Johnysblue,dr jose Lorenzo,fue,2601 grafts,25/6/22

johnysblue

Active Member
Όντως έχουν μείνει johny,.ότι μένει κέρδος είναι στην φάση που βρισκόμαστε, εντωμεταξυ έχει μακρύνει αρκετά το μαλλί σου, εμένα 40 μέρες και με το ζόρι έχει πάει 1.5 σε όλο το κεφάλι , @CVIAL να ανησυχώ ?
Σημερινές είναι οι φωτό Τάσο,35 μέρες νομίζω νορμάλ είμαι σε μηκος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όντως έχουν μείνει johny,.ότι μένει κέρδος είναι στην φάση που βρισκόμαστε, εντωμεταξυ έχει μακρύνει αρκετά το μαλλί σου, εμένα 40 μέρες και με το ζόρι έχει πάει 1.5 σε όλο το κεφάλι , @CVIAL να ανησυχώ ?

Τα νιάτα φίλε, εκεί είναι η διαφορά.
 

dlazaros

Well-Known Member
Παίζει ρόλο η ηλικία στον ρυθμό με τον οποίο μεγαλώνει το μαλλί;
Με την μινόξ μακραίναν τα μαλλιά μου με διπλάσια ταχύτητα ενω με την φίνα μακραίνουν σχεδόν στο 70% της κανονικής των "νιάτων" σαν την αφεντιά σου... :p
 

johnysblue

Active Member
Καλησπέρα μάγκες μου..έγινε update 3ου μήνα στην 1η σελιδα.. επίσης θέλω να κάνω και μια ερώτηση..οι θύλακες ότι είναι να βγουν,βγαίνουν μέχρι τον 3ο μήνα?
 

Georgie

Well-Known Member
Καλησπέρα μάγκες μου..έγινε update 3ου μήνα στην 1η σελιδα.. επίσης θέλω να κάνω και μια ερώτηση..οι θύλακες ότι είναι να βγουν,βγαίνουν μέχρι τον 3ο μήνα?
Έλα μια χαρά πάει , φαίνεται ότι κράτησες μοσχεύματα
Σε ένα μήνα θα είσαι τούμπανο
Γρήγορη φυτρωση επιασες
 

tasos33

Well-Known Member
Καλησπέρα μάγκες μου..έγινε update 3ου μήνα στην 1η σελιδα.. επίσης θέλω να κάνω και μια ερώτηση..οι θύλακες ότι είναι να βγουν,βγαίνουν μέχρι τον 3ο μήνα?
Και τον τέταρτο και τον πέμπτο και τον έκτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εκεί θες κανά 2 μήνο τουλάχιστον για να δεις διαφορά γιατί λογικά εκεί μπήκαν μόνο πολύτριχα. Πόσα μπήκαν εκεί?
 

JimKan1

Well-Known Member
Καλά φαίνεται πως βγήκε αλλα το φλας κρύβει πολλές ατέλειες, αν μπορείς στην επόμενη ενημερωση ανεβασε σε εξωτερικό χωρο.
 

johnysblue

Active Member
Καλά φαίνεται πως βγήκε αλλα το φλας κρύβει πολλές ατέλειες, αν μπορείς στην επόμενη ενημερωση ανεβασε σε εξωτερικό χωρο.
Αδερφέ πίστεψε με έκανα ότι καλύτερο μπορούσα μέσα σε κλειστό χώρο..δεν έχω σκοπό να κρύψω τπτ..αν μπορούσα να κατεβάσω τον ήλιο πάνω από κεφάλι μου θα το έκανα..καταλαβαίνεις πως το λέω..θα τραβήξω και σε εξωτερικό χώρο τις επόμενες μερες
 
Μπλουζα