James - Hair System 24/8

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Γεια σου ρε James! Έγινες μαλλιάς!

Είναι όντως παρεξηγημένο το θέμα και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Πάνω από όλα μετράει το πως νιώθεις εσύ, αν νιώθεις καλά στα μέζεα σου τι λένε ή πιθανώς σκέφτονται οι άλλοι.

Δηλαδή το makeup που σε κάνει «άλλον» άνθρωπο ή οι πλαστικές δεν είναι και είναι το hair system? Το ίδιο πράγμα είναι……

Εγώ δεν θα το έκανα ξεκάθαρα λόγω effort, εδώ ουτε μινοξιδιλη δεν βάζω γιατί το θεωρώ δέσμευση. Αλλά όποιος αντέχει την δέσμευση (και το κόστος από ότι έχω καταλάβει) γιατί να μην το κάνει;

ΥΓ: συνέχισε τις θεραπείες σου ώστε να είσαι έτοιμος για ΜΜ όταν και αν το βαρεθείς.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γεια σου ρε James! Έγινες μαλλιάς!

Είναι όντως παρεξηγημένο το θέμα και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Πάνω από όλα μετράει το πως νιώθεις εσύ, αν νιώθεις καλά στα μέζεα σου τι λένε ή πιθανώς σκέφτονται οι άλλοι.

Δηλαδή το makeup που σε κάνει «άλλον» άνθρωπο ή οι πλαστικές δεν είναι και είναι το hair system? Το ίδιο πράγμα είναι……

Εγώ δεν θα το έκανα ξεκάθαρα λόγω effort, εδώ ουτε μινοξιδιλη δεν βάζω γιατί το θεωρώ δέσμευση. Αλλά όποιος αντέχει την δέσμευση (και το κόστος από ότι έχω καταλάβει) γιατί να μην το κάνει;

ΥΓ: συνέχισε τις θεραπείες σου ώστε να είσαι έτοιμος για ΜΜ όταν και αν το βαρεθείς.
Έλα γαύραρε μουυ ! Να σαι καλά για όλα ! Τα περιέγραψες όπως είναι. Αδίκως παρεξηγημένο αυτό το πράγμα. 1,5 μηνα που φοράω σε 2 ανθρώπους έχω κάνει reveal ότι είναι σύστημα το μαλλί μου και μείνανε λακεςμα. Εκτός από το ότι δεν το περίμεναν λόγω φυσικότητας μετέπειτα με ενθαρρύναν γι αυτό που κάνω και δεν ασχολήθηκαν καν περαιτέρω. Το άλλο θέμα έχει να κάνει ξεκάθαρα με το πως θα το πάρεις εσύ και πως θα το βγάλεις προς τα έξω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φρεσκοκουρεμενος ποσταρω φώτο κάτω από έντονο φως μέσα στο μπαρμπερικο. Θα σας ποσταρω και εντός ΣΚ το blending απο πίσω.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221013_204824_com.whatsapp_edit_1199391738561775.jpg
    Screenshot_20221013_204824_com.whatsapp_edit_1199391738561775.jpg
    318.3 KB · Προβολές: 220

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aνετα θα έβαζα σύστημα μα μερικές φορές λέω καλύτερα να ήμουν
Φρεσκοκουρεμενος ποσταρω φώτο κάτω από έντονο φως μέσα στο μπαρμπερικο. Θα σας ποσταρω και εντός ΣΚ το blending απο πίσω.
Κάνα χτένισμα με wet style θα μας κάνεις? Ώρες ώρες θα ήθελα και εγώ ένα σύστημα καλύτερα αλλά να ήταν και οικονομικά.
 

Georgie

Well-Known Member
Η αλήθεια είναι ότι έχουν εξελιχθεί σε ποιότητα
Αλλά και πάλι δεν είναι για όλους .
Μέχρι NW6 υποστηρίζεται, καλύτερα βέβαια NW5 να μην έχουν κατέβει οι γέφυρες πολύ.
Σε φαλακρό, φαλακρό κάνουν μπαμ όμως .

Blending και styling και κανείς δε καταλαβαίνει τίποτα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Quarantine

Active Member
Θες κατι πιο νεανικό μου φαίνεται ή η φώτο αδικεί το style
Άκυρο αλλά έχει κανείς άποψη για biofibre 4.0 ?Το είδα σε φωτογραφίες και δεν φαίνεται και τόσο ρεαλιστικό,ίσως αν το κάνεις στα πίσω σημεία πχ μπιφτέκι,να μην φαίνεται τόσο fake.
 

Συνημμένα

  • biofibre.jpg
    biofibre.jpg
    107.4 KB · Προβολές: 171
  • CHI-SIAMO.jpeg
    CHI-SIAMO.jpeg
    186.6 KB · Προβολές: 169

Georgie

Well-Known Member
Άκυρο αλλά έχει κανείς άποψη για biofibre 4.0 ?Το είδα σε φωτογραφίες και δεν φαίνεται και τόσο ρεαλιστικό,ίσως αν το κάνεις στα πίσω σημεία πχ μπιφτέκι,να μην φαίνεται τόσο fake.
Έχουν αναφερθεί σε αυτό ως άκρως επικίνδυνο.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Aνετα θα έβαζα σύστημα μα μερικές φορές λέω καλύτερα να ήμουν

Κάνα χτένισμα με wet style θα μας κάνεις? Ώρες ώρες θα ήθελα και εγώ ένα σύστημα καλύτερα αλλά να ήταν και οικονομικά.
Ορίστε Τζον.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221014_143319_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221014_143319_com.android.gallery3d.jpg
    864.3 KB · Προβολές: 183

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Συνημμένα

  • Screenshot_20221014_175901_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221014_175901_com.android.gallery3d.jpg
    1 MB · Προβολές: 174
Μπλουζα