HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
5 μήνες και λίγες μέρες.
Τραβηγμένες με κάμερα για να φαίνουνται τα πάντα και μια πριν λίγο με κινητό. Για να είμαι ειλικρινής όταν βλέπω στον καθρέφτη φαίνομαι όπως το κινητό τούμπανο, έτσι λένε και τα φιλαράκια μου, αλλα όταν με τραβάει φωτό ο αδερφός μου με κάμερα χέσε μέσα εκεί φαίνεται μάλλον η πραγματικότητα. Τέλος πάντων μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος αλλα θα ήθελα πιο πυκνό μαλλί αλλα όταν έχεις κροτάφους άδειους ίσος να είναι δύσκολα να γίνεις τούμπανο με μια mm.

Εσείς η πιο έμπειρη πως σας φαίνεται το αποτέλεσμα ύστερα από 5 μήνες?
 

Συνημμένα

  • prin mm.jpg
    prin mm.jpg
    545.7 KB · Προβολές: 289
  • DSCN1673.jpg
    DSCN1673.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 268
  • DSCN1674.jpg
    DSCN1674.jpg
    688.9 KB · Προβολές: 225
  • DSCN1675.jpg
    DSCN1675.jpg
    762.7 KB · Προβολές: 280
  • 5th and 10days.jpg
    5th and 10days.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 376
  • m03 (1).jpg
    m03 (1).jpg
    1.8 MB · Προβολές: 421
  • m02 (1).jpg
    m02 (1).jpg
    1.5 MB · Προβολές: 399
  • m01 (1).jpg
    m01 (1).jpg
    1.2 MB · Προβολές: 418
  • Like
Reactions: KMP

alex7

Well-Known Member
5 μήνες και λίγες μέρες.
Τραβηγμένες με κάμερα για να φαίνουνται τα πάντα και μια πριν λίγο με κινητό. Για να είμαι ειλικρινής όταν βλέπω στον καθρέφτη φαίνομαι όπως το κινητό τούμπανο, έτσι λένε και τα φιλαράκια μου, αλλα όταν με τραβάει φωτό ο αδερφός μου με κάμερα χέσε μέσα εκεί φαίνεται μάλλον η πραγματικότητα. Τέλος πάντων μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος αλλα θα ήθελα πιο πυκνό μαλλί αλλα όταν έχεις κροτάφους άδειους ίσος να είναι δύσκολα να γίνεις τούμπανο με μια mm.

Εσείς η πιο έμπειρη πως σας φαίνεται το αποτέλεσμα ύστερα από 5 μήνες?
Έχεις ακόμα περιθώρια βελτίωσης .Υπομονή .Στους 8-10 μήνες έχει πιάσει το μέγιστο
 

F1ght3r

Well-Known Member
Έχεις ακόμα περιθώρια βελτίωσης .Υπομονή .Στους 8-10 μήνες έχει πιάσει το μέγιστο
Δεν πιστεύω να βγούνε και αλλα τριχοφιλακια. Νομίζω ότι τελειωσα. Αν τελειωσα έχω να περιμένω κάτι άλλο? Ας πούμε η τρίχα μπορεί να παχύνει?
Μακάρι να έχει να δώσει και άλλο, αλλα χλομό το κόβω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν πιστεύω να βγούνε και αλλα τριχοφιλακια. Νομίζω ότι τελειωσα. Αν τελειωσα έχω να περιμένω κάτι άλλο? Ας πούμε η τρίχα μπορεί να παχύνει?
Μακάρι να έχει να δώσει και άλλο, αλλα χλομό το κόβω.

Μας στέλνεις τριχωτά φιλάκια φίλε φαιτερ ; Το αποτέλεσμα σου ως τώρα εμένα μαρέσει. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια αδερφέ.
 

alex7

Well-Known Member
Δεν πιστεύω να βγούνε και αλλα τριχοφιλακια. Νομίζω ότι τελειωσα. Αν τελειωσα έχω να περιμένω κάτι άλλο? Ας πούμε η τρίχα μπορεί να παχύνει?
Μακάρι να έχει να δώσει και άλλο, αλλα χλομό το κόβω.
Εγώ είμαι 8ο μήνα και έλεγα τα ίδια στον 5ο.Νόμιζα ότι ολοκληρώθηκε .Είχε και άλλη πολύ βελτίωση όμως και ακόμα δίνει και με έχει ενθουσιάσει .Είναι σημαντικό να βγουν από νωρίς γιατί σνεβαινει η αυτοπεποίθηση σου
 

F1ght3r

Well-Known Member
Εγώ είμαι 8ο μήνα και έλεγα τα ίδια στον 5ο.Νόμιζα ότι ολοκληρώθηκε .Είχε και άλλη πολύ βελτίωση όμως και ακόμα δίνει και με έχει ενθουσιάσει .Είναι σημαντικό να βγουν από νωρίς γιατί σνεβαινει η αυτοπεποίθηση σου
Παίρνεις τίποτα τώρα στον όγδοο μηνα? Εγώ τελειώνει το μπουκαλάκι το τελευταίο rogain μινοξιδίλη ύστερα το κόβω, βλέπω να με πηγαίνει 4-5 μέρες ακόμα. Μετά μονο πολυβιταμίνες και biotin.
 

alex7

Well-Known Member
Παίρνεις τίποτα τώρα στον όγδοο μηνα? Εγώ τελειώνει το μπουκαλάκι το τελευταίο rogain μινοξιδίλη ύστερα το κόβω, βλέπω να με πηγαίνει 4-5 μέρες ακόμα. Μετά μονο πολυβιταμίνες και biotin.
Παράτα τα φιδέλαια .Εγώ δεν πήρα τίποτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Η βιταμίνες δεν πειράζουν αλλα την μινιχιδιλι την κόβω σύντομα να ησυχάσω κάθε μέρα πασαλείβομε λες και είμαι καμια που@@@@@να xaxaxxa.
Υπάρχουν μελέτες και για βιταμίνες ότι πειράζουν σε μακροχρόνια χορήγηση .Αν ψάξεις στο Ίντερνετ θα σου φύγει η μαγκιά .Μέχρι καρκίνο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για να είμαι ειλικρινής όταν βλέπω στον καθρέφτη φαίνομαι όπως το κινητό τούμπανο, έτσι λένε και τα φιλαράκια μου, αλλα όταν με τραβάει φωτό ο αδερφός μου με κάμερα χέσε μέσα εκεί φαίνεται μάλλον η πραγματικότητα.

Κάτι ενδιάμεσο φαντάσου ούτε με το κινητό σου άλλα ούτε με του αδερφου σου.
 

Disco

Well-Known Member
Κάτι ενδιάμεσο φαντάσου ούτε με το κινητό σου άλλα ούτε με του αδερφου σου.
Η μια φώτο του ανέβασε με το κινητό του είναι άκρως παραπλανητική, και παρουσιάζει άλλο αποτέλεσμα. Η ρεαλιστικές φωτογραφίες ειναι αυτές που τράβηξε ο αδερφός του. Αλλά θα βελτιωθεί κι άλλο τους επόμενους μήνες. Οπότε αναμένουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

F1ght3r

Well-Known Member
Ακριβώς 6 μήνες. Δεν έκλεισα 6 μήνες αλλα σε 3-4 μέρες κλείνω εξάμηνο.
Τέλος η μινοξιδίλη και η βιταμίνες.
Ακολουθούν το πιο αποκαλυπτικό περιεχουμενο :) :) Με ήλιο από πάνω και και χωρίς ήλιο. 2 video για να δούμε και να μου εξηγήσετε τι βλέπετε.
Sorry αλλα ξέρω θέλω κούρεμα.

VIDEO


Σας ανοίγουν τα βιντεάκια?
 

Συνημμένα

  • prin mm2.jpg
    prin mm2.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 230
  • DSCN1674.jpg
    DSCN1674.jpg
    688.9 KB · Προβολές: 186
  • DSCN1675.jpg
    DSCN1675.jpg
    762.7 KB · Προβολές: 222
  • 6n-min.jpg
    6n-min.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 262
  • 6m-min.jpg
    6m-min.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 257
  • 6nnnn-min.jpg
    6nnnn-min.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 256
  • 6mm-min.jpg
    6mm-min.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 254
  • 6mmm-min.jpg
    6mmm-min.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 253

alex7

Well-Known Member
Άντε τα κατάφερες και εσυ .Έχει ακόμα να δώσει τους επόμενους μήνες .Σε βοηθάει πολύ και η ποιότητα της τρίχας
 
Μπλουζα