HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

F1ght3r

Well-Known Member
Απολύτα φυσιολογικη πορεια εχεις. Εγω και στις 2μμ ειδα αποτελεσμα στον 4ο-5ο μηνα και πολύ μεγαλη αλλαγη στον 6ο. Οταν πλησιαζα στον 3ο μηνα ειχα πιο λιγες τριχες απο σενα
Μακάρι να πάνε όλα καλά, δεν έχω άγχος καθόλου. Απλά θέλω να περάσουν άλλοι 3 μήνες για να δούμε τι θα δούμε :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Εγώ cs:1.6 φανατικός , clan wars, τουρνουά κ τέτοια καψίματα, απο το 2007 ανήκουν στο παρελθόν.
Εγώ ξεκίνησα με soldier of fortune πριν 20 χρονια, μετά Battlefield 2 και κόλλησα. Για εμενα δεν υπάρχει πιο ευχάριστο πράγμα από το να παίζεις παιχνίδια στον υπολογιστή σου με φιλαράκια,το πως περνάει η ώρα δεν λέγεται. Προτιμάω να παίζω παρα να κοιτάζω τηλεόραση. Το μυαλό δουλεύει με χίλια, ο χαβαλές και όλα που ακουλοθουν το gaming. Τηλεόραση και κανένα netflix μονο όταν θα ξαπλώσω.
 

oreo

Well-Known Member
Εγώ ξεκίνησα με soldier of fortune πριν 20 χρονια, μετά Battlefield 2 και κόλλησα. Για εμενα δεν υπάρχει πιο ευχάριστο πράγμα από το να παίζεις παιχνίδια στον υπολογιστή σου με φιλαράκια,το πως περνάει η ώρα δεν λέγεται. Προτιμάω να παίζω παρα να κοιτάζω τηλεόραση. Το μυαλό δουλεύει με χίλια, ο χαβαλές και όλα που ακουλοθουν το gaming. Τηλεόραση και κανένα netflix μονο όταν θα ξαπλώσω.
Φεύγεις τελείως με το gaming, για αυτό κ σταμάτησα. Είναι κόλημα τρελό, 101 κιλά είχα φτάσει τότε.
Φοβερός χαβαλές όμως κ άπειρα καντήλια. Εκκλησίες χτίστηκαν :p
 

F1ght3r

Well-Known Member
τέταρτος μηνας, μινοξιδίλη 5% τα μαλλιά μπροστά αιστάνονται σαν καρφιά.
 

Συνημμένα

  • Month 4-min.jpg
    Month 4-min.jpg
    654.1 KB · Προβολές: 250
  • month4-min.jpg
    month4-min.jpg
    641.3 KB · Προβολές: 252
  • 4th month-min.jpg
    4th month-min.jpg
    622.6 KB · Προβολές: 265
  • 4t month-min.jpg
    4t month-min.jpg
    585.5 KB · Προβολές: 245
  • prin mm.jpg
    prin mm.jpg
    545.7 KB · Προβολές: 214

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Έκανες εξαιρετική επιλογή, ήδη πάει παρα πολυ καλα, στους επόμενους 2 μήνες θα ΕΙΣΑΙ τουμπανο!
Ο Μαρας είναι world top γιατρος
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ ξεκίνησα με soldier of fortune πριν 20 χρονια, μετά Battlefield 2 και κόλλησα. Για εμενα δεν υπάρχει πιο ευχάριστο πράγμα από το να παίζεις παιχνίδια στον υπολογιστή σου με φιλαράκια,το πως περνάει η ώρα δεν λέγεται. Προτιμάω να παίζω παρα να κοιτάζω τηλεόραση. Το μυαλό δουλεύει με χίλια, ο χαβαλές και όλα που ακουλοθουν το gaming. Τηλεόραση και κανένα netflix μονο όταν θα ξαπλώσω.

Σε αυτο που λες συμφωνωδιαφωνω αδερφουλη. Σιγουρα ισχυει για τα indie παιχνιδια καθως αραζεις και το ευχαριστιέσαι αλλά πλέον καθε fps εχει γινει tryhard fiesta με χαρακτηριστικό παράδειγμα το Call of Duty. Εχουν βαλει τοσο στρικτ SBMM που δεν παιζεις πλεον, διαγωνίζεσαι. Ακομα ενας λογος που χάνουμε μαλλια, καραφλιαζουμε απο τα νευρα μας. Ειδικα εμεις οι oldschoolαδες τουφες ολοκληρες χανουμε μετα απο καθε ματς.
Υ.Γ. ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΚΑΝ ΓΙΑ WARZONE. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Σε αυτο που λες συμφωνωδιαφωνω αδερφουλη. Σιγουρα ισχυει για τα indie παιχνιδια καθως αραζεις και το ευχαριστιέσαι αλλά πλέον καθε fps εχει γινει tryhard fiesta με χαρακτηριστικό παράδειγμα το Call of Duty. Εχουν βαλει τοσο στρικτ SBMM που δεν παιζεις πλεον, διαγωνίζεσαι. Ακομα ενας λογος που χάνουμε μαλλια, καραφλιαζουμε απο τα νευρα μας. Ειδικα εμεις οι oldschoolαδες τουφες ολοκληρες χανουμε μετα απο καθε ματς.
Υ.Γ. ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΚΑΝ ΓΙΑ WARZONE. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ.
Το cod4 έπαιζα παλιά 5v5 πριν πολλά χρονια. Τώρα player unknown battleground και αυτό το παράτησα εδώ και 2-3 μήνες. Τώρα παίζω light παιχνίδια όπως golf with your friends και co-op ultimate zombie defence στο steam ίσος και κανένα heroes of newerth. Τα βρισίδια μάλλον θα αρχίσουν όταν έρθει το καινούργιο battlefield 2042 τον οκτώμβριο.
 
Μπλουζα