Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

andy.k

Active member
Κώστακη από την 1η μμ είσαι μια χαρά...αν βγουν και τα αλλά 900/που εβαλες μπροστά στη 2η μμ θα είσαι ακόμα καλύτερος...για τα 1120 στο crown,μακάρι να σου κάνουν δουλειά αλλά ακόμα και αν εχεις μεγάλη φυτρωση μου φαινονται λίγα...πάντως συνολικά ή μμ σου χάνει πόντους από την έλλειψη καλοσχηματισμένηs hairline...κατα τ αλλα ως στιγμής καλα πάει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
kwstakis αν μπορεις βαλε καμια φωτογραφια πιο καλης αναλυσης, πιο φωτεινη, με τα μαλλακια σου σηκωμενα προς τα επανω η και βρεγμενα αν γινεται
 

kwsTakis

Active Member
Κώστακη από την 1η μμ είσαι μια χαρά...αν βγουν και τα αλλά 900/που εβαλες μπροστά στη 2η μμ θα είσαι ακόμα καλύτερος...για τα 1120 στο crown,μακάρι να σου κάνουν δουλειά αλλά ακόμα και αν εχεις μεγάλη φυτρωση μου φαινονται λίγα...πάντως συνολικά ή μμ σου χάνει πόντους από την έλλειψη καλοσχηματισμένηs hairline...κατα τ αλλα ως στιγμής καλα πάει...
Ευχαριστω andy.βασικα αρκετα απο τα 900 γκραφτς τα τοποθετησε στην κορυφη μεταξυ β ζωνης κ crown .ο γιατρος μ ειπε θα βοηθηΣει αρκετα κ στο crown κ στην οποια καλυψη στην β ζωνη..επισης μ ξεκαθαρισε πως θα χω γενικα 15 %λιγοτερη πυνοτητα στο crown αποτι στην α κ β ζωνη
 

kwsTakis

Active Member
παιδια παρακατω ανεβαΣα καποιες φωτο απο την εξελιξη της μμ μου στην α κ β ζωνη...πριν την μμ η πρωτη φωτο
image.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
κωστακη σιγουρα υπαρχει διαφορα και υπαρχει φυτρωση αλλα δεν καταλαβαινω που βρισκεται η hairline με αυτο το χτενισμα. αν τα ριξω ολα μπροστα θα καλυψω το μισο μου μετωπο. καταλαβαινω γιατι το κανεις ετσι και σιγουρα ετσι πρεπει να χτενιζεσαι αλλα καλο θα ειναι να βαλεις και φωτο με τα μαλλια χτενισμενα πανω για να δουμε πως ειναι η hairline.
νομιζω οτι η hairline σου αν κανεις ξανα πρεπει να ξανασχεδιαστει ;)
 

tasos33

Well-Known Member
Δημητρη στον κωστακης για καποιο λογο δεν του εφτιαξαν hairline, κωστα θα πρεπει να ξαναδεις το θεμα της hairline παλι δηλαδη να κανεις και τριτη μμ, απ οσο θυμαμαι εχεις βαλει και crown, σε ποιο μηνα εισαι? απο graft τι αποθεμα εχεις?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

βαγγελης

Active Member
Καλησπέρα φίλε Κωστακη!
Νομίζω πως απο πριν είσαι πολυ καλύτερα..αν χτενίσεις τα μαλλιά σου προς τα πισω θα δούμε τι έγινε και στη hair line...
Άλλη μια τη χρειάζεσαι όπως κι εγώ για το μπιφτέκι κι αν περισσέψει κανα graft βάζουμε και μπροστά για πυκνωση
 

kwsTakis

Active Member
κωστακη σιγουρα υπαρχει διαφορα και υπαρχει φυτρωση αλλα δεν καταλαβαινω που βρισκεται η hairline με αυτο το χτενισμα. αν τα ριξω ολα μπροστα θα καλυψω το μισο μου μετωπο. καταλαβαινω γιατι το κανεις ετσι και σιγουρα ετσι πρεπει να χτενιζεσαι αλλα καλο θα ειναι να βαλεις και φωτο με τα μαλλια χτενισμενα πανω για να δουμε πως ειναι η hairline.
νομιζω οτι η hairline σου αν κανεις ξανα πρεπει να ξανασχεδιαστει ;)
Δημητρη στον κωστακης για καποιο λογο δεν του εφτιαξαν hairline, κωστα θα πρεπει να ξαναδεις το θεμα της hairline παλι δηλαδη να κανεις και τριτη μμ, απ οσο θυμαμαι εχεις βαλει και crown, σε ποιο μηνα εισαι? απο graft τι αποθεμα εχεις?
ειμαι στον περιπου 60 μηνα οσον αφορα την μμ στο crown,,συντομα θα ανεβασω φωτος
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwsTakis

Active Member
κωστακη σιγουρα υπαρχει διαφορα και υπαρχει φυτρωση αλλα δεν καταλαβαινω που βρισκεται η hairline με αυτο το χτενισμα. αν τα ριξω ολα μπροστα θα καλυψω το μισο μου μετωπο. καταλαβαινω γιατι το κανεις ετσι και σιγουρα ετσι πρεπει να χτενιζεσαι αλλα καλο θα ειναι να βαλεις και φωτο με τα μαλλια χτενισμενα πανω για να δουμε πως ειναι η hairline.
νομιζω οτι η hairline σου αν κανεις ξανα πρεπει να ξανασχεδιαστει ;)Δημητρη στον κωστακης για καποιο λογο δεν του εφτιαξαν hairline, κωστα θα πρεπει να ξαναδεις το θεμα της hairline παλι δηλαδη να κανεις και τριτη μμ, απ οσο θυμαμαι εχεις βαλει και crown, σε ποιο μηνα εισαι? απο graft τι αποθεμα εχεις?
 
Τελευταία επεξεργασία:

βαγγελης

Active Member
Σε λίγο ανεβάζω νέες φωτο..
Θα ηθελα αν μπορεί ο διαχειριστής να μεταφέρει το νήμα μου στις παρουσιάσεις μ.μ
 

kwsTakis

Active Member
Καλημέρα
Έκανες unshaven;;;
Φωτο απο τη δεύτερη έχεις;;;
οχι δεν εκανα unshaven,,παιδια οπωσ εχω αναφερει κ παλαιοτερα σενα σημειο που η hairline φαινεται ακανονιστη ειναι και απο καποιες δικες μου (μαμα) τριχες που προυπηρχαν(στην τελευταια φωτο νομιζω φαινεται κιολας),,επισης ειχα μετριοτατη δοτρια περιοχη,,αν ηθελα να πετυχω dense pack θα σπαταλουσα κ πολλα grafts,,και να μην ξεχναμε πως επρεπε να κλεισω κ το crown,,
 

piros75

Well-Known Member
Εμένα μου φαίνεται καλό, αλλά θα προτιμούσα να κλείσει με κάποιο καλύτερο σχεδιασμό η χερλαιν. ΟΚ καταλαβαίνω τον γιατρό και σένα που δεν θέλατε να κατεβάσετε τη χερλαιν, αλλά αυτό που αφήσατε εκεί τις μαμά και κινηθήκατε από πάνω είναι λίγο κάπως. Ίσως θα ήταν καλύτερα να τις βγάζατε τελείως.
 
Μπλουζα