Keratene alphactive - DHT blocker

Chs

Μέλος του προσωπικού
του του του του του τουρουρου... I know you want me.. :banana: (μπλουμ) :banana: you know i want ya :banana: (μπλουμ) :banana: I know you want meeeee.. you know i want ya.. :banana: :banana:

Αν παω με τα χαρατακια σε καθε φαρμακο και το Depon να διαβασω θα παθω συμφορα.. Οποιος ερθει και μου πει εβγαλα βυζια απο μινοξιδιλη του κανω δωρο την επεμβαση πλαστικου χειρουργου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panoslydios

New Member
Oσον αφορα τις κλινικες ερευνες,παντα να θυμαστε οτι
τα πανεπιστημια σε ''αναπτυγμενες'' χωρες χρηματοδοτουνται τις περισσοτερες φορες απο τις φαρμακοβιομηχανιες.

Ετσι πχ μια ερευνα για τη φιναστεριδη μπορει να χρηματοδοτηθει απο την εταιρεια της
propecia.
Μαλιστα ,η συγκριση στα αποτελεσματα γινεται μεσω συγκρισης αλλων ουσιων που σε καποιους χρηστες εχουν παρενεργειες.
 

jeronymous

New Member
για το κερατενε υπαρχουν ερευνες και εδειξαν οτι δουλευει αλλα αυτο οπως λεει ο φιλος απο πανω δε πρεπει να μας λεει κατι καθοτι πολλες φορες χρηματοδοτουνται απο τις φαρμακοβιομηχανιες και συμφωνω απολυτα.
 

jimys

Member
σκεφτομαι να ξεκινησω κι εγω keratene αλλα με βλεπω να αργω καθως τωρα θα βγαλω paypal και μετα θα παραγγειλω (στην Ελλαδα δεν υπάρχει μεχρι τωρα ετσι; ) επισης kapa πως πηρες 1/8 καψουλας(ηλιθια ερωτηση αλλα την ανοιξες; ) ; ρωταω γιατι εχω ενα θεματακι με τη καταπωση ενω παραλληλα σκεφτομαι να ξεκινησω με μικρες ποσοτητες.(αν και με διαβεβαιωσε ο jero (να ναι καλα) οτι οι καψουλες δεν ειναι πολυ μεγαλες .
 

gianniskritikos2

Active Member
αγορασε απο το e bay θηκες καψουλες αδιες ανοιξε τις καψουλες χωρισε την σκονη που εχει μεσα και την εβαλε σε κενουριες καψουλες
 

jimys

Member
gianniskritikos2 είπε:
αγορασε απο το e bay θηκες καψουλες αδιες ανοιξε τις καψουλες χωρισε την σκονη που εχει μεσα και την εβαλε σε κενουριες καψουλες

πολυ διαδικασια ετσι ρε γμτ, θα τις καταπιω οπως ειναι :-/ ευχαριστω για την απαντηση παρολαυτα :)
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
αχ βρε Τζιμη.. Keratene το λέει και το όνομα.. Κερατιάτικα λεφτά είναι η δουλειά..

Anyway για να δείξει τι και πως θέλει μήνες η χρόνο, είναι oral blocker.
 

jeronymous

New Member
εγω ευτυχως εχω να πω μονο τα καλυτερα.
απο μαλλι αλλο τιποτα δε πεφτει τριχα(χωρις υπερβολες πολυ σπανια βλεπω κανα δυο τριχες στο μπανιο).
ειμαι στο 5 μηνα, κανενα προβλημα σεξουαλικο και τα μαλλακια μου στη θεση τους ακλονητα και απροβληματιστα.
φυσικα και συνεχιζω.
 

jimys

Member
Chs είπε:
αχ βρε Τζιμη.. Keratene το λέει και το όνομα.. Κερατιάτικα λεφτά είναι η δουλειά..

Anyway για να δείξει τι και πως θέλει μήνες η χρόνο, είναι oral blocker.

ειχα ρωτησει και παλιοτερα το jeronymous που ηταν τοτε στο 3ο 4ο μηνα και μου ειχε πει πως εβλεπε διαφορα. Η αληθεια ειναι οτι οταν πρωτοδιαβαζα αυτο το θεμα βαθια μεσα μου σκεφτομουν " αααααλλο ενα ματζουνιιι"

jeronymous είπε:
εγω ευτυχως εχω να πω μονο τα καλυτερα.
απο μαλλι αλλο τιποτα δε πεφτει τριχα(χωρις υπερβολες πολυ σπανια βλεπω κανα δυο τριχες στο μπανιο).
ειμαι στο 5 μηνα, κανενα προβλημα σεξουαλικο και τα μαλλακια μου στη θεση τους ακλονητα και απροβληματιστα.
φυσικα και συνεχιζω.

με τι το συνδυαζεις σαν θεραπεια;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Μακάρι παιδιά μακάρι.. πολύ το θέλω να είναι κάτι καλό και να αποδίδει και να μην είναι όπως λένε πεταμένα λεφτά.
 

jimys

Member
Chs είπε:
Μακάρι παιδιά μακάρι.. πολύ το θέλω να είναι κάτι καλό και να αποδίδει και να μην είναι όπως λένε πεταμένα λεφτά.

πραγματικα μακαρι, εγω προσωπικα αν δεν δω ασπρη μερα με ρεβιβο η κρινατζεν θα το δοκιμασω..

το αξιοσημειωτο ειναι οτι ακομα και ο καπα ο οποιος ειχε παρενεργειες απο fungoral αργησε να δει sides ,, νομιζω ειδε μετα το πρωτο 20 ημερο.. και οχι στυσης η σπερματος..
 

weznem

Well-Known Member
νεες τριχες οχι ετσι?ρωταω διοτι θελω ναδω καταλαβω τις διαφορες απο φινα αν και ειναι πολυ νωρις..
 

jimys

Member
weznem είπε:
νεες τριχες οχι ετσι?ρωταω διοτι θελω ναδω καταλαβω τις διαφορες απο φινα αν και ειναι πολυ νωρις..

ας κρατησει τις υπαρχοντες και δεν πειραζει χαλαλι! :p απο το εξωτερικο τι ενημερωση εχουμε; το παρακολουθει καποιος;
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Εδώ είναι κάποιες πηγές που το παρακολουθώ, αλλά ακόμη δεν υπάρχει κάποια ξεκάθαρη εικόνα.

http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=11049

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=102814&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

http://www.hairlossfight.com/forums/viewtopic.php?t=2831

http://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=3278&forum_id=6
 

prowler3

Member
Παιδιά έχουμε κανένα νεότερο απο το μέτωπο;;
Φίλε jeronymous πως είσαι απο τριχόπτωση/sides??
Το δοκιμάζει κανένας άλλος;
 

jimys

Member
prowler3 είπε:
Παιδιά έχουμε κανένα νεότερο απο το μέτωπο;;
Φίλε jeronymous πως είσαι απο τριχόπτωση/sides??
Το δοκιμάζει κανένας άλλος;

δες λιγο πιο πανω που εχει καποια site απο εξωτερικο να δεις τι παιζει , ο jero μεχρι πριν καποιες βδομαδες δεν ειχε sides και η τριχοπτωση του ειχε σταματησει,... αισιοδοξα μνματα αλλα δες και στα παραπανω σαιτ που το χρησιμοποιουν περισσοτεροι..
 
Μπλουζα