Links με αξιολογες μεταμοσχευσεις

danceworld_2001

Well-Known Member
Πρέπει να τον έχεις δει τον άλλο απο κοντά. Εγώ είδα στην Κύπρο τον mouratidis που έκανε το 2011 στην H*C με επικεφαλή τον Γε**γιου και έπαθα πλάκα απο κάθε άποψη. Tα video + photo ειναι άκρως παραπλανητικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Θετική εννοείτε παιδιά!!! Είχε άριστο αποτέλεσμα το παιδί με φυσικότητα. Εξέτασα το κεφάλι του μήπως είχε βάλει τόπικ και ήταν καθαρός. Καλύτερος απο τις φωτογραφίες. Τα τριγωνάκια του ήταν λίγο αραιά (στα πλαινά εννοώ) οχι όμως τόσο ώστε να το παρατηρείς ή να φαίνεται κακό. Ειναι και δύσκολη περιοχή η άτιμη. Θα κάνει fue με τον Μιχάλη να βελτιώσει την ουλή του στριπ ώστε να κάνει κοντά κουρέματα και θα πυκνώσει λίγο τα τριγωνάκια. Κατα τα άλλα ήταν θεός!! Να είναι καλά το παιδί ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα μου μιας και μιλάγαμε το 2011 και ήρθε να με δει όταν ήμουν στο κρεβάτι του πόνου και για να δω και το αποτέλεσμα του βέβαια. Ήταν Σουηδία το παιδί αλλα τώρα διαμένει μόνιμα Κύπρο, ειναι Κύπριος.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Κλαιωωωω δεστε τον τυπο στην πρωτη φωτο Μαλλι που εχει..
χχαχαχαχαα δεν υπαρχει
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Άλλα κόλπα αλα cole!!! Άσχετο με το θέμα, δείτε εδώ τι παραπληροφόρηση και αμάθεια υπάρχει εν έτη 2003, εκθειάζουν την LLC και γενικά θα ρίξετε τρελό γέλιο...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=9e3db8085187b6c02e0fafb7e49b21e4&t=4747
 

Physio40

Member
Αν δεν δεις από κοντά αποτέλεσμα είναι δύσκολο να βγάλεις σωστό συμπέρασμα. Μπορεί να δεις το ίδιο αποτέλεσμα από έναν διάσημο γιατρό και το ίδιο από έναν άγνωστο. Η καλή έρευνα από κοντά μετράει παιδιά ότι και να λέμε τα βίντεο και οι φωτογραφίες μπορούν να παραπλανήσουν.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
θυμαμε το 2006 που ειχα κανει μια θεραπει στα Lc θεσνικη με λειζερ και σαμπουαν πηγαινα μια φορα την βδομαδα και οταν εμπαινα στο καταστημα στη ρεσεψιον ολες εκει με λεγαν..
Καλεεεεε πως ομορφηνες ετσι φτου φτου φτου μη σε μιαταξουμε πιο τυχερο κοριτσι θα σε παρει?
Καθε βδομαδα η ιδια κασσετα επαιζε εκει μεσα.
Πω Πω Πω τι παληκαρι εισαι εσυ τι ματαρες εχεις,αχχχ καλε δες τον :bon::bon:
Ειχα παει και με την πρωην μου μια φορα και την λενε πω πω πω τι μοντελο εισαι εσυ,θες να σε κανουμε λειζερ τα φρυδια σου να γινεις ακομη πιο μοντελο? :bon: να φανταστητε κεαι εμενα μπυ προτιναν λειζερ τα φρυδια εκει στην μεση και με εκανα και ενα δοκιμαστικο.
Με ειχαν πει μονο με 500 ευρω για σενα επηδει εισαι ομορφο παιδι. :lmao:


Αλλα δουλευαν 2 πολυ δυνατα εκει μεσα ηταν για πολυ ξυλο:spank
Το μονο καλο που ειχε ηταν που στο κτηριο της κλινικης κατω στο υπογειο ειχε και μαγαζι σεξ shop οποτε εκανα και την βολτα μου εκει.
Αξεχαστες χρονιες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Δείτε ΕΔΩ και προσέξτε πρώτη φωτο και τελευταία.

Έχουν το θράσος και το φωνάζουν ξεκάθαρα :

"Σας δουλεύω στα μούτρα και σας αρέσει..."
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
tropheus είπε:
Δείτε ΕΔΩ και προσέξτε πρώτη φωτο και τελευταία.

Έχουν το θράσος και το φωνάζουν ξεκάθαρα :

"Σας δουλεύω στα μούτρα και σας αρέσει..."

και το πριν μεταμοσχευμενο ειναι
 

Συνημμένα

  • 751g.jpg
    751g.jpg
    66.1 KB · Προβολές: 57

Flosk

Well-Known Member
Με 4000-4500 χιλιαδες grafts και μια περιτεχνη φωτογραφιση θα μπορουσαμε να πειστουμε αλλα με 2100 ειναι για γελια ο γιατρος.. Κριμα γιατι ειχα σχηματισει καλη γνωμη. Μαλλον ειναι και αυτος μια ρεπλικα των υπολοιπων απατεωνων.
 

tropheus

Well-Known Member
Και μου αρέσει που όλοι "κάνουν τουμπεκί". Γιατί για να είναι όλοι ηλίθιοι και να μη μιλάνε δεν παίζει... :lipsrsealed:
 

tropheus

Well-Known Member
Flosk είπε:
Εννοεις απο το ξενο forum Tropheus?

Ναι από το ξένο forum.

athenian είπε:
http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=67&threadid=109001&enterthread=y

Αυτό είναι ένα από τα πολύ καλά και ρεαλιστικά αποτελέσματα (το είχα ανεβάσει και εγώ παλαιότερα) που οφείλεται, εκτός των άλλων (8384 grafts), και στο ότι ο τύπος έχει αλογότριχα.
 
Μπλουζα