GregKont fue, 3290 grafts, 09-10/01/2020

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τι εννοεις αναπτυγμα hairline? Έχεις δικιο οτι είναι πολυτιμο να υπαρχουν τετοια στατιστικα.

Το μπροστινό κομμάτι της hairline είναι μια γραμμή καμπύλη που ξεκινάει από τον ένα κρόταφο μέχρι τον άλλο. Το ανάπτυγμα είναι αν αυτή την καμπύλη την τεντώσεις και την κάνεις ευθεία. Για να βρεις το εμβαδό πολλαπλασιάζεις το μήκος αυτής της ευθείας επί το πλάτος της εμφύτευσης, σαν να είχες ένα ορθογώνιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Τα μονο στατιστικα που εχω ειναι απο τις μετρησεις του λαπανζουλα. Δεν μου δωσε ο μιχαλης κατι εκτος απο τους λογους που τα χω ανεβασει. Παραθετω απο λαπα. Οντως εχω πλατυ μετωπο παντως, και η περιοχη ηταν τελιως αδεια. Αυτα τα στατιστικα κυριως δινουν πυκνοτητες δοτριας
Να σου πω την αλήθεια έχω συνηθίσει το excelaki του Lorenzo και με αυτό χάνομαι.
Ιατρική συνταγή μου θυμίζει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δυστυχώς δεν το γράφει. Μπορεί όμως να το μετρήσεις. Πιάσε με μια μεζούρα από την μια άκρη μέχρι την άλλη προσπαθώντας να ακολουθήσεις την καμπύλη εμφύτευσης στην άκρη και πες μας το μήκος. Αν δεν μπορεις να το πας με την μια βάλε σημάδια και κάντο σταδιακά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
Να σου πω την αλήθεια έχω συνηθίσει το excelaki.του Lorenzo και με αυτό χάνομαι.
Ιατρική συνταγή μου θυμίζει.
Χαχαχα, το θελα και γω αυτο το excelaki αλλα ο ατιμος ηθελε να παρω φινα για να με δει. Επρεπε να πω ψεμματα οτι θα παρω μονο και μονο για να παω να μου δωσει στατς.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να σου πω την αλήθεια έχω συνηθίσει το excelaki του Lorenzo και με αυτό χάνομαι.
Ιατρική συνταγή μου θυμίζει.

Και τρελαίνομαι όταν μου λένε γιατροί τι τα θέλετε τα εμβαδά κλπ. Πως αλλιώς θα βγάλουμε σοβαρή άκρη;
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Χαχαχα, το θελα και γω αυτο το excelaki αλλα ο ατιμος ηθελε να παρω φινα για να με δει. Επρεπε να πω ψεμματα οτι θα παρω μονο και μονο για να παω να μου δωσει στατς.
Αυτά μόνο Lorenzo και σε χρηματοοικονομικές αναλύσεις...
 

vlafo

Well-Known Member
Χαχαχα, το θελα και γω αυτο το excelaki αλλα ο ατιμος ηθελε να παρω φινα για να με δει. Επρεπε να πω ψεμματα οτι θα παρω μονο και μονο για να παω να μου δωσει στατς.
Αυτό δεν το καταλαβαίνω..
Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι θα έβγαζε excel?
No way..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χαχαχα, το θελα και γω αυτο το excelaki αλλα ο ατιμος ηθελε να παρω φινα για να με δει. Επρεπε να πω ψεμματα οτι θα παρω μονο και μονο για να παω να μου δωσει στατς.

Υπάρχει μεθοδολογία bypass αλλά τώρα είναι άνευ σημασίας.
 

vlafo

Well-Known Member
Μπορεί να μετρήσει εύκολα και γρήγορα και το μήκος και το βάθος που μπήκε.
Περιμένουμε .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν τα μετραω καλα η χερλαιν ειναι 18 cm και το βαθος 4.5 cm. Στους κροταφους μπηκε πιο βαθεια λιγο

Άρα γράψε 20 γιατί σίγουρα τις καμπύλες τις μετράς ευθεία, άρα 20*4.5=90, δεν σου είπα εγω
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member

Συνημμένα

  • 3794870F-CE13-4865-AAEC-1E36C31F3223.jpeg
    3794870F-CE13-4865-AAEC-1E36C31F3223.jpeg
    247.3 KB · Προβολές: 337
Μπλουζα