GregKont fue, 3290 grafts, 09-10/01/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
φοβαμαι να τα παρω μονος μου, τωρα μετα τη μμ!! Ποπο γιατι τοσο μακρια Ιρλανδια;
Γιατί το πάνε το άνοιγμα σε φάσεις , σήμερα άνοιξαν τα μαγαζιά , τελος του μήνα εστιατόρια και pub και τελευταία τα κομμωτήρια , κλπ , δε νομίζω όμως ότι θα πάει τόσο μακριά , υπάρχουν αντιδράσεις
 

gregkont13

Verified MM member
Γιατί το πάνε το άνοιγμα σε φάσεις , σήμερα άνοιξαν τα μαγαζιά , τελος του μήνα εστιατόρια και pub και τελευταία τα κομμωτήρια , κλπ , δε νομίζω όμως ότι θα πάει τόσο μακριά , υπάρχουν αντιδράσεις
Σημερα ειχε 55 θανατους σε ολο το uk για πρωτη φορα, οποτε θα το πανε πιο γρηγορα πιστευω
 

locococo

Member
Φίλε την άμεσβς επόμενη μέρα που έκανα εγώ μμ πήγα να βρω τον γιο μου που ναι 17 μηνών κ 13 κιλά ακριβώς κ τον είχα όλη μέρα πάνω μου μέχρι κ σήμερα που μιλάμε που έχω κλείσει δύο εβδομάδες ....μην τρελενεσαι δεν χρειάζεται να υπερβάλεις...θέλει μια σχετική προσοχή ....
Σχετικά με το θέμα της γυμναστικής. Είναι εντάξει στο 15 ήμερο να αρχίσεις γυμναστική με λίγα βάρη και αερόβια ;
 

manly_Man

Well-Known Member
Και ενα κολαζ της εξελιξης. Οπως ειναι φενερο. Ειχα 0 βοηθεια απο μαμα μαλλια οποτε ο γιατρος εκανε πολυ καλη δουλεια.
επειδη βλεπω υπαρχει κ ενα κενο πισω απο εκει που τοποθετησατε...θα ηθελα να ρωτησω, γιατι δεν μπηκατε κ πιο πισω στην τοποθετηση; βεβαια με το καταλληλο χτενισμα προς τα πισω θα υπαρχει μια καλυψη οταν γεμαλωσουν τα μεταμοσχευμενα...
 

gregkont13

Verified MM member
επειδη βλεπω υπαρχει κ ενα κενο πισω απο εκει που τοποθετησατε...θα ηθελα να ρωτησω, γιατι δεν μπηκατε κ πιο πισω στην τοποθετηση; βεβαια με το καταλληλο χτενισμα προς τα πισω θα υπαρχει μια καλυψη οταν γεμαλωσουν τα μεταμοσχευμενα...
Γιατι δεν μας φτασανε, δυστυχως
 

giannis1991

Well-Known Member
Μπραβο φιλε μου στο συγκεκριμενο θεμα που ειχες σου φτιαχτηκε παλι η ''μοστρα'' που λεμε,εκλεισε το μετωπο οπου περναει το ματι και αλλαξε το προσωπο σου...Θα ηθελα να σε ρωτησω οταν κουρευεσαι αν τα παιρνεις κοντα και να σου ζητησω να βαλεις φωτο μετα το κουρεμα που θα συμπεσει μαλλον κοντα στο 6μηνο σου...Το λεω γιατι θελω να δω φωτο απο πανω και με ηλιο-εξωτερικες συνθηκες με μικροτερο μηκος και κουρεμενου μαλλιου στα μεταμοσχευμενα και να δω και τη δοτρια καθως στα πλαινα μου φανηκε λιγο καπως για να δωσει πολλα μοσχευματα και δυστυχως το καταλαβαινεις μονο αν κουρευεσαι απο 9μμ και κατω...
 

gregkont13

Verified MM member
Μπραβο φιλε μου στο συγκεκριμενο θεμα που ειχες σου φτιαχτηκε παλι η ''μοστρα'' που λεμε,εκλεισε το μετωπο οπου περναει το ματι και αλλαξε το προσωπο σου...Θα ηθελα να σε ρωτησω οταν κουρευεσαι αν τα παιρνεις κοντα και να σου ζητησω να βαλεις φωτο μετα το κουρεμα που θα συμπεσει μαλλον κοντα στο 6μηνο σου...Το λεω γιατι θελω να δω φωτο απο πανω και με ηλιο-εξωτερικες συνθηκες με μικροτερο μηκος και κουρεμενου μαλλιου στα μεταμοσχευμενα και να δω και τη δοτρια καθως στα πλαινα μου φανηκε λιγο καπως για να δωσει πολλα μοσχευματα και δυστυχως το καταλαβαινεις μονο αν κουρευεσαι απο 9μμ και κατω...
Καλησπερα Γιαννη!

Ναι, η αληθεια ειναι πως εχει αλλαξει ολο μου το προσωπο μετα απο πολλα χρονια!!

η αληθεια ειναι πως δεν τα παιρνω πολυ κοντα, αλλα μολιςκουρευτω θα ανεβασω φωτο να δεις. Επισης τα πλαινα και πισω τα ξυριζω οποτε θα ανεβασω και δοτρια. Εχω λιγη ρετρο στα πλαγια, απο πριν ειχα, αλλα δεν πηρε απο κει. Μοναχα απο πανω και οχι πολλα.
 

Συνημμένα

  • B1FACD23-0DDE-448E-B089-D93874AF6F84.jpeg
    B1FACD23-0DDE-448E-B089-D93874AF6F84.jpeg
    337.9 KB · Προβολές: 532

giannis1991

Well-Known Member
Ωραιος φιλε...Φανταζομαι την ψυχολογια σου ειδικα στο hairline η επαναφορα θα πρεπει να μετραει ασχημα!!!
Οταν κουρευτεις ενημερωσε αλλα κυριως λιγο μετα επειδη οταν ειναι ξυρισμενα ή μακρια τα μαλλια καμουφλαρεται το προβλημα αν υπαρχει...στο ενδιαμεσο φαινεται η διαφορα...Παντως παει αρκετα καλα η φυτρωση αν δωσει και λιγο ακομα εισαι τουμπανο!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Ωραιος φιλε...Φανταζομαι την ψυχολογια σου ειδικα στο hairline η επαναφορα θα πρεπει να μετραει ασχημα!!!
Οταν κουρευτεις ενημερωσε αλλα κυριως λιγο μετα επειδη οταν ειναι ξυρισμενα ή μακρια τα μαλλια καμουφλαρεται το προβλημα αν υπαρχει...στο ενδιαμεσο φαινεται η διαφορα...Παντως παει αρκετα καλα η φυτρωση αν δωσει και λιγο ακομα εισαι τουμπανο!!!
Και εγω περιμενω να δωσει ακομα σε ογκο ενα 20-30% . Μακαρι να μου χε καλυψει και το κενο αλλα δεν εφτασαν και εκατσα και τις δυο μερες ως 6+ το απογευμα

Εχω μια απο δοτρια στο μηνα να δεις. Η ρετρο που βλεπεις υπηρχε απο πριν. Απο κει δεν πηρε αν δεις αλλα ακριβως απο πανω
 

Συνημμένα

  • 436FE5A1-0668-443D-B7FC-838FE099EA4D.jpeg
    436FE5A1-0668-443D-B7FC-838FE099EA4D.jpeg
    307.5 KB · Προβολές: 505
  • 7D390AE4-D51C-42E2-A21C-D40EF010D932.jpeg
    7D390AE4-D51C-42E2-A21C-D40EF010D932.jpeg
    267.8 KB · Προβολές: 538

Akis-multi

Well-Known Member
Γιατί το πάνε το άνοιγμα σε φάσεις , σήμερα άνοιξαν τα μαγαζιά , τελος του μήνα εστιατόρια και pub και τελευταία τα κομμωτήρια , κλπ , δε νομίζω όμως ότι θα πάει τόσο μακριά , υπάρχουν αντιδράσεις
Εδώ δε μπορούσαμε να κυκλοφορούμε άντρες και γυναίκες ακούρευτοι και απεριποίητοι και ανοίξανε τα κομμωτήρια πρώτα από όλα.. κλασική επιβεβαίωση του γνωμικού εδώ ο κόσμος καίγεται..
 

gregkont13

Verified MM member
Εδώ δε μπορούσαμε να κυκλοφορούμε άντρες και γυναίκες ακούρευτοι και απεριποίητοι και ανοίξανε τα κομμωτήρια πρώτα από όλα.. κλασική επιβεβαίωση του γνωμικού εδώ ο κόσμος καίγεται..

βέβαια πήρατε μέτρα γρήγορα... Εμείς εδώ το μάρτιο κάναμε συναύλιες....
 

gregkont13

Verified MM member
Ενημερωση εξαμηνου. Το μαλλι αναπτυχθηκε πολυ καλα και τωρα που επιτελους κουρευτηκα εδεσε και καλυτερα με τα μαμα. Προσωπικα θεωρω τη μεταμοσχευση μου ακρως επιτυχημένη, ενω μου εδωσε μαλλι μπροστα που ειχα να δω απο τα 22. Πιστευω οτι μεχρι το 9μηνο θα δωσει αλλο ενα 20-25% σε ογκο, οποτε θα ειμαι ακομη πιο ευχαριστημενος. Το μονο αρνητικο για μενα, ειναι οτι δεν μπορεσαν να μου κλεισουν λιγο παραπανω τις αρχες της β ζωνης, ομως ο γιατρος προσπαθησε πραγματικα να κανει οτι καλυτερο καθως δυο μερες εμεινα εκει απο τις 9 μεχρι τις 6. Να πω επισης οτι ο Μιχαλης ηταν εξαιρετικος μαζι μου απο οτι την πρωτη στιγμη, πριν, κατα τη διαρκεια και μετα το χειρουργειο. Επισης ενα πολυ θετικο για μενα ειναι οτι η κλινικη του κανει μονο ενα περιστατικο τη μερα που ηταν σημαντικος λογος ωστε να τον επιλεξω.

Επισης θελω να ευχαριστησω τον @danceworld_2001 που με βοηθησε πολυ με τις ημερομηνιες της επεμβασης και με ολες τις αποριες που του εκανα. Ο ανθρωπος ηξερε οτι παιρνω γνωμες και απο αλλους γιατρους εκεινη την εποχη και δεν ενδιαφερθηκε καθολου , παρα μονο για να με καθοδηγησει οσο καλυτερα μπορουσε και ας συνεργαζεται με το μιχαλη.

τελος, ευχαριστω για ολα τον φιλο μου πλεον , @Panos1982 που , χωρις να με ξερει, απο την πρωτη στιγμη αφιερωσε απειρες ωρες να μου εξηγησει τα παντα για τις μμ, να με καθοδηγησει, να αναλυσει τις μετρησεις της δοτριας μου και απειρα αλλα που δεν θα μπορουσα να κανω ποτε μονος μου. Φιλε Πανο, εισαι πραγματικα τρομερο παιδι και παντα εκει να βοηθησεις, με αντικειμενικη αποψη για καθε γιατρο και χωρις κανενα όφελος. Να εισαι καλα!

τελος, οπως φαινεται και απο τις φωτο, στη μεση και πισω θα χρειαστω μπαλωματα. Το πλανο μου ειναι να περιμενω 2-3 χρονια να αδειασω και αλλο και στα 33, να παω για ενα μεγαλο στριπ που θα με καλυψει παντου. Θεραπειες δεν κανω , επειρνα μινοξ μονο για 6 μηνες , πλεον την εκοψα.
 

Συνημμένα

  • C81A29A5-9FEB-4A3D-B767-A85265C3AE09.jpeg
    C81A29A5-9FEB-4A3D-B767-A85265C3AE09.jpeg
    274 KB · Προβολές: 487
  • CDDE915E-AF69-4A4D-9BD0-DD18C8521601.jpeg
    CDDE915E-AF69-4A4D-9BD0-DD18C8521601.jpeg
    308.6 KB · Προβολές: 500
  • EB30ADD1-3EB1-466E-BC92-A477943F9A8A.jpeg
    EB30ADD1-3EB1-466E-BC92-A477943F9A8A.jpeg
    252.2 KB · Προβολές: 496
  • BF6BDCDC-5599-44B1-9B39-1E63C1AF9C42.jpeg
    BF6BDCDC-5599-44B1-9B39-1E63C1AF9C42.jpeg
    236 KB · Προβολές: 511
  • F7C31C59-064F-4A32-9A05-E8DDBE5C915D.jpeg
    F7C31C59-064F-4A32-9A05-E8DDBE5C915D.jpeg
    305.8 KB · Προβολές: 688

Georgie

Well-Known Member
Εχουμε τη τάση να νομίζουμε οτι το αποτέλεσμα ολοκληρώνεται στον 6ο-7ο μηνα και ειναι εντελώς λάθος.
Εγω προσωπικά στο εξάμηνο ενώ η φυτρωση ηταν γρήγορη περίπου στο 75% δεν ημουν ικανοποιημένος με texture της τρίχας επειδή ηταν πολυ kinky . Αυτο όμως άλλαξε και αλλάζει ακομα και τωρα, με σαφώς καλύτερη εικόνα .
Οπότε υπομονή .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πας καλά. Είναι επιτυχημένη σε μεγάλο βαθμό η μμ. Προωπικά θα έριχνα στην 2η βάρος στο κεντρικό forelock, εκεί θέλεις δουλειά. Οι πίσω περιοχές είναι πολύ μεγάλες, έχεις δυστυχώς μεγάλο κεφάλι και εμβαδόν εκεί και πρέπει να παίξεις απαραίτητα με έξυπνη φύτευση.
 

gregkont13

Verified MM member
Πας καλά. Είναι επιτυχημένη σε μεγάλο βαθμό η μμ. Προωπικά θα έριχνα στην 2η βάρος στο κεντρικό forelock, εκεί θέλεις δουλειά. Οι πίσω περιοχές είναι πολύ μεγάλες, έχεις δυστυχώς μεγάλο κεφάλι και εμβαδόν εκεί και πρέπει να παίξεις απαραίτητα με έξυπνη φύτευση.

Ευχαριστω Cvial,

Αυτο ειναι το πλανο μου; θα κοιταξω να κλεισω καλα το central forelock και πισω στο κροουν να παιξω με πολυτριχα ωστε να μαυριζει οσο περισσοτερο γινετε με ενα χτενισμα προς τα πισω. Αμα με δεις πριν κουρευτω, στη φωτο, κλεινει πιο πολυ το ανοιγμα. Οποτε με μακρυ μαλλακι θα πετυχαινω καλυψη πιστευω. Στοχος ειναι να βγαλω στριπ 4500-5000 θυλακες.
 

Συνημμένα

  • AF78B17C-E5D6-414B-B4E7-8F298B6300B5.jpeg
    AF78B17C-E5D6-414B-B4E7-8F298B6300B5.jpeg
    307.8 KB · Προβολές: 504
Μπλουζα