Keratene alphactive - DHT blocker

Chs

Μέλος του προσωπικού

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
weznem είπε:
kapα πιστευεις οτι μειωνει την δυτ στο 40% δηλαδη?? αρα με δυο την μερα μπακαλιστικα 80% θα εφθανε την φινα σωστα??μεγαλη γκαφα με τις εξετασεις σου θα ειχαμε ενα δειγμα τωρα..

1 καψουλα 50%,2 καψουλες 70%.
εγω δεν αποτελω δειγμα κατα ποσο ριχνει την dht,εχω ενα θεμα με τα αντιανδρογονα,δουλευουν πολαπλασια σε εμενα και οι παρενεργειες τους επισης ειναι εντονες σε εμενα.
για τις εξετασεις τι να πω,ειμαστε αρπα κολλα


Chs είπε:
Ωραίος, αντε αδερφέ ευχομαι να είναι η δόση που δεν θα σε πειράζει.
Και αμα σκαλώσει καμια κάψουλα.. ξέρεις.. είμαι εδώ σε ετοιμότητα 8)
θα την συνηθησω που θα παει
μεινε σε επιφυκακη καλου κακου
 

gianniskritikos2

Active Member
καπα σκεφτικα κατι για την περιπτωση σου.... ειχα ακουσει οτι εκανες χρηση καποτε αναβολικων στεροιδι αν ναι τοτε μπορει ο οργανισμος σου να ειναι ευεσθητος στην φινα και σε διαφορα αλλα τετοια λογο των αναβολικων καθως ανεβαζουν σε τεραστια επιπεδα την τεστο και αλλες ορμονες στο σωμα ετσι απο εκει που εισουν κομπλε με τα μεγαλα επιπεδα τωρα ριχνοντας εστω και την ΔΗΤ και μονο πες μπορει να χτυπαει καμπανες ο οργανισμος σου χωρις απαρετιτα να σου την ρηχνει αρκετα... αρα μπορει να σου μειωνει ασπουμε οσο μειονει και στον jerony απλα εσυ εισαι ευεσθητος
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
gianniskritikos2 είπε:
καπα σκεφτικα κατι για την περιπτωση σου.... ειχα ακουσει οτι εκανες χρηση καποτε αναβολικων στεροιδι αν ναι τοτε μπορει ο οργανισμος σου να ειναι ευεσθητος στην φινα και σε διαφορα αλλα τετοια λογο των αναβολικων καθως ανεβαζουν σε τεραστια επιπεδα την τεστο και αλλες ορμονες στο σωμα ετσι απο εκει που εισουν κομπλε με τα μεγαλα επιπεδα τωρα ριχνοντας εστω και την ΔΗΤ και μονο πες μπορει να χτυπαει καμπανες ο οργανισμος σου χωρις απαρετιτα να σου την ρηχνει αρκετα... αρα μπορει να σου μειωνει ασπουμε οσο μειονει και στον jerony απλα εσυ εισαι ευεσθητος

Και να θέλω δεν μπορώ μεγαλύτερες ποσότητες ακομα και το 1/4 keratene μου χτύπησε την πόρτα γυναικομαστια,φανερή διαφορα σημερα.
Δεν γνωρίζω τι εχω κανει σε dht,αν δεν εχω κανει κατι το κόβω
 

IoannisKo

New Member
Παιδια το Κeratene shampoo κανει καθολου δουλεια?
Μεταξυ Revivogen shampoo και Keratene shampoo ποιο να προτιμησω?
Δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει τιποτε αλλο, παρα μονο το dercos της Vichy.
Το Keratene εχει οντως τοσα πολλα μεταφορικα για Ελλαδα (22 ευρω)?
 

IoannisKo

New Member
Kapa και οποιος αλλος εχει αγορασει απο Keratene: Μιλαω κατι μερες με αυτους για να αγορασω σαμπουαν (για αρχη). Σε ενα μαιλ που εστειλα μου φανηκαν οκ σαν επαγγελματιες. Με το live chat που μιλησα μου φαινονται λιγο πιο χυμα. Το εχει προσεξει κανεις σας?
Τα σκευασματα ηταν καλα σφραγισμενα? Ή θα μας πουλησουν καμια μουφα (και χρυσοπληρωμενη φυσικα)?
Καμια προσφορα εκτος απο το 5% οταν παιρνεις 2 ιδια, δεν υπαρχει?
Καπα εχεις επικοινωνησει μαζι τους να τους πεις οτι εμφανισες sides?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
IoannisKo είπε:
Kapa και οποιος αλλος εχει αγορασει απο Keratene: Μιλαω κατι μερες με αυτους για να αγορασω σαμπουαν (για αρχη). Σε ενα μαιλ που εστειλα μου φανηκαν οκ σαν επαγγελματιες. Με το live chat που μιλησα μου φαινονται λιγο πιο χυμα. Το εχει προσεξει κανεις σας?
Τα σκευασματα ηταν καλα σφραγισμενα? Ή θα μας πουλησουν καμια μουφα (και χρυσοπληρωμενη φυσικα)?
Καμια προσφορα εκτος απο το 5% οταν παιρνεις 2 ιδια, δεν υπαρχει?
Καπα εχεις επικοινωνησει μαζι τους να τους πεις οτι εμφανισες sides?
δεν εχω επικοινωνισει μαζι τους,δεν πιστευω στα λεγομενα εταιρειων και δεν βλεπω το λογο να το κανω.
η καλυτερη τιμη που βλεπω εγω ειναι τα 3 κουτακια.
σφραγισμενα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας
σημερα εκανα εξετασεις dht 1/16 keratene.
αναμονη μεχρι την τεταρτη που θα παω για τα αποτελεσματα
 

IoannisKo

New Member
Αναγκαστηκες να το κατεβασεις στο 1/16? Ειχες πολλα sides ε?
Παντως θα μπορουσες να τους πεις οτι εμφανισες προβληματα και στειλτους και τις εξετασεις μαζι.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
IoannisKo είπε:
Αναγκαστηκες να το κατεβασεις στο 1/16? Ειχες πολλα sides ε?
Παντως θα μπορουσες να τους πεις οτι εμφανισες προβληματα και στειλτους και τις εξετασεις μαζι.

εχω πονο ακομα και με 1/16.
δεν εχω λογο να καταγηρησω την εταιρεια ουτε και να ζητησω τα ρεστα.
ξεκινησα ενα καινουριο προιον,ενηλικας ειμαι....
τι καθε σωμα διαφορετικο....
αλλοι εχουν dht 3
αλλοι εχουν dht 0,75
το θεμα ειναι τι εχω κανει με 1/16 keratene
η κατι αξιολογο σε πτωση και βλεπω το ενδεχομενο 1/32 η το σταματαω
 

weznem

Well-Known Member
α ρε καπα γαμωτο σε ταραζουν τα μπλοκερ,..κριμα .. οταν παιρνουμε μπλοκερ συρικνωνεται ο προστατης??το ρωταω μηπως οφειλεται εκει ο πονος στα π@π@ρια σου φιλε.. :(
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
weznem είπε:
α ρε καπα γαμωτο σε ταραζουν τα μπλοκερ,..κριμα .. οταν παιρνουμε μπλοκερ συρικνωνεται ο προστατης??το ρωταω μηπως οφειλεται εκει ο πονος στα π@π@ρια σου φιλε.. :(

με το 1/32 προπεσια συρικνωθηκε ο προστατης και υπηρχε μεγαλη διαφορα στην ουρηση,τωρα θα μου πεις γιατι σε μεγαλυτερες ποσοτητες δεν εγινε το ιδιο?
επειδη ηταν αρκετα χρονια πριν και δεν ειχε ξεκινησει η υπερπλασια.
καμια φορα οταν κατι γινεται σταδιακα δεν καταλαβαινεις την διαφορα.
με το keratene δεν εχω διαφορα στον προστατη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
τουλαχιστον εχει πιο λίγες παρενεργειες σιγουρα.. τωρα για αποτελεσματα δυστυχως θελει κανα χρονο χρηση γι αν ξερουμε αν μπορει να πει κανεις με βεβαιοτητα παρε κερατιν αντι για φινα (ως προς τα αποτελεσματα το λεω!! )
 

petrospap

Active Member
ναι αλλα και λιγοτερο δραστικο απτην φινα να ειναι παλι συμφερει καποιον που δεν ηθελε να παρει φινα λογω παρενεργειων...καλυτερο απτο τιποτα..και γω σκεφτομαι να το αρχισω σε κανα μηνα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Να αναφέρω ανεξαρτήτως αποτελέσματος εξετάσεων έχω κόψει οριστικά το keratene.
Η τελευταία μέρα που πήρα ηταν η μέρα των εξετάσεων.
Κάποιοι οργανισμοί δεν δέχονται τα αντιανδρογονα με τίποτα και εγω ειμαι ένας απο αυτούς.
Ακόμα και αυτήν την στιγμή το σώμα παλεύει μεταξύ γυναικομαστιας και μη.
Οι πόνοι στους ορχεις φεύγουν σιγα σιγα αλλα ακόμα έχω.
 

Helpless

New Member
kapa είπε:
Να αναφέρω ανεξαρτήτως αποτελέσματος εξετάσεων έχω κόψει οριστικά το keratene.
Η τελευταία μέρα που πήρα ηταν η μέρα των εξετάσεων.
Κάποιοι οργανισμοί δεν δέχονται τα αντιανδρογονα με τίποτα και εγω ειμαι ένας απο αυτούς.
Ακόμα και αυτήν την στιγμή το σώμα παλεύει μεταξύ γυναικομαστιας και μη.
Οι πόνοι στους ορχεις φεύγουν σιγα σιγα αλλα ακόμα έχω.

Κριμα :/ ελπιζω να βρεις κατι αλλο που θα δουλεψει για σενα..

Να ρωτησω κατι, τι εξετασεις ακριβως πρεπει να κανουμε αν θελουμε να ξεκινησουμε και απο που βλεπουμε ποια ειναι η καλυτερη ημερησια δοσολογια για μας?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Helpless είπε:
Κριμα :/ ελπιζω να βρεις κατι αλλο που θα δουλεψει για σενα..

Να ρωτησω κατι, τι εξετασεις ακριβως πρεπει να κανουμε αν θελουμε να ξεκινησουμε και απο που βλεπουμε ποια ειναι η καλυτερη ημερησια δοσολογια για μας?

Η ημερήσια δοσολογεια για εσάς ειναι μια καψουλα την ημέρα.
Θα μειώσει την dht κατα 50%.
Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι εχει τρελές παρενέργειες,εγω έχω αλλεργία στα αντιανδρογονα
Επίσης ειναι αξιοσημείωτο το ότι τους δυο μήνες σχεδόν που το χρησιμοποιούσα δεν νερωσε καθόλου το σπερμα και δεν άλλαξε η λιμπιντο
 

Helpless

New Member
kapa είπε:
Helpless είπε:
Κριμα :/ ελπιζω να βρεις κατι αλλο που θα δουλεψει για σενα..

Να ρωτησω κατι, τι εξετασεις ακριβως πρεπει να κανουμε αν θελουμε να ξεκινησουμε και απο που βλεπουμε ποια ειναι η καλυτερη ημερησια δοσολογια για μας?

Η ημερήσια δοσολογεια για εσάς ειναι μια καψουλα την ημέρα.
Θα μειώσει την dht κατα 50%.
Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι εχει τρελές παρενέργειες,εγω έχω αλλεργία στα αντιανδρογονα
Επίσης ειναι αξιοσημείωτο το ότι τους δυο μήνες σχεδόν που το χρησιμοποιούσα δεν νερωσε καθόλου το σπερμα και δεν άλλαξε η λιμπιντο


Ok τι εξετασεις ακριβως ομως πρεπει να κανουμε πιο πριν ωστε να τσεκαρουμε κατα ποσο θα δουλεψει σε μας? Επισης πιστευεις οτι θα ναι καθολου αποτελεσματικο στου κροταφους?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Helpless είπε:
Ok τι εξετασεις ακριβως ομως πρεπει να κανουμε πιο πριν ωστε να τσεκαρουμε κατα ποσο θα δουλεψει σε μας? Επισης πιστευεις οτι θα ναι καθολου αποτελεσματικο στου κροταφους?
dht μονο πριν την εναρξη και κατα την διαρκεια.
οι κροταφοι ειναι δυσκολο σημειο και δεν φτανει μονο ενα oral blocker
 

weznem

Well-Known Member
Helpless είπε:
Επισης πιστευεις οτι θα ναι καθολου αποτελεσματικο στου κροταφους?

να σε βοηθησω να καταλαβεις κατι,για να καταλβεις γιατι δεν φθανει οπως λεει ο καππα..
αν υποθεσουμε οτι μπορουσες να εξαλειψεις εντελως την dht παλι θα εχανες εδαφος στα μαλλια πιο αργα μεν, υπαρκτη η υποχωρησε δε...
ο λογος ειναι η τεστοστερονη.. μπορει η δυτ να ειναι το πιο δυνατο παραγωγο της και γι αυτο να επηρεαζει πιο γρηγορα και αμεσα τα μαλλια μας αλλα και η τεστοστερονη ανδρογοννο ειναι,μονο αν δεν ειχες καθολου τεστο..δεν θα χες προβλημα αλλα τοτε θα χες οιστρογονα και θα σουν γυναικα... :blush:
γι αυτο επειδη οι κροταφοι ειναι το πρωτο σημειο που επηρεαζουν τα ανδρογοννα εχοντας πεισσοτερους υποδοχεις εκει... και η τεστοστερονη φθανει για να σου ριχνει τα μαλλακια..οποτε θελει και κατι πολυ καλο σε επανεκφυση ωστε να κερδιζει αυτην την φυσικη ροη του οργανισμου μας.. O0
 

Helpless

New Member
weznem είπε:
Helpless είπε:
Επισης πιστευεις οτι θα ναι καθολου αποτελεσματικο στου κροταφους?

να σε βοηθησω να καταλαβεις κατι,για να καταλβεις γιατι δεν φθανει οπως λεει ο καππα..
αν υποθεσουμε οτι μπορουσες να εξαλειψεις εντελως την dht παλι θα εχανες εδαφος στα μαλλια πιο αργα μεν, υπαρκτη η υποχωρησε δε...
ο λογος ειναι η τεστοστερονη.. μπορει η δυτ να ειναι το πιο δυνατο παραγωγο της και γι αυτο να επηρεαζει πιο γρηγορα και αμεσα τα μαλλια μας αλλα και η τεστοστερονη ανδρογοννο ειναι,μονο αν δεν ειχες καθολου τεστο..δεν θα χες προβλημα αλλα τοτε θα χες οιστρογονα και θα σουν γυναικα... :blush:
γι αυτο επειδη οι κροταφοι ειναι το πρωτο σημειο που επηρεαζουν τα ανδρογοννα εχοντας πεισσοτερους υποδοχεις εκει... και η τεστοστερονη φθανει για να σου ριχνει τα μαλλακια..οποτε θελει και κατι πολυ καλο σε επανεκφυση ωστε να κερδιζει αυτην την φυσικη ροη του οργανισμου μας.. O0
 
Μπλουζα