HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Συμπλήρωσα 8 μήνες, τράβηξα ένα video με full βρεγμένα μαλλιά, 2 σκέλος τα σκούπισα με πετσέτα, 3 σκέλος τελείως στεγνά.
Θα ήθελα να τοποθετηθούν η έμπειρη του forum για το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής, Και οποιος άλλος γουστάρει.

 

Συνημμένα

  • HT 7 months.jpg
    HT 7 months.jpg
    918.4 KB · Προβολές: 266
  • HT month 7.jpg
    HT month 7.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 256
  • Before HT.jpg
    Before HT.jpg
    333.8 KB · Προβολές: 230
  • prin mm2.jpg
    prin mm2.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 246
  • 3B4A9201.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 111

alex7

Well-Known Member
Συμπλήρωσα 8 μήνες, τράβηξα ένα video με full βρεγμένα μαλλιά, 2 σκέλος τα σκούπισα με πετσέτα, 3 σκέλος τελείως στεγνά.
Θα ήθελα να τοποθετηθούν η έμπειρη του forum για το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής, Και οποιος άλλος γουστάρει.

Πολυ δυνατό αποτέλεσμα .Θα το χαρείς στο μέγιστο βαθμό .Η επένδυση στα μαλλιά είναι μια από τις καλύτερες προσωπικές επενδυσεις
 

F1ght3r

Well-Known Member
Θα ήθελα παρα πολύ να τοποθετηθεί και ο Moderator CVIAL, γιατί η γνώμη του μετράει παρα πολύ. CVIAL περιμένω :) πως τα βλέπεις τα πράγματα με το πως ήμουν και πως είμαι τώρα, με τα τριχοθυλάκια που μπήκαν?
 

vlafo

Well-Known Member
Καλλιτέχνη εκ Σουηδίας.
Έπιασες φύτρωση ταβάνι και ένα απο τα πολύ καλά αποτελέσματα της Hdc.
Φυσικότητα όμορφη και κυριολεκτικά άλλος άνθρωπος με άλλο κεφάλι.
Τα μαλλιά πρέπει να τα αφήνεις στεγνά,έτσι πετυχαίνεις μέγιστη κάλυψη.
Γιαν να μην πάει χαμένη η μμ σου,μπαίνεις άμεσα για 2η για να το μεταμορφώσεις όλο ριζικά,γιατί πλέον μπροστά είσαι πολύ καλός και πίσω άδειος και δε δένει ωραία.
Λογικό δε φτάνανε με την πρώτη.

Μπράβο σου για το βίντεο.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Καλλιτέχνη εκ Σουηδίας.
Έπιασες φύτρωση ταβάνι και ένα απο τα πολύ καλά αποτελέσματα της Hdc.
Φυσικότητα όμορφη και κυριολεκτικά άλλος άνθρωπος με άλλο κεφάλι.
Τα μαλλιά πρέπει να τα αφήνεις στεγνά,έτσι πετυχαίνεις μέγιστη κάλυψη.
Γιαν να μην πάει χαμένη η μμ σου,μπαίνεις άμεσα για 2η για να το μεταμορφώσεις όλο ριζικά,γιατί πλέον μπροστά είσαι πολύ καλός και πίσω άδειος και δε δένει ωραία.
Λογικό δε φτάνανε με την πρώτη.

Μπράβο σου για το βίντεο.
Ευχάριστο vlafo, Το ήξερα πριν παο για MM ότι θα χρειαστώ και δεύτερη, Αλλα στην παρούσα φάση δεν μπαίνω, καπότες όμως θα την κάνω και την δεύτερη, είμαι άνεργος οποτε δεν. Σίγουρα όπως είμαι στους 7 μήνες με λίγο gel μπορώ να κάνω ένα χτένισμα καλο. Είμαι λίγο prodigy style με το μαλλί μου. Καλά πίσω είμαι καραφλός, αλλα αν θέλω το κάλυβο με χτένισμα προς το πλάι, το οποιο χτένισμα δεν μου αρέσει.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Πάνω από 10 χρονια είχα αυτό το κούρεμα, οποτε έκανα το βήμα για MM για αυτό στο πρώτο μου νήμα είχα άγχος για τα white dots γιατί αν δεν πήγαινε καλά η MM θα τα ξανά κούρευα τέρμα, εκεί είχα λίγο άγχος πιο πολύ για τα white dots και τίποτα άλλο.
 

Συνημμένα

  • 20200825_154903.jpg
    20200825_154903.jpg
    885.9 KB · Προβολές: 248

jersey

Well-Known Member
Συμπλήρωσα 8 μήνες, τράβηξα ένα video με full βρεγμένα μαλλιά, 2 σκέλος τα σκούπισα με πετσέτα, 3 σκέλος τελείως στεγνά.
Θα ήθελα να τοποθετηθούν η έμπειρη του forum για το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής, Και οποιος άλλος γουστάρει.

Μπράβο ρε φιλε. Πολυ δυνατός. Αλλος άνθρωπος έγινες. Αντε μπες και για το mid-crown να το ολοκληρώσεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pagouras

Well-Known Member
Μπράβο σου, να χαίρεσαι την ωραια εικόνα σου, τεράστια αλλαγή ειδικά από μπροστά όσοι σε κοιτάνε θα νομίζουν είσαι άλλος άνθρωπος. Αν κλείσεις και τα πίσω έχεις κερδίσει τα μάτια πίσω τουλάχιστον οπτικά. Και πάλι συγχαρητήρια
 

F1ght3r

Well-Known Member
Μπράβο σου, να χαίρεσαι την ωραια εικόνα σου, τεράστια αλλαγή ειδικά από μπροστά όσοι σε κοιτάνε θα νομίζουν είσαι άλλος άνθρωπος. Αν κλείσεις και τα πίσω έχεις κερδίσει τα μάτια πίσω τουλάχιστον οπτικά. Και πάλι συγχαρητήρια
Ευχάριστο
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Άλλαξε ριζικά προς το καλύτερο η όψη σου σου φίλε @F1ght3r .
Μπες και για 2η ΜΜ σύντομα, να γίνεις 20 χρονών ξανά.
Κρίμα που δεν έκανες αυτή τη ΜΜ, πιο νωρίς αφού λες ότι για πάνω από 10 χρόνια ήσουν έτσι.
Να το χαίρεσαι φίλε!
 

F1ght3r

Well-Known Member
Άλλαξε ριζικά προς το καλύτερο η όψη σου σου φίλε @F1ght3r .
Μπες και για 2η ΜΜ σύντομα, να γίνεις 20 χρονών ξανά.
Κρίμα που δεν έκανες αυτή τη ΜΜ, πιο νωρίς αφού λες ότι για πάνω από 10 χρόνια ήσουν έτσι.
Να το χαίρεσαι φίλε!
Ευχάριστο
Είχα συμβιβαστεί με το ξύρισμα σε όλο το κεφάλι και δεν ασχολήθηκα ποτες με μαλλιά.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ευχάριστο
Είχα συμβιβαστεί με το ξύρισμα σε όλο το κεφάλι και δεν ασχολήθηκα ποτες με μαλλιά.
Τώρα πας δυναμικά χωρίς συμβιβασμούς όμως, να το απογειώσεις ολοκληρωτικά.
Η αρχή έγινε, καλή επιτυχία και στη συνέχεια που είμαι βέβαιος.
 

oreo

Well-Known Member
Συμπλήρωσα 8 μήνες, τράβηξα ένα video με full βρεγμένα μαλλιά, 2 σκέλος τα σκούπισα με πετσέτα, 3 σκέλος τελείως στεγνά.
Θα ήθελα να τοποθετηθούν η έμπειρη του forum για το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής, Και οποιος άλλος γουστάρει.

Ούτε μυστρί να ήταν η χτένα , τέτοιο ανακάτεμα δεν θα έκανε :p . Αναγέννηση!!! Μεγιά :D
 

Ronaldo

Well-Known Member
Πολυ ωραιο αποτέλεσμα φίλε F1ght3r. «Βούρτσα» έγινες μπροστά...:D Έπιασαν τοπο τα μοσχεύματα σου και έχτισες δυνατο μπροστινό μερος. Μέχρι να μπεις για 2η επέμβαση εφαρμόζεις το χτένισμα προς τα πλάγια και κρύβεις τα κενα στα πίσω μερη.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Ούτε μυστρί να ήταν η χτένα , τέτοιο ανακάτεμα δεν θα έκανε :p . Αναγέννηση!!! Μεγιά :D
Πολυ ωραιο αποτέλεσμα φίλε F1ght3r. «Βούρτσα» έγινες μπροστά...:D Έπιασαν τοπο τα μοσχεύματα σου και έχτισες δυνατο μπροστινό μερος. Μέχρι να μπεις για 2η επέμβαση εφαρμόζεις το χτένισμα προς τα πλάγια και κρύβεις τα κενα στα πίσω μερη.
Ευχάριστο παίδες, περιμένω TOL CVIAL ΚΑΙ ΠAΝO και Αεράτο γιατί τα λένε όπως πρέπει. Και τα άσχημα και τα καλά και αν κάτι θα μπορούσε να γίνει καλύτερα. Γιατί τώρα πιστεύω ότι τελειωσα με hairline και λίγα πράγματα θα αλλάξουν μέχρι τους 12 μήνες.
 

giorgosv

Active Member
Καλό φαίνεται μπροστά φίλε θέλει υποστήριξη και από πίσω για να δείξει η δουλειά.
Να το κάνεις με την πρώτη ευκαιρία.
Μπράβο για την προσπάθεια.
 
Μπλουζα