HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Άρχισε να παίρνει ωραία κάλυψη η φύτρωση.
Έχεις και ωραία τρίχα και βοηθάει και αυτό.
Καλή συνέχεια που σίγουρα θα την έχεις όπως παει.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Δεν βιάζομαι, δεύτερη δεν ξέρω αν κάνω αφού το hairline με πείραζε και η κρόταφοι. Αλλα ίσος σε 2-3 χρονια να ξανά κάνω.
Έχεις ηλικία εξαιρετική και όλο το χρόνο μπροστά σου όποτε θελήσεις να μπεις για 2η να το τελιοποιήσεις φίλε.
Και να το κάνεις, τώρα που το ξεκίνησες, τελείωσε το και αποτελείωσε μια και καλή την ΑΓΑ!
 

Peter Pan

Active Member
Άλλαξες τελείως, άλλος άνθρωπος κ έχει ακόμα να δώσει λίγο, κάνε του χρόνου άλλη μια κροουν κ λίγο ζώνη Β κ καθάρισες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Φίλε άλλαξες πολύ, ήσουν γλόμπος, φυσικά θα μπορούσε να είναι καλύτερα. οι άνθρωποι που σε ξέρουν αλλά δεν έχεις πάρε δώσε πρέπει να σε κοιτάνε περιέργα ε?
 

manly_Man

Well-Known Member
Ωραίος ρε φιλε..νομιζω ειναι αρκετα αισθητή η διαφορά σε σχεση με τις προηγούμενες φωτο σου..βοηθάει και αρκετά η τρίχα σου
 

F1ght3r

Well-Known Member
Φίλε άλλαξες πολύ, ήσουν γλόμπος, φυσικά θα μπορούσε να είναι καλύτερα. οι άνθρωποι που σε ξέρουν αλλά δεν έχεις πάρε δώσε πρέπει να σε κοιτάνε περιέργα ε?
Φίλε άλλαξες πολύ, ήσουν γλόμπος, φυσικά θα μπορούσε να είναι καλύτερα. οι άνθρωποι που σε ξέρουν αλλά δεν έχεις πάρε δώσε πρέπει να σε κοιτάνε περιέργα ε?
Όχι ρε φιλε, τα ξεριζω σχεδόν 15 χρονια τα μαλλιά μου οποτε δεν ξέρουν την διαφορα. Φυσικά με όλους που κάνω παρέα ξέρουν ότι έκανα MM και έχουν πάθη την πλακα τους. Εγώ όμως θα ήθελα και αλλα μαλλιά. Μου λένε φαίνεσαι 10 χρονια νεότερος.
 

Disco

Well-Known Member
Ωραίος ρε φιλε..νομιζω ειναι αρκετα αισθητή η διαφορά σε σχεση με τις προηγούμενες φωτο σου..βοηθάει και αρκετά η τρίχα σου
όντως στις προηγούμενες φωτογραφίες πριν 20 μέρες φαινονταν κενά. Πρόλαβε και πύκνωσε τόσο γρήγορα ; @F1ght3r το παρατήρησες και εσύ;
 

F1ght3r

Well-Known Member
όντως στις προηγούμενες φωτογραφίες πριν 20 μέρες φαινονταν κενά. Πρόλαβε και πύκνωσε τόσο γρήγορα ; @F1ght3r το παρατήρησες και εσύ;
Δεν ξέρω φιλε μου, δεν βλέπω καμια μεγάλη διαφορα. Ίσος να έχεις δίκιο.
Δεν ξέρω αν έχει να δόση κάτι παραπάνω η μεταμόσχευση, θα δείξει βεβαια.
 

Disco

Well-Known Member
Δεν ξέρω φιλε μου, δεν βλέπω καμια μεγάλη διαφορα. Ίσος να έχεις δίκιο.
Δεν ξέρω αν έχει να δόση κάτι παραπάνω η μεταμόσχευση, θα δείξει βεβαια.
ισως να ειναι και διαφορετικός ο φωτισμός φίλε, αλλά φαίνεται να πηγαίνει καλά γενικά. Αν μπορείς χτένισετα μια προς τα πίσω και βγάλε μια φωτογραφία την hairline να φανεί καλύτερα, γιατί με χτενισμένα μπροστά δεν πολύ φαίνεται...
 

oreo

Well-Known Member
Όχι ρε φιλε, τα ξεριζω σχεδόν 15 χρονια τα μαλλιά μου οποτε δεν ξέρουν την διαφορα. Φυσικά με όλους που κάνω παρέα ξέρουν ότι έκανα MM και έχουν πάθη την πλακα τους. Εγώ όμως θα ήθελα και αλλα μαλλιά. Μου λένε φαίνεσαι 10 χρονια νεότερος.
Το είπες απλά και κατανοητά. "θα ήθελα κα άλλα μαλλιά". Όντως τα μαλλιά κόβουν χρόνια. Εύχομαι στο μέλλον κουρούμαλλος :cool: :cool: :cool:
 

F1ght3r

Well-Known Member
Το είπες απλά και κατανοητά. "θα ήθελα κα άλλα μαλλιά". Όντως τα μαλλιά κόβουν χρόνια. Εύχομαι στο μέλλον κουρούμαλλος :cool: :cool: :cool:
E ναι ρε φιλε, ποιος δεν θέλει περισσότερα μαλλιά. Θα ήθελα μια καλή mm ακόμα mid crown και λίγα μπροστά όπου χρειάζεται, Αλλα θέλει πολλή χρήμα πάλι οποτε στην παρούσα φάση δεν γίνετε. Πιστεύω θέλω αλλα 3000-4000 χιλιάδες grafts ακόμα εσέι ποσα νομίζεις? Το κακό είναι ότι δεν ξέρω ποσα μου έμειναν.
 
Μπλουζα