HDC - 26-27/4/21- Δρ Κυριάκος Μάρας , 3950 Grafts Fue , 43 ετών

F1ght3r

Well-Known Member
Εγω νομίζω ότι καλύτερα να πλακώνεις στις ομελέτες το πρωί όταν σηκώνεσαι .Πίτα στη βιοτινη είναι το αυγό .Τι να τα κανείς τα συμπληρώματα;
Δεν κατεβαίνει τίποτα όταν σηκώνομε, μόνο καφέ και τσιγάρα. Ύστερα από 8 ώρες μου ανοίγει ι όρεξη και τρώω σαν λύκος. Και το βράδυ φυσικά πριν κοιμηθώ γιατί με άδειο στομάχι δεν με παίρνει ο ύπνος με τίποτα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Δεν κατεβαίνει τίποτα όταν σηκώνομε, μόνο καφέ και τσιγάρα. Ύστερα από 8 ώρες μου ανοίγει ι όρεξη και τρώω σαν λύκος. Και το βράδυ φυσικά πριν κοιμηθώ γιατί με άδειο στομάχι δεν με παίρνει ο ύπνος με τίποτα.
Θα βγάλεις ωραίο μαλλι να ξέρεις
Αλλα όπως το πας τη πακα δε τη γλυτωνεις :)
 

F1ght3r

Well-Known Member
Πέρασαν 2 μήνες λοιπόν.
Βλέπετε καμια διαφορα?
Η κοκκινάδα δεν είναι τόσο έντονη πλέον.
Δεν ξέρω αν έχω και shockloss στην μέση? μάλλον έχω.
Σπυράκια τα κάνω βελονισμό:) 4-6 την εβδομάδα σπάω.
 

Συνημμένα

  • prin mm.jpg
    prin mm.jpg
    545.7 KB · Προβολές: 223
  • month2.jpg
    month2.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 255
  • shockloss.jpg
    shockloss.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 215
  • 1 month.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 110

F1ght3r

Well-Known Member
2 μήνες ακριβώς δεν πέρασαν, 7 εβδομάδες αλλα επίδης ο φωτογράφος μου ο αδερφός μου κατεβαίνει ελλάδα δεν μπορεί να τραβήξει φωτογραφίες σε 1 εβδομάδα.
 

alex7

Well-Known Member
Πέρασαν 2 μήνες λοιπόν.
Βλέπετε καμια διαφορα?
Η κοκκινάδα δεν είναι τόσο έντονη πλέον.
Δεν ξέρω αν έχω και shockloss στην μέση? μάλλον έχω.
Σπυράκια τα κάνω βελονισμό:) 4-6 την εβδομάδα σπάω.
υπομονή και εγώ εσπασα καμμιά 5-6 σπυράκια με πύον.Και μετά ξεκίνησε η φύτρωση
 

F1ght3r

Well-Known Member
υπομονή και εγώ εσπασα καμμιά 5-6 σπυράκια με πύον.Και μετά ξεκίνησε η φύτρωση
Ναι, δεν με πειράζει αυτό. Το βελονάκι και τα σπάω. Το shockloss με πειράζει λιγάκι. 7 εβδομάδες πέρασαν μονο, τι φυτρώσει να περιμένω μετά από μονο 7 εβδομάδες, νωρίς είναι ακόμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Πέρασαν 2 μήνες λοιπόν.
Βλέπετε καμια διαφορα?
Η κοκκινάδα δεν είναι τόσο έντονη πλέον.
Δεν ξέρω αν έχω και shockloss στην μέση? μάλλον έχω.
Σπυράκια τα κάνω βελονισμό:) 4-6 την εβδομάδα σπάω.
Καλή φύτρωση εύχομαι. Όσο για το shock loss που λες όντως φαίνεται να υπάρχει διαφορά σε εκείνο το σημείο σε σχέση με πριν. Αλλά από ότι είδα ο γιατρός τοποθέτησε κανονικά μοσχεύματα σε εκείνη την περιοχή, οπότε είτε είναι παροδικό είτε όχι, η περιοχή θα καλυφθεί με τα νέα μοσχεύματα και δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Καλή φύτρωση εύχομαι. Όσο για το shock loss που λες όντως φαίνεται να υπάρχει διαφορά σε εκείνο το σημείο σε σχέση με πριν. Αλλά από ότι είδα ο γιατρός τοποθέτησε κανονικά μοσχεύματα σε εκείνη την περιοχή, οπότε είτε είναι παροδικό είτε όχι, η περιοχή θα καλυφθεί με τα νέα μοσχεύματα και δεν θα έχεις πρόβλημα.
Ευχάριστο φιλε, Ναι έχει φόρτωση μοσχεύματα και εκεί. Βλέπω ορισμένες τρίχες να έχουν μεγαλώσει εκεί που δεν είχα τρίχα καθόλου, Η περισσότερες φυσικά έχουν πέσει στο shedding που είχα.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member

F1ght3r

Well-Known Member
Ρε παιδιά έχω ύψος 191cm και ζυγίζω 89 κιλά, εσείς με έχετε κάνει χοντρό λες και ζυγίζω 150 κιλά. :) :)
 

manly_Man

Well-Known Member
Ρε παιδιά έχω ύψος 191cm και ζυγίζω 89 κιλά, εσείς με έχετε κάνει χοντρό λες και ζυγίζω 150 κιλά. :) :)
Φιλε f1ght3r από μονος σου μίλησες για μπακες κτλπ..δεν σε ειπε κανεις χοντρό. Αφου δεν ξέρουμε καν πως εισαι :)
 
Μπλουζα