Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φύτρωση δύσκολο, βελτίωση της εικόνας ναι (λογω παχυνσης τρίχας)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kwsTakis

Active Member
Πως το κρινεις το αποτελεσμα μου ως τωρα cvial?μακαρι να χω κ αλλο βελτιωση στην εικονα λογω παχυνσης της τριχας..
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
Το θεμα ειναι ποση αλλη βελτιωση θα παρω(αν παρω) αποτην παχυνση της τριχας..
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
κ κατι ξεκαρφωτο..γιατι πολλα ατομα οπως ο @δημητρης38 οταν βλεπουν ενα καλο αποτελεσμα μια συγκεκριμενη εταιρεια εξαφανιζονται;;(Δε θελω να πιστευω πως )αν δεν ειχα καλη φυτρωση θα χε γραψει εκθεση αναλυτικη πανω στο νημα μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κοιτα κωστακη κανεις δεν θελει το κακο κανενος εδω μεσα.
Σιγουρα ολοι μας θελουμε να βλεπουμε απο οποιαδηποτε κλινικη καλα αποτελεσματα γιατι ολοι μας εχουμε περασει αυτην την κακη ψυχολογια.
O δημητρης και αλλα παιδια δεν θελουν το κακο σου απλα ειναι αυστηροι με την συγκεκριμενη κλινικη για τις προχειροτητες που κανει τοσα χρονια.
 

aeratos28

Just aeratos
άρα μιλάμε για 3300 grafts σε α και β ζώνη έτσι?? και σαφώς ή hairline αντικειμενικά είναι παρά πολύ ψηλά..όπως έχουμε πει και άλλες φορές.αυτά τα 3300 grafts σε τι έκταση δηλαδή έχουν μπει??ποσά τετρ.εκατοστά ηταν?? θέλω να δω αν ήταν ίδια έκταση με του john για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης.καταλαβες?
 

kwsTakis

Active Member
Ναι 3300 περιπου.αυτα τα γκραφτς π μπηκαν στη β μμ δεν υπαρχουν,,εχουν πεσει ,,,μιλαμε στην ουσια για την φυτρωση της πρωτης μμ,,γιατι φυτρωση απο τη β μμ δεν υπαρχει ακομη
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα