HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Ρε παιδιά έχω ύψος 191cm και ζυγίζω 89 κιλά, εσείς με έχετε κάνει χοντρό λες και ζυγίζω 150 κιλά. :) :)
μην στεναχωριέσαι για την μπάκα, όταν βγει το μαλλί και θα σε κυνηγάνε οι γυναίκες θα πέσει τόσο σεξ που θα γίνεις φέτες..
 

F1ght3r

Well-Known Member
μην στεναχωριέσαι για την μπάκα, όταν βγει το μαλλί και θα σε κυνηγάνε οι γυναίκες θα πέσει τόσο σεξ που θα γίνεις φέτες..
Δεν έχω θέμα με γυναίκες :) και ούτε μπάκα δεν έχω, αλλα για να λέμε και αλήθειες έχω ανεβεί 5-6 κιλά από αυτές τις φωτογραφίες.
 

Συνημμένα

  • pic1.jpg
    pic1.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 292
  • pic2.jpg
    pic2.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 328

manly_Man

Well-Known Member
Δεν έχω θέμα με γυναίκες :) και ούτε μπάκα δεν έχω, αλλα για να λέμε και αλήθειες έχω ανεβεί 5-6 κιλά από αυτές τις φωτογραφίες.

Μια χαρά είσαι στα κιλά, απλά χρειάζεται γυμναστική να πάρει καλύτερο σχήμα το σώμα, να ανοίξουν οι πλάτες να μικρύνει η μέση, να φύγει το σωσίβιο. Γενικά αύξηση μυικότητας. κτλπ.. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

F1ght3r

Well-Known Member
Μια χαρά είσαι στα κιλά, απλά χρειάζεται γυμναστική να πάρει καλύτερο σχήμα το σώμα, να ανοίξουν οι πλάτες να μικρύνει η μέση, να φύγει το σωσίβιο. Γενικά αύξηση μυικότητας. κτλπ.. ;)
ξέρω φιλε πολύ καλά τι πρέπει να κάνω, πήγαινα γυμναστήριο, δυστυχώς το σταμάτησα αλλα σε κάποια φάση θα το ξεκινήσω πάλι. 180g πρωτεΐνες την ημερα έπαιρνα.
 

manly_Man

Well-Known Member
ξέρω φιλε πολύ καλά τι πρέπει να κάνω, πήγαινα γυμναστήριο, δυστυχώς το σταμάτησα αλλα σε κάποια φάση θα το ξεκινήσω πάλι. 180g πρωτεΐνες την ημερα έπαιρνα.
Ααα τα ξέρεις βλέπω. Ωραίος! Ναι τόση πρωτεΐνη χρειαζόσουν άμα γυμνάζεσαι. Πάει x2 του σωματικού βάρους. Ε κάποια στιγμή πρέπει ναι. Τώρα σε λίγο καιρό που θα βγούνε τα μαλλιά θα επικεντρωθείς και στο σώμα :p
 

F1ght3r

Well-Known Member
Ααα τα ξέρεις βλέπω. Ωραίος! Ναι τόση πρωτεΐνη χρειαζόσουν άμα γυμνάζεσαι. Πάει x2 του σωματικού βάρους. Ε κάποια στιγμή πρέπει ναι. Τώρα σε λίγο καιρό που θα βγούνε τα μαλλιά θα επικεντρωθείς και στο σώμα :p
Τα ξέρω φιλε πήγαινα γυμναστήριο μονο 4 μήνες και σταμάτησα. Και τις θερμίδες ξέρω και τα πάντα. Κάποτε θα ξεκινήσω πάλι, όταν βγούνε τα μαλλιά :)
Σταμάτησα γιατί είμαι νυχτερινός τύπος και δεν γουστάρω να σηκώνομαι πρωί, λόγο δουλειάς φυσικά. Ήμουν κομμάτια όταν γύριζα σπίτι με 4-5 ώρες ύπνο κάθε βραδυ δεν άντεχα και το γυμναστήριο. Τώρα που είμαι άνεργος σε κάποια φάση θα ξαναπάω να τους κάνω έκπληξη;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Κλείνω 3 μήνες σε 2 μέρες οποτε ανεβάζω φωτογραφίες τραβηγμένες από το κινητό. Θα ήθελα την γνώμη σας για το πως τα πηγαίνω, αν τα πράγματα δείχνουν καλά ύστερα από το τρίμηνο.
 

Συνημμένα

  • 20210723_175829.jpg
    20210723_175829.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 252
  • 20210723_175710.jpg
    20210723_175710.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 258
  • prin mm.jpg
    prin mm.jpg
    545.7 KB · Προβολές: 218

F1ght3r

Well-Known Member
Ήρεμα...βιάζεσαι ... άραξε.....
Δεν βιάζομαι, απλά βλέπω διαφορα πριν την mm με το τώρα, βλέπω μαλλιά εκεί που δεν είχα. Στον καθρέφτη δείχνουν ακόμα καλύτερα από ότι στις φωτογραφίες. Τώρα πια είναι η αλήθεια δεν ξέρω :) :) :) :) :)
 

Ronaldo

Well-Known Member
Κλείνω 3 μήνες σε 2 μέρες οποτε ανεβάζω φωτογραφίες τραβηγμένες από το κινητό. Θα ήθελα την γνώμη σας για το πως τα πηγαίνω, αν τα πράγματα δείχνουν καλά ύστερα από το τρίμηνο.
Κράτα μας ενήμερους φίλε μήνα μήνα. Μην αφήσεις κ εσυ την παρουσίαση, όπως έχει γίνει μόδα τελευταία. Υπομονή 3-4 μήνες ακόμα!
 

aeratos28

Just aeratos
Το χει κανει το θαύμα του ο Μάρας,θα έχει πολύ δυνατό αποτέλεσμα ο φίλος εδώ .θα είναι μεγάλη η αλλαγή του.. καλή συνέχεια φίλος.!
 
Μπλουζα