Johnysblue,dr jose Lorenzo,fue,2601 grafts,25/6/22

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Φαντάζομαι εσύ να είσαι σε καλύτερη μοίρα.
Τώρα άρχισαν τα 12 ώρα δουλειάς, βέβαια κανα 2ωρο το σπαταλώ στις τουρίστριες, καταλαβαίνεις, πληροφορίες για το τι μπορούν να δουν και να απολαύσουν σε τούτο τον φιλόξενο τόπο.
 

oreo

Well-Known Member
Όπως αντιλαμβάνεσαι οι επιφάνειες με τόσο μαλλί δεν έχουν νόημα. Νόημα έχει μόνο η απεικόνιση πυκνότητας με μικροσκόπιο στους κροτάφους. Έχω την φώτο και θα την ποστάρω (την έχει και ο Γιάννης).
79 frontal, 38 crown.
one step το παλικάρι ?
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε τον ατιμο..18 ώρες την ημέρα ,3 χειρουργεία κάθε μέρα...μια ώρα πήγαινε έλα σπίτι δουλειά ,δουλειά σπίτι και ένα ντουζακι,4-5 ώρες να κοιμηθεί του μένουν..αλλά και αυτά τα 3 χειρουργεία την ημέρα..απίστευτο ε?
Θέλω να μας ανεβάσει τα 60 το λιγότερο ,αν δουλεύει 5 μέρες,περιστατικά του μήνα Ιουνίου να τα δούμε,γτ ομολογώ ότι με βασάνισαν οι αμφιβολίες ........
Και ακόμα καλύτερα ,τα 360 περιστατικά μέχρι σήμερα από αρχές του 2022..με φωτό τις ημερομηνίες βέβαια που να το αποδεικνύουν..γτ αλλιώς θα τον πω και ψεφτρακο...:rolleyes:
Φίλε Cvial όπως το έθεσες, θυμήθηκα και τον αγαπητό κ.Κωνσταντίνο μας που δουλεύει 18 ώρες την μέρα και έχει και το Σαββατοκύριακο συγγραφή και στενοχωρήθηκα :(
 

Gianney

Well-Known Member
Ρώτα τον ιατρό,τι κάνει αυτός με τόση κούραση από την δουλειά και δεν λυγαει ,για να γίνεις και εσύ αλύγιστος...:cool::oops:
Όμως αν μεταφράσεις πχ 3 μεταμοσχεύσεις την μέρα επί 5000 min κάνε υπολογισμούς να δέις πόσο κασέρι πέφτει ....!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τα εκτός θέματα θα διαγραφούν..θα πει ο cvial τώρα.χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

dlazaros

Well-Known Member
Μου αρέσει, και η χερλαιν μου αρέσει και ο σχεδιασμός μου αρεσει. Οχι σε λευκό χαρτί αλλά με το πως φαντάζομαι οτι θα κάνεις τα μαλλιά σου όταν θα μεγαλώσουν όλα και φτάσουν το μήκος που είχες πρίν την επέμβαση. Η χερλαιν με την "σαν" μύτη στο κέντρο οπως ενα widows peak θα λειτουργήσει πολύ καλά με το χτένισμα που έκανες πρίν το οποίο είναι σαν μακρύ με χωρίστρα στην μια μεριά. Καλή υπομονή φίλε.
 

tasos33

Well-Known Member
Ναι κάποια έχουν μείνει προς το παρόν
Όντως έχουν μείνει johny,.ότι μένει κέρδος είναι στην φάση που βρισκόμαστε, εντωμεταξυ έχει μακρύνει αρκετά το μαλλί σου, εμένα 40 μέρες και με το ζόρι έχει πάει 1.5 σε όλο το κεφάλι , @CVIAL να ανησυχώ ?
 

johnysblue

Active Member
Μου αρέσει, και η χερλαιν μου αρέσει και ο σχεδιασμός μου αρεσει. Οχι σε λευκό χαρτί αλλά με το πως φαντάζομαι οτι θα κάνεις τα μαλλιά σου όταν θα μεγαλώσουν όλα και φτάσουν το μήκος που είχες πρίν την επέμβαση. Η χερλαιν με την "σαν" μύτη στο κέντρο οπως ενα widows peak θα λειτουργήσει πολύ καλά με το χτένισμα που έκανες πρίν το οποίο είναι σαν μακρύ με χωρίστρα στην μια μεριά. Καλή υπομονή φίλε.
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ.. αναμένουμε
 
Μπλουζα