HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Το χει κανει το θαύμα του ο Μάρας,θα έχει πολύ δυνατό αποτέλεσμα ο φίλος εδώ .θα είναι μεγάλη η αλλαγή του.. καλή συνέχεια φίλος.!
Μακάρι φιλε μου, εγώ τον Mara τον είπα στην πλακα ότι αν δεν έχω καλή φυτρώσει του χρόνου έρχομαι με ΒΌΜΒΑ θα σας τινάξω στον αέρα, πολύ καλός ο Μάρας σαν άνθρωπος :) :) :) :)
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε μου σου εύχομαι καλή επιτυχία.
Τώρα θα βλέπεις τα ωραία.

Πολύ δυνατός ο γιατρός και αποδεδειγμένα μπορείς να περιμένεις το σίγουρο αποτέλεσμα.
Το θέμα όμως είναι τι περιμένεις και τι προσδοκάς.
Θυμίζω ότι είσαι σχεδόν ίδιο case με το άλλο περιστατικό της κ Βρυωνίδου(ίδια έκταση,ίδια g)και αν υποθέσουμε ότι τα χαρακτηριστικά τα τεχνικά που δεν τα ξέρουμε δεν θα είναι ίδια και σίγουρα θα διαφοροποιήσουν το αποτέλεσμα,(για τη φύτρωση του άλλου περιστατικού έχω κάποιες αμφιβολίες) οι αλλαγές δεν θα είναι θεαματικές.

Κάνω ένα compare απλά χωρις να θέλω να σου δημιουργήσω κάποιο άγχος για το οτιδήποτε,απλά να γνωρίζεις τι θα πάρεις.

Καλή αναμονή.
 

manly_Man

Well-Known Member
Φίλε μου σου εύχομαι καλή επιτυχία.
Τώρα θα βλέπεις τα ωραία.

Πολύ δυνατός ο γιατρός και αποδεδειγμένα μπορείς να περιμένεις το σίγουρο αποτέλεσμα.
Το θέμα όμως είναι τι περιμένεις και τι προσδοκάς.
Θυμίζω ότι είσαι σχεδόν ίδιο case με το άλλο περιστατικό της κ Βρυωνίδου(ίδια έκταση,ίδια g)και αν υποθέσουμε ότι τα χαρακτηριστικά τα τεχνικά που δεν τα ξέρουμε δεν θα είναι ίδια και σίγουρα θα διαφοροποιήσουν το αποτέλεσμα,(για τη φύτρωση του άλλου περιστατικού έχω κάποιες αμφιβολίες) οι αλλαγές δεν θα είναι θεαματικές.

Κάνω ένα compare απλά χωρις να θέλω να σου δημιουργήσω κάποιο άγχος για το οτιδήποτε,απλά να γνωρίζεις τι θα πάρεις.

Καλή αναμονή.
Καλά κάνεις vlafo. Είδα που ο F1ght3r δυσανασχέτησε με το αποτέλεσμα στη παρόμοια περίπτωση στην επίσημη παρουσίαση της Βρυωνίδου, που και εγώ δεν είμαι σίγουρος αν πήγε τόσο καλά η φύτρωση του. Όμως οφείλουν να αντιλαμβάνονται το προσδοκώμενο αποτέλεσμα με βάση το πρόβλημα τους και να έχουν ρεαλιστικές προσδοκίες, για να μην απογοητευτούν κιόλας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Βρε αδερφούλη τι προφίλ είναι αυτή, μη μας ρίχνεις και εσύ. Άσε μας να ελπίζουμε...
Δε σας ρίχνω καλέ μου φίλε.
Για όλους μας το λέω.
Παλεύουμε με την ΑΑ, κάνουμε ότι μπορούμε, αλλά καλό είναι να είμαστε συνειδητοποιημένοι και ρεαλιστές που θα φτάσουμε σε κάποια φάση της ζωής μας.
Τώρα εάν θα φτάσουμε τελικά σε αυτό το γεννετικά προκαθορισμένο στάδιο στο μέλλον, αυτό εξαρτάται από το δικό μας μακροπρόθεσμο στρατηγικό πλάνο.
 

Disco

Well-Known Member
Το πρόβλημα οφείλεται πιστεύω στο γεγονός ότι ανεβαίνουν συνεχώς επίσημες παρουσιάσεις με επιλεγμένα καλά cases από την κλινική, οπότε υποσυνείδητα νομίζει ο καθένας άσχετα με το πρόβλημα του ότι θα γίνει όπως στις καλές περιπτώσεις που επι το πλείστον παρουσιάζει η κλινική.
 

alex7

Well-Known Member
Τελικά δεν όλα εγγυημένα στις ΜΜ και ειδικά η φυτρωση ,όπως λανθασμένα αρκετοί νομίζαμε .Πάντα υπάρχει -αν και περιορισμένη - η περίπτωση αποτυχίας
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δε σας ρίχνω καλέ μου φίλε.
Για όλους μας το λέω.
Παλεύουμε με την ΑΑ, κάνουμε ότι μπορούμε, αλλά καλό είναι να είμαστε συνειδητοποιημένοι και ρεαλιστές που θα φτάσουμε σε κάποια φάση της ζωής μας.
Τώρα εάν θα φτάσουμε τελικά σε αυτό το γεννετικά προκαθορισμένο στάδιο στο μέλλον, αυτό εξαρτάται από το δικό μας μακροπρόθεσμο στρατηγικό πλάνο.

Αδερφέ μου σε πειράζω, δε στο έγραψα σοβαρά. Καλα κάνεις και την έχεις εννοείται.
 

manly_Man

Well-Known Member
Τελικά δεν όλα εγγυημένα στις ΜΜ και ειδικά η φυτρωση ,όπως λανθασμένα αρκετοί νομίζαμε .Πάντα υπάρχει -αν και περιορισμένη - η περίπτωση αποτυχίας
Γι'αυτό χρειάζεται να βλέπεις τυχαία ανεξάρτητα περιστατικά μελών που γίνονται live και όχι ολοκληρωμένες επίσημες παρουσιάσεις για να κρίνεις τα ποσοστά φύτρωσης που παρουσιάζει μια κλινική.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Φίλε μου σου εύχομαι καλή επιτυχία.
Τώρα θα βλέπεις τα ωραία.

Πολύ δυνατός ο γιατρός και αποδεδειγμένα μπορείς να περιμένεις το σίγουρο αποτέλεσμα.
Το θέμα όμως είναι τι περιμένεις και τι προσδοκάς.
Θυμίζω ότι είσαι σχεδόν ίδιο case με το άλλο περιστατικό της κ Βρυωνίδου(ίδια έκταση,ίδια g)και αν υποθέσουμε ότι τα χαρακτηριστικά τα τεχνικά που δεν τα ξέρουμε δεν θα είναι ίδια και σίγουρα θα διαφοροποιήσουν το αποτέλεσμα,(για τη φύτρωση του άλλου περιστατικού έχω κάποιες αμφιβολίες) οι αλλαγές δεν θα είναι θεαματικές.

Κάνω ένα compare απλά χωρις να θέλω να σου δημιουργήσω κάποιο άγχος για το οτιδήποτε,απλά να γνωρίζεις τι θα πάρεις.

Καλή αναμονή.
Ευχάριστο, Ακριβώς για αυτό έγραψα ότι θα παο για κρεμάλα αν έχω τα ίδια αποτελέσματα όπως ο φίλος από την κύπρο. Πιστεύω ότι θα παο καλύτερα, για να δούμε.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Γι'αυτό χρειάζεται να βλέπεις τυχαία ανεξάρτητα περιστατικά μελών που γίνονται live και όχι ολοκληρωμένες επίσημες παρουσιάσεις για να κρίνεις τα ποσοστά φύτρωσης που παρουσιάζει μια κλινική.
Ακριβώς έτσι είναι, το να διαλέγουν τι θα δείξουν δεν με λέει τίποτα, στα 100 κεφαλια το μηνα να δείχνουν 1-3 που πήγαν πολύ καλά δεν μου λέει τίποτα. Αυτό γίνετε από όλες τις κλινικές.
 

gerassis

Well-Known Member
Κλείνω 3 μήνες σε 2 μέρες οποτε ανεβάζω φωτογραφίες τραβηγμένες από το κινητό. Θα ήθελα την γνώμη σας για το πως τα πηγαίνω, αν τα πράγματα δείχνουν καλά ύστερα από το τρίμηνο.

Απολύτα φυσιολογικη πορεια εχεις. Εγω και στις 2μμ ειδα αποτελεσμα στον 4ο-5ο μηνα και πολύ μεγαλη αλλαγη στον 6ο. Οταν πλησιαζα στον 3ο μηνα ειχα πιο λιγες τριχες απο σενα
 
Μπλουζα