώ με αυτά που αμφισβητειτε μερικοι . Συνεχίζεις να λες για αλλαγή φύλου ....αν βρεις που το έγραψα στείλτο μου να το δω ...τι σχέση έχει ο βεκρής με τη φίνα ...σου λέω με τη φίνα είδα αποτελέσματα αλλά .. Στο Βεκρή η εμπειρία ήταν χάλια .
Μην μπερδευομαστε σε ότι γράφουμε κ αν θες κάνουμε κ ένα θέμα να το βλέπουν όλοι όμως κ να λένε μετά από ένα εξάμηνο τουλάχιστον την διαφορετικό έχουν δει από τη φίνα στο οργανισμό.τους σεξουαλική διάθεση κτλ κ να γράφει καθένας τις εμπειρίες του όπως κ τη δόση περνούν διότι όλα πέσουν ρόλο κ κάθε πότε κ φυσικά ηλικία ,δεν μιλάμε για ένα παππού ...που ήδη η τεστοστερόνη του έχει πέσει ...
 

Kostas97

Well-Known Member
Ακη κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει αν ειχες παρενεργειες. Δυστυχως ανηκες στους ατυχους της μειοψηφιας που το φαρμακο δεν ειναι ανεκτο.
Η μεγαλη πλειοψηφια δεν εμφανιζει παρενεργειες...
 

akishellas3

Well-Known Member
Ακη κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει αν ειχες παρενεργειες. Δυστυχως ανηκες στους ατυχους της μειοψηφιας που το φαρμακο δεν ειναι ανεκτο.
Η μεγαλη πλειοψηφια δεν εμφανιζει παρενεργειες...
Το εύχομαι κ το δέχομαι γι'αυτό έγραψα ότι δεν είναι ο κάθε οργανισμός ίδιος κ παίζουν πολλοί παράγοντες κτλ κτλ αλλά όχι να αμφισβητεί κάποιος οτιδήποτε διαφορετικό που πιστεύει επειδή ο άλλος έχει διαφορετική γνώμη.
 

tol

Well-Known Member
Ακη κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει αν ειχες παρενεργειες. Δυστυχως ανηκες στους ατυχους της μειοψηφιας που το φαρμακο δεν ειναι ανεκτο.
Η μεγαλη πλειοψηφια δεν εμφανιζει παρενεργειες...


Φιλε Κωστα, ο Ακης γραφει για "δηλητηριο".

Δε γραφει για απλες παρενεργειες.

Πανω σε αυτο το αποκυημα της φαντασιας του, αυτον τον παραλογισμο, απαντησα.

Ειναι απο τους γνωστους τρομολαγνους που διασπειρουν τον φοβο, που γραφουν ανυποστατα και ψευδη στοιχεια για το μοναδικο επιστημονικο φαρμακο κατα της τριχοπτωσης.
 
Μπλουζα