Lukourgos 2010grafts 24/5/19

akishellas3

Well-Known Member
Φιλε Κωστα, ο Ακης γραφει για "δηλητηριο".

Δε γραφει για απλες παρενεργειες.

Πανω σε αυτο το αποκυημα της φαντασιας του, αυτον τον παραλογισμο, απαντησα.

Ειναι απο τους γνωστους τρομολαγνους που διασπειρουν τον φοβο, που γραφουν ανυποστατα και ψευδη στοιχεια για το μοναδικο επιστημονικο φαρμακο κατα της τριχοπτωσης.

Μα για μένα ήταν δηλητήριο δηλαδή τι θες να σου πω ότι δεν είναι ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Το εύχομαι κ το δέχομαι γι'αυτό έγραψα ότι δεν είναι ο κάθε οργανισμός ίδιος κ παίζουν πολλοί παράγοντες κτλ κτλ αλλά όχι να αμφισβητεί κάποιος οτιδήποτε διαφορετικό που πιστεύει επειδή ο άλλος έχει διαφορετική γνώμη.
Ακη ως προς το μαλλι πως τα πας;
 

akishellas3

Well-Known Member
Φιλε Κωστα, ο Ακης γραφει για "δηλητηριο".

Δε γραφει για απλες παρενεργειες.

Πανω σε αυτο το αποκυημα της φαντασιας του, αυτον τον παραλογισμο, απαντησα.

Ειναι απο τους γνωστους τρομολαγνους που διασπειρουν τον φοβο, που γραφουν ανυποστατα και ψευδη στοιχεια για το μοναδικο επιστημονικο φαρμακο κατα της τριχοπτωσης.
Αν είναι εγώ τρομολαγνος επειδή έγραψα ττα συμπτώματα μου ,πραγματικά είσαι για κλάματα τόσο καιρό εδώ στο φόρουμ κ απορώ πως στο επιτρέπουν ... Αλλά να σου πω κ κάτι ...ο καθένας τα βλέπει μπροστά του ..οπότε ...keep going
 

akishellas3

Well-Known Member
Ακη ως προς το μαλλι πως τα πας;
Έχουν αραιώσει φίλε μου ανφιαμεσα από τη κορυφή προς την hairline ,δεν επτεπε εκεί να τα είχαν πειράξει ,έγινε τελοσπαντων . Η κορυφή ειδικά ήταν λες κ δε μου βάλανε ποτέ μοσχεύματα ,η hairline αραιη με Μανέ όμως που βάζω ηρεμώ όταν βγαίνω .
 

Kostas97

Well-Known Member
Έχουν αραιώσει φίλε μου ανφιαμεσα από τη κορυφή προς την hairline ,δεν επτεπε εκεί να τα είχαν πειράξει ,έγινε τελοσπαντων . Η κορυφή ειδικά ήταν λες κ δε μου βάλανε ποτέ μοσχεύματα ,η hairline αραιη με Μανέ όμως που βάζω ηρεμώ όταν βγαίνω .
Σκεφτεσαι για μετ στο μελλον;
 

akishellas3

Well-Known Member
Σκεφτεσαι για μετ στο μελλον;
Δε νομίζω ενώ μπορώ αν θέλω διότι εχω πάρει χαμπάρι πως βάζοντας είτε χάπια είτε μαλλί το κάνουμε για να ήμαστε αρρεστοι ειδικά ως προς το γυναικείο φύλο ,αυτό λοιπόν που συνειδητοποίησα είναι πως όταν έχει μια σοβαρή γυναίκα κ περνά καλά είτε στο σεξουαλικό(δεν κοιτάζουμε μόνο τη πάρτυ μας) κ σε άλλα θέματα δεν την νοιάζει αν είσαι καράφλας η οτιδήποτε ... Οπότε προτιμώ τα λεφτά μου προς το παρόν για κάτι άλλο .
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Αν είναι εγώ τρομολαγνος επειδή έγραψα ττα συμπτώματα μου ,πραγματικά είσαι για κλάματα τόσο καιρό εδώ στο φόρουμ κ απορώ πως στο επιτρέπουν ... Αλλά να σου πω κ κάτι ...ο καθένας τα βλέπει μπροστά του ..οπότε ...keep going
Εσυ εισαι για κλαματα με αυτα που λες
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κανένας λόγος να αγριεύουμε αγορίνες. Όλα καλά. Δοκίμασε φινα, δεν του έκατσε καλά και τέλος. Η φιναστερίδη είναι ένα εκπληκτικό φάρμακο για όλους εμάς που ο οργανισμός μας την αντέχει και με το παραπάνω. Αν δεν ανήκεις στην κατηγορία αυτή, well, σίγουρα δε θα συμμερίζεσαι την άποψη πως είναι εκπληκτική :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλά αυτά είναι αστεϊσμοί.
Ντούντα ένα χάπι μέρα παρά μέρα παίρνεις είναι η προτεινόμενη δοσολογία σωστά?
Καλύτερα μέρα από μέρα. Μπορείς και κάθε μέρα όμως ναι δεν είναι κακο. Πολλοί την φτάνουν και ως 2,5 mg ημερησίως που είναι αρκετά risky κατ'εμε από τη στιγμή που δεν αυξάνεται και εκθετικά η μείωση της DHT. Αλλα πόση μειώση να θες όταν το 0,5 mg σου εξαφανίζει το 91 τοις εκατό; Πες μου ότι σκέφτεσαι ντουτα. Σου περνάει από το μυαλό να την τεσταρεις;
 

bobby

Well-Known Member
Το θυμάμαι.
Σε μένα όχι με φίνα ήμουν κομπλέ.
Άραγε πως να επιδράσει πάνω μου ?
Σε σένα bobby βλέπω να μην χρειάζεσαι μμ.
Έχω αρχίσει να μπαίνω σε σκέψεις για 1 χάπι ντουτα την εβδομάδα. Έκλεισα χρονο με φίνα και θα ετοιμάσω ένα συγκριτικό να στείλω σε λίγους συμφορουμιτες (και σε εσένα) να μου πούνε την άποψη τους.
 

vlafo

Well-Known Member
Έχω αρχίσει να μπαίνω σε σκέψεις για 1 χάπι ντουτα την εβδομάδα. Έκλεισα χρονο με φίνα και θα ετοιμάσω ένα συγκριτικό να στείλω σε λίγους συμφορουμιτες (και σε εσένα) να μου πούνε την άποψη τους.
Έτσι το είχα σκεφτεί και εγώ.
Μόνο να δω αν θα υπάρξει διαφορά.
Βέβαια μισό δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει.
Ας μας πει ο μικρός ο Legwg ;) που είναι expert.
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αν μαλλιάσει η γλώσσα σου κάποια στιγμή θα πιάσουν τόπο αυτά που λες.
Εγώ ντούντα τη σκεφτόμουν πολλά χρόνια,αλλά η φίνα με έπιανε,οπότε δεν υπήρχε λόγος να πάω παραπάνω.
Τώρα που θα ήθελα με φρενάρει η ηλικία.
Ο bobbinio με καταλαβαίνει.
 

vag25

Well-Known Member
Έχω αρχίσει να μπαίνω σε σκέψεις για 1 χάπι ντουτα την εβδομάδα. Έκλεισα χρονο με φίνα και θα ετοιμάσω ένα συγκριτικό να στείλω σε λίγους συμφορουμιτες (και σε εσένα) να μου πούνε την άποψη τους.
Δουλεψε καλα απο οσο θυμαμαι σε σενα η φινα bobby.
Αρχισε να κλεινει το πισω και να δυναμωνει middle.

Εφοσον υπαρχουν μαρτυριες οτι μπορει να σε βελτιωνει μεχρι και το 3ο ετος χρησης. Γιατι να μην περιμενεις κι αλλο? Ειδικα εσενα που σε αυτη τη φαση της ζωσης σου δυσκολα να σε χτυπαει επιθετικα η ΑΑ.

Θα μπορουσες ισως να δεις την duta μετα απο πολλα χρονια. Να μην την καψεις εννοω απο τωρα.
 
Μπλουζα