Links με αξιολογες μεταμοσχευσεις

edyuser1

Active Member
danceworld σε μερικα πραματα συμφωμω μαζι σου οπως οτι ειχε μεγαλη αραιωση και δυσκολα γινετε δουλεια αλλα τα grafts θα διαφωνησω εδω μαζι σου
εσυ εβαλες 3460 σε μικρη περιοχη α αλλος σχεδον σε ολη τη κεφαλα του ποσο να εβαζε δλδ για να εχει ενα αξιολογο αποτελεσμα? και παλι για εμενα δεν εχει καλο αποτελεσμα σε σχεση του marketing που γινετε τοσα χρονια.εδω εχουμε δει αποτελεσματα σε αραιο μαλλι με 3000 grafts να γινοντε σαν τον μπεζο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε μου, καταλαβαίνω τι λες και συμφωνώ σε αρκετά μαζί σου αλλά και με τροφέα. Οι περισσότερες φωτογραφίες που βλέπουμε δεν δίνουν αληθινή εικόνα. Πάρα πολλά γκράφτ έβαλε, αλχημείες πολλές έκανε, και πάλι όμως ειναι ενα ταλαιπωρημένο κεφάλι με άθλια δότρια που κάνει μπαμ οτι παίζει κάτι. Καλό αποτέλεσμα και μεγάλο nw δεν παίζει. Καλύτερα να μην το κυνηγήσεις εκτός αν σε καλύπτει κάτι τέτοιο ή μερική κάλυψη σε συγκεκριμένα σημεία. Αποτέλεσμα με 3000 μοσχεύματα σε αραίο μαλλί και να γίνεις σαν τον μπέζο δεν υπάρχουν. Όπως το είπες, έβαλα 3480 σε μικρή περιοχή και πάλι λίγα ήταν, για αρτιότερη κάλυψη ήθελα 4500.

edyuser1 είπε:
danceworld σε μερικα πραματα συμφωμω μαζι σου οπως οτι ειχε μεγαλη αραιωση και δυσκολα γινετε δουλεια αλλα τα grafts θα διαφωνησω εδω μαζι σου
εσυ εβαλες 3460 σε μικρη περιοχη α αλλος σχεδον σε ολη τη κεφαλα του ποσο να εβαζε δλδ για να εχει ενα αξιολογο αποτελεσμα? και παλι για εμενα δεν εχει καλο αποτελεσμα σε σχεση του marketing που γινετε τοσα χρονια.εδω εχουμε δει αποτελεσματα σε αραιο μαλλι με 3000 grafts να γινοντε σαν τον μπεζο.
 

edyuser1

Active Member
danceworld_2001 είπε:
Φίλε μου, καταλαβαίνω τι λες και συμφωνώ σε αρκετά μαζί σου αλλά και με τροφέα. Οι περισσότερες φωτογραφίες που βλέπουμε δεν δίνουν αληθινή εικόνα. Πάρα πολλά γκράφτ έβαλε, αλχημείες πολλές έκανε, και πάλι όμως ειναι ενα ταλαιπωρημένο κεφάλι με άθλια δότρια που κάνει μπαμ οτι παίζει κάτι. Καλό αποτέλεσμα και μεγάλο nw δεν παίζει. Καλύτερα να μην το κυνηγήσεις εκτός αν σε καλύπτει κάτι τέτοιο ή μερική κάλυψη σε συγκεκριμένα σημεία. Αποτέλεσμα με 3000 μοσχεύματα σε αραίο μαλλί και να γίνεις σαν τον μπέζο δεν υπάρχουν. Όπως το είπες, έβαλα 3480 σε μικρή περιοχή και πάλι λίγα ήταν, για αρτιότερη κάλυψη ήθελα 4500.

edyuser1 είπε:
danceworld σε μερικα πραματα συμφωμω μαζι σου οπως οτι ειχε μεγαλη αραιωση και δυσκολα γινετε δουλεια αλλα τα grafts θα διαφωνησω εδω μαζι σου
εσυ εβαλες 3460 σε μικρη περιοχη α αλλος σχεδον σε ολη τη κεφαλα του ποσο να εβαζε δλδ για να εχει ενα αξιολογο αποτελεσμα? και παλι για εμενα δεν εχει καλο αποτελεσμα σε σχεση του marketing που γινετε τοσα χρονια.εδω εχουμε δει αποτελεσματα σε αραιο μαλλι με 3000 grafts να γινοντε σαν τον μπεζο.
αυτη ειναι η αληθεια φιλε μου αλλα δεν θελουμε να την πιστεψουμε αν θες ενα γαματο αποτελεσμα θελει πολλα παρα πολλα grafts που μονο η κλωνοποιηση μπορει να μας δωσει δικια μου αποψη ειναι.αλλα δεν ξερουμε αν βγει κιολας γιατι η τριχα μου φαινετε ειναι ενας πολυ συνθετος οργανισμος ειδωμεν.
 

tropheus

Well-Known Member
edyuser1 είπε:
αυτη ειναι η αληθεια φιλε μου αλλα δεν θελουμε να την πιστεψουμε αν θες ενα γαματο αποτελεσμα θελει πολλα παρα πολλα grafts που μονο η κλωνοποιηση μπορει να μας δωσει δικια μου αποψη ειναι.αλλα δεν ξερουμε αν βγει κιολας γιατι η τριχα μου φαινετε ειναι ενας πολυ συνθετος οργανισμος ειδωμεν.

Ακόμα και αν είχαμε άπειρα grafts στη δότρια με τη σημερινή τεχνολογία των μεταμοσχεύσεων, δυστυχώς, δε μπορούμε να πιάσουμε υψηλές πυκνότητες...
 

Gzisis69

Member
Ποιος ο λογος τοτε ρε παιδια να κανει κανεις μια μεταμοσχευση αν ειναι να φαινεται και μετα αραιος ? τον εαυτο μας κοροιδευουμε και το ξερουμε αυτο.. ποια 5 και ποια 7 και ποια 9 χιλιαδες grafts που βλεπω και στο ιντερεντ σε καποιες σελιδες.. οτι και να λεμε για αυτα τα κοστη και για αυτα τα αποτελεσματα ειναι απαραδεκτα.. δεν ειμαι πολυ αραιωμενος ακομα αλλα προσωπικα στην μετεπειτα καραφλα δεν θα κανω μεταμοσχευση για να γινω απο πολυ αραιος-----> αραιος. το θεμα ειναι να γινει κανεις απο αραιος η το κυριοτερο απο καραφλος πυκνος μα μαλλι οπως ειχε στα 17-18. ολα τ αλλα ειναι να κοροιδευομαστε και να βαυκαλιζομαστε μεταξυ μας..
υγ. υπαρχουν οντω καποια παρα πολυ καλα αποτελεσματα τα οποια ομως ειναι σε ατομα που εχουν μικρη αραιωση κροταφων πχ η μικρη αραιωση στο μπιφτεκι και πηγαινουν και χωνουν εκει 6-7 χιλιαδες grafts και το υπολοιπο μαλλι ειναι απο μονο του πυκνοτατο. τοτε ναι αξιζει φουλ η επεμβαση αλλα για μπροστα-πισω αραιωση( ας πουμε καποιος μες την ατυχια του ειναι τυχερος και δεν χανει τα κεντρικα η τα χει σε ενα βαθμο συμπαθη) οτι και να κανει κανεις θα φαινονται κενακια ενδιαμεσα και οχι μαλλι. μαλλι για μενα ειναι αυτο του μπεκαμ η του μπραντ πιτ οχι αυτο του τυπου απ το two and a half men που οκ δεν φαινεται καραφλα αλλα αυτο το πραγμα ειναι και καπως γελοιο..
 
ωραία το θέτεις συμφωνώ.

Για όποιον θέλει μαλλί με μεγάλη πυκνότητα ΔΥΣΤΥΧΩΣ ούτε μία ούτε 2 ούτε 3 μεταμοσχεύσεις είναι αρκετές όσο καλές και αν είναι και ας είναι και στους top γιατρούς του κόσμου. Το γιατί; Το εξήγησαν παραπάνω τα παιδιά σχετικά με τη χρησιμοποιούμενη τεχνολογία. Προσωπικά θα προσθέσω και έναν άλλο λόγο γιατί δεν είναι αρκετές. Για να δουλεύουν τα γρανάζια της βιομηχανίας μεταμοσχεύσεων.

Τώρα για όποιον θέλει μαλλί με μία αξιοπρεπή πυκνότητα τότε ναι επιτυχημένες μεταμοσχεύσεις γίνονται (μπορεί να φτάσει και 1 ή και 2). Ιδιαίτερα αν ακολουθάει και θεραπεία τότε τα αποτελέσματα μπορούν να είναι ικανοποιητικά.

Προσωπικά θεωρώ πως πυκνότητα μεγάλη σε σημείο να ξαναβάζω ζελέ και να σηκώνω τα μαλλιά έπιασα μετά από τη μμ (δόξα τω θεω επιτυχημένη) σε συνδυασμό με φιναστερίδη. Μόνο για λίγα χρόνια όμως..!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδες επηδει ειμαι fun της bangkok και της ταιλανδης και εχω παει 5 φορες εχει ιδεα τι παιζει εκει με τις μεταμοσχευσεις?
Το λεω αυτο γιατι η Bangkok εχει τα περισσοτερα ladyboys αλλιως τρανσεξουαλ που κανουν αλλαγη φυλλου,και στην bangkok Υπαρχουν απο τους καλυτερους πλαστικους του κοσμου.
Υπαρχουν παντως αρκετοι που κανουν μεταμοσχευση μαλλιων και σε καλες τιμες αποτι εχω ακουσει.
Καποτε το cel tours απο αθηνα οργανωνε ταξιδι με μεταμοσχευση μαζι.
Αλλα δε το χω ψαξει το θεμα πολυ.
 

elmajiko

Member
danceworld_2001 είπε:
Αίσχος

Physio40 είπε:
Λέμε για τους καλύτερους? Για δείτε και ένα αποτέλεσμα από Wong και Umar με περίπου 19.000 Grafts!!!
http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=67&threadid=93441&startpage=1

Θέλω σχόλιο από τους έμπειρους εδω μέσα.....

Παιδια αν διαβασετε ολη την ιστορια και δεν δειτε μεμονομενα τις φωτογραφιες θα καταλαβετε οτι τα πραματα ειναι διαφορετικα απο οτι φαινονται....

Διαβαστε και μετα τοποθετηθειτε....

Καλο ειναι να το δει και ο Krhtikos21 αυτο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και μιας που ανεφερα για Ταιλανδη ας βαλω και μια φωτο.
Ρε αφηστε τα Μαλλια και πηγαινετε κανα ταξιδακι.
Εκει το μονο σιγουρο να σας ξαναφυτρωσουν.
Οι ραφλες εχουν περαση εκει ρεεεε..:3m::dj:
 

Συνημμένα

  • 417007_249628601786102_1078137301_n.jpg
    417007_249628601786102_1078137301_n.jpg
    126.8 KB · Προβολές: 41

Bouklas

Well-Known Member
John_John1 είπε:
Και μιας που ανεφερα για Ταιλανδη ας βαλω και μια φωτο.
Ρε αφηστε τα Μαλλια και πηγαινετε κανα ταξιδακι.
Εκει το μονο σιγουρο να σας ξαναφυτρωσουν.
Οι ραφλες εχουν περαση εκει ρεεεε..:3m::dj:

Bravo ρε Johnny! Και 5 φορες! Πρέπει να είναι απίστευτο το μέρος... γενικά... σε όλα του... :18m:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο το 2005 ασχολουμε λιγο μετα το tsunami.
Τροπικο μερος,παραλιες,αξιοθεατα,ναοι,clubbing,γυναικες,hangover....
Ολο το πακετο που χρειαζεται ενας ανδρας.
Αφου σκεφτομαι εαν καταφερω να μασω λεφτα αν παω ταξιδι η μεταμοσχευση.
Δοξα το θεο καλη ζωη εχω κανει ως τωρα αλλα απο τοτε που εχασα τη δουλεια μου στα sprider εδω και ενα χρονο εμεινα πισω πολυ γιατι και νοικιαζω και εχω το δανειο του μαλλιου οποτε γ@μ@τ@....
 

Flosk

Well-Known Member
Προφανως με 9999 (τεραστιο νουμερο) και φαρμακακι γινονται πολλα αν και αυτα που ειχε για να διατηρησει ηταν ελαχιστα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
γιατι δεν εβαλε αλλο ενα να γινουν 10,000?? Για το ματι μαλλον :lmao:
 

Flosk

Well-Known Member
Πιες τα κρασιά σου εσύ ρε και μη λες πολλά :)


Θα δεις τον τελικό σήμερα ή θα σε έχει πάρει ο ύπνος;;;


Σήμερα οι άντρες πίνουν μπύρες πάντως, από τώρα κιόλας..
 

Bouklas

Well-Known Member
John_John1 είπε:
Απο το 2005 ασχολουμε λιγο μετα το tsunami.
Τροπικο μερος,παραλιες,αξιοθεατα,ναοι,clubbing,γυναικες,hangover....
Ολο το πακετο που χρειαζεται ενας ανδρας.
Αφου σκεφτομαι εαν καταφερω να μασω λεφτα αν παω ταξιδι η μεταμοσχευση.
Δοξα το θεο καλη ζωη εχω κανει ως τωρα αλλα απο τοτε που εχασα τη δουλεια μου στα sprider εδω και ενα χρονο εμεινα πισω πολυ γιατι και νοικιαζω και εχω το δανειο του μαλλιου οποτε γ@μ@τ@....

Όπως το είπες! Το μέρος έχει όλο το πακέτο! :18m:
χμμμ δύσκολη απόφαση, αλλά αφού έχεις πάει ήδη 5 φορές εγώ στην θέση σου θα έκανα κράτη και θα επέλεγα την μεταμόσχευση. :D

Άστα να πάνε φίλε, όλους μας έχει επηρεάσει αυτή η κατάσταση, άλλους λιγότερο άλλους περισσότερο, εδώ και πόσα χρόνια λέμε κάθε πέρσι και καλύτερα.
 

Δημητρης38

Active Member
Αυτα διαφημιζουν και κονομανε... αντε εγω δεν λεω την προσωπικη μου αποψη για τις φωτογραφιες αν ειναι πειραγμενες ή οχι (εχω κανει 2 μμ). Εσυ πιστευεις οτι αυτο που βλεπεις ειναι αληθεια ? Ολο το μαλλι να σου παρουν απο πισω τετοια πυκνοτητα μπροστα δεν πετυχαινεις :dodgy:

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/hair_transplant_patient.asp?PatientID=4122&DrID=672
 

Flosk

Well-Known Member
Καλα θεωρεις top τον Γκ$$$α και αυτο σου φαινεται υποπτο ρε Δημητρη???
 
Μπλουζα