Gorgi, ASMED Clinic, FUE, 4500 grafts, 15-16/11/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Γενικά αν κλείσεις το 2021, ανεξάρτητα από το πότε θα γίνει η επέμβαση. Τουλάχιστον έτσι το είχα καταλάβει εγώ.
Πάντως με 1.5 ευρώ/g ο Γεωργίου χτυπάει την πελατεία της HDC, καθώς ο Γεωργίου ειναι στο ίδιο επίπεδο με Μάρα και πιο έμπειρος από Βρυωνίδου, καθώς ο Γεωργίου δούλευε πολλά χρόνια HDC πριν ανοίξει την δική του κλινική. Με την HDC δεν μίλησες, αλλά μόνο με Γεωργίου;
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πάντως με 1.5 ευρώ/g ο Γεωργίου χτυπάει την πελατεία της HDC, καθώς ο Γεωργίου ειναι στο ίδιο επίπεδο με Μάρα και πιο έμπειρος από Βρυωνίδου, καθώς ο Γεωργίου δούλευε πολλά χρόνια HDC πριν ανοίξει την δική του κλινική. Με την HDC δεν μίλησες, αλλά μόνο με Γεωργίου;
Σωστά.
Αν έκανε και αναλυτικές μετρήσεις της δότριας, θα ήταν ακόμη καλύτερα.
 

jersey

Well-Known Member
Σωστά.
Αν έκανε και αναλυτικές μετρήσεις της δότριας, θα ήταν ακόμη καλύτερα.
Καλά σίγουρα, αλλά ούτε και η HDC κάνει μετρήσεις όπως και οι υπόλοιπες ελληνικές κλινικές. Με τον Γεωργίου όμως μιλάς κατευθείαν μαζί του μέσω email,και όχι μέσω εκπροσώπων οπότε μπορείς να του ζητήσεις και 2 πράγματα παραπάνω να σου κάνει π.χ. κάποια μέτρηση ή να αναλύσετε το πλάνο μαζί.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλά σίγουρα, αλλά ούτε και η HDC κάνει μετρήσεις όπως και οι υπόλοιπες ελληνικές κλινικές. Με τον Γεωργίου όμως μιλάς κατευθείαν μαζί του μέσω email,και όχι μέσω εκπροσώπων οπότε μπορείς να του ζητήσεις και 2 πράγματα παραπάνω να σου κάνει π.χ. κάποια μέτρηση ή να αναλύσετε το πλάνο μαζί.
Ακριβώς αυτό θα έγραφα.
Μιλάς απευθείας με γιατρό, και όχι με consultants.
Και συναντάς και το γιατρό και σε βλέπει και απο κοντά μέρες ή και μήνες πριν την επέμβαση.
Πολύ σημαντικό για μένα.
 

gorgi

Active Member
Ακριβώς αυτό θα έγραφα.
Μιλάς απευθείας με γιατρό, και όχι με consultants.
Και συναντάς και το γιατρό και σε βλέπει και απο κοντά μέρες ή και μήνες πριν την επέμβαση.
Πολύ σημαντικό για μένα.

Ακριβώς, γι'αυτό κιόλας είπα εξαρχής ότι από Κύπρο ο Γεωργίου με κέρδισε. Αν δεν είχαν κάτσει τόσο καλά τα πράγματα με ASMED στον Γεωργίου θα πήγαινα.
 

Gianney

Well-Known Member
Ακριβώς, γι'αυτό κιόλας είπα εξαρχής ότι από Κύπρο ο Γεωργίου με κέρδισε. Αν δεν είχαν κάτσει τόσο καλά τα πράγματα με ASMED στον Γεωργίου θα πήγαινα.
Έχεις δει αποτελέσματα του Γεωργίου,Όντως μπαίνει παντού και αναίμακτα;Εδώ ο Ερντογάν όντως μπήκε παντού
 

vlafo

Well-Known Member
Ο Ερντογάν πράγματι μπαίνει παντού Γιάννη αλλά αυτό εμένα δε μου λέει και πολλά.
Στο τέλος θα σου πω όταν με το καλό ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα του παιδιού.
 

Gianney

Well-Known Member
Ο Ερντογάν πράγματι μπαίνει παντού Γιάννη αλλά αυτό εμένα δε μου λέει και πολλά.
Στο τέλος θα σου πω όταν με το καλό ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα του παιδιού.
Νομίζω παίζει και με μεγάλες πυκνοτητες ο συγκεκριμένος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Σε σύγκριση με το πριν μετά, όταν κάποιος έχει λίγα μαλλιά πριν, φαίνεται και πιο εντυπωσιακή η αλλαγή στο μετά. Ενώ άμα ήδη έχει αρκετά μαλλιά μπορεί να μη σου φανεί τόσο εντυπωσιακή η αλλαγή όπως φαινομενικά θα περίμενες, αλλά να έχει πάει καλά η επέμβαση.
 

vlafo

Well-Known Member
Όταν έχεις πολλά μαμά,δεν ξέρεις τι κράτησες και τι έχασες,και αν έχεις βάλει πολλά όπως εδώ το αποτέλεσμα θα είναι εντυπωσιακό εκ των ουκ άνευ.
Προσωπικά δεν με κάλυπτε αυτό,γιατί σκοπός είναι να μη χάσεις ούτε μια τρίχα υγιή.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πιστεύω αν έχεις πολλά μαμα μαλλιά υγιή πριν τη ΜΜ, και βάλεις μέσα σε αυτά μεταμοσχευμένα μαλλιά, εκεί είναι το σουπερ.
Τι να τα κάνεις τα πολλά μαμά μαλλιά όταν είναι αδυνατισμένα; Η διάρκεια ζωής τους είναι περιορισμένη, και κινδυνέυουν και περισσότερο απο shock loss.
Άρα η φίνα (έστω low dose) μονόδρομος πριν και μετά τη ΜΜ.
 

Disco

Well-Known Member
Όταν έχεις πολλά μαμά,δεν ξέρεις τι κράτησες και τι έχασες,και αν έχεις βάλει πολλά όπως εδώ το αποτέλεσμα θα είναι εντυπωσιακό εκ των ουκ άνευ.
Προσωπικά δεν με κάλυπτε αυτό,γιατί σκοπός είναι να μη χάσεις ούτε μια τρίχα υγιή.
Εδώ φαίνεται οτι έχει αρκετά αδυνατισμένα μαλλιά ενδιάμεσα πάντως. Έχει διάχυτη αραίωση σε εύρος NW5.

1_5.JPG
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εδώ έχει αρκετά αδυνατισμένα μαλλιά ενδιάμεσα πάντως. Έχει αραίωση σε εύρος NW5.

Προβολή συνημμένου 42899
Ναι όντως.
Έχει καλή ηλικία όμως και κούμπωσε και φίνα (καλύτερα φυσικά αν την κούμπωνε 5-6 μήνες πριν), και νομίζω θα του πάει καλά και θα δέσουν όλα.
 

Disco

Well-Known Member
Nw5 ναι αδυνατισμένα δεν θα το έλεγα απλά λίγα.
Αυτά δεν πρέπει να χαθούνε
Έχει χάσει και σε κάλυψη και έχει κενά και σιγά σιγά όλο και αδυνατίζουν και τα υπόλοιπα που χάνουν σε όγκο κτλπ. Όλη αυτή η περιοχή δεν εχει πλήρως υγιή μαλλιά καθώς έχει διάχυτη αραίωση που εξελίσσεται. Καποια έχουν επηρεαστεί λιγότερο άλλα περισσότερο. Δεν έχει μικρό πρόβλημα δηλαδή.
 

vlafo

Well-Known Member
Έχει χάσει και σε κάλυψη και σιγά σιγά όλο και αδυνατίζουν και τα υπόλοιπα που χάνουν σε όγκο κτλπ. Όλη αυτή η περιοχή δεν εχει πλήρως υγιή μαλλιά καθώς έχει διάχυτη αραίωση.
Από τη στιγμή που έχει χάσει τόσα,τι κάλυψη και τι όγκο να έχει.
Αλλά σίγουρα και αυτά θα ακολουθήσουν πτωτική πορεία σύντομα.
Βέβαια η εικόνα με στεγνά είναι πολύ καλύτερη.
Εδώ είναι γυμνή.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Από τη στιγμή που έχει χάσει τόσα,τι κάλυψη και τι όγκο να έχει.
Αλλά σίγουρα και αυτά θα ακολουθήσουν πτωτική πορεία σύντομα.
Βέβαια η εικόνα με στεγνά είναι πολύ καλύτερη.
Εδώ είναι γυμνή.
Η φίνα δε θα τον βοηθήσει σε αυτα τα αδυνατισμένα;
Εγώ πιστεύω θα του τα βοηθήσει πολύ και αρκετά εύκολα διότι είναι και 40 χρονών, και λογικά θα κατευνάζουν σιγά σιγά τα σφυροκοπήματα της DHT.
 
Μπλουζα