DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

koumparos

Well-Known Member
Μια χαρά είναι οι hairlines της dhi φυσικές αλλά δεν έχουν πυκνότητα υψηλή.Δεν το είπα για κακό.Νομιζω ότι ο γιατρός είναι επηρεασμένος από αυτούς.Το νήμα σου δεν το βρίσκω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Προσπαθώ να καταλάβω τι εννοείς δεν θεώρησα ότι το είπες για κακό.
Φυσικές μεν αλλά απαράδεκτες σε πυκνότητα.
Δε νομίζω koumpare διαφωνώ,άμα δεις γενικά τις τοποθετήσεις του,δεν βλέπεις τέτοιες στη dhi.
Σε άλλα μπορεί επειδή είναι τέκνο της.
Ποιό νήμα της μμ?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μια χαρά είναι οι hairlines της dhi φυσικές αλλά δεν έχουν πυκνότητα υψηλή.Δεν το είπα για κακό.Νομιζω ότι ο γιατρός είναι επηρεασμένος από αυτούς.Το νήμα σου δεν το βρίσκω.
Καμιά σχέση ...ούτε σε σχεδιασμό ούτε σε πυκνότητα....αρέσει δεν αρέσει σε κάποιους είναι ξεκάθαρο ότι ο συγκεκριμένος γιατρός δεν έχει καμία σχέση σε τεχνική και νοοτροπία με την dhi κάτι που έχουν ακόμα άλλοι όπως ο Παπανικολάου για παράδειγμα....
 

koumparos

Well-Known Member
Γιώργο με αγάπη στο λέω έχεις φανατιστει πολύ με το γιατρό και δεν είναι καλό.Και εγώ ενθουσιασμένος είμαι αλλά διαβάζοντας τα νήματα ήδη έχω βάλει τους πρώτους αστερίσκους.Ερωτηματικο τα παράθυρα λόγο μοτέρ και τα χαμένα μοσχεύματα στην μμ του vlafo.Σοβαροι αστερίσκοι ευελπιστώ να μην τα βλέπουμε συχνά ειδικά στις δοτριες όπως έγινε με τον βεκρή.Επισης όσο καλός άνθρωπος και να είναι ο Σωτήρης την κριτική δεν θα την αποφυγει.Ο σχεδιασμός των hairline προφανώς και είναι επηρεασμένος από την dhi.Το ξαναλέω εμένα μου κάνει η συγκεκριμένη φιλοσοφία.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Συφκ
Γιώργο με αγάπη στο λέω έχεις φανατιστει πολύ με το γιατρό και δεν είναι καλό.Και εγώ ενθουσιασμένος είμαι αλλά διαβάζοντας τα νήματα ήδη έχω βάλει τους πρώτους αστερίσκους.Ερωτηματικο τα παράθυρα λόγο μοτέρ και τα χαμένα μοσχεύματα στην μμ του vlafo.Σοβαροι αστερίσκοι ευελπιστώ να μην τα βλέπουμε συχνά ειδικά στις δοτριες όπως έγινε με τον βεκρή.Επισης όσο καλός άνθρωπος και να είναι ο Σωτήρης την κριτική δεν θα την αποφυγει.Ο σχεδιασμός των hairline προφανώς και είναι επηρεασμένος από την dhi.Το ξαναλέω εμένα μου κάνει η συγκεκριμένη φιλοσοφία.
Συγνώμη ρε κουμπάρε αλλά θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε δλδ...είναι δυνατόν να λες ότι η σχεδίαση είναι αλλά dhi αλλά όπως και οι πυκνότητες; Δλδ τώρα κανείς κριτική με αυτό που λες η απλα δείχνεις εμπάθεια; Να ξέρουμε και τι λέμε ...πάλι ο υποτιθέμενος φανατισμός μου φταίει ; Τώρα μιλαμε σοβάρα η λέμε καμιά @@@ για την ίντριγκα να περνάει κ η ώρα ; Δλδ πόσα ακόμα ποστ θα διαβάσω που ψαχνεστε κάποιοι να πείτε κάτι χωρίς ακόμα να υπάρξει λόγος ; Ο άλλος ρώτησε εχθές για την δοτρια και πολύ σωστά του απάντησαν να μας πει αυτός πρώτα την γνώμη του ....δλδ νομίζετε κάποιοι επειδή δεν μιλάμε δημόσια είμαστε κ χαπατα;
 

vlafo

Well-Known Member
Koumpare να ξεκαθαρίσουμε δύο πράγματα.
Δεν υπάρχουν χαμένα μοσχεύματα μετά βεβαιότητας.
Για το παράθυρο που λες σε ένα μέλος εδώ έχεις δίκιο,και του το είχα αναφέρει και είναι λάθος,αλλά μου έκανε εντύπωση γιατί την εξαγωγή την απλώνει παντού.
Πάντως εκεί ήταν λάθος δεν ξέρω γιατί έγινε.
Θέλω να μου αιτολογήσεις τι εννοείς με τις χερλάιν,δεν το καταλαβαίνω.
Δεν μου απάντησες προηγουμένως.
Βλέπω εντελώς διαφορετικά πράγματα.
Που σου θυμίζουν dhi.
Σε σχεδιασμό?
Σε πυκνότητα?
Σε τι?
 

koumparos

Well-Known Member
Για τον σχεδιασμό λέω βρε παίδες.Οχι την πυκνότητα.Με τόσα μοσχεύματα που βάζει ενοειται οι πυκνότητες δεν θα έχουν σχέση με την dhi.
 

vlafo

Well-Known Member
Εδώ θα διαφωνήσω κάθετα μαζί σου και για να είμαι ειλικρινής δεν το περίμενα από εσένα.
Ένας από τους βασικότερους λόγους που τον επέλεξα,είναι ακριβώς αυτό ο ιδανικός σχεδιασμός που κάνει στον καθένα.
Και σου δίνει πρώτα εσένα το στυλό να κανείς το σχέδιο.
Το ξέρεις ότι σε μένα κανένας δεν πατούσε επάνω στη φυσική μου?

Σχεδόν όλοι ακόμα και ο Lorenzo κάνουν αυτό που σιχαίνομαι και προδίδει από χιλιόμετρα μμ,να κάνουν ανοιχτούς κροτάφους.Και το δικαιολογούν σαν εξοικονόμηση g.
Οι χερλάιν του Τιρκαλά για εμένα είναι τοπ σε σχεδιασμό.
Ο Alexx που περιμένουμε φώτο,έχει κάνει με ανοιχτούς κροτάφους γιατί έτσι ήταν πάντα.

Τα μοσχεύματα δε βάζει μόνο μπροστά αλλά παντού,είναι πολλά μοσχεύματα για τον Kaharmacoma που τα χρειαζότανε ο άνθρωπος 4000g?
Πολλά έβαλε ο Aris.

Θα πρέπει τα νούμερα να μην τα βλέπουμε σαν απόλυτους αριθμούς,αλλά με βάση αν το πρόβλημα που έχει ο άλλος απαιτεί τόσα.
Και σε αυτό πράττει άριστα το είπα και στον Aldo αλλά δεν το βλέπει.

Η dhi, ο Αναστασάκης, ο Παπανικολάου,οι Γκούρες,Ξούρες και άλλοι,έχουν ανακαλύψει νέα στρατηγική πως χρειάζεσαι τα μισά από τα πραγματικά.
Και σου λένε άλλαξε η εμφάνιση.
Ο άλλος έκανε μμ με 1700g και το διαφημίζει όπως λέει ο tol.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Φίλε @Giorgos-3 δε χρειαζεται να γίνεσαι απολογητής του Κ.Τιρκαλα σε καθε νήμα
Μονος σου μπαίνεις στη λούπα και χαρακτηρίζεσαι για φανατισμό.
Ο @koumparos εχει μια άποψη για το σχεδιασμό σωστή η λάθος
Δε μπορούμε με ασφάλεια όμως να τη κρίνουμε τοσο αρνητικά όπως εσυ και να τον χαρακτηρίζεις εμπαθή
Άδικος εισαι .
Ξέρεις γιατι ?
Επειδή δεν εχουμε δει ολοκληρωμένα περιστατικα εκτός απο το δικό σου .
 

koumparos

Well-Known Member
Με συγχωρείς αλλά τοπ δεν είναι σε καμία περίπτωση.Τοπ είναι της hdc και του λορετζο.
Για τον Αναστασάκη έχεις άδικο.Στο σχεδιασμό τα πάει πολύ καλά.Να μου έλεγες για τον βεκρή σε κάποιες μμ του να συμφωνήσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Σε καμία περίπτωση δεν είναι τοπ του Lorenzo ούτε του Couto,της Hdc κάποιες, όχι όλες,για τον Αναστασάκη θα το δεχτώ,δεν είπα για σχεδιασμό είπα για τη στρατηγική των λίγων g.

Ο Αναστασάκης κάνει ωραίο σχεδιασμό και ήταν ο άλλος που μου το έκανε.
Για να είμαι δίκαιος.
 

alex7

Well-Known Member
Σε καμία περίπτωση δεν είναι τοπ του Lorenzo ούτε του Couto,της Hdc κάποιες, όχι όλες,για τον Αναστασάκη θα το δεχτώ,δεν είπα για σχεδιασμό είπα για τη στρατηγική των λίγων g.

Ο Αναστασάκης κάνει ωραίο σχεδιασμό και ήταν ο άλλος που μου το έκανε.
Για να είμαι δίκαιος.
Και σε εμένα άρεσε πολύ περισσότερο η hairline που μου έφτιαξε ο Τιρκαλας ενώ δεν μου είχε αρέσει και με είχε προβληματίσει η σχεδίαση που μου είχε κάνει ο Lorenzo .Μυτερή σαν του Λευτέρη απαντά η
 

giwrgos8888

Active Member
Σε καμία περίπτωση δεν είναι τοπ του Lorenzo ούτε του Couto,της Hdc κάποιες, όχι όλες,για τον Αναστασάκη θα το δεχτώ,δεν είπα για σχεδιασμό είπα για τη στρατηγική των λίγων g.

Ο Αναστασάκης κάνει ωραίο σχεδιασμό και ήταν ο άλλος που μου το έκανε.
Για να είμαι δίκαιος.
vlafo ποιες ειναι για σενα οι top?
 

alex7

Well-Known Member
Και σε εμένα άρεσε πολύ περισσότερο η hairline που μου έφτιαξε ο Τιρκαλας ενώ δεν μου είχε αρέσει και με είχε προβληματίσει η σχεδίαση που μου είχε κάνει ο Lorenzo .Μυτερή σαν του Λευτέρη απαντά η
Λευτέρη Πανταζη διορθώνω
 

vlafo

Well-Known Member
vlafo ποιες ειναι για σενα οι top?
Ότι φέρνει όσο πιο κοντά στη μητέρα φύση με πολύ μικρές αποκλίσεις, αυτός είναι ο τέλειος σχεδιασμός.
Οι περισσότεροι γιατροί το χάνουν στις ενώσεις και στους κροτάφους που σχεδιάζουνε ανοιχτούς.
Couto no1 που το κάνει αυτό.
Και ο Lorenzo το κάνει αυτό συχνά.
Και σε ένα μέλος εδώ μόλις το είπα παρεξηγήθηκε,εγώ από χιλιόμετρα το βλέπω.
Και άλλο μέλος μπορώ να αναφέρω,αλλά δεν θέλω να στενοχωρώ τον άλλον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Φίλε @Giorgos-3 δε χρειαζεται να γίνεσαι απολογητής του Κ.Τιρκαλα σε καθε νήμα
Μονος σου μπαίνεις στη λούπα και χαρακτηρίζεσαι για φανατισμό.
Ο @koumparos εχει μια άποψη για το σχεδιασμό σωστή η λάθος
Δε μπορούμε με ασφάλεια όμως να τη κρίνουμε τοσο αρνητικά όπως εσυ και να τον χαρακτηρίζεις εμπαθή
Άδικος εισαι .
Ξέρεις γιατι ?
Επειδή δεν εχουμε δει ολοκληρωμένα περιστατικα εκτός απο το δικό σου .
ρε τζορτζ δεν γινομαι απολογητης αλλαεδω λεει κατι ο κουμπαρς που βγαζει ματια...δεν χρειαζεται να εισαι γκουρου των μμ για να δεις με το ματι και μονο οτι αυτο που λεει δεν εχει λογικη....παω πασο αν το λεει χωρις να εχει μπει στην διαδιακσια να εχει παρατηρησει πιο προσεκτικα σχεδιασμους πυκνοτητες και φωτος συγκριτικα....αλλα το λεει με τετοια σιγουρια που εμενα μου κλωτσησε...δεν γινοταν να το διαβασω και να το περασω ετσι....σε αλλα το κανω..να πει για την μετρηση του vlafo που το εχουμε υπερξεχυλωσει το θεμα να πει...εχει μια βαση αυτη η κριτικη....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ότι φέρνει όσο πιο κοντά στη μητέρα φύση με πολύ μικρές αποκλίσεις, αυτός είναι ο τέλειος σχεδιασμός.
Οι περισσότεροι γιατροί το χάνουν στις ενώσεις και στους κροταφους που σχεδιάζουνε ανοιχτούς.
Couto no1 που το κάνει αυτό.
Και ο Lorenzo το κάνει αυτό συχνά.
Και σε ένα μέλος εδώ μόλις το είπα παρεξηγήθηκε,εγώ από χιλιόμετρα το βλέπω.
Και άλλο μέλος μπορώ να αναφέρω,αλλά δεν θέλω να στενοχωρώ τον άλλον.
και να πεις επισης μην ντρεπεσαι κατι που εχουμε πει και προσωπικα και ειδαμε με τα ματια μας.... οτι και του λορετζο καμια φορα η χερλαιν βγαζει ματι....μην τρελαθουμε τωρα και με την ξενολατρια.....κανενας δεν ειναι θεος....
 

koumparos

Well-Known Member
Εγώ δεν μίλησα για πυκνότητα μίλησα για σχεδιασμό-τοποθετηση μοσχευμάτων στην hairline.Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη είναι ότι θυμίζει σχεδιασμό dhi.Eιναι λογικό διότι από εκεί ξεκίνησε.ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ σε κάποιους αυτή η άποψη δεν μπορώ να κάνω κάτι.
 
Μπλουζα