Links με αξιολογες μεταμοσχευσεις

Reve

Active Member
Καλησπέρα παιδιά. Πολύ καλό το θέμα. Στο φόρουμ υπάρχει ένα θέμα που λέγεται "Για να μη σας κοροιδευει κανενας!" και αναρωτιέμαι τι πραγματικά συμβαίνει. Υπάρχει η δυνατότητα τελικά σε ένα nw5-6 να έχει αξιοπρεπές αποτέλεσμα με 6.000-7.000 grafts ή όχι? Ίσως είμαι λίγο off topic αλλά βλέπω όλες αυτές τις πετυχημένες ΜΜ και από την άλλη βλέπω και την άλλη όψη του νομίσματος και προσπαθώ να συνειδητοποιήσω τι πραγματικά ισχύει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

malloumpas

New Member
dk εννοείς ότι η δότρια σου έχει αδυνατίσει χωρίς να έχεις πάρει grafts; Γιατί εγώ έχω την εντύπωση ότι η πυκνότητα στη δότρια μου έχει πέσει τα τελευταία 3 χρόνια χωρίς να έχω κάνει μτμ. Σκέφτομαι, δε, να αρχίσω να βάζω topical στα πλάγια για αυτόν το λόγο.
 

dk1984

Member
malloumpas είπε:
dk εννοείς ότι η δότρια σου έχει αδυνατίσει χωρίς να έχεις πάρει grafts; Γιατί εγώ έχω την εντύπωση ότι η πυκνότητα στη δότρια μου έχει πέσει τα τελευταία 3 χρόνια χωρίς να έχω κάνει μτμ. Σκέφτομαι, δε, να αρχίσω να βάζω topical στα πλάγια για αυτόν το λόγο.

Ακριβως φιλε αυτο που λες απο το 2009 μεχρι το 2012 η δοτρια μου ειχε πεσει αρκετα παρολα αυτα εκανα συνδιασμο στριπ φουε για να φτασω τα 3000 μοσχευματα
Οταν βγαινετε εξω παρατηρειστε καποιοι (νοργουντ5-6) ποσο πολυ ειναι αραιωμενη η δοτρια τους και χωρις να εχουν κανει μεταμοσχευση
 

malloumpas

New Member
dk1984 είπε:
malloumpas είπε:
dk εννοείς ότι η δότρια σου έχει αδυνατίσει χωρίς να έχεις πάρει grafts; Γιατί εγώ έχω την εντύπωση ότι η πυκνότητα στη δότρια μου έχει πέσει τα τελευταία 3 χρόνια χωρίς να έχω κάνει μτμ. Σκέφτομαι, δε, να αρχίσω να βάζω topical στα πλάγια για αυτόν το λόγο.

Οταν βγαινετε εξω παρατηρειστε καποιοι (νοργουντ5-6) ποσο πολυ ειναι αραιωμενη η δοτρια τους και χωρις να εχουν κανει μεταμοσχευση

Φίλε το πήρες από το στόμα μου. Ατομα με επιθετικη τριχόπτωση ακόμη και στα 35-40 τους έχουν αραιή δότρια. Επίσης ηλικιωμένοι nw6-7 έχουν πολύ αραιή δότρια, σχεδόν ανύπαρκτη (ειδικά στο σβέρκο). Το έχω ξαναγράψει αυτό στο παρελθόν. Βέβαια αν πάω 70 χρονών δεν με πειράζει, αλλά τώρα ναι. Τι πο^%$άνα είναι αυτή η αρρώστια ρε γαμώτο.

Παρεπιπτόντως, το καλοκαίρι είχαμε πάει μια παρέα για μπάνιο και ένα φιλαράκι που καθόταν στη θέση του συνοδηγού, τα κουρεύει κοντά αφού είναι nw5 από τα 25 του. Δεν έχει κάνει μτμ, γυαλί το κεφάλι του σχεδόν. Κοίταζα λοιπόν το πίσω μέρος του κεφαλιού του και ήταν αρκετά αδύναμο και εκανα αυτη ακριβως τη σκέψη.
 

Flosk

Well-Known Member
dk1984 ειχες κανει 2 μμ Ελλαδα που δεν ησουν ευχαριστημενος, σωστα? τις αλλες 2 που τις εκανες?
 

giwrgos athina

Active Member
dk1984 ποσα grafts εχεις παρει απο την δοτρια σου στις 4 μεταμοσχευσεις?τα εχεις κρατησει τα grafts η εχεις χασει καποια λογο αριωσης της δοτριας.....
 

dk1984

Member
giwrgos athina είπε:
dk1984 ποσα grafts εχεις παρει απο την δοτρια σου στις 4 μεταμοσχευσεις?τα εχεις κρατησει τα grafts η εχεις χασει καποια λογο αριωσης της δοτριας.....

οι ελληνικες κλινικες δεν σου ελεγαν γκραφτς στη κυπρο μου πηραν 3000 οπως μου ειπαν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bimi33

New Member
το εξωτερικο τελικα ειναι μονοδρομος.....αλλιως ελλαδα κ κλαις μετα...!!!!!!!!!!!!!καληνυχτα!!


να ξερετε κατι.. στην ελλαδα δεν ειμαστε επαγγελματιες ..σε κανενα τομεα!!τσαπατσοδουλειες σε ολους τους τομεις!καληνυχτα!
 

malloumpas

New Member
ρε φίλε (dimi333) σήκωσε φωτογραφίες της αποτυχημένης μτμ σου να σχολιάσουμε. Με το να μπαίνεις έτσι μέσα, να γράφεις μια πρόταση και να εξαφανίζεσαι για βδομάδες δίνεις την ακριβώς αντίθετη εντύπωση.
 

gkast

Active Member

tropheus

Well-Known Member
gkast είπε:
thmanou είπε:

Δεν θα το έλεγα ο τύπος είναι γεμάτος δίτριχα και τριτιχα μοσχεύματα γιαυτο με τόσα λίγα μασχευματα είχε αυτό το αποτέλεσμα αλλα και ο γιατρος είναι αστέρι....

Πολύ βασικό όμως είναι και ότι ο τύπος έχει "αλογότριχες" ...
 

prowler3

Member
Ο γιατρός είναι απο Τουρκία; Έχουμε πουθενά δείγματα δουλειάς του, κάποιο site, η κάποιος που να γνωρίζει 2-3 παραπάνω πραγματάκια για τον συγκεκριμένο;
Θυμάμαι παλαιότερα είχε ανοίξει συζήτηση για κλινικές στην Τουρκία, με κάλά αποτελέσματα και τιμές.
(Μιλώ για το απο πάνω ακριβώς περιστατικό).
 
Μπλουζα