Keratene alphactive - DHT blocker

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ρίξε στο μαλλί φαρμάκι :8m: Που θα πάει θα τη βρείς την σωστή δόση που δεν θα σε πειράζει..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Chs είπε:
Ρίξε στο μαλλί φαρμάκι :8m: Που θα πάει θα τη βρείς την σωστή δόση που δεν θα σε πειράζει..

Θα την βρω που θα παει σήμερα έφτασαν και οι άδειες καψουλες που κοιτουσα.
Ειναι πολυ μεγάλες σε μέγεθος και πολυ ευχρηστες ανοίγουν εύκολα.
Αν σταματήσω να γράφω σημαίνει οτι μου έκατσε στον λαιμό και πνηγικα
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Θα ανέβω Θεσσαλία να σε ξεβουλώσω με το τουμποφλό αμα χρειαστεί, μη φοβάσαι τίποτα δώστου να καταλάβει :fighting:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Τσουζει και λίγο το αριστερό στήθος εδω και 3-4 μέρες αλλα κανω τα στραβά ματια
 

kapa

Μέλος του προσωπικού

Chs

Μέλος του προσωπικού
Όπως δήποτε μην το συζητάς καθόλου... Θέλω να πιστευω στο 1/8 δεν θα έχεις θέμα.

Και εγώ σήμερα το μεσημέρι είχα ένα πολύ μικρό σφύξιματάκι στους όρχεις για κανα μισάωρο, αυτό με το κόψιμο του proscar με έχει πεθάνει.. αλλά βρήκα λύση από εδώ και πέρα με τα ανταλλακτικά για τα παλιά ξυραφάκια τα κλασσικά stainless κόβουν καλύτερα και με ακρίβεια.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Chs είπε:
Όπως δήποτε μην το συζητάς καθόλου... Θέλω να πιστευω στο 1/8 δεν θα έχεις θέμα.

Και εγώ σήμερα το μεσημέρι είχα ένα πολύ μικρό σφύξιματάκι στους όρχεις για κανα μισάωρο, αυτό με το κόψιμο του proscar με έχει πεθάνει.. αλλά βρήκα λύση από εδώ και πέρα με τα ανταλλακτικά για τα παλιά ξυραφάκια τα κλασσικά stainless κόβουν καλύτερα και με ακρίβεια.

με αυτο τεμαχιζα το προσκαρ και το πρεπεσια σε 32 κομματια.μαλιστα ειχα γινει τοσο ξεφτερι που το τελευταιο προπεσια δεν το θρυμματισα καθολου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
badday είπε:
να δοκιμασω τα keratene η αστο καλυτερα;

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-6936-post-91101.html#pid91101
το keratene απο οτι φαινεται στις εξετασεις μου δεν επηρεαζει ελευθερη και ολικη τεστο.
ριχνει προλακτινη και dht,η φινα ανεβαζει ολικη τεστο ριχνει dht
δεν ξερω:angel:
η αποφαση δικη σας,εδω εχουμε να κανουμε με ορμονες
εγω αυτο που βλεπω σαν χρηστης στην πραξη ειναι οτι δεν εχει αραιωσει το σπερμα και δεν εχει αλαξει η λιμπιντο
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Γειά σου φίλε badday.
Κάνε ότι εξετάσεις έιναι να κάνεις να σιγουρευτείς και μετά βλέπεις αν είναι να του κάνεις μια δοκιμή. Ένα να ξέρεις, αν πάρεις blocker να έχεις θετική ψυχολογία για αυτό αλλά και γενικά, αν το πάρεις και ψυχολογικά δεν είσαι οκ, και αν το φοβάσαι άστο καλύτερα μην το πάρεις καθόλου.

Πρώτα σιγουρέψου με τις εξετάσεις ότι όλα είναι οκ και μετά προχωράς στην απόφαση ;)


kapa είπε:
το keratene απο οτι φαινεται στις εξετασεις μου δεν επηρεαζει ελευθερη και ολικη τεστο.
ριχνει προλακτινη και dht,η φινα ανεβαζει ολικη τεστο ριχνει dht
δεν ξερω:angel:
η αποφαση δικη σας,εδω εχουμε να κανουμε με ορμονες
εγω αυτο που βλεπω σαν χρηστης στην πραξη ειναι οτι δεν εχει αραιωσει το σπερμα και δεν εχει αλαξει η λιμπιντο

Ναι ε κάπα? :chinscratch

Πολύ ενδιαφέρον το θέμα...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Chs είπε:
kapa είπε:
το keratene απο οτι φαινεται στις εξετασεις μου δεν επηρεαζει ελευθερη και ολικη τεστο.
ριχνει προλακτινη και dht,η φινα ανεβαζει ολικη τεστο ριχνει dht
δεν ξερω:angel:
η αποφαση δικη σας,εδω εχουμε να κανουμε με ορμονες
εγω αυτο που βλεπω σαν χρηστης στην πραξη ειναι οτι δεν εχει αραιωσει το σπερμα και δεν εχει αλαξει η λιμπιντο

Ναι ε κάπα? :chinscratch

Πολύ ενδιαφέρον το θέμα...

φαινεται να ειναι μια φιναστεριδη με μικρο διαφορες
 

weznem

Well-Known Member
kapα πιστευεις οτι μειωνει την δυτ στο 40% δηλαδη?? αρα με δυο την μερα μπακαλιστικα 80% θα εφθανε την φινα σωστα??μεγαλη γκαφα με τις εξετασεις σου θα ειχαμε ενα δειγμα τωρα..
 
Μπλουζα