DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DGP

Member
Screenshot_2021-02-20-12-22-33-759_com.miui.gallery.png Screenshot_2021-02-20-12-23-36-020_com.miui.gallery.png Screenshot_2021-02-20-12-27-50-479_com.miui.gallery.png Screenshot_2021-02-20-12-26-41-704_com.miui.gallery.png Screenshot_2021-02-20-12-25-52-322_com.miui.gallery.png Screenshot_2021-02-20-12-24-54-608_com.miui.gallery.png
Μερικες απο την επιστροφη απο κλινικη
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-02-20-12-21-33-540_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2021-02-20-12-21-33-540_com.miui.gallery.png
    824.3 KB · Προβολές: 392

ManCyprus87

Well-Known Member
Από οτι βλέπω σου έβαλε και κάποια διασκορπισμένα στο κέντρο της ζώνης β';
Καλό είναι που όπου βλέπει το παραμικρό κενάκι, μπαίννει μέσα και το κλείνει.
Αρκεί να θωρακιστούν τα υπάρχοντα μαλλιά, αυτή είναι η ανησυχία μου..
 
  • Like
Reactions: DGP

vlafo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Dgp που τη θεωρώ δεδομένη.
Βλέπω μπήκατε πολύ μέσα μέχρι transition zone.
Τα χρειαζόσουν μπροστά,crown πόσα βάλατε και μπροστά γνωρίζουμε?
 
  • Like
Reactions: DGP

DGP

Member
Από οτι βλέπω σου έβαλε και κάποια διασκορπισμένα στο κέντρο της ζώνης β';
Καλό είναι που όπου βλέπει το παραμικρό κενάκι, μπαίννει μέσα και το κλείνει.
Αρκεί να θωρακιστούν τα υπάρχοντα μαλλιά, αυτή είναι η ανησυχία μου..
Ναι φιλε μου,οπου ειδε μικρα κενα μπηκε!Σε συνδυασμο με φινα και θεραπεια που κανω και φυσικα τεχνικη γιατρου πονταρουμε στο καλυτερο αποτελεσμα
 

DGP

Member
Καλή επιτυχία Dgp που τη θεωρώ δεδομένη.
Βλέπω μπήκατε πολύ μέσα μέχρι transition zone.
Τα χρειαζόσουν μπροστά,crown πόσα βάλατε και μπροστά γνωρίζουμε?
Ευχαριστω πολυ vlafo, μπηκαμε ναι γτ οκ δεν ηταν κενο αλλα ειχα αραιωση και τον εμπιστευτηκα(οπως ανεφερα σε συνδυασμο με τις θεραπειες που κανω ελπιζω να αποφυγω το οποιο loss)
Δεν εχω ιδεα vlafo ποσα μπηκαν και που να σου πω την αληθεια δεν ρωτησα κιολας!Το μονο που μου πε μπουκωσε το μπροστα που ειναι η βιτρινα και στο υπολοιπο κεφαλι μπηκε οπου μπορουσε!
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστω πολυ vlafo, μπηκαμε ναι γτ οκ δεν ηταν κενο αλλα ειχα αραιωση και τον εμπιστευτηκα(οπως ανεφερα σε συνδυασμο με τις θεραπειες που κανω ελπιζω να αποφυγω το οποιο loss)
Δεν εχω ιδεα vlafo ποσα μπηκαν και που να σου πω την αληθεια δεν ρωτησα κιολας!Το μονο που μου πε μπουκωσε το μπροστα που ειναι η βιτρινα και στο υπολοιπο κεφαλι μπηκε οπου μπορουσε!
Δεν θα έχεις σοκ με φίνα που παίρνεις μην σε ανησυχεί αυτό.
Και να έχεις θα επανέλθεις.
Καλή ανάρρωση και υπομονή.
 
  • Like
Reactions: DGP

tol

Well-Known Member
Φινα και μινοξ στις δεκα μερες
Μια ερωτηση μονο παιδια,παιρνω priorin εδω και κανα 2μηνο,εχετε να μου προτεινετε βιταμινες?

Καλη φυτρωση, φιλε DGP. Υπομονη λιγες μερες, ωστε να φυγει πρηξιμο και πονος. Σου ευχομαι τελος καλοκαιριου να εχεις το προσδοκωμενο αποτελεσμα.

Οσον αφορα στις βιταμινες, θεωρω οτι μικρη σημασια εχουν ( priorin, solgar, Now foods περιπου ιδιες ειναι).

Εκεινο που εχει υψιστη σημασια ειναι η ορθοτατη αποφαση σου για ληψη φιναστεριδης. Ειδικα αν ειναι oral, θεωρω οτι τα υπολοιπα ειναι..."να ειχαμε να λεγαμε"!!!

Θωρακιζεις ληπτρια και δοτρια και βαδιζεις ξεγνοιαστος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DGP

Member
Δεν θα έχεις σοκ με φίνα που παίρνεις μην σε ανησυχεί αυτό.
Και να έχεις θα επανέλθεις.
Καλή ανάρρωση και υπομονή.
Ευχαριστω φιλε μου
Υποστηριζει αρκετα και την θεραπεια με τα πεπτιδια πιστευει θα βοηθησει πολυ,μακαρι!
Καλη φυτρωση και σε σενα :)
 

DGP

Member
Καλη φυτρωση, φιλε DGP. Υπομονη λιγες μερες, ωστε να φυγει πρηξιμο και πονος. Σου ευχομαι τελος καλοκαιριου να εχεις το προσδοκωμενο αποτελεσμα.

Οσον αφορα στις βιταμινες, θεωρω οτι μικρη σημασια εχουν ( priorin, solgar, Now foods περιπου ιδιες ειναι).

Εκεινο που εχει υψιστη σημασια ειναι η ορθοτατη αποφαση σου για ληψη φιναστεριδης. Ειδικα αν ειναι oral, θεωρω οτι τα υπολοιπα ειναι..."να ειχαμε να λεγαμε"!!!

Θωρακιζεις ληπτρια και δοτρια και βαδιζεις ξεγνοιαστος.
Ευχαριστω για ολα Tol
Ναι οραλ την παιρνω μισο mg
Εχω ψιλοεντονο πρηξιμο,3 4 μερες θα κρατησει υποθετω?
 
  • Like
Reactions: tol

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλη φυτρωση, φιλε DGP. Υπομονη λιγες μερες, ωστε να φυγει πρηξιμο και πονος. Σου ευχομαι τελος καλοκαιριου να εχεις το προσδοκωμενο αποτελεσμα.

Οσον αφορα στις βιταμινες, θεωρω οτι μικρη σημασια εχουν ( priorin, solgar, Now foods περιπου ιδιες ειναι).

Εκεινο που εχει υψιστη σημασια ειναι η ορθοτατη αποφαση σου για ληψη φιναστεριδης. Ειδικα αν ειναι oral, θεωρω οτι τα υπολοιπα ειναι..."να ειχαμε να λεγαμε"!!!

Θωρακιζεις ληπτρια και δοτρια και βαδιζεις ξεγνοιαστος.

Οι βιταμίνες έχουν μεγάλη σημασία μετά από μια μμ και πρέπει να ξεκινούν 2-3 εβδομάδες πριν και μερικούς μήνες μετά.
 

Fiponazio

Active Member
Priorin παιρνω,να συνεχισω ή εχεις να προτεινεις καποια αλλη?
Αν είσαι 33 όπως λες και δεν έχεις κάποιο υποκείμενο νόσημα κλπ οι βιταμίνες δεν θα βοηθήσουν ούτε στο 1%. Δεν έκανες εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς. Επίσης η ΑΓΑ ουδεμία σχέση έχει με έλλειψη βιταμινών. Αλλά αν πιστεύεις ότι κάνει κάτι μπορείς να σπαταλήσεις χρήματα :cool:. Πάρε τον γιατρό σου και ρωτά κιόλας θα στο εξακριβώσει η δεν θα ασχοληθεί καν και θα σου πει πάρε ότι θες.
 
  • Like
Reactions: DGP

koumparos

Well-Known Member
Τις βιταμίνες όπως και το prp το θέλουμε για τα υπάρχοντα τριχοθυλάκια να αντέξουν το σοκ της μμ.Επισης θα βοηθήσουν τα νέα να αναπτυχθούν (ίσως ποιο γρήγορα).Επίσης ελαχιστοποιούμε την πιθανότητα έλλειψης βιταμινών που ίσως βάλουν σε κίνδυνο κάποια από τα νέα αλλά και τα παλιά.Μετα το 6-8μηνο δεν χρειαζόμαστε κάτι αλλο εκτός από πιστοποιημένη θεραπεία φινα-μινοξ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν είσαι 33 όπως λες και δεν έχεις κάποιο υποκείμενο νόσημα κλπ οι βιταμίνες δεν θα βοηθήσουν ούτε στο 1%. Δεν έκανες εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς. Επίσης η ΑΓΑ ουδεμία σχέση έχει με έλλειψη βιταμινών. Αλλά αν πιστεύεις ότι κάνει κάτι μπορείς να σπαταλήσεις χρήματα :cool:. Πάρε τον γιατρό σου και ρωτά κιόλας θα στο εξακριβώσει η δεν θα ασχοληθεί καν και θα σου πει πάρε ότι θες.

Κάνεις λάθος. Τις βιταμίνες τις παίρνεις πριν και μετά την μμ όχι για μπουστάρισμα αλλά για να αποκλείσεις την (σπάνια) περίπτωση της έλλειψης βιταμινών κατά την διάρκεια της μεταμόσχευσης/φύτρωσης.
 
  • Like
Reactions: DGP
Μπλουζα