HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
9 μήνες.
Κοντο κουρεμένοι δότρια.
Λήπτρια δεν έχω κουρέψει σε 9 μήνες.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 215
  • IMG_20220131_171744-min.jpg
    IMG_20220131_171744-min.jpg
    1 MB · Προβολές: 214
  • IMG_20220131_171733-min.jpg
    IMG_20220131_171733-min.jpg
    977.3 KB · Προβολές: 206
  • IMG_20220131_171710-min.jpg
    IMG_20220131_171710-min.jpg
    1,012.7 KB · Προβολές: 202
  • IMG_20220131_171754-min.jpg
    IMG_20220131_171754-min.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 203
  • prin mm2.jpg
    prin mm2.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 217
  • εξήγηση.jpg
    3 MB · Προβολές: 78

oreo

Well-Known Member
9 μήνες.
Κοντο κουρεμένοι δότρια.
Λήπτρια δεν έχω κουρέψει σε 9 μήνες.

Δεν ανέβασες 1 φώτο με το styling εξόδου !!!! Βλέπω λίγο δύσκολα τα πράγματα στην δότρια για να ανταπεξέλθει καλά σε επικείμενη μετ. Παραυτα μεγάλη η αλλαγή.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Δεν ανέβασες 1 φώτο με το styling εξόδου !!!! Βλέπω λίγο δύσκολα τα πράγματα στην δότρια για να ανταπεξέλθει καλά σε επικείμενη μετ. Παραυτα μεγάλη η αλλαγή.
είχα ανεβάσει στους 7 μήνες.
 

Συνημμένα

  • HT 7 months.jpg
    HT 7 months.jpg
    918.4 KB · Προβολές: 206
  • HT month 7.jpg
    HT month 7.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 205

F1ght3r

Well-Known Member
Δεν ανέβασες 1 φώτο με το styling εξόδου !!!! Βλέπω λίγο δύσκολα τα πράγματα στην δότρια για να ανταπεξέλθει καλά σε επικείμενη μετ. Παραυτα μεγάλη η αλλαγή.
Μα αφού μου είπαν ότι έχω αλλα 5 χιλιάδες grafts διαθέσιμα?
Όταν σου περνούν 4 χιλιάδες έχεις 3 χιλιάδες για την επομενη 2 για την μεθεπομενη και πάει λέγοντας.
Ότι να ναι χωρίς μετρήσεις.
Το έχω απορία ποσα ακόμα έχω διαθέσιμα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Να χαίρεσαι το μαλλί σου παικταρά. Αυτό που λες όταν σου παίρνουν 4 για αρχή, μετά έχεις 3 και ούτω καθεξής από που πηγάζει ;
 

oreo

Well-Known Member
Μα αφού μου είπαν ότι έχω αλλα 5 χιλιάδες grafts διαθέσιμα?
Όταν σου περνούν 4 χιλιάδες έχεις 3 χιλιάδες για την επομενη 2 για την μεθεπομενη και πάει λέγοντας.
Ότι να ναι χωρίς μετρήσεις.
Το έχω απορία ποσα ακόμα έχω διαθέσιμα.
Φτωχή η γνώση μου, αλλά 5000 graft δεν τα βλέπω για εξαγωγή :(
 

jersey

Well-Known Member
9 μήνες.
Κοντο κουρεμένοι δότρια.
Λήπτρια δεν έχω κουρέψει σε 9 μήνες.
Ωραίος φιλε. Μεγάλη η αλλαγη στο μπροστινό κομμάτι το οποίο οφείλεται βέβαια και στα αρκετά grafts που έβαλες στην περιοχή. Άλλαξε ολο το προσωπο σου. Midsclap και crown τι επιφάνεια έχεις να καλύψεις ; βάλε μια πανοραμική αν μπορείς να φανει το midscalp και το crown μαζι.
 

vlafo

Well-Known Member
Να χαίρεσαι το μαλλί σου παικταρά. Αυτό που λες όταν σου παίρνουν 4 για αρχή, μετά έχεις 3 και ούτω καθεξής από που πηγάζει ;
Κουβέντα να γίνεται.
Αφού έτσι του είπανε του ανθρώπου?
Με τη φθίνουσα μέθοδο λογικό είναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Ωραίος φιλε. Μεγάλη η αλλαγη στο μπροστινό κομμάτι το οποίο οφείλεται βέβαια και στα αρκετά grafts που έβαλες στην περιοχή. Άλλαξε ολο το προσωπο σου. Midsclap και crown τι επιφάνεια έχεις να καλύψεις ; βάλε μια πανοραμική αν μπορείς να φανει το midscalp και το crown μαζι.
Δεν μέτρησα ακριβώς την επιφάνεια αλλα πιστεύω ότι θέλω γύρο στα 3000 χιλιάδες πολύτριχα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20211023_141013-min.jpg
    IMG_20211023_141013-min.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 198

jersey

Well-Known Member
Δεν μέτρησα ακριβώς την επιφάνεια αλλα πιστεύω ότι θέλω γύρο στα 3000 χιλιάδες πολύτριχα.
fighter.png


Ειδα ξανά το βίντεο σου. Αυτή ειναι η επιφάνεια που έχεις να καλύψεις. Θέλεις πολλά μοσχεύματα γιατι ειναι μεγάλη επιφάνεια. Ότι σου έχει μείνει στη δότρια δηλαδή θα βάλεις..δεν ξέρουμε και το απόθεμα σου, αφού δεν έγιναν οι μετρήσεις.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 45355

Ειδα ξανά το βίντεο σου. Αυτή ειναι η επιφάνεια που έχεις να καλύψεις. Θέλεις πολλά μοσχεύματα γιατι ειναι μεγάλη επιφάνεια. Ότι σου έχει μείνει στη δότρια δηλαδή θα βάλεις..δεν ξέρουμε και το απόθεμα σου, αφού δεν έγιναν οι μετρήσεις.
Με το μάτι ποσο μεγάλη επιφάνεια είναι? 70-80cm2.
Πόση έκταση νομίζετε εσείς η ανοιχτομάτηδες ότι είναι :) :) :)
 

oreo

Well-Known Member
Υπολόγισα οτι πρέπει να μπεί σε παραπάνω έκταση απο ότι στο σχέδιο για να δέσουν με την α ζώνη + οτι κ με βάση το ύψος θεώρησα και λίγο μεγαλύτερο κεφάλι (όχι οτι αυτό είναι στάνταρ) . Απλά πέταξα ένα νούμερο μην το δέσεις κόμπο :D
 

jersey

Well-Known Member
Υπολόγισα οτι πρέπει να μπεί σε παραπάνω έκταση απο ότι στο σχέδιο για να δέσουν με την α ζώνη + οτι κ με βάση το ύψος θεώρησα και λίγο μεγαλύτερο κεφάλι (όχι οτι αυτό είναι στάνταρ) . Απλά πέταξα ένα νούμερο μην το δέσεις κόμπο :D
κανονικά ναι πρέπει να μπει και πιο μπροστά από το πρόχειρο σχέδιο που έφτιαξα, γιατί έχει και κάποια κενάκια όπως μπορείς να δεις..
 
Μπλουζα